Joy, ‘Dream Concert’ performansında havai fişeklerden ötürü korktu

27

HABER: Red Velvet Joy ‘havai fişek travması şoku~’ (2019 Dream Concert)

KAYNAK: Korea Econ via Nate

1. [+701, -37] Havai fişekler hakkında ciddi bir travması olmalı. Geçen hafta havai fişek gürültüsü sebebiyle performans sırasında sahneden ayrıldı. Bir sürü havai fişek atılan performanslar onun için korkutucu olmalı..

2. [+651, -44] Çok üzülüyorum onun için, önceden konuşup Red Velvet performansında havai fişek atılmasına engel olamazlar mı?

3. [+649, -35] Aigoo.. travması ne kadar kötü de havai fişek atıldığı anda kendini kaybediyor? Bence terapi almalı. Muhtemelen sahne performanslarını da etkiliyor bu. Üzüldüm.

4. [+94, -3] Bu ilk kez yaşanmıyor, bir sorun olduğu belli. Şirket hiçbir şey yapmıyor mu? Havai fişeklerin atılmamasını isteyebilirler değil mi?

5. [+64, -5] Ne zaman Red Velvet fancami izlesem Joy’un havai fişeklerden korktuğunu görüyorum. Red Velvet performanslarında havai fişek atmamaları lazım, artık bunu bilmeliler;; Zaten tehlikeli

6. [+46, -9] Aigoo, üzülüyorum..

7. [+28, -3] İyi de Joy hep böyleyse performanslara çıkmasına imkan yok?

8. [+23, -7] Artık tüm ulus Joy’un havai fişeklerden korktuğunu öğrendi, festivaldekiler de havai fişek kullanmamaları gerektiğini bilmiyor mu? Bir performansta kullanmasalar bir şey olmaz değil mi?

9. [+21, -13] Yeni bir iş bulmalı..;

10. [+16, -0] Şirketi ne yapıyor? Kapanış performansını kimin yapacağına odaklanacaklarına Joy gibi sanatçılarının ihtiyaçlarına dikkat etmeliler.. Bu korku böyle giderse sahne korkusuna dönüşecek ㅠ SM akıl sağlığını ciddiye almıyor mu? Yoksa Joy’un bu tepkisini görmek hoşlarına mı gidiyor? Rezalet

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+397] Hala havai fişek kullanmalarına şaşırmıyorum. Sunny’nin de benzer bir travması vardı ve yine de havai fişek kullandılar, bir de Sunny Lee Soo Man’in yeğeni.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikPark Bom ‘2019 Dream Concert’ kırmızı halısında poz verdi
Sonraki İçerikKadınlar, Burning Sun skandalını Mavi Saray önünde protesto etti
27 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments