Benzer Yazılar

Joy, ‘Dream Concert’ performansında havai fişeklerden ötürü korktu

Joy, 'Dream Concert' performansında havai fişeklerden ötürü korktu

HABER: Red Velvet Joy ‘havai fişek travması şoku~’ (2019 Dream Concert)

KAYNAK: Korea Econ via Nate

1. [+701, -37] Havai fişekler hakkında ciddi bir travması olmalı. Geçen hafta havai fişek gürültüsü sebebiyle performans sırasında sahneden ayrıldı. Bir sürü havai fişek atılan performanslar onun için korkutucu olmalı..

2. [+651, -44] Çok üzülüyorum onun için, önceden konuşup Red Velvet performansında havai fişek atılmasına engel olamazlar mı?

3. [+649, -35] Aigoo.. travması ne kadar kötü de havai fişek atıldığı anda kendini kaybediyor? Bence terapi almalı. Muhtemelen sahne performanslarını da etkiliyor bu. Üzüldüm.

4. [+94, -3] Bu ilk kez yaşanmıyor, bir sorun olduğu belli. Şirket hiçbir şey yapmıyor mu? Havai fişeklerin atılmamasını isteyebilirler değil mi?

5. [+64, -5] Ne zaman Red Velvet fancami izlesem Joy’un havai fişeklerden korktuğunu görüyorum. Red Velvet performanslarında havai fişek atmamaları lazım, artık bunu bilmeliler;; Zaten tehlikeli

6. [+46, -9] Aigoo, üzülüyorum..

7. [+28, -3] İyi de Joy hep böyleyse performanslara çıkmasına imkan yok?

8. [+23, -7] Artık tüm ulus Joy’un havai fişeklerden korktuğunu öğrendi, festivaldekiler de havai fişek kullanmamaları gerektiğini bilmiyor mu? Bir performansta kullanmasalar bir şey olmaz değil mi?

9. [+21, -13] Yeni bir iş bulmalı..;

10. [+16, -0] Şirketi ne yapıyor? Kapanış performansını kimin yapacağına odaklanacaklarına Joy gibi sanatçılarının ihtiyaçlarına dikkat etmeliler.. Bu korku böyle giderse sahne korkusuna dönüşecek ㅠ SM akıl sağlığını ciddiye almıyor mu? Yoksa Joy’un bu tepkisini görmek hoşlarına mı gidiyor? Rezalet

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+397] Hala havai fişek kullanmalarına şaşırmıyorum. Sunny’nin de benzer bir travması vardı ve yine de havai fişek kullandılar, bir de Sunny Lee Soo Man’in yeğeni.

 

Kaynak: Netizenbuzz

27 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
yağmur

9. [+21, -13] Yeni bir iş bulmalı..;
acil kendine bir beyin bulmalısın yoksa sen bu kafayla fazla yaşayamazsın
sm artık bir önlem almalı bu kaçıncı defa oldu hala sm neden umursamaz davranıyor anlamıyorum çok ciddi gibi duruyor

yağmur

inşallah buraya gelipte yine oyun yapıyor çok yapmacık diyen olmaz umarım anlamışsınızdır joy’un ne kadar zorluk çektiğini

LaalalalalalLa

Travması gittikçe kötüleşiyor geçen seferkine nazaran şimdikinde kendini tutmaya çalıştı gülümsedi ayrıca şimdiki çok yakından patladı herkes korkar o kadar yakından iyi bile dayandı travması olmasına rağmen ya psikolojik tedavi almalı fobi konusunda ya da şirket özel ricada bulunmalı organizatörlerden ki ikinci seçenek daha mantıklı

We love you Joy 💚

Sahnede fazla sıktı kendini ellerini sıkışı vardı ama insanlar bisey demesin diye gülümsemeye devam etti.Aşırı calıskan ve titiz biri ayni anda 3 işi bünyesi kaldırmamasına rağmen yaptı ve cok hassas biri yine işinin en iyisini yapmaya çalışti.Joy’u çok yakından takip eden biri olarak söylüyorum o gülüşünü ben çok iyi biliyorum.Altından çok şey var 😢

Aycik 🦭

Kızın rahatsızlığını biliyorlar neden önlem almıyorlar. Bu sm neden bu kadar sorumsuz bir şirket. Joy’un tedavi olup bir süre performans gerçekleştirmemesi gerekiyoe. Sm bunu düşünemeyecek kadar para gözmüsün nesin.

SURMEW-BTS

Joy için cidden üzülüyorum, SM ve organizatörler bu işe bi el atmalı RED VELVET ın sahnesinde havai fişek patlatılmamalı ve SM Joy un bu konuda psikolojik tedavi almasını sağlamalı.

KINGEXO

Bıktım SM senden BIKTIM! Dilimizde tüy bitti neden bu aptal şirket bizi takmıyor.

Kubo

Sm ile alakasi varmiki ciktiklari televizyon kanali ile ilg8lili bir drum deilmi

KINGEXO

O programlara gönderen de şirket kızlar gidip biz havai fişek istemiyoruz diyemezler bununla şirketin ilgilenmesi lazım.

SeulgiWendy

Organizasyon’u yapan şirketin sorumluluğu bu sonuçta bir çok şirketten grup var ve şirketler sadece gruplarını gönderiyor sahne kutlama tarzı şeylerle şirket ilgilenmez bu konuda RV’tin menajerlerinin organizatorlerle konuşması gerekir sahnesinde havai fişek olmamasına dair.

Rvbts

Sm ne yapıyor ya iş ciddiyetini aşmış artık bir önlem alınması gerekiyor bu böyle olmaz

BlueElf

Bu işin muhattabı organizasyonu yapan şirkettir bunu dikkate alması lazım organizatörlerin havai fişek bu gibi festivallerde hep olur ve oluyor Red Velvet adına buna dikkat etmeleri gerekir ordakilerin. Kızın Travması olduğu ortada en azından RV sahnelerinden sonra patlatmasınlar bari gerçi sahneyi ateşe verebilen bir toplumdan bahsediyoruz kim kimi dinler ki uyarılmadıkları ne malum bu konularda çok duyarsızlar.

We love you Joy 💚

Sözüm gecen sefer joy oynuyor diyenlere o kadar igreniyorum ki sizden insanların korkularıyla alay ediyorsunuz.Kız ig hesabinda özur diledi kendini sucladı ve soz verdi bir daha böyle bisey olmuyacak diye.Ama sahnede tekrar patladı korktuğu halde ellerini sıkıp basını saklamaya kalktı yinede performansa devam etti.Wendy enkore de sen geride dur havai fisek patliyacak dedigi bir an var gözlerim yasardı.Lütfen insanların korkulariyla alay etmeyin hic bir korkunuz yoksa bile ölüm korkunuz vardır heralde! Red Velvet’in havaifiseklere ihtiyacı yok zaten sahneleri çok hareketli Power Up ve Red Flavor şarkılarına bütün dream concer’e katılan herkes hep bir ağızdan söyledi.Lutfen bundan vazgecin artik.Baska bir is… Read more »

Kes

Bana kalsa sm joy’un bu durumu üstünden medya oyunu yapıyor baksanıza her yerde duyulmuş 10. yorum da benzer şeyi söylemiş yazık kıza… Biraz insaflı olsun bu konuda hiçbir şey yapmayışını şirketin başka şeye bağlayamıyorum

KINGEXO

Allah aşkına medya oyunu ne ya kızın korkusu 3 yıl önceden geliyor git gide de kötüleşiyor bunu neden kullansınlar.

army

joy’un böyle şeylere pek korkusu yoktu ve takıllmıyordu hep korkan kişi irene iken şuan joy’un bu kadar aşırı tepkiler vermesi ona göre öyle gelmiş olabilir kendi şahsi fikri..

We love you Joy 💚

Hayır grupta 2 üyemiz korkuyor bu tür şeylere biri irene biri joy.3-4 senedir var son zamanlarda biraz daha belirginleşmeye başladı yani ve bu kadar ağır reaksiyonlar göstermesi çok normal artık anlayıs gösteremiyoruz sürekli böyle seyler yazıp durmayın biz bıktık siz bıkmadınız azcık empati ya!

We love you Joy 💚

Bir kes ya kes.Her defasinda senin gibi insanlarla ugraşıyoruz senin hic insafın yokmu ebe vijdansız!gecen sefer joy’un durumunde bir kaç makale çıktı baska bir grup olsaydi belki trend topik olurdu naverda orda burda sen neyin medya oyunundan bahsediyorsun ya bir sacmala Allah askına.Senin idolün böyle bir sey yaşasa medya oyunumu diyeceksin? Olan makaleye millet fazla ilgi gösterdi bu kadar milyon tane haberi çıkmadı.Sm i tanıyorsan netizenin dedigi gibi sunny lee soo man’nın yegeni ona bile bisey yapmamıs joy’a mı yapacak bir saçmalayın Allahınızı severseniz.Sm duyarsız bir şirket para gelsin kafasında sence joy böyle bisey geldi başına sirketin işine gelirmi hayır… Read more »

Kes

Okumanız mı yok ya joy bilerek yaptı demiyorum şirket bu durumu fırsata çeviriyor demek istedim fjfkdkfkfkfk ne kadar okuma şeyisiniz de hemen saldırıyorsunuz şirkete laf ettim şirketin joy un bu durumuyla ilgilenmemesini krizi fırsata çevirmesine bağladım ne saldırgansız ya yaranız mı varda gocunuyorsunuz

yağmur

yorumun hiç de öyle anlaşılmıyor ama sen bildiğin sm bu haberi kullanarak medya oyunu yapıyor demişsin zaten bu yüzden bu kadar tepki aldın yaptığın yorumu bir kez daha okumanı tavsiye ederim

yağmur

off artık saçmalamaktan ne zaman vazgeçeceksiniz medya oyunu ne alaka ya kızın korkusu neredeyse çıkış yaptıkları zamandan beri var joy gerçekten korkuyor ve bunu bir çok kez belli etti sm hiç bir şekilde idollerine değer vermeyen biri hatta sm de çalışan bazı grup’un bazı üyeleri bile bahsetti sm’nin ne kadar katı kuralları olduğunu acımasız olduğunu zaten netizen yorumunda da sm idollerine değer vermeli gibisinden yorum yapmış yani konunun medya oyunuyla alakası yok ona kalırsa sm neden böyle bir haberle medya oyunu yapsın ki saçma yani kızların o kadar başarıları dururken sm tamamen medyadan uzak bir şirket kendi çıkarlarını düşünen bir… Read more »

Jfkfkfkgkgk

Yine bir joy haberi ve yine acı çekiyor dkkgkgk tam olarak ne zaman derdi bitecek

yağmur

bizde acaba senin gibi saçma yorumlarda bulanan insanları ne zaman görmeyecegiz gerçekten hiç normal değilsiniz kız bildiğin travma geçiriyor geçmişte yaşadığı bir olay yüzenden sizde gelmişsiniz bunun derdi ne zaman bitecek yine bir joy haberi daha arkadaşım haber ilgini çekmiyorsa niye buradasın seni burada zorla tutan yok sonuçta joy ünlü bir grup’un bir üyesi haberi yapılması gayet normal sonuçta o bir ünlü ne kadar da taş kalplisiniz ya biraz empati kurun

army

bence fazla abartıyor biraz amacı da haberlere çıkmak falan red velvet antisi değilim yanlış anlaşılmasın ama bebek gibi buna mı korkuyorlar gerçekten?

army

Bunu söyleme sebebim de önceden joy’un böyle bir haberi olmaması ve havai fişeklerden etkilenmemesiydi. Asıl hep korkan kişi İrene olurdu hep birden bire korkması falan bence biraz da kameralara oynuyor… Benim şahsi fikrim

KINGEXO

Lütfen gidip 2015 yılındaki performanslarını izle korktuğundan dolayı kendini geriye atarken resmen boynu kırılacaktı kızın. Hatta 2015 yılında katıldığı programda joyun aşırı korkak ve ürkek olmasından dolayı gülüyorlardı. Üstelik insanların neye karşı fobisi veya travması olduğunu bilemezsin şahsen ben karınca gördüğümde yerimde zıplıyorum hele üstüme çıktığında istemsiz bir şekilde çığlık atıp ağlamaya başlıyorum sebebi işe küçükken yaşadığım bir travma. Size basit ve komik görünen olaylar onların en büyük kabusu olabilir lütfen anlayışlı olun her şeye prim ve kameralara oynuyor demeyi kesin. Joy’un primle haberlere çıkmasına gerekte yok bütün Kore halkı joy’un fiziğini, güzelliğini zaten sürekli konuşuyor bir çok sosyal sayfalarda… Read more »

Rvbts

joy çıkış yaptığından beri hep böyle sorunlar yaşıyordu zaten ve çok korkuyor bunu yüz ifadelerinde mi anlamıyorsunuz muhakkak bir insanın bir tanede olsa bir korkusu oluyor kimisi havai fişekten korkar kimisi yükseklikten kimisi de çok küçük böceklerden korkar bu korkular size bebekçe gelebilir ama bu korkular bazıları için yani onların korkulu rüyası olabilir hafife alınacak birşey değil benim tanıdığım arkdaşlarım bile böyle şeylerden korkuyor sizin fark edememeniz bana garip geldi açıkcası joy’un en bilindik özelliğiden birisi amacı nasıl haberlere çıkmak olabilir ki joy’un yada red velvet’in böyle bir şeye ihtiyaçı yok zaten yeteri kadar ilgi üzerlerinde bide hala comeback yapmamalarına… Read more »

Yeni Yazılar