Seo Ye Ji zorbalık dedikodularını yalanladı, Kim Jung Hyun ile konuşmalarını ‘sevgili tartışması’ diyerek açıkladı

88
6140

0003093177 001 202104132142488070003093177 002 20210413214248839

Seo Ye Ji’nin ajansı GOLDMEDALIST Co., Ltd. açıklaması (kısaltılmıştır):

“Kim Jung Hyun’un tarafıyla görüştük, onun dizisiyle (Ç/N: ‘Time’) ilgili çıkan tartışmanın Seo Ye Ji yüzünden olmadığıyla ilgili onay aldık, Kim Jung Hyun bu konuda kendi açıklamasını yayınlayacağını söyledi.

Ayrıca, Seo Ye Ji’nin “Recalled/Memories of Tomorrow” filminin bugünkü basın toplantısına katılmamasından dolayı içtenlikle özür diliyoruz.

Açıklamamızı Kim Jung Hyun’unkinden ayrı olarak paylaşıyoruz. Bir dizinin başrol oyuncusunun, kendi özgür iradesiyle değil, bir başkasının söylediklerine harfiyen uyarak hareket ettiğini söyleyen haberleri kabul etmek mantıken zor. Bir oyuncunun kendi özgür iradesi olmadan oyunculuk yapıp bir dizide yer alması imkansız.

Açığa çıkan mesajlarda gösterilmiyor, ama Kim Jung Hyun da o sırada farklı bir dizi çeken Seo Ye Ji’den öpüşme sahnelerini çekmemesini istedi. Birbirlerinin başkalarıyla tensel temas kurmasını kıskanan sevgililer olarak böyle konuşmalar yaptılar ve Seo Ye Ji karşılık olarak ‘O zaman sen de öpüşme sahneleri çekmemelisin’ dedi. Bu, ilişki yaşayan oyuncular arasında sık sık yaşanan normal bir tartışma olarak görülebilir. Buna rağmen tüm oyuncular çekimlerini normal bir şekilde gerçekleştirir, sevgilileriyle olan tartışmalarını bir kenara bırakır. Kim Jung Hyun’un da önlenemez bir kişisel meselesi olduğuna inanıyoruz. Ayrıca haberlerde bireylerin özel konuşmaları kamuoyuna açıklanmış, bu konuşmaların iki sevgili arasındaki özel konuşmalar olduğu gerçeği dikkate alınmadığı için büyük yanlış anlaşılmalar yaşandı. Nihayetinde, romantik bir ilişkideki özel çocuksu duygular nedeniyle birçok insanda endişe yarattığımız için pişmanız.

Seo Ye Ji’nin eğitimi hakkında da pek çok soru alıyoruz, bu nedenle gerçekleri açıklamak istiyoruz. Seo Ye Ji, Madrid’deki Complutense Üniversitesi’ne kabul edilmişti, ancak Kore’deki faaliyetlerine başladıktan sonra normal olarak üniversiteye gidemedi.

Ayrıca, gündeme getirilen okul zorbalığı iddialarıyla ilgili olarak, bu iddiaların tamamen yanlış olduğunu bildiriyoruz.”

HABER: Aktris Seo Yeji okulda zorbalık dedikodularını reddetti… Kim Jung Hyun’u kontrol altında tuttuğu iddiaları hakkında “normal bir sevgili tartışması”

KAYNAK: Joongang Ilbo via Naver

1. [+4,172, -26] ‘It’s Okay to Not Be Okay’ dizisinin rol dağıtımını yapan kişi bir dahi olmalı, nasıl gerçek bir psikopatı seçtin

2. [+1,633, -36] Seo Yeji Kim Jung Hyun’a suçlu derecesinde gaslighting yapıyor. Kadında inanılmaz bir kontrolü elinde tutma ihtiyacı var. Onun gibilerle gerçek hayatta sık sık karşılaşırsınız ama sınırı aşıyor!! Hiç pişmanlık göstermiyor ve zorbalık dedikodularını bile yalanlıyor. Mağdurlarına yaptıkları hakkında daha fazla tanıklık çıkarsa gaslighting ve zorbalık sebebiyle sektörden atılması gerek!!

3. [+1,273, -33] Seo ve Kim, ikisi de hareketlerinin sorumluluğunu üstlenmeli ve sektörden ayrılmalı. Seohyun ve dizi ekibine yazık. Seohyun o kadar ağlayıp üzülmeyi hak edecek ne yaptı? Peki ya diziyi bitirmek için uğraşan personeller ve senaristler? Onlara dava açabilecek birileri varsa açmalı. Bu ikiliyi bir daha görmek istemiyorum. Gerçekten. Daha önce hiç gücünü bu kadar kötüye kullanan görmemiştim..

4. [+964, -23] Seo Yeji’den nefret ediyorum! Umarım bu kariyerinin sonu olur. Gerçekten kendini üst seviye falan sanıyor olmalı.

5. [+696, -9] Bizi de mi aptal sanıyor? ㅋㅋㅋ

6. [+580, -7] Kim Jung Hyun’un bu skandalla ilgilenme şekli gerçekten hayret verici. 6 yaşında gibi davranıyor. Yüzlerce kişinin emek harcadığı bir dizi setinde nasıl böyle davranabilirsin!

7. [+523, -11] Bütün bunların gün yüzüne çıkma şekli çok komik. Kim Jung Hyun ‘Time’ dizisinin içine ettikten sonra bir yıl boyunca sessiz kaldı, sonra başka bir kadın Seo Ji Hye ile ilişkisi sırasında aklını kaybetti, ajansıyla olan kontratı bitmeden başka ajansa geçmeye çalıştı ve şimdi bütün bunlar ifşa oldu. Bu adam kendisini tamamen sevgililerine mi adıyor? Jung Hyun-ah! Tüm hayatını kadınlara adamayı bırak. Bir erkek başrolün bu kadar acınası bir hayat yaşamış olması şok edici.

8. [+504, -2] Sevgili tartışması ㅋㅋㅋㅋㅋ niye dizi personellerine selam vermemesini emredersin ki? Oyuncular kraliyet ailesi mensubuymuş gibi davranmayın…

9. [+372, -3] Bu adam cidden farklı bir şey. Mesleği oyunculuk ama kız arkadaşı fiziksel temas yapma dedi ve o da dinledi? Ne biçim bir aptal bu? Çok acınası ve böyle emirler veren kadın kadar anormal.

10. [+316, -2] Bu nasıl bir ‘normal sevgili tartışması’ ㅋㅋㅋㅋㅋ karşındakine emir verip köle gibi emirlere uymasını bekleyen bir sapıksanız normal tabi ㅋㅋ

11. [+299, -2] ‘Time’ zamanında Kim Jung Hyun’un hareketlerine bakarsanız sanki büyü etkisinde gibiydi. Gözleri resmen uçmuş gibi. Psikopat Seo Yeji ne yaptı adama? Kadın deli olabilir ama Kim Jung Hyun da bir o kadar acınası.

12. [+254, -2] “Sen benim sayemde mutlusun. O yüzden beni daha da mutlu et.” Bu nasıl normal bir sevgili tartışması olabilir? Beyin yıkmaya çalışan tarikat gibi… korkunç;😱

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+85] Gerçekten merak ettiğim için soruyorum.. Kim Jung Hyun nasıl açıklama yapacak?? Ajansı arkasında değil.. belki Instagram’a yazar.. Açıkçası Seo Yeji’nin ajansına güvenmiyorum, açıklamaları çok mantıksız ve Kim Jung Hyun’a gaslighting yapıyorlar.. Kim Jung Hyun’u savunmuyorum, Seohyun’a yaptıkları için özür dilemesi gerek ama adamın toxic bir ilişki yaşadığını düşünürsek hiç anlayış/sempati gösterilmedi.. ayrıca bu kavgada yalnız kaldı, kendi ajansı da Seo Yeji’nin ajansı da onu suçluyor

 

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikSeo Ye Ji hakkındaki eski zorbalık dedikoduları gün yüzüne çıktı, aktris bugünkü basın konferansına katılmadı
Sonraki İçerikSeul Yüksek Mahkemesi, ‘Produce 101’ oylamalarındaki hileden etkilenen stajyerleri açıkladı
guest
88 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

Dünden beridir haberlere yetişemiyorum kadının sürekli farklı bir olayı çıkıyor ya. Çok sevdiğim bir oyuncuydu hala çok şaşkınım. Kim Soo Hyun hakkında da bazı haberler çıktı ne kadarı doğru bilemem ama sektör yine ne kadar leş insanlarla dolu olduğunu gösterdi.

Last edited 2 ay önce by ARMY-ㄴㅇㅅㅌ
Mirajane

Kim soo hyun ile ilgili iddalar neler? Umarım kötü bir sey değildir.

ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

https://twitter.com/yeniyunikon/status/1381891622514884609?s=21
https://twitter.com/mihmanyafes/status/1381546947669004288?s=21
Dediğim gibi doğruluğunu bilmiyorum ama böyle şeyler dolaşıyor maalesef.

Mirajane

Insallah gerçek degildir
Dream high dizisinden beri cok sevdiğim bir oyuncu kendisi

Mirajane

Teşekürler bu arada 💜

ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

Benim de izlemeyi çok sevdiğim oyunculardan biri. Umarım yalanlanır ama kimseye de güvenilmiyor artık. Rica ederim ne demek 💜🌸

Lambanur

Ay ne iddiaları çok merak ettim yazar mısııın 🙃 kaos… Söfösöfödöcödö

ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

Ben de Twitter’da gördüm doğruluğundan emin değilim ama artık kimseye güvenim kalmadı hdhdhdhdh
https://twitter.com/yeniyunikon/status/1381891622514884609?s=21
https://twitter.com/mihmanyafes/status/1381546947669004288?s=21

Lambanur

Teşekkürler yine de kaos eğlenceli 😃

ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

Evet evde olduğumuz günlerde kaos iyi geliyor asgsgagf Rica ederimm 😊

betül

‘O zaman sen de öpüşme sahneleri çekmemelisin’ kskksksk

betül

KJH sette çift yüzüğünü çıkarmak istemediği için set ekibiyle tartıştığı ile ilgili iddialar var.

suzikisuzi

of aşırı utanç verici ya vğmsğgmsğgkdğg evcil hayvanın bile çoğu zaman seni dinlemiyor. bu kontrol manyaklığı beni tiksindirdi 🤢🤢

Lambanur

Haykırdım aşırı doğru demişsin cidden amsöwöfeöföwöfö bir kedinin bile kjh’dan daha özgür iradesi var

suzikisuzi

sğcmeşmfwş

Lambanur

QLFÖ2KRKWFLWKFLEKFKEKFWKFKEK YA ÇOK İYİİİİİİİ

Notoday

Kusucam.😨😵

BRIAN

Gerçekten birde ben bu adama hayran kalmıştım oyunculuğu iyi diye eulachaha waikiki’nin laneti var çünkü orda oynayan bir çocuk vardı son Seung Wan diye 4 defa ehliyetsiz araba kullanmış kimisinde sarhoşmuş son kez yakalandığındada madde etkisi altındaymış 1 yıl 6 ay hapis cezası yemişti hapse girdiydi çıkmış temmuz ayında, kendini rezil etmiş resmen, aynı kim jung Hyun da aynı dizideydi onun şimdi skandalı patlak verdi umarım Rebecca nın sahibi kençana kençana ajussinin skandalı çıkmaz (lee yi kyung)

betül

Yine şimdi belli olmaz büyük konuşmayalım ama Lee Yo Kyung ailesinin desteği olmadan küçük küçük rollerden sonra başrol oldu ve Waikiki dizisinde kısa bir rolü olan Türk oyuncu çok iyi biri olduğunu söylemişti.Babası LG’nin CEO’su olmasına rağmen bunu kullanmayıp kendi başına yükseldi. Umarım iyi biridir.

BRIAN

Inşallah iyi bir insandır gerçekten ondan da bomba yersem eulachaha waikiki benim için anlatılmaz yaşanır adlı dizi olacak

Burioos

[+4,172, -26] ‘It’s Okay to Not Be Okay’ dizisinin rol dağıtımını yapan kişi bir dahi olmalı, nasıl gerçek bir psikopatı seçtin

İki gündür bunu düşünüyorum fjfhsjskfhdh

bonbon

herlde sektör de bu kadın böyle biliniyor yada bilen yönetmenler var ki ona göre rol veriyorlar .

Minse

Bir muhabir açıklama yapmış ünlülerin çoğu kendine benzeyen rolleri bilerek seçiyor yani kendilerini oynuyor , çok iyi oyuncu değilse çoğu böyle demiş yeji de bilerek bu rolu aldı demiş 😅 kendini oynamış yani..

Aeri

”Birbirlerinin başkalarıyla tensel temas kurmasını kıskanan sevgililer olarak böyle konuşmalar yaptılar”
Dalga mı geçiyorsunuz canım onların mesleği bu bilerek seçti ikisi de. Yapamıyorlarsa bıraksınlar oyunculuğu niye set çalışanlarına ve partnerlerine zorluk çıkartıyorlar.

Last edited 2 ay önce by Aeri
betül

Seo Ye Ji’nin eğitimi hakkında da pek çok soru alıyoruz, bu nedenle gerçekleri açıklamak istiyoruz. Seo Ye Ji, Madrid’deki Complutense Üniversitesi’ne kabul edilmişti, ancak Kore’deki faaliyetlerine başladıktan sonra normal olarak üniversiteye gidemedi.

Yalan mı söylemiş o zaman ?
Not: Fotolar Twitter’dan

JKW

Rezillik resmen

BRIAN

Açıkça kabul edildim gitmedim desen ölürmüsün yani bu kadar mı zor haci illa Bi yurtdışından geldim gittim havası olacak illa

çok eğleniyorum

hıhı cnm sevgili tartışmasıdır adamı nasıl da manipüle etmiş biz de yedik bu kadın psikopat

çok eğleniyorum

adamı o kadar manipüle etmiş ki adam da yalan söylüyo

kuzeytekinoğlununikoniktulumu

Açıklama da çok laf kalabalığı var ama mantıklı bir şey göremedim desem yeridir. Abla o nasıl bir sevgili tartışması Allah aşkına? Şuna bakma, şununla konuşma. Mesajlarda gösterilmedi dediğiniz yerleri de gösterirseniz daha mantıklı olur gibi ha, ne dersiniz?

Milkshake :):

Bütün bu kirli çamaşırlar adam şirket değiştirmek istediği için mi ortaya döküldü şimdi.
Adamla kadın pek normal değil de şirket de epey kindarmış. Kariyerlerine kürek kürek toprak attı.
Daha çok güncelleme gelir gibi bu çift hakkında. Bakalım daha neler çıkacak

Drbeyz

-Çalışanlara bile selam vermedim.
-Çalışanlara selam vermene gerek yok zaten. Onlar önce selam verirse sert tepkini koy.

Bunlarda mı sevgili tartışması bdbdjdbd Hadi başrolden kıskandın, çalışanlar ne alaka? Kadın olabilecek en makul şekilde toparlamaya çalışıyor ama bence nasıl biri olduğu zaten biliniyordu. Açıklama yapması bile bir günü buldu ve dizisini, basın toplantılarını falan iptal etti? Hemen geri adım attı, bence daha da fazlası var. Daha ne kadar psikopat olabilir merak ediyorum valla. Daha fazla ayrıntı gelir ve üstü kapanmaz inşallah bu olayın. Ilk defa böyle bir skandal görüyorum, ne ilginç insanlar var ya..

Last edited 2 ay önce by Drbeyz
SHINE7

Seo Yeji birlikte olduğu tüm sevgililerine bunu yapıyormuş hepsini çok iyi bir şekilde etkileyip istediğini yaptırıyormuş. Şu kadından ders almam gerekiyor galiba skbxbdnsjhxjcn

BRIAN

Eline su dökemeyiz bu konuda çırağı olsak bile sjsjjskskskdk

Istegeldimburdayim

Seo Ye Ji nerden kıvırsam diye düşünüyor. O kadar şeyi çıktı ki. Aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık hesabı

ImYeon

yabancı yoruma katılıyorum. SYJ’nin ajansı ”tamam bizimki demiş de bu niye yapmış” demeye getirmiş. bazı ilişkilerde, bazı insanlar manipülatiftir ve bazen bunu ilişki bitene kadar anlamayız bile. benzer şeyler yaşadığım için adama kızamıyorum. samimi bir şekilde seohyun’dan ve dizi setindeki çalışanlardan özür dilemeli. bir daha da benzer toxic ilişkiler yaşamamak için çaba harcamalı.

Oasis

En merak ettiğim şey gerçekten kimler kimlerle sevgili nasıl dedikoduoar dönüyor sektörde. Söylenilene göre zaten bikinen bir durummuş Yeji ile Soohyun ve Yunho’nun da isimleri geçen hikayeler dönüyor ortada tam bir kaynayan kazan

betül

Lee Jong Suk ve Nara da belli artık. Muhabirin dediğine göre.

ilvos

“Nihayetinde, romantik bir ilişkideki özel çocuksu duygular nedeniyle birçok insanda endişe yarattığımız için pişmanız.”

Çocuksu duygular mı.. daha neler 🤢

uykucu

açıklama yapmasaydı daha iyiydi

blinkı

Gaslihting hakkında bilgi almak isteyenler için ,duru önverin de bununla ilgili bir videosu var. Arkadaşlar bu büyük bir psikolojik şiddet ve sadece sevgililerimiz değil arkadaşlarımız ve bazen ailelerimiz bile yapabiliyor ve bunun farkına bile varamıyoruz biraz araştırıp öğrenip ileride böyle durumlara maruz kalmamanız için konuyu araştırmanızı öneririm
https://youtu.be/cdeXNh1qq4g
Ayrıca adam çok hatalı herkesten özür dilemesi gerekiyor ama adamın da bir mağdur olduğunu unutmamak lazım

Last edited 2 ay önce by blinkı
necefli maşrapa

ay haberi okurken aklıma geldi bu duruyu takip etmem ama çok içten anlatıyor bu videoda hatta süslüde dodonun duruya aynı şeyi yaptığını düşünenler vardı gerçekten zor şeyler

BRIAN

Bunu bizim evde çok bilmiş yengem yapıyor zannedersin onun gözünde cinayet işlemişiz gibi, abime acıyorum bu yüzden zavallım sülalenin ilk üni okuyanı ol, ıraklara git çalış,Kars hudutunda uzun süreli askerlik yap, zar zor atan allahın kijibesi evlenirken bile eğitim durumu hakkında yalan söyleyen biriyle evlen , aynı şekilde saygısız ve küçük dağları ben yarattım havası, kaynanası kötü kaynanalardan değil bile annemin agzı var dili yok öyle birisi, zavallı annemde şimdi bir yıldır hasta bir tarafı hareketsiz yatiyor inşallah iyileşir dua ediniz belki sizin duanız kabul olur benim duam sanırım kabul olmuyor… Bu dünyada kötüye birşeycik olmaz o yüzden kötü olun… Read more »

Exonun enayisi

Ya biz bunlari yer miyizzzz yer miyizzzz daha gercekci yalanlar bul

teletabi

Aşko “yer miyizzzz” kısmını çok vurgulu ve coşkulu okudum dlsşöslsösl konuşma şeklini tahmin edebiliyorum ^^

Exonun enayisi

Rjecalwbaoevqk ay askim emin ol okudugun gibi yaziyorm ben de

teletabi

Dksğdösşsö

Hadwyn

Time ekibinden biri söylemiş.
https://www.koreaboo.com/news/dispatch-reveals-kim-jung-hyun-refused-13-skinship-scenes-in-time-due-seo-ye-ji-order/
Seohyun ve Time dizi ekibi 2 deli yüzünden ne zor zamanlar geçirmişsiniz be.

JKW

Hepsi çıksın ortaya, çok sinirlendim ya. Bu sadece özel ilişkiden fazlası,tabiki sektördeki pozisyonlari etkilenir ve hak ediyorlar. Bir projeyi sabote etmek, senariste zorluk çıkarmak, şımarıklık, mobbing, çalışanlara saygısızlık vs çok var. Bu profesyonellikten çok uzak ve gerçekten aşırı yanlış bir davranış şekli. Koca insanlar ya, ne yaptıklarını nasıl düşünmemişler. Orda belki de yüzlerce insanın emeği var, herkes işinde. Kimse kimsenin gül yüzüne hasret değil. Senarist, personel, oyuncular vs herkesten özür dilemeliler.

wang

seolhyun onların olgunlaşmamış tavırlarından dolayı psikolojik zarar gördü. herkesin önünde ondan özür dilemeliler.

kimkibumkeyismylove

seohyun* (kendisi SNSD’nin maknaesi olur) Evet kesinlikle Time ekibi özürü hak ediyor…

Dr. Stranger

Aaaaa wattpadde aynı ismi kullanıyorsunuz değil mi kpop dedikoduları kitabınızı okumuştum snsd ile ilgili de bir sürü içerik vardı 😊😊

kimkibumkeyismylove

eveeet aynı adı kullanıyorum :’)

ilvos

Açıklama hiç tatmin edici değil. Mesajlarda “sevgili tartışması”ndan çok daha büyük ve kabul edilemez şeyler var. Onlara değinilmemiş bile, içi boş laf kalabalığı yapmışlar sadece.

jeyan

bu sadece iki sevgili arasında olan bir olay değil personeller senaristler ve en önemlisi diğer başrol oyuncuya bile psikolojik baskı, gaslghting,profesyonelsizlik var.Sanatçıyı savunmak için o kadar olaydan sadece sevgili kısmında aklamaya çalışıp zorbalıktan bile iki satırdan bahsetmeleri şirketin de boktan olduğunu gösterir.Bu kadın leş, onlarca sağlıksız iddia ve norm dışı hareketi var hepsi incelenmeli veyardım almalı sektörü de bıraksa iyi olur nasıl psikolij olarak bu kadar kötü haldeyken oyunculuk kariyerinde başarılı oldu anlam veremedim zaten

jeyan

12. [+254, -2] “Sen benim sayemde mutlusun. O yüzden beni daha da mutlu et.” Bu nasıl normal bir sevgili tartışması olabilir? Beyin yıkmaya çalışan tarikat gibi… korkunç;😱
gaslighting ve manipülasyonun vücut bulmuş hali korkunç cidden yardıma ihtiyacı var

Kado

Bence bu kadının davranışlarını dizi yapmalılar. Bu ne yani çok çok çok garip ya.

teletabi

“Nihayetinde, romantik bir ilişkideki özel çocuksu duygular nedeniyle birçok insanda endişe yarattığımız için pişmanız.” (Aşko yalnız bu çocuksu değil, psikopatça görünüyor)

Blacksiyah

Bu adamı school serisi dizisinden hatırlıyorum kamera arkasında falan sejeong iyi geçiniyorlardı sempati duymuştum hatta…Ama Seohyun ile olan videosunu görünce baya garipsedim gerçekten sıkıntı yaşamış olmalı…Ama çalışanlara ve oyunculara yaşattığı durum hiç ama hiç hoş değil özür dilemesi gerek.Asıl korkutucu olan Seo ye ji gerçekten korkutucu buldum hiç normal değil gördüklerim.

BRIAN

Son dizisinde skin ship hem de kamera arkasında iyidiler gerçekten adamın psikoloğa gitmesi gerekiyor

Bennn

Bu nasıl sevgili tartışması adama kukla muamelesi yapmış resmen.Kim Jung Hyun açıklamasını merak ediyorum.Çünkü herşey onun üstüne kaldı herkes ona suçluyor

Senaura

Bu insanlar kaç yıldır bu sektörde çalışıyor. Yaptıkları gerçekten çocukça. Olan güzelim seohyun’a oldu

teletabi

Sevgili tartışması mı sadece? Cidden… Salak mı sandın bizi. Adamı don rengine kadar sen kontrol etmişsin ne çeşit bir sevgili tartışması bu? “Ona buna selam verme” demek de bir tartışma şekli galiba. Gayet hem ona kaba davranmışsın hem de onun başkalarına davranışlarını kontrol etmişsin çıkıp “onlar sevgili tartışmasıydı” diyor şaka gibi

Last edited 2 ay önce by teletabi
Suna

Nasıl toksit bir ilişkileri olursa olsun profesyonellikten uzak çocukça hareketleri yüzünden hem başka oyuncular hem de çalışanlar maddi manevi zarara uğradı. Bu kesinlikle affedilemez. Çıkıp özür dilemeli KJH. Seo Ye Ji’ye gelirsek ister tek taraflı ister çif taraflı birbirlerini boğazlamış olsunlar fark etmez oynadığı karakterlerin inandırıcılığının tesadüf olmadığını anlamış olduk. Kendisine rastgele, bir daha hiçbir dizisini izlemem.

INSPIRIT

Admincimler böyle kdrama skandallarını daha sık çevirir misiniz rica etsekkk??? Kpop haberi her yerde bulunuyor da doğru düzgün aktris-aktör haberleri çeviren yer çok az var. Burada olsun arkadaşlarla tartışalım konuşalım kjgrnbıghensfnw

BRIAN

Kdrama da pek skandal çıkmıyorki çıktı mı bol kaoslu çıkıyor shajsjjsjsns

Last edited 2 ay önce by BRIAN
Kpop

Allah’ım adamı bir daha ki ne hayırlı kadınlarla karşılaştırsın inşallah diye dua edesin var. Allah’ım herkesi kendisi için en doğru en hayırlı olabilecek kişilerle karşılaştırsın inşallah. Seo Ye Ji ciddi anlamda sorunlu bir tip acilen tedavi görmeli. Ama önce herkesten özür dilemeli fakat yaptığı davranışların yanlış olduğunun farkında olduğunu sanmıyorum ben ,bence de kendisini haklı falan görüyordur. Kim Jung Hyun da umarım tedavi olur ,yeni sevgilisinin şirketine geçmeye çalıştığına göre gözü sadece sevdiği kadını gören ve onların her dediğini kayıtsız kabul edip yapan biri olmalı , kendi ruhsal sağlığı için psikoloğa gitmeli. Umarım mağdurlar hakkettikleri özrü alırlar bu da önemli.

林枫 lín fēng :D?

ya siz ikiniz gördüğüm en mal insanlarsınız ya. çomar bir hallyu yıldızı ilk kez görüyorum resmen. seo yeji’den soğuduğum gibi kim soohyun’dan da soğudum. ikisini de çok severdim. ama ksh hakkında çıkanlar sınırı aştı. syj zaten berbat biri. bunların hepsi sektörden sürülür umarım.

nayuta

kdrama tarafındaki kaoslar daha korkutucu en iyi anladığım şey bu oldu 2021e girdiğimizden beri ahagyhj

ore

adam iliski boyunca psikolojik siddet gormus travmatik seyler yasamis hala adamin ustune gidiyorsunuz asil madur olan burda o

ilvos

Onun da çıkıp açıklama yapması gerekiyor, o zaman olay biraz daha netliğe kavuşur.

ore

yasadigi travmadan sonra kendine gelip aciklama yapabilirse tabi ki

JKW

Tedavi görmüş diye biliyorum bu olaylar çıkmadan önce ve diziden sonra. Dolayısıyla gerçekten daha duyulur ve güzel bir özür dileyebilirdi, evet o da mağdur ama kendi mağdur ettikleri için de resmi bir özür dileyip samimi bir açıklama yapabilirdi her şeye rağmen. Gerçekte karakteri nasıl diye düşünüyorum sadece.

Last edited 2 ay önce by JKW
ore

tedavi uzun bir surec oyle ha diyince iylesilemiyo maalesef iyilesmis olsa bile o travmayi yasadigi donemdeki insanlarla gorusmek istemeyebilir yuz yuze gelme olayi cok zor cunku illa resmi bi aciklamayada gerek yok kendisi gidip ozur dileyebilir bizim bilip bilmememiz bir seyi degistimez magdurlarinda bu haberleri gordukten sonra anlayisla olacaklarini dusunuyorum zateb

wang

madem başkalarıyla fiziksel etkileşim istemiyorsunuz o zamn neden gidip aşk dizinde oynarsın ki..

Mirajane

Daha önce hiç gücünü bu kadar kötüye kullanan görmemiştim.

Seungri hapiste değil. Elindeki gücü en fazla o kullanıyor bu koreliler nasıl unutur bu olayları.

ahjumma deme bozuluyorum

Olaylar çok karıştı. Başka şeyler de çıkacak gibi. İki taraf da açıklama yaptığında işler daha da pisleşecek sanırım.

nobody

bu kadar kıskançlıkda çaba ister guzum yani şimdi sektörden defolup git zaten sektörde yeni bilinmeye başlamıştın gidebilirsin çok fanın da yok birşey kaybetmezsin

Kafayı yemeden nasıl dururum taktik verin

Moodum ektedir

Kafayı yemeden nasıl dururum taktik verin

Yeji netizenlere karşı anlık

Iwashere

Adama toxic bir ilişki yaşadığı için neden anlayış gösterilmeli ki? Adam zorla sevgili olumado ki. Kendi iradesiyle başladığı ilişkinin saçma sapan triplerine uyarak iş yaptığı insanları da saçma bir şekilde etkileyen kendisi.Neyin mağduriyeti?

Yummyeon

Adamı savunmak değil niyetim ama psikolojik olarak kötü olduğunuz bir dönemde birisine aşık olduğunuzu düşünüp onunla çıkmaya başlayabilirsiniz. Zaten bu zor dönemizde yanınızda olan sözde sizin için çok değerli aşkınızı kaybetmemek, terk edilmemek için o ne derse onu yapabilirsiniz. Onun manipülasyonlarına gelip baskı altında düzgün düşünemeyebilirsiniz. Devamında bu toxic ilişkide daha da kötü bir hale girebilir ve sorgusuz itaat ruhuna girebilirsiniz. Bunlar tabiki Seohyun ve time ekibi için çok kötü ve zor şeyler. Ama psikolojik sorunları sanki adam aptal beyinsiz biri gibi yorumlamazsanız daha iyi olur. Ayrıca o dönem adamın sevgilisine hitap şeklinden bile köle efendi mooduna geçtiğini söyleyebildiklerim. Burda… Read more »

A X

Ben esas bir de Kim Jung Hyun’un yapacağı açıklamayı bekliyorum. Hani dizi setindeki tavırlarının sebebi Seo Ye Ji değilmiş ya sözde. Kesin saçma sapan bir şekilde ‘o zamanlar psikolojik rahatsızlığım vardı’ diyecek. Ama nedense bu rahatsızlık sadece başrol arkadaşı Seohyun’a karşı olan davranışlarını olumsuz etkiliyor belli ki.

ggi

12. [+254, -2] “Sen benim sayemde mutlusun. O yüzden beni daha da mutlu et.” Bu nasıl normal bir sevgili tartışması olabilir? Beyin yıkmaya çalışan tarikat gibi… korkunç;😱

Bunu okuyunca da aklıma bu kızı ilk izlediğim dizi geldi. Save Me. Tarikat herkesi etkisi altına alıyordu bu kız da kurtulmaya ailesini kurtarmaya falan çalışıyordu. Aşırı psikoloji bozan bir diziydi. Ben sinir krizi geçiriyordum izlerken. Orada yanlış rol vermişler kıza bu söylentiler doğruysa eğer.

𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

Kadın sektörden defolsun tacizci psikopat

Pan

Çok saçma adamın şirketi bir şeyler çeviriyor gibi geliyor çünkü adam bu diziden sonra tedavi gördü psikolojisi bozuldu ne yani bunlar yalan mıydı uzun bir ara verdi seohyundan özür falan diledi şu an çıkan haberler hiç inanadırıcı gelmiyor bana adamın şirketi yalan yanlış haberler yapıyor gibi geliyor

ceyda

1. [+4,172, -26] ‘It’s Okay to Not Be Okay’ dizisinin rol dağıtımını yapan kişi bir dahi olmalı, nasıl gerçek bir psikopatı seçtin en haklı netizen yorumu musun nesin CÖLŞSEMFKLDELKFVL

Sevgi

Daha küçük çocukken yaptığı hataları dahi kullanıyorlar. Biraz sert bir oyuncu olabilir ama bu onun işini ne kadar çok önemsediğinin kanıtı bence. Sevgili olayındaysa herkesin kendi iradesi ve beyni var. Belki onu yapması için zorlamıştır ama bu sevgilisinin kabul edeceği anlamına gelmiyor. Karakteri de biraz ciddiyse ve insanlarla fazla ilişki kuramıyorsa (ki bir insanı bunun için eleştirmek bence saçma) bu onun suçu olmamalı. Bunların hepsi güzel ve başarılı olduğu için oluyor. İnsanların başkalarınca yargılanması büyük hata.