Park Han Byul'un eşi, Seungri'nin YG'nin kredi kartını kullanarak fahişe tuttuğunu söyledi, YG yalanladı

HABER: Park Han Byul’un eşi, “Seungri’nin fahişe tuttuğu doğru, YG’nin kartını kullanarak ödedi”

KAYNAK: Sports Chosun via Nate

1. [+1,825, -11] Bunları ödemek için YG’nin kartını kullandıysa inkar edilemez bir kanıt var demektir. Yang Hyun Suk’un tanıdıkları ne kadar güçlü de polis ona dokunmaktan korkuyor?

2. [+1,783, -9] Şimdi YG’yi iyice sallayalım!

3. [+1,314, -7] Şu şerefsiz… cezaevine git

4. [+76, -0] Daebak… cinsel eğlence için şirketin parasını kullandı ha??? Buna benim işim dememiş miydi ㅋㅋ niye YG kartını kullandı??? Bu YG’nin de tüm bunlarda parmağı olduğunu göstermiyor mu?

5. [+71, -0] Aynı anda iki kadın ㅋㅋㅋㅋㅋ YG’nin böyle bir harcamadan haberi olmaması imkansız?? Özellikle bir otelde 3 milyon won harcamışken? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

6. [+52, -0] YG muhtemelen “asılsız dedikodu, bizim haberimiz yok” diyecek, hiçbir şey hakkında bilgileri yok zaten

7. [+51, -2] Ve hala cezaevi ya da askerlik haberleri yok? Polis çalışıyor mu acaba? Bu 30 yaşındaki çocuğu nasıl hala yakalamadılar?

8. [+32, -0] YG’nin arkasında kim var da onları tutuklamaktan korkuyorlar?? Başkan bile tutuklandı, YG’de ne var??

9. [+26, -3] İşkence videoları (Ç/N: MBC’nin haberinde bahsedilen video)

10. [+23, -3] YG şu anda bu meseleyi kontrol altında tutmak için kadın stajyerlerini güçlü, yüksek mevkideki adamlara pazarlamakla meşguldür

Park Han Byul'un eşi, Seungri'nin YG'nin kredi kartını kullanarak fahişe tuttuğunu söyledi, YG yalanladı

KAYNAK: Naver

1. [+1,367, -9] YG kartını kullandıysa Yang Hyun Suk’un bunlardan haberi vardı..

2. [+679, -3] Ne yapıyor şu an? Nasıl hala yakalanmadı? Nasıl???????

3. [+292, -2] Bütün bunlar ortaya çıkıyor ama adam hala cezaevinde değil

4. [+62, -0] Yang neden soruşturulmuyor?

5. [+49, -0] Şimdi YG’nin bir sürü değişik iş alanına el atabilmesinin ve sektörleri domine edebilmesinin sebebini biliyoruz ㅋㅋ bu kadar zamandır pis para kullanıyorlardı. Daha ne kadar yanlarına kalacaklarını düşündüler?

6. [+39, -0] Önemli kişiler YG’nin arkasında olduğu için polisin onlara dokunamadığı artık onaylanmış oldu. Zaman her şeyi açığa çıkaracak.

7. [+35, -0] YG yine de bizim ilgimiz yoktu mu diyecek ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ bahse girerim bugün de bir sürü pozitif Black Pink haberi çıkaracaklar ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

HABER: YG, “Seungri otel harcamaları için şirket kartını kullandı? Bizimle bir ilgisi yok.. kendi harcamalarını kendisi ödedi”

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+190, -6] YG… kes şunu… üzücü bir hal aldı artık…

2. [+160, -5] “asılsız dedikodu” = “hnnng, nasıl buldular ya”

3. [+87, -6] Bence Yang Hyun Suk Kore eğlence sektörünün giderek pislenmesinin merkezinde yer alıyor

4. [+16, -5] Umarım bu suçlularla dolu olan şirket başarısız olur

5. [+16, -5] Şirketin CEO’sunun bunlardan haberi yoksa bir hesap denetlemesi yapılması lazım. O zaman elemanlar şirket kartını kafasına göre kullanabiliyordur.

6. [+16, -6] Tabi tabi~ aynenㅎㅎ

7. [+15, -6] YG inkar konusunda hep çok hızlı

8. [+14, -3] Soruşturma yapın, gerçek ortaya çıkacaktır

Park Han Byul'un eşi, Seungri'nin YG'nin kredi kartını kullanarak fahişe tuttuğunu söyledi, YG yalanladı

KAYNAK: Naver

1. [+516, -10] Aaa… YG’nin kartı… YG’nin kredi kartı…

2. [+335, -15] Hayranlar tüm harçlıklarını biriktirip albümler, hayran ürünleri ve konser biletleri aldılar, YG ise bu parayı fuhuş ve uyuşturucu için kullandı.. lütfen YG’yi boykot edin. Siz ezik otakular onlara para harcadıkça asla değişmezler.

3. [+275, -7] Seungri yasadışı işlerini YG’nin kredi kartıyla ödüyormuş, YG’nin nasıl haberi olmaz? Hepsi onun tarafında.

4. [+238, -5] Soruşturmalar gerçeği açıklayacaktır. Ben bu adamın niye hapiste olmadığını anlamıyorum???

5. [+72, -1] YG yasaları çiğnedikten sonra nasıl önemli bir şey değilmiş gibi davranıyor hep??

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+520] Gerçekten manyaklık bu, hayranların sevdikleri grupları desteklemek için harcadığı para direk Seungri’nin tuttuğu fahişelere gitmiş yani..

 

Kaynak: Netizenbuzz

Abone Ol
Bildir
guest
10 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Yav he he

YG gruplarına destek vermeyin desem linç yiyeceğim ama yine de söylemek istiyorum siz biz idolümüze odaklıyız diye düşünsenizde onlar için yaptığınızı düşündüğünüz tüm şeyler şirket ve yaptıkları pislikleri örtme aracına gidiyor. BP olsun Winner olsun diğer gruplar olsun her başarıları aslında şirketin iğrençliklerinin üstünü kapama da bir araç eğer böyle devam ederse Allah korusun kendi grubunuz bile bu pisliğe kurban gidebilir. Hoş bir iki kişinin desteğini kesmekle olacak iş değil tabi ama bence Kore deki hayranların işe el armaları gerekiyor. Bir de burada o kadar ünlü idolün hayatı kaymışken seungri ve yg pisliğine bir şey olmaması gerçekten de ne derece… Read more »

KINGBANG

Düşünsenize YG tamamen batmış , bütün gruplar Psy’in şirketine geçmiş , CL ve Jessi bir grup olmuş . Neyse fazla hayal kurdum.

Mevy

Yg bu işin içinde değil diyenler umarım at gözlüklerinizi en yakın zamanda çıkartırsınız…. ayrıca bu iş gerçekten çok büyük kim doğruyu söylüyor kim söylemiyor o da belli değil.. bu olayın üstünü kapatmaya çalışacaklar bakınız Seungri hala dışarıda bulunmakta 😒😒😒

Vicdan

ben hala bu şirkette ki sanatçıları destekleyen fanları anlayamıyorum diğer grupların suçsuz olduğunu düşünebilirsiniz ama onları desteklerken kazandırdığınız para büyük oranda şirkete gidiyor doğal olarak işlenen suçlara ortak oluyorsunuz

bcn

buyrun sevgili şirket savunucuları kpopı bu kadar iğrenç hale getiren de yine yg bence iğreniyorum artık şirketinden de kendinden de. almayın bu adamın çıkardığı hiçbir şeyi

misafir

gerçekten yg’de ki herhangi bir grubun hayranı olmadığım için şanslıyım.. açıkçası yg’deki bir sanatçının hayranı olanlar için zor bir durum. idolünü desteklese desteği maalesef suça gidiyor. desteklemese e seviyor napsın.. gerçekten hayranlar için de zor.. ama şu gerçek daha acı: maalesef tecavüze uğrayan kurbanlar var, videoları çekiliyor, sohbet gruplarında paylaşılıyor geyik yapılıyor falan. onlar için daha da zor.. o kadar çabalıyorlar suçlular yakalansın falan diye ama maalesef tecavüzcüler hala rahat yataklarında deliksiz uykularına devam ediyorlar..

SURMEW-BTS

Bu işin içinde Polis Kuvvetlerindeki yüksek mevkideki kişiler, siyasiler, hakim savcı vs de vardır ki Allah bilir hala tutuklanmıyor bu pislikler. Daha azı için bikaç kişi tutuklanmışken hala Seungri serbest, hala Arena ve BurningSun da ki vip müşteriler sorgulanmadı, o kulüplerde kızlara tecavüz eden, uyuşturucu kullanan kişiler kimse hala saklanıyor, çok zengin ve güçlü ailelerden gelen kişiler olmalı…. İnşallah hepsi ortaya çıkar ama nu olayları ve arkasındakileri saklamak için birbir en güçsüz ünlüler ve en güçsüz zenginlerden uyuşturucu kullananları ortaya attılar, Yoochun ve eski nişanlısı gibi…. Elbette bütün suçlular ortaya çıksın ama esas büyük başları saklamak, halk unutsun diye küçük… Read more »

SURMEW-BTS

Ama en çok ta yitip giden o canlara, kadınlara en çok ta çocuklara üzülüyorum, uyuşturucu verilip tecavüz edilen, hayatı kararan, zorla fuhuşa sürüklenen canlar var, adalet bu insanlar için yerine gelmeli.

fernwe

polis kartın kullanıldığını onayladı mi ?

Mevy

Onaylamış..