Benzer Yazılar

Seo Ye Ji hakkındaki eski zorbalık dedikoduları gün yüzüne çıktı, aktris bugünkü basın konferansına katılmadı

0004619520 001 20210413104310401

HABER: Seo Yeji’nin zorbalık dedikoduları “Herkesin gözleri önünde sınıf arkadaşlarına tokat attı”

KAYNAK: Everyday Economy via Naver

1. [+7,343, -282] Bu kadını anlamıyorum, Kim Jung Hyun’u hiç anlamıyorum. Bir dizinin tek bir bölümü için ne kadar emek, zaman ve para harcandığını biliyor, buna rağmen bir kadın istedi diye her şeyi mahvetti… bu ikisi gibi insanların bir daha televizyona çıkmaması gerek.

2. [+3,741, -65] Onu sonsuza dek sektörden sürgün edin

3. [+1,806, -42] Dizi setinde kaos ve skandala yol açması için erkek arkadaşını manipüle eden bir nugu sadece…

4. [+1,442, -30] Seo Yeji umrumda değil. Halk ona nefret yorumu yazabilir, ama önemli olan şu ki sektör artık onun verdiği zararın farkında, bir daha onu dizi-filmlere seçmezler.

5. [+1,299, -427] Seo Yeji güzel bile değil. Bu tipiyle nasıl böyle davranabilir?

6. [+674, -2] Estetikle dış görünüşünü güzelleştirmiş olabilir ama içi çürümüş. Bu yüzden ünlülerin imajlarına güven olmaz.

7. [+629, -6] Seohyun bu kadar zaman bunlara katlandığı için bir azize.. Evlilik sahnesinde kol kola girmemelerini çok tuhaf bulmuştum.. Lütfen Kim Jung Hyun ve Seo Yeji’yi sektörden uzaklaştırın.

8. [+580, -16] Büyük hayal kırıklığına uğradım. Seo Yeji bugünlerde sektörde zor bulunan bir yetenek ve güzelliğe sahip olduğu için hayranıydım. Çocukken yanlışlık yapmış diyerek zorbalığı affedebilirim ama yaptığı kötü şeylerin ifşa olmasından sonra imajının düzeleceğini sanmıyorum.

9. [+534, -4] Zavallı Seohyun ㅜㅜ

10. [+477, -3] Plastik suratlı, üniversite eğitimi hakkında yalan söyledi, karakteri de berbat

HABER: Seo Yeji bugünkü ‘Memories of Tomorrow’ basın konferansına katılmayacak

KAYNAK: Insight via Instagram

1. [+1,436] Seo Yeji iyi bir oyuncu, iyi diziler seçerek sonunda popüler olacağını düşünmüştüm ama böyle bir skandalının çıkacağını kim bilebilirdi… ne talihsizlik. Ben şu yaşamımda erkeklerin ve ilişkilerin hiçbir anlamı olmadığını fark ettim. Bu kadar iyi bir aktrisi kaybettiğimize üzülüyorum. Ah… çocuklarımı iyi karakterlere sahip olarak yetiştirmem gerektiğini tekrar doğruladım.

2. [+787] Bu gaslighting* mi? (*birinin kendinden şüphe etmesini sağlamaya çalışma, bir manipülasyon şekli)

3. [+584] Gerçek ve profesyonel bir aktris asla böyle davranmaz

4. [+304] Oyunculuk yapmayı ya da kendine aktris demeyi hak etmiyor. Böyle davranmanın uygun olduğunu düşündüyse eğer oyunculuğu bırakıp erkek arkadaşıyla mutlu bir hayat yaşamalıydı. Bunun yerine dizi çalışanlarını ve Seohyun’u zor duruma soktu. Umarım sektör onu dışlar çünkü onun reklamını yaptığı hiçbir şeyi de satın almam ben.

5. [+256] Kendi dizilerinde erkek oyuncularla her türlü fiziksel teması kuruyordu ama, komik. Sadece kaos yaratmak ve bir sürü insanın çalıştığı bir diziyi mahvetmek istedi. İnanılmaz biri.

6. [+186] Şimdi tüm bunlardan kaçmasını izlemek komedi ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

7. [+130] Bugünlerde dünyada ne kadar fazla psikopat olduğunu fark ediyor insan

8. [+523] Kim Jung Hyun da normal değil

9. [+48] Pişman olduğundan şüpheliyim, muhtemelen diğerlerini suçluyordur

10. [+150] Ne kadar acınası… bir daha onu medyada görmeyeceğiz gibi duruyor

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+176] Önceden de söylediğim gibi ikisini de savunamazsınız çünkü KJH kendi hareketlerinin sorumlusu ve samimi şekilde özür dilemesi gereken insanlar var. Sadece suistimal edilen erkeklerin ciddiye alınmaması, mağdurken ‘yetişkin bir adam nasıl manipüle/suistimal edilir’ diye suçlanmaları beni üzüyor. (Bunu yapan sadece Koreliler değil, yabancılar da böyle tepki verdi) Bunu söylemekten nefret ediyorum ama o yerleri değişseydi yani o mesajları kadın tarafı alsaydı tepkiler çok daha farklı olurdu. Neyse KJH üzdüklerinden samimi şekilde özür dilemeli, SYJ ise bundan sonra devam edemez, rolleri falan iptal edilmeli

 

Kaynak: Netizenbuzz

55 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
lsy

Yalnız kız iyi patladı böyle değil çok güzel patladı prenses hastalığı varmış onu asıl vuran estetiksiz fotoların yayılması olmuştur bence, okulu hakkında yalan, zorbalık hepsi , ne kızmış be. Şimdi kibrini alıp kaf dağında yaşayabilirsin.Diziden sonra düşmesi daha iyi oldu daha sert bi düşüş olmuştur onun için.Sert seviyormuş ya.

dünyanın sonuna doğmuşum

Aşko senin ağzın bal mı yedi dşşsödşsö ne güzel konuştun öyle ^-^

Last edited 5 ay önce by Dünyanın sonuna doğmuşum
brian

Bad bad bad bad boy is a bad bad bad boy

eren

5. [+1,299, -427] Seo Yeji güzel bile değil. Bu tipiyle nasıl böyle davranabilir?

Aynen kanka, güzel olsa böyle davranmaya hakkı olacaktı çünkü,lol.Nasıl en alakasız bir konuyu bile dönüp dolaşıp dış görünüşe bağlıyorlar.Vallahi pes

lisa

Bende bu kadın its okay to be not okay de nasıl bu kadar iyi oynuyor demiştim meğersem kendi kişiliğinin kötü tarafı olduğu için bu kadar iyi oynuyormuş,gerçi dizide oynadığı karakter kat ve kat kendi kişiliğinden iyi ama bir parçası tamamen oymuş.

dünyanın sonuna doğmuşum

Bir geldim kimse yok. Ne yazacağınızı merak etmiştim. Sanırım bu kadının sektörden ayrılması farz oldu; ara verip geri dönme gibi bir şey olmaz inş

Last edited 5 ay önce by Dünyanın sonuna doğmuşum
z z

😆😆😆😆😆😆😆

aeri

Bu olaylar da en çok sette zorluk çıkardığı için Time dizi ekibine ve Seohyun’a üzülüyorum. Kim Jung Hyun Basın konferansında kameraların önünde bile kızın suratına bakmadı kendine dokunmasına bile izin vermedi kameralar yokken nasıldı acaba. Ah canım Seohyun’um..
Seo Ye Ji de başkalarına daha çok zarar vermeden tedavi olsun hiç normal mesajlar değildi onlar kölesine emir verir gibi yazmış.
Çalışanlara selam verme onlar sana selam verirse de tersle mesajı beni hala çok sinirlendiriyor.

Last edited 5 ay önce by Aeri
dünyanın sonuna doğmuşum

Yha aşko niye öyle diyorsun belki o da bizim gibi online eğitim ile okuyordur ldşsödşsös

comment

5. [+1,299, -427] Seo Yeji güzel bile değil. Bu tipiyle nasıl böyle davranabilir?
güzel olsaydı böyle yapmaya hakkı olacak mıydı yani? ne tuhaf bir ülke bu kore ya

çok eğleniyorum

ikisinin de sektörden ayrılması en doğrusu olur profesyonelliktn çok uzaklar profesyonel olamayacaklarsa neden bu mesleği yaptılar ki saçmalık yeji resmen adama zorbalık yaptırmış iğrenç birisi diğer taraf da hatalı tabii ki de

öylesine

Bu yıl kaosa doyduk arkadaşlar hahahhaha

dünyanın sonuna doğmuşum

Offf hayır yaa dönmesin ; ( Hem suçlu hem güçlü kişilerden nefret ediyorum. Belki bilerek kendini sağlama almak için şirketin sahibiyle beraberdir? 🤷‍♀️

dünyanın sonuna doğmuşum

Maalesef çok doğru söylüyorsun. Keşke dönmeseler ama daha önce bunu dediklerimizden kaçı gerçekten sektörden ayrıldı? ☹

cv jhunb

Ben bu kadına hayrandım nasıl güzel ve yetenekli diyordum meğer kendini oynuyormuş son dizisinde …Bu çocuk ise benim gözümde her zaman mr queen dizisindeki pislik kralı ne kadar iyi oynuyor diyordum meğer o da kendisini oynuyormuş ben ŞOK…

brian

Erkek ara verip imaj çalışması ile geri dönebilir ama kadın gerçekten dönmesi zor dönemez bence dönmesinde

betül

Seo Ye Ji ile ilgili çok fazla dedikodu dönüyor.Birkaçını atıyım ” Aktris G, ünlü erkek arkadaşlarının fiziksel ve zihinsel olarak tamamen hakimiyet kurmasıyla ünlüdür. Çaylak olduğu için sadece popüler erkek ünlülerle çıktı. G ondan ayrıldığında bir hallyu yıldızı H’nin nasıl yola atladığına dair ünlü bir hikaye var. H, terk edildikten sonra G’nin ajansına gider ve G diyete girdiğinde diyete başlardı. G.’den ayrıldıktan sonra intihara teşebbüs ettiğim bir başka yakışıklı yıldız bile şu anda çıktığı bir adam bir top star J’nin yakın arkadaşıdır. Genellikle yaptığı gibi, G onu fiziksel ve kalbine hükmederek kontrol ediyor. Ancak sorun şu ki, üst yıldız J’ye… Read more »

betül

+

betül

+

betül

+

dünyanın sonuna doğmuşum

Bu öpüşenler kim anlayamadım. KHS ile SYJ mi? (Kusura bakmayın gerçekten anlayamadım)

betül

Bu fotoğraf temsili olarak koymuş sanırsam. 9 ay önce eski bir muhabir sektör dedikoduları ile ilgili video atmış. O zamanlar insanlar inanmamış ama SYJ için psikopat tarzı şeyler demiş ve bazı olaylarını anlatmış. https://youtu.be/4x1Hu4n0F70

betül

+ Nana’nın attığı bu fotoğraftaki yazı olayı doğrular nitelikte mi acaba diyenler vardı

“Huh… Doğru”

Last edited 5 ay önce by betül
brian

Whwkwoıwowowowowow reis vurdu gol oldu nolacak

brian

Harbi böyleyse öğh

brian

KSH un imajıda yıkıldı o zman sjsjsjjss bu fotodan sonra en az hasarla tek çözüm yolu Seo yejinin sektörden ayrılması, Kim Soo Hyun gözümde bu foto gibi 🤣Ksh ise eğer oyunculuğa devam etmesi için imajını değiştirmesi lazım hemen bir ünlü yada ünlü olmayan sevgilisi ortaya çıkartmaları lazım (anlaşmalı 🤫) böyle bir durum ona zarar verecektir, Kim jung hyun devam edebilir mi bilmiyorum bence Psikoljik sorunları olduğunu ve manipüle edildiği için time ekibinden ve oyuncularından özür diler ara verir biraz bağış fln yaparak imajını birazda olsa düzeltirse oda dönebilir , ama kadın resmen kötülüğün bir bütünde toplanmış hali defolsun gitsin gitse… Read more »

dünyanın sonuna doğmuşum

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Bu kadın ile ilgili ortaya çıkan her şey sadece, ona olan “psikopat” teşhisimi destekliyor

eren

1 saniye 1 saniye, yanlış anladıysam düzeltin.Seo Yeji Yunho ile de çıkmış ve ondan ayrılınca Yunho yola mı atlamış?

inspirit

Çok alakasız giricem de kaydetmiştim kaybolmuş pp’yi nasıl koyuyorduk

betül

Gravatar’dan yapılıyor.

ayla

İlişkileri biraz daha uzasaymış adama tasma rengi seçtirirmiş

her

5. [+1,299, -427] Seo Yeji güzel bile değil. Bu tipiyle nasıl böyle davranabilir?
Korelilerin bu düşünce şekli öldürüyor beni. Sanki güzel olsa böyle şeyler yapmaya hakkı varmış gibi.

dünyanın sonuna doğmuşum

8. [+580, -16] Büyük hayal kırıklığına uğradım. Seo Yeji bugünlerde sektörde zor bulunan bir yetenek ve güzelliğe sahip olduğu için hayranıydım. Çocukken yanlışlık yapmış diyerek zorbalığı affedebilirim ama yaptığı kötü şeylerin ifşa olmasından sonra imajının düzeleceğini sanmıyorum. (Üff Allah aşkına “küçüklüğünde yaptığı bir şeymiş, affedebilirim” demeyin ya! Onu affedebilecek tek kişi olsa olsa mağdur olabilir. Böyle kişilerin sırtını sıvazlamayı bırakın a q!)

5. [+256] Kendi dizilerinde erkek oyuncularla her türlü fiziksel teması kuruyordu ama, komik. Sadece kaos yaratmak ve bir sürü insanın çalıştığı bir diziyi mahvetmek istedi. İnanılmaz biri. (En katıldığım yorum *chef kiss*)

Last edited 5 ay önce by Dünyanın sonuna doğmuşum
exonun enayisi

Bir yerlerine tekme yedi katilmasina izin verilmedi demeyelim de katilmadi keyfi istemedi diyelim ya

bennn

Seo ye ji karakteri ne kadar kötü hep birisini elinin altında tutmak istiyor.böyle insanlar nasıl ünlü oluyor anlamıyorum hiç mi geçmişi hatırlamadın ben birisine yanlışlıkla yanlış birşeyler dediğimde hemen vicdan azabı çekiyorum zorbaların hiç mi vicdanı yok kibrini de alıp sektörden ayrılsın

uykucu

-Kendi dizilerinde erkek oyuncularla her türlü fiziksel teması kuruyordu ama,
o kadar doğru ki dgdfghjhj

kpop

Tedavi olmalılar ,özür dilemeliler ,sektörden ayrılmalılar.

hadwyn

HABER: Seo Yeji’nin zorbalık dedikoduları “Herkesin gözleri önünde sınıf arkadaşlarına tokat attı”
https://www.koreaboo.com/news/seo-ye-ji-bullying-allegations-past-resurface-controversy/
Şubat ayında yayınlamış ama dikkat çekmemiş şimdi olaylar gün yüzüne çıkınca yeniden gündem oldu.Şirket yalanladı ama çalişanlara zihniyetinden dolayi beni düşündürtmekte.
Ayriyetten Ispanyada üniversite okuduğu hakkında yalan söylemesi🤦‍♀️

betül

Sky Castle dizisinde de bir kız ailesine Harward’a gittiğine dair yalan söylüyordu aklıma o geldi kskskks

hadwyn

Ama onun babasi piramit reis di asdgsfjdsj

betül

Aynen kdksksk

kdramahayattır

Ama ben dün ne demiştim..Şubat ayında da zorbalık iddiası vardı ajansı anında söylentilerini reddetmişti. Yine aynı şeyi yaptı herhangi bir kanıt olmadığı için skandalın üstünü kapattıklarını düşünüyorum. Personel çalışanlara saygısı olmayan birisi daha nasıl savunabilir anlamıyorum. Tek bildiğim artık onu dizilerde görmek istemediğimdir. İşte bitti bu kadar, daha da başka bir şey demem

exonun enayisi

Onu netizenler yalanlamis ben de gorunce kaos diye atlamistim ama okulun unluler yerinde yaziyormus ismi hayal kirikligi yasadim sabah

betül

Bu kendisinin dedikleriymiş

dünyanın sonuna doğmuşum

Kendi söylediklerine bakınca tek başına İspanya’ya okumaya gitmiş gibi konuşmuş lol

selin

Bölümü izlemiştim İspanya ve İspanyolca hakkında heyecanlı heyecanlı konuşuyordu bölümün en az 10dksı İspanya anılarıyla geçti sonra birisi İspanya’da okudun mu tek başına mı diyince ağzını üstteki fotoğraftaki gibi sımsıkı kapatıp sadece başıyla onaylayıp hı hı falan diye cevap verdi. Hemen sonrasında da neyse işte diye geçiştirip başka bi konuya geçti. 3 yıl kaldım yaşlı bi teyzeyle yaşıyordum dedi bi de. İspanyollar çok övüyor ispanyolcasını belki gitmiştir de oyunculuğa başlamak için dönmüştür ama ne dese inanmam artık

exonun enayisi

Hmmmm belki birakmis dondurmustur ama ben de oyle duymustum bak simdi kafam karisti

aswium

5. [+1,299, -427] Seo Yeji güzel bile değil. Bu tipiyle nasıl böyle davranabilir?
ben bir zamanlar onu çok güzel buluyordum slkmışım içim bir türlü ona karşı sıcak olmamıştı meğersem bundanmış oyunculuğunun da güzelliğinin de yerini doldurabilecek bir çok kişi var defol git bir an önce bence hemen

sassyxie

Yine ısınamadığım insanların kötü yüzü ortaya çıkıyor ısınamadığım diğer ünlülerin de böyle iğrençlikleri ortaya çıkarsa hiç şaşmam çünkü 8 oldu

林枫 lín fēng :d?

defol sektörden. bulunmaz hint kumaşı sevgilini de alıp gidebilirsin :d

dünyanın sonuna doğmuşum

Oha 😳

mirajane

Bu kadın sevgilisine personellere kötü davranmasını söyleyen kişi degil mi? Zorbalık haberine hiç şaşırmadım.

Aslında artık zorbalık haberlerine şaşırmıyorum

nobody

kızı severdim üzdü

lavender

5. [+1,299, -427] Seo Yeji güzel bile değil. Bu tipiyle nasıl böyle davranabilir?

ha güzel olsaydı böyle davranabilirdi yani jsdmcksjd o kadar olay olmuş hala güzellik çirkinlik derdindeler ya dış görünüş takıntınıza çarpiyim

bae

çok iyi İspanyolca konuşuyor ama ilk duyduğumda helal olsun demiştim

Yeni Yazılar