Benzer Yazılar

Park Bom, 2NE1’ın birleşmesini istediğini açıkladı

Park Bom, 2NE1'ın birleşmesini istediğini açıkladıPark Bom, 2NE1'ın birleşmesini istediğini açıkladı

HABER: “2NE1’ın bir araya gelmesini istiyorum” Park Bom ‘Masked Best Singer’da ağladı

KAYNAK: Sports Chosun via Naver

1. [+2,064, -165] Böyle şeyler söylerken aklından ne geçiyor bilmiyorum, onun skandalı yüzünden grup dağıldı, diğer üyeler yüzünden değil. Diğer üyelerin fazla nazik olması talihsizce.

2. [+1,427, -170] Uyuşturucu skandalıyla grubu mahveden kişi mi söylüyor bunu ㅋㅋ kafası mı iyi? ㅋㅋ

3. [+889, -53] En azından sık sık televizyondasın… diğer üyeler için üzülmüyor musun?

4. [+584, -70] Grup senin uyuşturucu skandalından ötürü dağılmadı mı?

5. [+372, -94] Bu keş televizyonda ne yapıyor

6. [+126, -4] Ona ve Yang Hyun Suk’a katlanamıyorum. Uyuşturucu kullanımı, gençlerin hayallerinin olması gereken bir şirkette s*ks ile rüşvet verilmesi… Yang Hyun Suk bir şeytan. Çocuklarımız ne öğrenecek!

7. [+76, -20] YG o zamanlar bu durumla hiç düzgün ilgilenemedi. Dürüst olmaları gerekiyordu ama GD’yi korumaya çalışırken her şeyi kaybettiler. Park Bom Amerika’da yasal olan bir ilacı Kore’ye getirtti ve havaalanında yakalandı, GD de aynı zamanda bir uyuşturucu kullandı. Evet Park Bom’un yaptığı yasadışıydı, bu başka bir konu, ama YG GD’yi korumakla meşgul olduğu için Park Bom’un olayıyla düzgün ilgilenemedi.

8. [+63, -8] Grubun dağılma sebebi olan kişiden bunu duymak komik

9. [+30, -4] Grubun onun yüzünden dağıldığını bilmiyor mu??

10. [+34, -10] Grup onun yüzünden dağılmışken ağlamaya nasıl cüret eder… Şu anda aktif olduğu için minnettar olmalı. Şimdi yeniden bir araya gelmek? Neden diğer üyeler birleşmenin başarılı olup olmayacağını bilemezken böyle bir risk alsın?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+180] Koreli netizenler 2NE1’ın dağılmasının suçlusunun Park Bom olduğunu mu düşünüyor? Gerçekten mi?? Bu tamamen beş para etmez YG’nin suçuydu, 2NE1 ile zerre kadar ilgilenmiyordu

 

Kaynak: Netizenbuzz

22 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Majo

Hala Bom’un skandalı yüzünden grubun dağıldığına inananlar var, pes…..

Lulululu

Bende Bom yüzünden 2NE1’a zarar geldiğini düşünüyorum. Tuz biber oldu skandalı. Yüzünü mahvetti, sesi neden bilmiyorum ama git gide kötüleşiyo, kas katı duruyo asla dans edemiyo ve her defasında 2NE1’ın adını kullanıyo programlarda ve duygu sömürüsü yapıp ağlıyo. Değişik gerçekten..

Bjack

Bom yüzünden değil Yg yüzünden zarar ekdi.. yukarıda bi arkadaşda bahsetmiş yg başından beri Bom’un kırmızı reçeteli ilaç kullandığını ancak niyeyse skandaldan sonra arkasında durmadı.. tek bi kelime dahi etmeden grubu dağıttı ve blackpinki çıkardı. Sencede mantıklı mı? Bence 2ne1’ın dağılması çok daha derin.. bi keresinde Dara Bomun skandalı için “iddialar o kadar iğrenç ve arkası cok derin” gibi birşey söylemişti.. ben bu cümleden bile grubun dağılmasının skandaldan cok daha farklı birşeyler döndüğünü sezdim.. tabi bu benim görüşüm.. son olarak Bomun estetik konusunda bende karşıyım şimdiki hali çok farklı eski halini özlüyorum.. evet bana da zaman zaman sesi farklı geliyor… Read more »

Lulululu

Fikrine katılmıyorum hala yazdığım yorum gibi düşünüyorum ama teşekkür etmek istiyorum saldırmak yada argo konuşmak yerine bu üslup ile cevap yazdığın için :>

Dany

Abi inanamıyorum bu kadar igrenc olusunuza. Şu netizen kilikli insanlar yüzünden yerdiginiz kisiler intihar ediyor acinasisiniz vallahi ruhum cekildi gercekten kötü hicbi sey yapmamis insan oldurmemis taciz tecavüz gibi asagilik bi seye bulasmamis tipine sesine yillardir icine attigi icin canını yakan seyleri su an rahatca söyleyebiliyor diye bi kadina muhtemelen hemcinsine bu kadar yükleniyo olman ne akil kârı ne insanlik isi lütfen daha iyi daha az acimasiz bi insan olabilmek icin ugras cabala yazık ediyorsun kendine de psikolojik olarak İyi durumda olmadığı bariz bi sekilde belli olan ve kendine zarar verme ihtimali tasiyan insanlara da cok yazik ediyorsun

Lululu

Ne iğrencim ne acınası biriyim. Sınırını bil. Hadi işine bak 🙂

.....

Yg bomu umursamadı çünkü yeni grubunu daha çok onemsiyordu. 2en1i bitirmeyi sorun etmedi.

add

Şu kadının olayının uyuşturucu olmadığını çok iyi biliyorlar ama hala aynı laflarla saldırıyorlar. Akıllanmaz ve uslanmaz netizenler ben bile bıktım sizden

Bjack

Benimde anlamadığım nokta o.. yani adı gibi biliyorlar suçlu olmadığını ama Boma karşı çok nefret kusuyorlar.. bu kızı bi türlü sevemediler..

Suna

Park Bom skandalından önce de grup askıdaydı ki. Comeback istemek dilimiz damağımız kurumuştu ki bu haberler çıktı iyice savruldu grup. Suç YG’nin

123RF

bom kırmızı reçete ile satılan dikkat ilacı kullanıyordu. havaalanında yakalanan ilaç buydu. bilmiyorum hiç gördünüz mü ama ben kullandım. bu hapın dikkatli satılmasının nedeni birkaç tane alınca uyuşturucu etkisi yapması. kapasitesiz ve cahil insanlar topluluğunun bir kadının mesleğinden etmesi kadar utandığım birşey yok. aptal cehaleti çok farklı..

BlueElf

Benim bildiğim 2ne1 Bom yüzünden dağılmadı ki. Herkesin açısından bakmak lazım evet Bom’un uyuşturucu olayından sonra Bom ara verdi ama 2ne1’den Minzy solo bekledi yıllarca şirket solo çıkarmayınca sözleşme yenilemedi ve gruptan ayrıldı başka şirkete geçerek 2ne1’de 3 kişi devam etmeye karar vermişlerdi ama şirket çıkıp grubu dağıttım dedi CL ve Dara sözleşme yeniledi Bom’da başka şirkete gitti benim bildiğim bu sadece Bom’un suçu değil ki grubun dağılması. Ki bir grubun dağılması öyle tek kişiyle olacak birşey değil şirket üyeler bir araya gelinir planlama yapılır şirket gruba yatırım yapıp yapmayacağına karar verir vs vs uzun süreçler bunlar 2ne1 istediği finansal… Read more »

pinki payovski

[+180] Koreli netizenler 2NE1’ın dağılmasının suçlusunun Park Bom olduğunu mu düşünüyor? Gerçekten mi?? Bu tamamen beş para etmez YG’nin suçuydu, 2NE1 ile zerre kadar ilgilenmiyordu

Yabancı netizen haklı beyler

aynr

Yabancı yorum adamsın

wheepup

Bir kağıda her gün 1000 kere reçeteli ilaçlar uyuşturucu değildir yazsalar algılayabilirler mi acaba

JenLisJisRos

Park bom un skandalını yani bu skandalsa sonradan öğrendim çünkü o zamanlar daha yeni yeni kpop u tanıyordum ama bence kadının hicbir suçu yok açıkçası kafamı kurcalamıyor da değil bende depresyon ilacı kullandim ve kırmızı reçeteli olanlar öyle herkese verilmez açıkçası o ilaçları önceden de getirttiğini ve kullandığını düşünüyorum yani o kadar zaman sonra ortaya çıkması kafamı kurcalıyor 2ne1 çıkış yaptığından beri ünlü bir grupmus zaten neden o kadar zaman sonra yakalandı ayrıca kızların dağılmasının tek suclusu yg dir bence olayla o kadar iyi ilgilenmemişler park bomda zaten kendini uzun bir süre kapatmış e hadi diyelim kızın suçu grup dağıldıktan… Read more »

Bjack

Bana göre netizetenler başından beri Bomu sevmedi bu yüzden bu kıza bu kadar yükleniyorlar.. yani bu Bom’a özel birsey onu neden sevemediklerini anlamıyorum.. gerçekten.. tamam netizenler herkesi sevmiyor orası ayrı mevzu ama Bom’a karşı sebepsiz bi nefret var anlam veremiyorum. Bom’un yaptığı hiçbir başarıyı beğenmediler, attığı her adımda yüklendiler.. Bi kere grubu dağıtan Bom olsaydı ve uyuşturucu kullansaydı Minzy en başta ona destek vermezdi. Minzy diyorum çünki Yg’nin pisliğini ilk fark eden ve uzaklaşan o oldu.. diger kızlarda öyle.. Bom gerçekten suçlu olsaydı kızlar onu desteklemeyi bırak birleşme umutları yaptırmazdı bile..

!?

Bom grubunun dağılmasında gram suçlu değildi aksine kurbandı. Beklenen comeback olmadı Bomun olayı bahane edilerek sonrasında Minzy solo istedi şirket vermedi haklı olarak o da ayrıldı baştaki leş herifinde işine geldi olanlar Bomu ortaya attı halka yem etti kendi pisliğini örtmek için tıpkı kurban ettiği bir diğer isim Hanbin gibi. Çıkıp şu saatten sonra YG 2NE1 önemsemedi çünkü yeni grubu daha önemliydi dağılmalarınınn sorumlusu BP ööö diyerek diğer isimlere kin kusmak asalaklıktan ve nefret kusmak için bahaneden başka bir şey değil benim için. Kızgın olduğum çok şey var bu mesele ile ilgili haliyle çıkıp Polyannacılık oynayamıyorum kusura bakmayın aklı olan… Read more »

134340

Bırakın Allah aşkına son olaylardan sonra yg nin Park Bom’u nasıl harcadığını gördük. Kadın değil de erkek olsaydı başına hiç bir şey gelmezdi, bir güzelde korurdu yg. Sanki şirkette uyuşturucu kullanan-ki ilaç kullanıyordu- bir Park Bomdu.

la cha ta

Of salaklar yine mi

la cha ta

BEN DE!

la cha ta

niye eksi yedm?yanlış anlamayın bom biaslı bjyim jghghbf

Yeni Yazılar