Benzer Yazılar

Savcılar IOI’da değiştirilmiş bir üye olduğunu tespit etti

Savcılar IOI'da değiştirilmiş bir üye olduğunu tespit ettiSavcılar IOI'da değiştirilmiş bir üye olduğunu tespit etti

HABER: “Bir üye gruptan çıkarılıp yerine başka biri kondu”… Savcılar IOI’da hile olduğunu keşfetti

KAYNAK: X Sports News via Naver

1. [+1,976, -313] Bence HanXX olacaktı ama onun yerine YooXX oldu

2. [+637, -117] O üyenin kim olduğunu biliyorum ㅋㅋ

3. [+589, -100] Hepimiz aynı kişiyi düşünüyoruz bence ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

4. [+553, -133] Yoo ???

5. [+418, -82] Şu sürekli ekranda görünen üye de hileli değil miydi? Sıralamalara girebilsin diye onun hakkında bir hikaye uydurdukları çok belliydi

6. [+325, -43] Bu haberler yüzünden insanlar bu olayın arkasındaki prodüktörleri bulmak yerine üyelere cadı avı yapıyorㅋ

7. [+305, -81] Lütfen cadı avını bırakın;; Bir üye değiştirilmiş olsa bile baştan sona hile yapan o kişi değildi sonuçta;; Kanalın yaptığı bir şeyden ötürü idol niye suçlu olsun? Ayrıca tahminleriniz yanlış olabilir, şimdiden saldırmak doğru değil. Eleştiri yapacaksanız isimler açıklandığında yapın. Bunun üyelerin değil, yetişkinlerin suçu olduğunu unutmayın

8. [+272, -57] Katiller yine yorumları doldurmuş

9. [+273, -89] Ben Yoo Yeonjung’u hep şüpheli bulmuştum

10. [+164, -10] Yorumlar korkutucu ㅋㅋㅋㅋㅋ bu nefreti prodüktörlere yöneltmelisiniz ama idollere saldırıyorsunuz. İdollerin hileden haberi var mıydı bilmiyoruz, polis bile stajyerlerin mağdur olduğunu söyledi, niye suçlular yerine mağdurlara nefret yağdırıyorsunuz?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+97] Kim olursa olsun, kız değil, prodüktörler suçlu.

 • Kaynak: Netizenbuzz

  18 Yorum
  Beğenilenler
  En Yeniler Eskiler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  May

  S O H Y E !
  Bu kıza oy verenin kulağından şüphe ederim. Hileli olduğundan o kadar eminim ki.

  Krystal benim karım ok?Sulli-Hara❤️

  Ben de

  anlamyorsananlamıyok

  Nefret alsın hile ile gruplara sokulanlar demiyor kimse ama hile ile girdiklerini bilmemeleri de imkansız gibi bir şey sonuçta daha önceden seçilmiş oldukları ve şarkıları,koreografileri bildikleri söyleniyor kişilerin. Şu saatten sonra azcık utanması olan zaten geri adım atıp şirket bu b*ku yedi bende sessiz kaldım çünkü idol olmak istiyordum özür dilerim der ve çekilir.

  Herneyse

  Kim sohye nın torpilli olduğu aşırı belliydi. Sürekli screen time alıyordu, kızlar yardım ediyordu sürekli ağlıyordu. Zaten sirketi oyunculuk şirketi. O yeteneksizlikle gruba girdi grup dağılınca oyunculuğa yöneldi. Madem başta oyunculuk yapacaksın niye gruba girdin?

  ox

  eğer bir gruba haketmediğim halde hile ile girip benim yüzümden de biri çıkarılsaydı ve ben de bunu bile bile hiçbir şey olmamış gibi kameralara gülümseyerek para kazansaydım kendimi çok aşağılık biri gibi hissederdim, üzgünüm suç sadece yetişkinlerin değil, saf olmayın

  Ulabe

  Kendilerini aşağılık hissetmekten başka ne gibi bir seçenekleri var? Kore piyasasını hepimiz biliyoruz. Şirket karar vermişse mecbur yapacaklar. Üstelik bu çocukların hepsi çok küçük. Baş kaldıracak, karşı çıkacak cesaret hangisinde vardır?

  ox

  onlarda baş kaldıracak cesaret, doğruyu ayırt edemeyecek akıl yoksa ailelerinde olsun, korede şarkıcı olmak için illaki bir şirkette sözleşme imzalayıp kukla gibi yönetilmeye gerek yok, kendi başlarına yer edinmeyi öğrenmeleri gerek. sırf bu şirket kuralı yüzünden sektörde yetenekli olmayıp da başımıza prens/prenses kesilen ya da yetenekleri göz ardı edilip hakettiği değeri göremeyerek mental sorunlar yaşayan bir çok idol var. önce birilerinin -çoğunlukla kpop fanlarının- bu şirket sistemine dur demesi gerekiyor.

  Ulabe

  Böyle bir şeyin olma ihtimali var mı sence? Kendi başıma yer edinebilen kim var sektörde? Hem orada ağır bir hiyerarşi var. Çocukları şiddete tacize maruz kalmış ailelerin bile bir yere kadar ellerinden bir şey geliyor. Bu aileler böyle bir konuda hiçbir şey yapamazdı. Böyle söylemesi fazla kolu ama kore den bahsediyoruz. İmkansız orada bu sisteme dur demek. Daha yg nin yaptıkları çözüme kavuşmuyor, tüm polis arkasında. Diğer şirketler farklı bir durumda mı sanki? Hepsi aynı. Azıcık ters çıksalar komple siliyorlar.

  boşsun

  Öfff konuyu nereden nereye bağlamışsın sırf savunmak için. Baskı,zorbalık o bu şu var diye yapılanlara karşı susup bana dokunmayan yılan bin yaşasın tarzında yaşamak mantıklı mı? Kendiniz sürekli yaşları ufak onların suçu yok şirketlerde suç diyorsunuz ama aslında kötülüğe sizde ortaksınız. Sektörün pisliğini az çok öğrenmiş olmanıza rağmen hala kendi ellerinizle yaşı küçük olanları sektöre sunuyorsunuz bunun adına da emek verdiler hayalleri var diyorsunuz. Hakkı yenilenlerin hayalleri yok muydu? Emek vermemişler miydi? Bunları asla umursamıyorsunuz sizin için önemli olan kendi tercih ettiğiniz idoller gerisi yok. Bencil,hak yiyen tipler oldunuz iyice aman laf etmesinler idolüme diye.

  yek

  Yanlış anlaşılmasın bence de suçlu olan asla idol değil ama Kim Sohye daha şüpheli olan değil miydi? Yoo Yeonjung’un suçlandığını ilk kez duydum, gerçekten meraktan soruyorum.

  loonaverse

  İkisi de çok nefret alıyordu ama Sohye’nin nefret almasının asıl nedeni yeteneksiz görülmesiydi. Yeonjung girdiğindeki tepkilere bakarsan anlarsın pek sevilen istenen biri değildi. Sohye zaten popülerdi ha torpillidir öyle popülerdir bilemem ama finalde gruba girmesi hileli değildi bence (Anlatamadım pek sanki :(( ) Yeonjung yüzünden hatta ikinci sezonun başında erkek hayranlar kendilerince intikam almak için Moonbok’a oy veriyordu Moonbok 2. falan olmuştu.

  jeyan

  moonbok’a oy verip Yeonjung’dan ne intikamı alıyorlardı ki?

  Ulabe

  Erkek hayranlar 2.sezonda dediler ki ilk sezon siz(kız hayranlar) Yeonjung’u soktunuz (çirkin buluyorlardı) bu sezon da biz Moonbok’u sokarız. İlk oylamalarda gayet ciddi bir şekilde oy veriyorlardı ama sonra vazgeçtiler kzowndhısl

  Minse

  Yeonjung’un nefret alması bile baştan saçma kız hicbir şey yapmadı sırf güzel değil diye nefret alması bir yetenek ve ses yarışmasında olmasına engel değil, neyzenlerin salaklığı, halbuki o grupta olmayı en çok hak eden kişiydi çünkü en iyi ses onundu grupta, diğerlerini olması daha saçma ama bu kız kesinlikle hak etti çıkış yapmayı

  Kang Daniel JJANG

  Sohye çok nefret alıyordu çünkü yeterli değildi ama ayrıca çok seviliyordu çünkü yeterli olmadıgı icin gece gündüz calisyordu yani sevmeyenden çok daha fazla seven kitlesi vardı

  Somniadess

  Sohye diyenleri anlamıyorum siz düşünmediniz de koskoca kaç yıldır Kpop sektöründe olan kişiler mi düşünemeyecek onun fark edileceğini fark edilmeyecek birine torpil geçmişlerdir. Sohye’nin hileli olduğunu düşünmüyorum. Ki kız zaten gece gündüz çalışıyordu o yüzden onu seven bir kitlesi de vardı.

  •••

  2. sezon hile yapıldığı herkes tarafından biliniyordu çünkü Jonghyun gruba girememişti. Ama kanıtlanmamıştı. Çok açık bir şekilde yapılmış hileydi bu. Yani pek gizli saklı takıldıklarını sanmıyorum. Ha cidden hileyi Sohye için yapmışlardır yapmamışlardır bilemem ama gizli olmasına çokta dikkat etmedikleri belli.

  Lalalove

  Yeonjung olduguna eminim. Starship son iki sezonda da öne çıkıyor hile konusunda malum. Araştırılan iki üç şirketten biri Starship. Sohye diyen bir tane netizen çıkmamışken bizim supersonik türkülere de hayret ediyorum. Sohye ilk bölümden beri hep popülerdi. Yetenek yarışması adı altında yayınlanıyor diye sadece yeteneklileri mi aldılar sandınız. Ah canım.

  Yeni Yazılar