Benzer Yazılar

Seventeen temsilcileri geç kalmadıklarını, uçağın evrak işleri sebebiyle rötar yaptığını açıkladı

Seventeen temsilcileri geç kalmadıklarını, uçağın evrak işleri sebebiyle rötar yaptığını açıkladı

HABER: Seventeen, uçağa geç kaldılar? “Biz zamanında geldik… evrak işleri uzun sürdü” (resmi açıklama)

KAYNAK: Star News via Nate

1. [+1,062, -13] Diğer yolcuların uçağa binmeden önce evrak işleri yapmadıklarını mı sanıyorlar? Bunu bahane olarak sunarak daha çok nefret alacaklar…

2. [+1,011, -3] Lütfen bahane uydurmayı kesin. Yolculardan birinin yazdığına göre üyelerden biri uçakta olmadığı için uçuş ertelenmiş..

3. [+948, -6] Ah, yani sıradan bir insanın da evrak işlerinde sorun çıkarsa uçak onlar için bir saat geç kalkar öyle mi?

4. [+80, -0] Çoğu kişi böyle şeylerden ötürü havaalanına iki saat erken gitmez mi?

5. [+60, -3] Lütfen resmi açıklama yapmadan önce özür nasıl yazılır araştırın. Geç kaldığınız için özür dilemekle başlamalısınız. Daha ünlü olmak istiyorsanız eğer karakterinizi düzeltin.

6. [+56, -1] En azından uçağa girince özür dilemelilerdi ㅋ ama yüzlerini saklayıp içeri girmişler~ Sizin geç kalma sebebiniz yolcuların umrunda değil, özellikle de uçağın kalkmaması sizin suçunuzken ㅋ

7. [+54, -0] Uçak onları almadan kalkmalıydı bence, bu havayolu şirketinin suçu.

8. [+44, -0] Bu pislikler bu kadar geç kalacaklarsa başka bir uçağı beklemelilerdi

9. [+43, -0] Havayolu şirketi daha sonra sorun yaşayacak çünkü böyle bir şey yaparak evrak işleriyle sorun yaşayan yolcuları bekleyeceklerini göstemriş oldular. İnsanlar daha sonra bundan bahsedecek ve Seventeen’i örnek olarak kullanacak. Kötüye kullanılmasını istemiyorlarsa açıklama yapmalılar.

10. [+28, -0] Tarafsız baksak bile bunun %100 Seventeen’in suçu olduğunu görebiliriz. Evrak işleri yüzünden geç kalmış olsalar bile diğerlerinin zamanını çalmaları adil değil. Ünlü olarak kariyerlerine devam etmek istiyorlarsa eğer suçlarını kabul edip özür dilemeliler.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+216] Bir yolcu check in yaptığı halde uçağa binmiyorsa eğer havayolu şirketi yolcunun bavulunu havalimanında bırakıp kalkışa geçer. Uçak maksimum 15 dakika bekler. Check in yaptıktan sonra nasıl bir ek evrak işi çıktı ki? Uçakta değillerdi ve yolcularla birlikte beklemediler, uçağa bir buçuk saat sonra girdiler. Bu açıklama çok aptalca, sadece özür dileyin ve bir daha yapmayın. Ünlü oldukları için özel muamele yapılmış. Havayolunun suçu daha büyük bence.

Kaynak: Netizenbuzz

18 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
5HINee_Forever

Sizin benim gibi insanlar bir uçak biletini kolay alamazlar çünkü pahalıdır. Geç kalacak olsak kimse bizim için uçağa bir buçuk saat rötar yaptırmaz. Biletimiz de paramız da yanar. Ama ünlü olunca neden işler değişiyor? Bu çok saçma ve kesinlikle özür dileyip bir daha yapmamalılar. Hangi grup olursa olsun böyle bir hakları yok.

DaRa

Ünlüler için bilet almak sakız almak gibi ama onların biletleri yanmıyor paraları boşa gitmiyor 🙄Şuan kendimi yıkık hissetim😂

5HINee_Forever

Normal çünkü biz onlara göre maddi konularda cidden yıkığız 😂

B.A.B.Y

Seventeen’i gerçekten seviyorum. Ama bu gerçekten yalnış bir hareket. 15-20 dk bile değil, bir buçuk saat geç kalmışlar… Hata gruptamı, şirkette mi, menajer de mi bilmiyorum ama hatası olan çıkıp özür dilemeli. Bu şekilde bahanelerle grubun itibarını zedeliyor şirket. 🙄

carat

özür dilediler zaten?

:D?

Sen buna özür mü diyorsun?

Kpop

SEVENTEEN in programını kim ayarlıyorsa çıkıp özür dilemeli, genelde menajerler falan sanatçıları vaktinde herhangi bir yere ulaştırmakla yükümlü. Geç kalmadan sorumlu kişi çıkıp samimi bir özür dilemeli. Aynı şekilde havayolu şirketi de özür dilemek zorunda, çünkü sıradan bir yolcu olsaydı uçak beklemezdi asla. Bizim iş yerinde adı Arda Turan olan bir çalışan bir gün uçakla yolculuk etmesi gerekmiş uçağa da geç kalmak üzereymiş ama uçak onu beklemiş kalkmamış, havaalanına girdiği andan itibaren görevliler onu görünce şaşırmışlar Arda Turan bu muymuş vs demişler kaptan bile uçağın kapısında onu beklemiş onu görünce de bi küfür etmiş kafasına vurmuş geç yerine demişler.

lol

şu olaya çok güldüm ya ahahahha trajikomik

Kpop

Kesinlikle öyle 😀 bir de çocukcağız onu beklediler diye çok sevinmiş ve şaşırmış 😀 ama onlar ünlü futbolcu Arda Turan’ı beklediklerini sanmışlar.

selen

ulan ya ne güldüm . Allahta seni güldürsün dsjdjdd

Raven

4. [+80, -0] Çoğu kişi böyle şeylerden ötürü havaalanına iki saat erken gitmez mi?

Haklı. Uçakla seyehat küçük olsun da bitsin gibi bir şey değil böyle önemli ve diğer insanları etkileyebilecek şeylere önlemler almak gerekir

bSakura

Yurt içi-Yurt dışı değişmeksizin havaalanına varma süresi bellidir. Hatta biletinizi alırken bildiri bile gelir ne zaman havaalanında olmanız gerektiği. Check-in için en az 15 dakika önceden havaalanına varmadığınız an hiçbir şekilde uçağa alınmazsınız çünkü uçak kapıları kapatılır ve pistte yol almaya başlar. Bir buçuk saat en az 150 kişilik olan uçağın bekletilmesi ve o yolcuların buna zorunlu tutulması çok saçma. O uçaktaki insanın hastası, çok acil işi ve bekleyenleri olabilir. Hava yolu şirketinin de gösterilen özel muamelenin de ÖZRÜ YOK.

Jean-Baptiste

Seventeen çok sevdiğim bir grup ama yaptıkları yanlış ve sorumsuzca. Bir an önce özür dileyip aynı şeyi tekrarlamamalılar ya da şirket özel jet alsın hepiniz istediğiniz vakitte gidin.

Cansu

Dün ben de uçağa binip memleketime geldim uçuşum gece 12.50 de olmasına rağmen havalimanına akşam 10 da gelip 3 saate kadar bekledim. Ben bir carat’ım ama bence ünlü haklarını aşırıya kullanmışlar.

Ddm

Ucaklar bazen pilotlarin keyfi hareketlerinden bile 1 2 saat geç kalkabiliyor çok denk geldim sinir bozucu

SURMEW-BTS

çok sorumsuzca bir davranış. uçak biletlerinin üstünde bi uçak kalkış saati bir de havaalanında bulunmanız gereken saat yazıyor yani boarding saati yazıyor. üstelik sanatçılar zaten sık sık oraya buraya iş için uçan kişiler , menajerlerin şirketin bu konuda deneyimi ve bilgisi var. vaktinde orada olmaları, yolcuları mağdur etmemeleri gerekirdi. hem şirket hem de havayolu şirketi özür dilemeli. havayolu şirketinin yolcular arasında ayrım yapmaması gerekir. şirketinde evrak işlerini bahane etmesi saçma, kişi havalanına girince bi güvenlikten geçiyor sonra check-ın yapıyor, bagaş varsa onları teslim ediyor sonra gene uçağa giderken güvenliklerdne geçtiğin bilet, pasaport, kimlik kontrolü var ve bir de uçağa girerken… Read more »

Sooji

Geç kalıp diğer yolcuların mağdur edilmesi çok yanlış bunu kimse savunamaz ancak grubu suçlamak yanlış onlar da sonuç olarak bir sözleşmeye bağlılar ve kim ayarladıysa buna uymak zorundalar. Bu durumda hem şirket hem de onlara ayrıcalık gösterdiği için havayolu şirketi sorumlu. Sadece Seventeen e bu kadar yüklenmeleri yanlış kendileri bile isteye yapmıyor sonuç olarak.

Cansu

Bir üye geç geldiği için kalkmamış diyorlar ama ne kadar doğrudur bilemem ama en azından güzel bir şekilde özür dileseydiler.

Yeni Yazılar