Benzer Yazılar

Seventeen havalimanına geç kalınca uçakları geç kalktı, yolcular öfkeli

Seventeen havalimanına geç kalınca uçakları geç kalktı, yolcular öfkeli

HABER: Seventeen geç geldiği için uçak rötar yaptı, yolcular öfkeli “Kendinize özel jet alın”

KAYNAK: E-Daily via Nate

1. [+882, -5] Ne münasebetsizlik….

2. [+763, -5] Ünlülerin özel muameleyi hak eden önemli kişiler olduklarını düşünmeleri beni çok öfkelendiriyor. Uçağın kalkmasını ertelemek? Bir de business class’a geçerken yüzlerini kapatmışlar öyle mi?

3. [+737, -11] Bu nugular kim oluyorlar da güçlerini bu şekilde kötüye kullanabileceklerini düşünüyorlar..

4. [+86, -1] 13 dakika değil bir buçuk saat geç kalmışlar ㅋㅋ inanılmaz

5. [+73, -0] Ünlüler kendilerini kraliyet üyesi zannediyor

6. [+70, -0] Hem Seventeen hem havayolu şirketi kafayı yemiş, bir buçuk saat? Yok artık

7. [+67, -0] Nugu p*çlerin başarılı olmamasının bir sebebi mutlaka vardır

8. [+61, -0] Çok sinir bozucu bir şey!!!!! Bir Hollywood starı yüzünden uçağım ertelense yine sinirlenirdim, nugular yüzünden ertelendiğini düşünün bir de!!

9. [+53, -0] Herkese eşit davranmayıp ünlülere özel muamele yaptığı için havayolu şirketi de suçlu

10. [+49, -0] Herkesin zamanı değerli. Yolcular havayolunu dava etmeli.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+225] Bir buçuk saat? Bu çok fazla..

Kaynak: Netizenbuzz

17 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
B.A.B.Y

Nugu dediğiniz grup son geri dönüşlerinde 10 müzik şovu galibiyeti aldı yalnız…

saklıkalan

bu yoruma niye bu kadar eksi verilmiş anlamadım. kötü bir şey söylememiş ki

5HINee_Forever

Seventeen ile alakalı bir durum değil bence bu. Hangi grup olursa olsun 1.5 saat geç kalkmak ne ya? Özel uçakları değil ki bu? İnsanlar onların keyfini beklemek zorunda mı? Ünlüler gerçekten bu kadar da özel muameleyi hak etmiyor. Herhangi bir yolcu için uçak 1.5 saat geç kalksa ve grubun etkinliği geç başlamış olsaydı tüm fanlar o kişiye söverdi ama. Tekrar söylüyorum seventeen için geçerli değil sadece bu. Fandomunda olduğum grup için yapılsaydı da tepkim aynı olurdu. Ayrıca evet herkes size göre nugu zaten.

Jean-Baptiste

Yorumlar haklı. 1,5 saat geç kalmak çok ayıp ve yanlış ama eğer Seventeen’de nuguysa kim ünlü? TOP 3 BTS, EXO ve Seventeen zaten şuan da.

assoface

Bu haksızlık. Ünlüler kendilerini ne zann ediyor?

carat

arkadaşlar hiçbir uçak yolcu geç kaldı diye yolcuyu beklemez. okul servisinden bahsetmiyoruz farkındaysanız. eğer seventeen üyeleri kendi istekleriyle geç kalmış olsalardı o zaman suç onların olurdu ama uçak zaten ertelenmişti ve o boş zamanda da belge doldurdular (bu arada o doldurdukları belgelerin son anda çıktığını, yani dolduracaklarındsn haberleri olmadığını da söylemek isterim). bu arada eğer seventeen geç kalsaydı (yani uçağın gel kalma sebebi olsalardı) uçak onları beklemeden direkt giderdi ve seventeen üyeleri de sonraki uçak için bilet alırdı. bu kadar zor değil. seventeen’den çok daha ünlü olan kişiler bile kendi uçakları olduğu halde istedikleri şeyleri yapamazlar çünkü çok katı kurallar… Read more »

17scarat

Peki nugu dedikleri SEVENTEEN’in çıkışlarından bir sonra sonra EBS olarak anılacak kadar büyük işler yapması, son comebackte bir sürü ödülü silip süpürmesi, ödül almadan ödül törenlerinden dönmemesi… yazık yav ne cahil cahil insanlar

17scarat

Ayrıca yaptıkları doğru demiyorum ama bu konuda birinci suçlu havaalanı, ikinci suçlu şirkettir. Hiçbir üye arayıp uçağı bekletin diyemez yani.

SURMEW-BTS

SEVENTEEN de nuguysa….. gayet başarılı ve popüler bi grup, şarkılarıda iyi, grupta çok yetenekli ayrıca… uçağa geç kalmaları ise çok kötü olmuş ama grubun suçu yok, hata programlarını ayarlayamayan şirkette ve ayrımcılık yapan havayolu şirketinde…

Selin

Nugu?
Bilin bakalım kendi ülkenizde şuan hala yok olmamış BTS RV EXO BB TWICE BP GOT7 ve NUEST gruplarıyla birlikte kim yer alıyor
SEVENTEEN
ki bi ara WANNAONE BTS EXO ve SEVENTEEN zirvedeydi.
Seventeen’I bilmeyen bi de cehaletiyle gelip burda nugular diyip kendini düşürmesin bi zahmet bi koreli bunu söylüyorsa sokağa çıkmayan kendini toplumdan soyutlamış bu habere de girmemesi gereken bi kişidir bence

Selin

Tabi ayıp etmişler o ayrı umarım bi sıkıntı falan yaşanmıştır dicem ama 1,5 saat de pehh

Riri

İyi de 15-20 kişilik grupları uçak beklerki zaten. 2 kişi falan olsa direkt gider beklemez kim olursan ol. Bu özel muamele değil yani. 30 kişilik bir turist kafileside olsa beklerdi. Çünkü uçağın yarısını kaplamış oluyor nerdeyse.

gezegentozu

Her zaman 13 kişiyle bir arada nasıl yaşıyorlar diye düşünmüşümdür. Şarkıları güzel ama birçok üye sadece grupla bilinip tam tanınamadan gidecek. Seventeen’den X deyince tanınıp X deyince kim o ya denecek. Nct, Twice derken herkes çok üyeli gruplar deniyor ama bence 4-5 kişi idealdir. Hem böyle olaylar da yaşanmaz.

SUNMİ

Seventeen de böyle olmasını istememiştir ama böyle olmasını sağlayan kişiler cidden çok sorumsuz

elitzy

kimse için uçak 1.5 saat beklemez ki. illa başka bir sebebi vardır.

Elif

Seventeen’lik bi konu yok bence burda.
Kore’de ünlü olmak buyuk bir ayricalik zannediliyo ve milletde gozunde buyutuyo butun olay bu…havayolu sirketi suclanmali burda unluyse nolmus isine baksana sen.
Nugu? Kim?

Şaşkın

Özel muamele istiyorlarsa özel uçak tutsunlar resmen hadsizlik insanların bir cenazeye veya özel bir şeye yetişmeye çalıştığını düşünsenize seventeen severim ama gerçekten büyük saygısızlık

Yeni Yazılar