Benzer Yazılar

Park Yoochun en sonunda uyuşturucu kullandığını itiraf etti

Park Yoochun en sonunda uyuşturucu kullandığını itiraf etti

HABER: Park Yoochun 19 gün sonra uyuşturucu kullandığını kabul etti… “Kendimi bırakmaktan korktum”

KAYNAK: Yonhap News via Nate

1. [+3,181, -28] Basın konferansında ağlayarak asla uyuşturucu kullanmadığını söylemişti, vücudunu tıraş etmesine rağmen, şimdi itiraf mı ediyor? Tam bir suçlu.

2. [+2,792, -33] Psikopat

3. [+2,753, -27] Akıldan rahatsızlığı mı var? Niye basın konferansı düzenledi ki…

4. [+128, -4] Hwang Hana ve Park Yoochun evlenmeli. Daha çok birbirine uyan başka bir çift yok.

5. [+120, -5] Basın konferansında ağladığını düşününce tüylerim diken diken oluyor…

6. [+99, -0] Park Yoohwan: Hyung…? Peki ya ben…

7. [+95, -0] Bir de bu kadar zamandır ‘ben uyuşturucu kullanmadım, nasıl vücudumda çıkabilir’ diyordu ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ iki kez yalan söyledi bile.

8. [+89, -5] Uyuşturucu kullandığı bir gerçek, bu kadar korktuğu şey neydi ㅡㅡ? Ektiğini biçersin.

9. [+49, -1] Bir hayal dünyasında yaşıyor. Küçücük yaşta top star oldu, bu kadar zamandır fandomu sayesinde para kazandı, yirmili yaşlarının nasıl geçtiğini hatırladığını sanmıyorum. Gerçek hayata alışamadı ve hep dünyanın zirvesinde yaşadı. Tamamen farklı bir seviyede olduğu için suçluluk hissetmedi. Şimdi gerçekliğin tadına bakacak.

10. [+40, -1] Sessiz kalmalıydı.. Neden basın konferansı düzenledi.. yalan söylemek de bir suç

Park Yoochun en sonunda uyuşturucu kullandığını itiraf etti

KAYNAK: Naver

1. [+1,973, -17] Saçlarının rengini açtırıp vücudunu tıraş edince yakalanmayacağını düşündü, bu kadar kendine güvenmesine şaşmamalı ㅋㅋ En sonunda bilim kazandı

2. [+1,092, -28] ㅋㅋㅋ Kendini bırakmaktan korkmuş ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ bir internet kitabı mı yazıyor? ㅋㅋㅋ Emekli olduktan sonra boş vaktinde yapabilir bunu.

3. [+972, -17] Köşeye sıkıştırıldı ve daha az ceza almak için yalvarması lazım, bu yüzden itiraf etti. Tüm ülkeye yalan söylediği için yargıç ona sert davranmalı.

4. [+591, -93] İtiraf etse bile tuvalet hayranları değişmeyecek. Onun için üzülüyorum diyerek onu koruyacaklar. JYJ’in üç suçlusunun aptal hayranları da onlarla aynıdır.

5. [+257, -1] ㅋㅋㅋ “Uyuşturucu bedenime nasıl girdi bilmiyorum” demişti hatırladınız mı ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ ben de içtikten sonra nasıl sarhoş oldum bilmiyorum

6. [+146, -1] Ağzından çıkan her şey hatırlanmaya değer ㅋㅋㅋ

7. [+136, -6] Üniversiteye gitmemek sorun değil.. ama bu adam gibiler ilkokul, ortaokul ve liseye gitmek gerektiğini gösteriyor. Bazı idollerin beyni gerçekten boş;; farklı bir kariyer izledikleri için iyi not almalarını beklemiyorum ama idollerin temel eğitimi ve sosyal becerileri yok;;

8. [+135, -10] Bir erkek olarak tam bir utanç.. ortaya çıkan şeylere bakarsak her şeyi eski sevgilisine atmaya çalışan bir suçlu..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+176] Seungri ne zaman suçlarını itiraf edecek?

 

Kaynak: Netizenbuzz

12 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Dyphellia Grayi

Yapılan yorumlara bakıyorum da gerçekten acınılası.. Yahu adam uyuşturucu kullanmış olsa bile bu kadar acımasızca yapılan yorumları hak etmiyor. Burning Sun olayında yapılan onca iğrenç eylemde bile bu kadar saçma yorum okumamıştım. Hea pardon o Seungri’ydi gerçi di mi!! Yazık oldu Yoochun’a.. Umarım fazla ceza almaz, birileri fuhuş, kadın pazarlama, uyuşturucu kullanma ve daha bilmem bir sürü kepazeliklerine rağmen elini kolunu sallaya sallaya geziyor ortalıkta, ama Yoochun sanki bunca suçu işlemiş gibi tutuklandı bile.. Adaletsizsin Kore!

estuko

daha ağır suçların da olması uyuşturucu kullanımının ağır bir suç olduğunu değiştirmiyor. sonuçta suç suçtur. ayrıca bu kişi bir idol, halka örnek olması gerekirdi

kpop

peki uyuşturcu kullandığı halde hapse girmeyenler… mesela T.O.P ve uyuşturucu kullanmayın girmeyen çok kişi vardır eminim. buradna sorun Yoochun ı normalde hapse sokmayacaklarken Burning Sun ve arena gibi yerlerde işlenen suçların ve o suçların arkasındaki kişilerin örtbas edilmesi. CNBLUE lee Jonghyun şerefsizide kadınları kameraya almış ,uyuşturucu vermiş, tecavüz etmiş, kakaotalk konuşmalaır var ama hala serbest. Seungri aleyhindeki bütün o suçlara rağmen serbest , polis hala ”planlıyor” ,o barlara yaşanan olaylar rüşvet, taciz, tecavüz, fuhuş, vergi kaçakçılığı vergi kaçırma ve belki daha fazlası ama hala dışarıda….ve hala gizlenen güçlü ve zengin kişiler var, olaya siyasiler gibi güçlü kişlerin ve yakınlarının karıştığı… Read more »

B.A.B.Y

4. [+591, -93] JYJ’in üç suçlusunun aptal hayranları da onlarla aynıdır.

Jaejoong ve Junsu’nun suçu ne? Biri anlatabilir mi?

kpop

jaejooong yanlış hatırlamıyorsam daha önce alkollü araç sürme gibi olayları olmuştu, junsu da kendi otelindeki çalışanlarının maaşlarını ödememişti , öyle şeyler, başka varsa bilmiyorum.

BlueElf

Jaejoong’un hiçbir suçu yok sadece hayranlarlarıyla yaptığı bir konuşmayı çarpıtarak sanki tek gecelik ilişkileri teşvik ediyormuş imajı verilmeye çalışıldı ve hayranlarına kötü davranıyor vs tarzı aslı olmayan iftiralar atıldı. Junsu ise Hani ile bir ilişki yaşadıktan sonra nefes aldığı eleştrildi ve güya otel çalışanlarının paralarını vermediği söylendi Yoochun’un tuvalet olaylarından sonra Junsu ve Jaejoong’ada haksız bir nefret oluştu ve yaptıkları her haraketi eleştirir hale geldiler. Çocukların yaptığı bişey yok aslında

SURMEW-BTS

itiraf etmesi iyi olmuş, cezası neyse çeksin ama artık sıktı şu olaylar, ARENA ve BURNING SUN da yaşananları, oralarda suç işleyenleri saklamak, olayın üstünü örtmek, halkın dikkatini dağıtmak için habire sırayla başka ünlülerin olaylarını patlatıyorlar, elbette ne kadar uyuşturucu kullanan, sapık, tacizci , tecavüzcü varsa vs hepsi ortaya çıkarılıp hapse atılmalı ama bazı suçluları sırf arkalarında güçlü kişiler var diye saklayıp hakkettikleri cezaları vermemeleri büyük adaletsizlik….uyuşturucu verilip tacize, tecavüze uğrayan kadınlar var…. o kadınların hakkettikleri adalet görülmeli.

xoo

Haberi görür görmez: kullandım ama az miktarda filan demesini bekliyordum. Neyse değilmiş bu da iyi

BlueElf

Gerçekten Yoochun’un aptal olduğuna inanıyorum uyuşturucu kullandın tamam bunun fark edilemeyeceğini nasıl düşündün? birde açıklama yaptın ama salaksın işte insanların senden zaten bir beklentisi yoktu ne müzikal nede oyuncu olarak şimdi tüm suç üzerine yıkıldı ve herkesin gözünde bir tecavüzcüyle aynı kefedesin yazık çok yazık ben Junsu ve Jaejoong için üzülüyorum senin yüzünden onlarda nefret alıyorlar. Zamanında Yoochun yüzünden Yunho ve Changminin nefret alması gibi..

yummix

Lol

lol

“Kendimi bırakmaktan korktum” bunu söylerkende mi bir şeylerin etkisindeydi neydi şimdi bu

Ssss

Basta inkar ettigi icin sucu artacaktir muhtemelen gercekten cok aptal. instagram’da hala kullandiysa kendisi kullandi kimseyi ilgilendirmez diyen tek hucrelileri goruyorum yazik…

Yeni Yazılar