Benzer Yazılar

Şirketinden yeni ayrılan Luna güzel selfieler yükledi

Şirketinden yeni ayrılan Luna güzel selfieler yüklediŞirketinden yeni ayrılan Luna güzel selfieler yükledi

HABER: f(x) Luna, SM ile kontratı bittikten sonra güncelleme… dünyayı aydınlatan parlak gülümseme

KAYNAK: Herald Pop via Nate

1. [+361, -58] Luna niye bu kadar nefret alıyor anlamıyorum. Şarkıcı kariyeri boyunca görselleri yüzünden nefret yorumları aldı ve şimdi güzelleşince ‘ilgi manyağı’ diyor ona insanlar.

2. [+232, -7] Sulli’nin kontratının yenilenmesinin ironikliği peki ㅋㅋㅋㅋ

3. [+108, -7] Luna’nın kontratının bittiğini bilmiyordum. SM ne yapıyor bilmiyorum. Yeni kız grubu çıkarmıyorlar ve ellerindekini kaybediyorlar..

4. [+17, -1] Victoria, Sulli ve Krystal f(x)’te güzellikleriyle o kadar popüler olmuşlardı ki eminim Luna bu yüzden strese girmiştir. Amber yakışıklı üye olarak biliniyordu ve kendine gerçekten niş bir piyasa bulmuştu.

5. [+15, -11] Kadınlar ne zaman “Luna bence Sulli’den daha güzel” dese erkekler onlara gülüyor, yüzlerine gülmeseler bile arkalarından gülüyorlar

6. [+13, -7] Belki de f(x)’teyken ilgi çekmedi diyedir, son zamanlarda fazla ilgi manyağı gibi davranıyor…

7. [+8, -2] SM ona yardım edemiyorsa o zaman…

8. [+7, -1] İyi bir şarkıcı, umarım Taeyeon gibi solo kariyer yapar

9. [+6, -2] Luna kadar iyi şarkı söyleyebilen başka bir idol var mı?

10. [+6, -3] Çenesi çok sivri

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+140] Free somebody şarkısı hep ikonik olacak

 

Kaynak: Netizenbuzz

12 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Jisooo

Bende bu erkek üyenin kız grubunda ne işi var demiştim 😂😂😂

Olga

Solo olarak lütfen dön. SM elindekileri kaybettikten sonra… Neyse beddua etmeyim şimdi

Yyyb

Instagrama sık fotoğraf yükleyince hemen ilgi manyağı diyorsunuz…

narengi

free somebody gerçekten çok efsane bir şarkıydı. hala öyle. ara ara dönüp dinlediğim şarkılar listesinde yer alıyor. hiç eskimeyecek türde bir şarkı. luna’ya da çok yakışmıştı şarkı. kore halkı gerçekten kıymetini bilmemişti o şarkının. bu kız gerçekten daha iyisini, daha fazlasını hak ediyor. daha yarım saat önce f(x) şarkılarına bir dalış yapmıştım. canlı performanslarda sesi en stabil kalan kişi lunaydı. şarkıya ivme kazandıran kısımlar da hep luna’nın. ayrıca en güzel zamanları red light zamanlarıydı. çok seksiydi o kısa koyu küt saçlarıyla, koyu göz makyajıyla. sonra korelilerin kötü yorumları yüzünden yüzüyle çok oynadı. şimdi de güzel ama o zaman kendine has… Read more »

Esma Morkoç

Çünkü Luna vücuduna baktıktan ve ilgi çekici açıklamalar yaptıktan sonra Sulli’nin manyak hayranları ona nefret yorumu yazmaya başladı.

SURMEW-BTS

Luna SM e dans yeteneği ile girmişti ve seside çok güzel, inşallah solo kariyerinde çok başarılı olur, sesini beğeniyorum ve ben de Free Somebody i çok severek dinlerim. Ayrıca Amber ile birlikte söyledikleri şarkıda çok güzel. İnşallah bu ikiliyi ve F(4/X) i gene bir arayida görebiliriz ileride.

Jisooo

Gerçekten free somebody efsaneydi bu şarkıdan sonra daha çok destekleneceğini düşünmüştüm belki yinede kontratı da yinelenebilir diye bekledim ama malesef olmadı sırf halkın güzellik standartlarına uymuyor diye hakettiği ilgiyi bulamadı umarım chunga gibi onu destekleyen bi ceo bulabilir gercekten fx in bittigine hala inanamiyorum sm jyp gibi degil kizlarin fx adi altinda sarki cikarmalarina izin vermez bence.

Esma Morkoç

JYP kat kat daha iyi orası doğru. Üyeler kendilerini hala f(x) üyesi olarak tanıtıyorlar ama SM isim hakkını vermekte inat etse bile başka bir isimle çıkış yapabilirler. Ayrıca Luna’nın solo singleları yaklaşık 40 ülkenin itunesinde haftalarca bir numara olarak kaldı. Ama SM’nin Luna’ya verdiği tek solo albüm Free Somebody olunca insanlar solo singleları elde ettiği başarıyı göremediler.

Aswium

Lunanın where are you şarkısına bayılıyorum çünkü çok duygusal tonda ve parlak söylemiş Lunann sesi dramatik değil aslında daha çok parlak net bir sese sahip yani bir ses kabiliyeti var en azından az bir değer görseydi kız belki de bu kadar ilgi manyağı olmazdı ha ne dersiniz

Bende kalsin

9. Yorum +yanyatmissekiz

May

Bir konserde Joy’un fotoğrafında Amberin kolu çıkmıştı bende bu erkek kolu kimin demiştim cevabı alınca çok utanmıştım 🙁

Elif

tamam da haberle ne alaka

Yeni Yazılar