Benzer Yazılar

Park Yoohwan, itiraflarından sonra abisi Park Yoochun’a desteğini gösterdi

Park Yoohwan, itiraflarından sonra abisi Park Yoochun'a desteğini gösterdiPark Yoohwan, itiraflarından sonra abisi Park Yoochun'a desteğini gösterdi

HABER: ‘Uyuşturucu izleri’ Park Yoochun, hayranları ve avukatları onu terk etmiş olabilir… ama Park Yoohwan, “Ona inanıyorum”

KAYNAK: X Sports News via Naver

1. [+846, -5] Ona inanmak dışında ne yapabilir ki, sonuçta aileden biri..

2. [+392, -2] Ailesi sonuçta, ne yapabilir ki? Suçunun cezasını ödesin ve hayatının geri kalanını düşünme sürecinde geçirsin. Ona bu tavsiyeyi vermesi abisi için yapabileceği en iyi şey olur.

3. [+393, -5] Bir suç işledi ama aile birbirini desteklemelidir.. umarım bundan sonra yasalara uygun ve düzgün bir hayat yaşar..

4. [+235, -3] Aile sonuçta.. birbirlerini terk etmelerini bekleyemeyiz

5. [+202, -10] Anlıyoruz Yoohwan-ah, sen onun ailesisin

6. [+68, -3] Ünlü olarak kariyeri bitmiş olabilir ama Park Yoochun’un insan olarak hayatının bittiği anlamına gelmez bu. Şimdi her şeyi itiraf ettiğine göre suçunun cezasını çekmeye hazırlanmalı, hayatının geri kalanını açık görüşlülükle yaşamalı, bu şekilde sonuna kadar ona inanan aile üyelerini düşünerek.

7. [+49, -6] Biliyorum suç işledi ama itiraf edeceğim, elleri bağlı halde gökyüzüne baktığı fotoğrafı görünce onun için üzüldüm. Nasıl bu kadar düşebildi? Ailene saygından ötürü lütfen cezanı çek ve hayatının geri kalanını sağlıklı bir kalp ve zihin ile geçir.

8. [+36, -3] Tüm dünya sana sırtını dönmüş olabilir ama aile hep yanında olur

9. [+28, -1] Bence şu anda ailesinin onunla olması önemli. Suç suçtur, aile ailedir!! Umarım hayranlarına müteşekkir hissedebilir ve normal bir hayat yaşayabilir.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+25] Bu adamın tecavüzcü olduğunu herkes unuttu mu? Ne bu birden ona acımalar?

 

Kaynak: Netizenbuzz

5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
yummix

Uyuşturucu o kadar gündemi kapladı ki taciz-tecavüz olaylarını neredeyse unuttum

Xxxsbx

Kore medyası iyi çalışıyor . Millet artık tecavüz-uyuşturucu davalarını birbirine karıştırmaya baslamış bile . Yakında tecavüz davalarını unuturlar zaten.

Dyphellia Grayi

Bu koreli netizenler balataları sıyırdı sanırım, adamın tecavüz olayı yok ki! Seungri ve yandaşlarının suçunu örtmeye çalıştıkları aşikar! Şu an tüm Kore medyası yapılan onca rezaleti unutmuş, Yoochun’un uyuşturucu olayına odaklanmış durumda! Ey Kore halkı! Daha ne kadar haksızlıklara göz yumacaksın??

lol

abisinin en azından adı var bu kim be

Yav he he

O da ünlüydü bir aralar yeni fansan bilmezsin belki ama başrol olduğu birkaç dizisi falan vardı sonradan sanırım yoochunun skandal dönemlerinde yavaş yavaş sektörden yok oldu. Yoksa ünlü olduğu bir dönem var yani.

Yeni Yazılar