Benzer Yazılar

Park Bom ‘2019 Dream Concert’ kırmızı halısında poz verdi

Park Bom '2019 Dream Concert' kırmızı halısında poz verdi

HABER: Park Bom ‘tamamen değişmiş güzellik’

KAYNAK: MoneyS via Nate

1. [+822, -17] Kırklı yaşlarının ortasındaki bir trot şarkıcıya benziyor. Cidden ya.

2. [+754, -6] Eminim o da rahatsızdır…

3. [+546, -11] Kilo mu aldı yoksa estetikten ötürü şişmiş mi? Tuhaf görünüyor.

4. [+33, -4] Vay be, bu ajummanın yüzü birkaç yılda gerçekten eriyip gidecek.. sonra daha çok estetik yaptırmak zorunda kalacak… ve en sonunda artık yaptıramayacak hale gelecek. Bu yüzden de çok stres yapıp depresyona girecek..

5. [+27, -0] Bir kadının yüzü hakkında yorum yapmak istemiyorum ama o kadar sahte duruyor ki her şey… Bu noktaya gelmişken hastaneyi ve doktorunu dava etmeli. Tuhaf görünme seviyesini de geçmiş, şok oluyor insan.

6. [+24, -0] Yemek yemenin önüne asla geçemeyecek

7. [+21, -1] Makyajı suratından daha tuhaf görünüyor… daha doğal bir makyaj yapamaz mı?

8. [+20, -1] Sadece şişman bir ajummaya benziyor..

9. [+20, -2] Kesinlikle kırk yaşlarında gibi duruyor

10. [+20, -1] Gerçekçi olalım, nasıl göründüğünü kendisi de biliyor. Eminim aynaya her bakışında öfkeleniyordur. Bu yüzden sürekli bir yerlerini yaptırıyor. Ne yazık ki sonuç hep kötü.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+58] Rahat ve özgüvenli olmaya başladığı için onu öveceklerine eleştiriyorlar tabii ki. Park Bom yapmak istediği şeyleri yaptığı ve adım adım kendini sevdiği için mutluyum

 

Kaynak: Netizenbuzz

18 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
KINGBANG

Keşke fırsatım olsa da şu netizenlerin suratlarına kussam

Raven

Herkes kendi kilosuna baksın

mel

böyle mutluysa sadece devam etsin işte, size ne oluyorsa

KINGEXO

Onu kilolu bulan sadece sizsiniz kadının kilosu ‘normal’ gözünüz azıcık normal kiloda birisini görsün be.
Üstelik o kadar başarı elde etti neden bunları görmek yerine kilosu ve yüzü hakkında konuşuyorsunuz ki!

Jenchulichaeng

Sonra da gelip “ünlüler estetik yaptırıyor” demeyin. Sizin gibiler yüzünden.

deliyimben

Netizenler dış görünüşten vurdukça estetiğe sarıldı -zaten duygusal bir boşluk içerisindeydi- fanlarda o böyle mutlu kime ne dedi çanak tuttu. Her ikisi de yanlıştı. Olduğu gibi kabul edip sarıp sarmalasaydık zamanında bu kadını netizenlere b*k yemek düşecekti ve Park Bom duru güzelliğini kaybetmeyecekti ama yapmadık yada yapamadık çünkü işimize gelmedi malum senin idolün estetikli benimki estetiksiz seninki suçlu benimki suçsuz kavgası yapmakla meşguldük işimize geleni gördük işimize gelmeyene kulağımızı,gözümüzü kapadık.

Rem

Yabancı netizenlere neden burada tepki veriyorsunuz ki? Türkçe anlamamalarını geçtim varlığınızdan haberdar bile değiller. Ve bu kadına bir kaç yıl önce “yüzünde hiç estetik yok” diyen birini tanıyordum. Onun aklının Bom’dan daha estetikli olduğunu farkettim.

Ece

Bu korelilerde kendileri çok kusursuzmuş cok mükemmelmiş gibi bide idollere hakaret ediyo gereksizler

Öl de ölelim Jessica reis

Bu Kore halkı neden bu kadar güzellik takıntılı asla anlayamayacağım sanırım

lol

özgüvenine,şarkı söyleme tutkusuna saygı duyuyorum ama canlı söylersen nefesi kesiliyor,can çekiyor gibi eski günlerin etkisiyle görmezden mi geliyorsunuz bir tek bana mı öyle geliyor bilmiyorum nefesini kontrol edemiyor grup içinde o kadar göze batmıyordu ama tek başına sahnede iğreti duruyor

Ben

Sanırım YGnin vokal eğitimi sebep oluyor buna, Blackpink Rosenin Japonya konser cdsindeki Ddu du Ddu du sırasındaki nefessizliği de Park bom’un yolunda olduğunu gösterir.Ama yine de Park Bom’un sesi efsane, maskeli şarkı söyleme programına çıksa maske takmasına rağmen tanınır sesi cidden eşsiz bir ses rengi

jjajangmyeon

lenf ödemlerinden dolayı böyle. kaç senedir de bunun rahatsızlığını çekiyor. bunu birilerinin idolünün performansının kötü olmasına uydurduğu bir bahane gibi düşünmeyin lütfen. ama bu konu hakkında yüzlerce yazı ve kanıt rahatlıkla bulabilirsiniz.
acı çekiyor gibi söylüyordan ziyade acı çekerek söylediği hâlde o kadar harika bir iş çıkarıyor ki beni kat kat daha fazla keyiflendirip gururlandırıyor. çünkü olduğu yere tamamen saf kendi yeteneğiyle geldiğini daha iyi idrak ediyorum.

Hola Hola

Dream Concert ile ilgili bir sürü pozitiflik içeren haberler var Seventeen,Woohyun,Taemin gibi ama editörler yine yandaşlıklarını konuşturmuş bakıyorum. Sadece Joy ve Park Bom haberi var ki haber değerleri de tartışılır neyse… Kızın sesi gayet güzel ama her zaman ki gibi kilo ve yüzden vurmaya çalışıyorlar yazık cidden.

Ddm

Geleceğin ajdası

Tugba

Şişme kadın gibi görünüyor.İnsanların bu seviyede estetik olma arzusu korkutucu herkes kendini olduğu gibi sevebilse keşke.Saygılıyız elbet ama üzücü bi durum bence

sinini

Bom sadece kilo aldı bunların dediğin gibi yüzünde öyle uçarı bir estetik olduğunu düşunmüyorum daha zayıflayıp eski kilosuna gelse ve daha doğal makyaj yapsa on numara olur yine

shining

Park bom yuzume estetik yaptirmiyorum dedi ve netizenler kac yildir yuzu eriyip gidecek diyor 😀 Bom ne kadar sorunlar yasadi uyku sorunu ve bir daha cok sey. Kilo aldi ve makyaj tarzi anime kizlari gibi buyuk lensler takiyor makyozu degistirmeli ama bu makyaji seviyor. Muzikleri harika destekleyin bu poncigi♡

gulu gulu

yüzüme artık bir şey yaptırmıyorum dedi.
yaptırmadığını kimse iddia edemez en iyi fanı olsanız bile bu durum böyle. saygıyı sonuna kadar duyyp desteği dibine kadar vereceğimden hiç şüphem yok ama göz önünde olan şeyleri de bu kadar yok sayamayız.

Yeni Yazılar