Benzer Yazılar

TOP “daha fazla hata yok” yorumuna hak verdi

TOP "daha fazla hata yok" yorumuna hak verdi

HABER: Big Bang TOP “artık hata yok” yorumuna hak verdi

KAYNAK: Star News via Nate

Yorum: İyi yaşamalısın, daha fazla hata yapamazsın
TOP: katılıyorum

1. [+455, -12] Ah, manyak, gerçekten utanmaz ㅋㅋㅋㅋㅋ

2. [+416, -14] İngilizce cevap verince kendini havalı mı sanıyor? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Doğru, ismi TOP

3. [+280, -10] Pazartesi amma güldüm ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ bir suç işlemek ne zamandır ‘hata’ olarak görülüyor?

4. [+21, -5] ㅋㅋㅋ İnsanlar değişir de sanki, özellikle Big Bang TOP???

5. [+20, -2] Emekli olmayacak mıydı?

6. [+15, -3] Lütfen ismini Bottom yap

7. [+11, -3] Evet, artık hata yok, artık seni televizyonda görmek yok

8. [+8, -2] Bu gidişle cinayete ‘hata’ diyecekler

9. [+8, -0] İnsanlar değişmez

10. [+8, -0] 33 yaşında ama ortaokullu gibi davranıyor

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+265] “6. [+15, -3] Lütfen ismini Bottom yap”

hahahah

Kaynak: Netizenbuzz

29 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Feniks

bence donusune zemin hazirliyor hazir coachella’ya katilacaklari da duyurulmusken.. so bilemedim

zsr

grup olarak hepinizin yüzsüz olduğunu o kadar iyi biliyoruz ki ve size tapan inekler olduğunu. yazık adam da öldürsen ki öyle bir şey de vardı o iğrenç grubunuz ve sizin iğrenç zihniyetinizle yaşayıp gideceksiniz hiçbirinizin birbirinin ne yaptığını bilmediği hakkında anca kendinizi ve sümüklü fanlarınızı inandırırsınız.bu skandallardan birine sahip olan idolu sektörden sürüp üstüne çay içmişlerdi ama sizin zihniyetiniz leş ve fanlariniz onlar kral her şeyi yaparlar diye dalgaya alırsa siz de yüzsüz yüzsüz gezersiniz

Blink, vip

Sümüklü fanlar bizi kendinle karıştırma istersen

JenLisJisRos

Yabanci yorum ne demek istemiş ayrıca emekli olacam dememiş miydi fanıda değilim antisi de ama madem sektörde kalacaktı niye öyle söyledi çok saçma

Feniks

bottom alt demek sahne ismine yapılan espriye gulmus

JenLisJisRos

Teşekkürler

The Netizen

Bence “emrin olur” tarzında yazdı onu 😂
“agreed” yazmış geçmiş.
Söz falan tutamazlar, yakında yine çıkar bişiler 😂

selen

benden daha bahtsızı yoktur yemin ederim. sevdiğim ne varsa bok yolunda . bb grubunu severim yapmadığı kalmaz birini severim terk edilirim . ulan bu dünya erkeklerinin benle ne alıp veremediği var . allah bana sizi sayıylamı veriyor .

seulrene

“Daha fazla hata yok.” değil de sanki “Daha fazla hata olamaz.” demek daha doğru. İşlemediğiniz suç kaldı mı? Cinayet?

Exovelvet

Ne diyeyim gülüyorum skdkfkfk

Sera

İnstagramda katil olursun hepsinin suçsuz olduğunu söylüyorlar kafayı yiyicektim bigbang in dönüşünü kutluyorlar şuan

Hata

Eğer yaptığı şeyler ifşalanmasa hala yapmaya devam edecekti, halka oynuyor resmen

müjde

T.O.P ne yaptı tam olarak anlatabilirmisiniz? Uyuşturucu dışında.

KINGEXO

Sorun değil hata yapsan da seni delicesine destekleyecek manyaklar var.
Şu grubu hâlâ destekleyenlerin olduğuna inanamıyorum twitter da ve ınstagram da krallar geri dönüyor diye gezen zavallı tayfa var. Üzücü.

Once since birth

Sinir hastası olursun instagram yüzünden çok kötü.

narengi

top’nin yalnızca uyuşturucu kullanma suçu yok muydu? başka ne yaptı? kaçırdığım bir şey varmış gibi geldi.

shining

Abartıyorlar. Başka suçu yok zaten

Wokiess

top ne suç işlemiş ne hataları var tam olarak bilmiyorum biraz bahsedemisin

Muziksever

Eh benim için özrü kabul edildi. Daha önce bir çok haberinde yorumum var zaten, düşüncem bu şekilde. Karşıt düşüncede olanlar güzelce sordukları taktirde nedenimi yine açıklayabilirim. Sevgiler 🙂

add

Gerçekten merak ettiğim için soruyorum, tüm grubu desteklemeye devam mı edeceksiniz? Olanlardan haberleri olmadığını ya da suçsuz olduklarını mı düşünüyorsunuz? Neden hala desteklendiklerini pek anlayamıyorum. Müziklerini ne kadar sevsem de kendilerini bana gösterdikleri kişiliklerini ne kadar sevsem de ben destekleyemezdim. Seungri hakkında hala ılımlı tavırları bulunuyor üstelik grubun. Büyük ihtimal yeni müzik çıkarsalar herkes bakacaktır yine ama ben dinleyebileceğimi zannetmiyorum.

Muziksever

Evet Bigbang’i dinlemeye devam ediyorum(seungri gruptan ayrıldı) Burdaki ismimden de anlayabileceğin üzere müzik severim, Bigbang’in müziğini seviyorum bana hitap ediyor. Buna şu şekilde örnek vermiştim; ülkemizde Ahmet Kaya şarkıları dinleniyor mu dinleniyor, peki şarkıcının siyasi kimliği belli, terör örgütünün cenazelerine katıldığı, terör örgütünün sözde bayrağini taşıdığı, elebaşlarını desteklediği de biliniyor peki bu adam nasıl dinleniyor ülkemizde? Kendi vicdanımda bir kıyaslama yaptığımda uyuşturucu kullanan ve bırakan(başkalarına temin etmeyen) biri affedilmeyi hak ediyor. T.O.P ve GD’nin yaptıkları hatalar var evet. Uyuşturucu kullanmanın zararlarını, yasal olmamasını vs burada anlatacak değilim, nasıl bırakanları, temizlenenleri destekliyorsam T.O.P’u da o şekilde destekliyorum. Peki fandomda olmayarak bu… Read more »

add

Şahsen Ahmet Kaya da dinleyen birisi değilim. Ben uyuşturucu konusunda bir şey demiyorum zaten. Kendilerine zarar veriyorlar. Bu elbette gruptan ayrılma sebebi değil. Seungri’nin gruptan ayrıldığını biliyorum. Fakat üyelerin bu olaylardan habersiz olduğunu mu düşünüyorsunuz diye sorduğum soruma bir cevap vermemişsiniz, onu merak ediyorum. Destek konusuna gelirsek, ılımlı tavırları bulunduğunu dile getirdim açıkca desteklediklerini söylemedim. Askerden terhis olduklarında fanların yayınladıkları videoları kastediyorum. Twitter da bizzat fanların söyledikleri ılımlı tavırları kastetmiştim. Hak verirsiniz ki Seungri olayların içinden YG sayesinde ustalıkla sıyrılıyor. Ellerinde bir güç olduğu belli ve bunun diğer üyeler içinde geçerli olup olmadığına kimse güvenemiyor artık. Örneğin Daesung apartman olayı… Read more »

Muziksever

Hayır sorularınızın saldırı amaçlı olmadığının farkındayım, Grup konuşmalarında Seungri’nin ne kadar parti sever olduğu hakkında konuşmaları vardı ama eğer bu fuhuş ayarlama olayı gerçekse bildiklerini sanmıyorum,düşünmüyorum. Bu benim düşüncem tabii. Askerden terhisteki o videoda ilk defa fan buluşması gibi bir buluşma oluyordu ve tüm medyanın önünde o videolar karşısında cevap veremeyen her şeye gülümseyen iki insan gördüm,onaylama yoktu aslında. Daesung apartman olayında soruşturma yapılmasına yer olmadığı kararı verildi diye biliyorum. Bu yüzden uyuşturucu kullanmış ve pişman olan diğer Amerikan ünlülerini nasıl dinliyorsam o şekilde TOP dinliyorum. Nasıl anlatsam bilemedim ama Amy Winehouse’u nasıl dinliyorsam Bigbang’i de öyle dinliyorum. Şarkılarını dinlemek… Read more »

add

Anladım. Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için.

banu

Bir VIP olarak ben düşüncemi yazmak istiyorum özellikle diğer üyelerin haberdar olup olmaması konusunda ben haberdar olduklarını düşünmüyorum en azından grup konuşmalarının bu derece olduğundan nereden mi GD nin şarkı sözünde Seungri ve arkadaşlarına yer verdiği şarkı sözünden … çocukluğunu yaşamamış bir adamın GD nin ve daha önce bir çok skandal atlatmış bir grup olan BIGBANG ve emeklerinin bu şekilde çöpe atılmasına izin vermeyeceğini düşündüğümden … Askere gitmeden önce Seungriyi özellikle uyarıyorlar bir hata daha yapma diye çünkü halkın nezdinde tolere sınırına geldiklerini düşünüyorlardı demek ki .. bunların videoları mevcut bakabilirsiniz … Taeyang’ın böyle bir şeyden haberdar olup izin vereceğini… Read more »

add

Bu olayda yer alan diğerleri ceza aldıkları için Bigbang üzerine geliniyor sanırım. Ayrıca bana mı kızdınız son cümlelerinizde bilmiyorum ama Bigbang için nefret yorumunda bulunmadım. Hiçbir habere de yazmadım. Sadece arkadaş merak edenle konuşurum dediği için sormak istedim. Bigbang geçmişini ve üyelerini biliyorum. Eski bir kpop dinleyicisiyim. Fakat dediğim gibi Seungri ve YG’nin her olaydan sıyrılması bir güvensizlik ortamı oluşturdu. Diğer üyeler gerçekten suçsuzsa haksızlık evet ama durum bu. Çoğu kişi de bu yüzden çekimser. Fanları sizlersiniz elbette güvenip dinleyebilirsiniz. Buna kimsenin karışma hakkı yok. Ben sadece diğer ihtimalleri göz önünde bulundurup bulundurmadığınızı öğrenmek istedim.

hanlu

Türk yorumcular ilk defa netizenlerle aynı yorumları yapıyorlar neden acaba? bu bile düşünülmesi gereken bir şey, çünkü he zamanki gibi abartılıyor… Türkiyede uyuşturu kullanmayan ünlü var mı? çok net hatırlıyorum Tarkan bile uyuşturucudan sorgulanırken hayranları karakolda kapıda destek için toplanmıştı. Uyuşturucu bizde koredeki kadar büyük bir mesele değil. Hayranı olmadığın arada bir dinlediğin bir grubu kötülemek onlara nefret yorumu yapmak o kadar kolay ki, zaten bb eski bir grup, hiçbir zaman mükemmel idol olmadılar öyle bir amaçları da olmadı. İkinci nesil kpop severler dışında kimsenin bb savunacağını sanmıyorum.

add

2. nesilden beri kpop dinleyen birisiyim. Uyuşturucu konusunda suçlamadığımı zaten dile getirdim.

Blink, vip

Şaka mısın sen

Yeni Yazılar