Seventeen temsilcileri geç kalmadıklarını, uçağın evrak işleri sebebiyle rötar yaptığını açıkladı

16

HABER: Seventeen, uçağa geç kaldılar? “Biz zamanında geldik… evrak işleri uzun sürdü” (resmi açıklama)

KAYNAK: Star News via Nate

1. [+1,062, -13] Diğer yolcuların uçağa binmeden önce evrak işleri yapmadıklarını mı sanıyorlar? Bunu bahane olarak sunarak daha çok nefret alacaklar…

2. [+1,011, -3] Lütfen bahane uydurmayı kesin. Yolculardan birinin yazdığına göre üyelerden biri uçakta olmadığı için uçuş ertelenmiş..

3. [+948, -6] Ah, yani sıradan bir insanın da evrak işlerinde sorun çıkarsa uçak onlar için bir saat geç kalkar öyle mi?

4. [+80, -0] Çoğu kişi böyle şeylerden ötürü havaalanına iki saat erken gitmez mi?

5. [+60, -3] Lütfen resmi açıklama yapmadan önce özür nasıl yazılır araştırın. Geç kaldığınız için özür dilemekle başlamalısınız. Daha ünlü olmak istiyorsanız eğer karakterinizi düzeltin.

6. [+56, -1] En azından uçağa girince özür dilemelilerdi ㅋ ama yüzlerini saklayıp içeri girmişler~ Sizin geç kalma sebebiniz yolcuların umrunda değil, özellikle de uçağın kalkmaması sizin suçunuzken ㅋ

7. [+54, -0] Uçak onları almadan kalkmalıydı bence, bu havayolu şirketinin suçu.

8. [+44, -0] Bu pislikler bu kadar geç kalacaklarsa başka bir uçağı beklemelilerdi

9. [+43, -0] Havayolu şirketi daha sonra sorun yaşayacak çünkü böyle bir şey yaparak evrak işleriyle sorun yaşayan yolcuları bekleyeceklerini göstemriş oldular. İnsanlar daha sonra bundan bahsedecek ve Seventeen’i örnek olarak kullanacak. Kötüye kullanılmasını istemiyorlarsa açıklama yapmalılar.

10. [+28, -0] Tarafsız baksak bile bunun %100 Seventeen’in suçu olduğunu görebiliriz. Evrak işleri yüzünden geç kalmış olsalar bile diğerlerinin zamanını çalmaları adil değil. Ünlü olarak kariyerlerine devam etmek istiyorlarsa eğer suçlarını kabul edip özür dilemeliler.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+216] Bir yolcu check in yaptığı halde uçağa binmiyorsa eğer havayolu şirketi yolcunun bavulunu havalimanında bırakıp kalkışa geçer. Uçak maksimum 15 dakika bekler. Check in yaptıktan sonra nasıl bir ek evrak işi çıktı ki? Uçakta değillerdi ve yolcularla birlikte beklemediler, uçağa bir buçuk saat sonra girdiler. Bu açıklama çok aptalca, sadece özür dileyin ve bir daha yapmayın. Ünlü oldukları için özel muamele yapılmış. Havayolunun suçu daha büyük bence.

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikSeventeen havalimanına geç kalınca uçakları geç kalktı, yolcular öfkeli
Sonraki İçerikRed Velvet ‘Music Bank’te ‘Zimzalabim’ ile geri dönüş yaptı
16 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments