Benzer Yazılar

SM ve Hyoyeon, ‘Burning Sun’ ile herhangi bir bağlantıları olmadığını belirtti

SM ve Hyoyeon, 'Burning Sun' ile herhangi bir bağlantıları olmadığını belirtti

HABER: Burning Sun Kim Sang Kyo, “Hyoyeon, sen VVIP olarak her şeyi gördün”… Hyoyeon, “Tek yaptığım performans sergilemekti”

KAYNAK: Asia Economy via Naver

1. [+2,204, -54] Ben Kim Sang Kyo-ssi’yi destekliyorum

2. [+1,278, -6] Bu adam korunmaya alınmalı. Cho Doo Soon gibi insanlara güvenlik güçlerini harcayacağımıza bu adamı daha çok korumalıyız.

3. [+517, -5] Seungri hapse atılmalı

4. [+113, -1] Hyoyeon’u sevmem, nefret de etmem, ama bu durumda iki ucu b*klu değnek. Konuşmazsa nefret alacak, konuşursa onu kim koruyacak? Polis o aktris yüzünden kulübe girememiş bile?

5. [+92, -5] Hiçbir şey sonsuza dek sır kalmaz. Gerçek er ya da geç açığa çıkacak. Suçluların hepsi şimdi teslim olmalı.

6. [+75, -0] Aktris H ya da G kim merak ediyorum!! Seni destekliyorum Kim Sang Kyo-nim!! Niye bu olay bu kadar uzadı?

HABER: Burning Sun muhbiri Hyoyeon’dan tanıklık istedi… SM “Hyoyeon ile hiçbir ilgisi yok”

KAYNAK: YTN via Naver

1. [+821, -17] Sadece gözlerinle gördüğün şeyler için tanıklık et diyor~ SM neden Hyoyeon’un bununla ilgisi yok diyor?

2. [+399, -5] Neden Burning Sun ile ilgili her şey sessizleşti? Siyasetçiler de olayın içinde olduğu için mi soruşturmalar bu kadar yavaş gidiyor?!

3. [+254, -15] Ben Kim Sang Kyo neden Hyoyeon’a seslendi merak ediyorum. Hyoyeon orada DJ’lik yapıyordu ve bu bilinir ki DJ’ler genellikle ya ot satar ya da içer.

4. [+189, -2] Hyoyeon-nim! Lütfen gördüklerini anlat.

5. [+60, -0] Halk Burning Sun’ı unutmasın diye çalışan gazetecileri destekliyorum. Lütfen alakası olan herkesi bildirin ve ceza aldıklarına emin olun.

6. [+46, -4] Kim Sang Kyo-ssi, güçlü ol! Seni destekliyorum

7. [+36, -2] SM Hyoyeon’un bir ilgisi yok diyor ama oradaydı. SM halka bir sorumluluğunu olduğunu fark etmeli, hayranlar için önemli, kendi popülariteleri için de önemli.

KAYNAK: Insight via Instagram

1. [+4,888] Kim Sang Kyo-nim tek başına savaşıyor. Seni destekliyorum.

2. [+2,510] Umarım çok kişi yakalanır… ㅎ

3. [+2,057] Gerçeğin açığa çıkmasını umuyorum

4. [+1,743] Seungri ne kadar güçlü de her şeyin içinden sıyrılabildi…

5. [+1,192] Kim Sang Kyo’nun isimleri açıklamasını tercihe derim. Medya da polise doğru düzgün soruşturma yapsınlar diye baskı yapabilir. Karalamadan ötürü Kim Sang Kyo hakkında dava açılabilir ama daha kaybedecek ne kaldı?

6. [+469] Hyoyeon 23’ünde işim biter bitmez ayrıldım dedi. Onun fotoğrafını kullanmak adil değil, halkın yanlış anlamasına sebep olacak.

7. [+216] Seni destekliyorum

8. [+186] Umarım gerçek açığa çıkar

9. [+182] Sang Kyo-ssi, güçlü ol, seni destekleyen çok kişi var!

10. [+74] Bu ilginç olmaya başladı

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+13] Neden aktrisin adını kendisi açıklamak yerine Hyoyeon’un açıklamasını istiyor?

Kaynak: Netizenbuzz


[THEQOO] HYOYEON’UN INSTAGRAM GÜNCELLEMESİ

SM ve Hyoyeon, 'Burning Sun' ile herhangi bir bağlantıları olmadığını belirtti

“Hadi ama~. Herkes sakin olsun~! Aktif olmadığım için sessizim sanıyorsunuz, ama sıkı çalışıyordum. Bazı insanlarla selamlaştım, performansımı tebrik etmeye gelen arkadaşlarımla ve personellerle biraz içki içtim, çünkü mutluydum, onlarla yemek yedim, sonra eve gittim! Birbirleri üzerine salya akıtan kadınları ve erkekleri gördüm, kulüpte birbirleriyle yakınlaşanları gördüm, ama aktör, aktris, kedi ya da köpek falan görmedim. Siz klavye savaşçılarına bugüne kadar dayandım, bu sefer size ağır ceza vereceğim. Ayrıca! Bunu yarın sileceğim ama korktuğum için değil. Konuşmazsanız insanlar sizi kolay lokma zanneder derler değil mi? Yeni yılınızı tebrik ederim millet. Uzun ve sağlıklı bir hayatınız olsun”

1. Seni seviyorum Hyoyeon, sadece iyi şeyleri görelim

2. ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ Kim Hyoyeon en iyisi

3. Çok havalı! Umarım Hyoyeon sadece iyi şeyler görüp iyi şeyler duyar

4. Hyoyeon fighting ❤

5. Hyoyeon-ah, onu dava et

6. İlk defa Hyoyeon’u böyle bir şey söylerken görüyorum, çok havalı

7. Yanlış bir şey yapmadı. Ben Hyoyeon’u destekliyorum

8. SNSD’den beklendiği gibi! Çok havalı

9. Hyoyeon’un solo albümündeki şarkılar güzel ve kişiliği harika

10. Hyoyeon’un kişiliği çok havalı

 

Kaynak: Knetizen

guest
105 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Jayzz

Hyoyeon’u kolay lokma sandılar ama lafı iyi yapıştırmış.Snsdyle uğraşırken iki kere düşüneceksiniz yoksa rezil olursunuz.Siz gidin önce seungri mikrobunu içeri tıkmayı başarın.Suçsuz insanların adını geçirip olayı örtbas etmeye çalışmayın.

KINGEXO

bunu eksileyen kişilerin ağzına tuvalet terliği ile vurmak istiyorum geri zekalılar.

Jayzz

Dertleri belli.Seungri pisliğinin taraftarlarıdır.

Bilmemki

Boşver anlamaz bunlar
Hyoyeon taciz vs görseydi susmazdı
Zamanında bir etkinlik çalışani tarafından tacize uğradı
Videoyu bulabilirsiniz
Hyoyeon dokunmayın bana diye bağırıyordu adamında benim mekanım istersen çıkabilirsin tarzı şeyler dediği duyuluyordu
Bu kız sizce susar mı mantıklı geliyor mu size ilk tanıklığı o yapardı

Bilmemki

O zamanlar açılan taglarda atılanlar
Videonun linkini atıcaktım ama ilk paylaşan kişinin hesapi kapanmış

20210114_202222.jpg
Jayzz

Evet adamı da kendisi videoya çekmişti.En harbi denilecek insanlardan biri Hyoyeon.Tek üzüldüğüm konu bir insanı tanımayıp ordaysa olanlardan haberi var denmesi.Aşağıda da var böyle yorumlar.Herkes susar ama bu kız susmaz böyle bir şey görse.Sunny bir programda açıkça erkekler için kara listelerinin olduğunu söylemişti.Bir erkek aynı gruptan olan kızlara çıkma teklifi edince kara listeye düşüyor manasında.

Last edited 1 ay önce by Jayzz
Eth

bu video herhalde..
https://youtu.be/mEV-9Jw2NHc

KINGEXO

orada gerçek görgü tanıkları varken neden kadının üstüne gidiyorlar konuşması gereken gerçek pislikler 2 yıldır dışarıda ama oklar nedense alakasız bir şekilde hyoyeon’a döndü.

Last edited 1 ay önce by KINGEXO
Drbeyz

Valla çok net bir açıklama yapmış dolaylı yoldan dava edeceğim demiş hyoyeon beni tatmin etti. Adam madem hyoyeonun adını açıklayabiliyor, neden aktristten bahsetmiyor? Ne saçma yaa tehdit etmiş resmen. Bir şey biliyorsan söyle kimseyi zan altında bırakma.

Last edited 1 ay önce by Drbeyz
sametinyourarea

taşları yerine oturtmaya calısıyorum her sey cok karısık

DMWQy94WsAAJUHN.jpg
taylor benim karım

ciddi ciddi neden hyoyeon’a kalıyor olay? Kendisi açıklasın

Jendeuk

Kadın güzel açıklama yapmıs

rukimjongdae

Birden yine bu olaylar haber olmaya başladı. Haberleri çarpıtmak için kadının adını kullanıyorlar tabi yersen.

notoday

arkadaşlar yorumları tam okumadım ama büyük ihtimalle savunanlar çoktur bu kadını. Bakın beraber fotoğraf çekindiği ve yakın oldukları oldukça ‘konuşulan’ hwang hana denilen insanımsı yaratık kadınlara yapmadığını bırakmayan biri. Şöyle söyleyeyim bu kadının cn blue jonghyun, jonghoon, burning sun ceosu lee mun ho , seungri hepsiyle yakın arkadaş kadınların cinsel içerikli videolarını şantaj amaçlı kullanan uyuşturucu tedarikçisi biri Hatta geçtiğimiz günlerde kocası öldü bu tarz olayları yüzünden internette şüpheli intihar yazıyor si düşünün bulaşmanın ne demek olduğunu. Yang hyum suk ve psynin dahil olduğu bir skandal vardı netizen turkey in geçmişinde vardır fuhuş ayarlamışlar ve ikisi de var orda olan… Read more »

Hana-04-3.jpg
notoday

fotoğrafın orjinali. Bir de sangkoyunun bahsettiği aktristler go eun ve ya han hyo joo demişlerdi çok önceden. O konu hakkında bir şey diyemem ama hyo joo ile jung joon young yakın arkadaşlardı hatta w dizisinde ost söyledi hyojoo önermiş falan söylesin diye. Bu tarz biriyle yakın yani o yüzden hyo joo nun ne dizilerini ne de filmlerini izlemiyorum artık bu sangkyo da az değil onun da zamanında joon youngun mvsine yönetmenlik yapmışlığı var ve burning sun sahipleri ile değişik bi ilişkisi var şöyle bi tweet https://twitter.com/JulieSang36/status/1129083136514461696 https://twitter.com/JulieSang36/status/1129083715701710848 görmüştüm bence iki tarafın kavgası gibi bir olaydı ama arada birileri yandı sangkyoda… Read more »

8bc33fb0034677656bbf99176faed3e7_1.jpg
Moon’s Light

Yorumları okuyunca bende çok şaşırdım. Oppam yapmazcı kesimle dalga geçenler unnim yapmaz moduna geçmişler. Bu sektörde hala birileri için bu kadar net bir şekilde o yapmaz diyebiliyorlar.

notoday

evet öyle dalga geçtikleri insanlardan bir farkları kalmamış ne desem boş linç yerim diye bekledim ben hatta fmkkbmf her neyse yorumumu daha fazla kişi okur da olan biteni anlarlar umarım

buse

aynen öyle.bu sitede herkes seungri savunucularıyla haklı olarak dalga geçiyor ama söz konusu sevdikleri idoller olunca kendileri de körü körüne savunuyor.tabi ki seungri ve hyoyeon’u bir tutmuyorum ama hyoyeon sevdiğim bir idol olmasına rağmen sessiz kalıyorum,kadın elbette inkar edecek.yukarıda 40 yıllık arkadaşıymış gibi hyoyeon’un karakterini anlatanlar falan olmuş şaka gibi.

notoday

ben de hyoyeon hakkında çok fazla bir şey demek istemedim belki de gerçekten bilmiyordur belli değil o yüzden beklemek gerekiyor ileride ne olacağını bilemeyiz

kkpop

Haklısınız körü körüne kimse savunulmamalı.

jenxygen

Soshi stan olarak şunu söyliyim hiçbir idolün masum olduğunu düşünmüyorum bizim bile bazı kötü davranışlarımız var onların da kesin vardır diyorum hyoyeonun da belli hareketleri kötü davranışları vardır ama açıkcası bu burning sun olayında masum olduğunu düşünüyorum çünkü bence masum olmasa açıklama yapmazdı

QueenSS

Gitmişsin 2015 yılından bi foto bulmuşsun çook yakın olduklarını idda ediyorsun. Sana şuraya seungri jonghyun vb. burning sun suçlularıyla foto çekilenleri atsam butdan koreye yol olur. Hyoyeonun 2013te tyler kwonla takılırken fotoğrafları da var şimdi yakınlar mı sence? Ki ünlüysen gittiğin her yerde yakın ol olma illa ki foto çekiniyorsun bir foto bulup sıkı fıkı olduklarını nerden çıkardın? Zaten yazdığın şeylerin hepsi hwang hanayla ilgili senin yaptığının da gazeteciden farkı yok. Tabii ki sadece ekrandan tanıyarak her hareketini bilip savunamayız ama senin yaptığın tam tersi tanımadığın biri hakkında iftira atıyorsun.

notoday

ben iftira atmıyorum bildiği şeyler vardır belki de dedim. Hwang hana bir çok idolle arkadaş zaten ve nedense hep skandalı çıkmış idollerle yan yana şüphelerimi dile getirdim kadının kendi liste vermiş polise uyuşturucu kullananların listesi hem de bir çok kişiyi biliyor söylemiyor. fotoğaftan yola çıkmak istemediğimi yazmışım orda eğer öyle yapsaydım ilk önce seungri ile olan fotoğrafına laf ederdim zaten. Ayrıca ben sangkyo nun yaptığı bazı şeyleri doğru bulmuyorum onda da değişik bir şeyler var ikinci yorumumda paylaştım.

Stephen bich

Doğru söylüyorsun hwan hana poliyltikacilar hariç kimseden korkmuyor onun sebebide ucunun aile sine dokunacagindan o sadece han sohe gibi ünlü arkadaslarini ifşa ediyor şu an biz uyuşturucu kullanan idoleri bilmiyoruz ama tabikile istihbaratlar biliyor .Biz nasıl tamda olmazsa kendi ulkemizdeki ünlülerin yada politikacıları biliyorsak hoş daha çok bilmediğimiz şeyler var ama korelilerde ordakileri tanıyor

Notoday

Aynen ben bazen korece olan sitelere giriyorum bu yüzden. birkaç sene önce korece öğrenmiştim biraz yazabiliyorum ama okuyamıyorum zaten çeviri yapıyor sayfa hemen orda okuduğum ne varsa buraya da yazmaya çalışıyorum netizen turkey sayfası her şeyi çevirecek değil ki ondan ekstra olarak bakıyorum ben de ama beni kim sangkyo ile bir tutmuşlar çok üzüldüm

Stephen bich

Emin ol ki uzulmene değmez ben buradaki yourumlari okuyunca sonra savundukları şeylere bakınca tencere kapak misali olduğunu anlıyorum bazılarının yaşı küçük yada olayların perde arkasına dikkat etmeyecek kadar aptal ve duyarsizlar.Yani anlamıyorum ünlüleri nasıl bu kadar masum zannediyorlar sırf kopopta imajın önemli oldugundan dolayı çoğu kendi karekterini göstermiyor

QueenSS

Beni de böyle iğrenç olayların içine çekmeye çalışsalar ben de çok sinirlenirdim. Hyoyeon az bile demiş

Stephen bich

Bence o aktris han hye joo çünkü gecennyil yine bu olaylarda ismi çıkmıştı.i çünkü zamanında japon bir modelle uyuşturucu kullanmis bir şekilde fotograflanmiş hatta daha sonra üstü örtbas edilmişti.

Last edited 1 ay önce by Stephen bich
shiningshawol

Baya önceden okuduğum haberde netizenler Han hyo joo’nun sponsorunun çok güçlü olduğundan felan bahsediyorlardı yani doğruysa olabilir

Stephen bich

Evet hatta han hyo joo Kore’de dizileri tutmuş olsa bile kendisini pek sevmezler ailesinde pek sevmiyorlar evet baya güçlü bir sponsoru var ama belli herşey ortaya çıkacak

Stephen bich

Zaten onu da hwang hana sattı.Hwang hana uyuşturucu kullanan birçok idolun ismini polise vermişti.Kadina inanmayanlar vardı kadın yoochunun uyuşturucu kullandığını söylediğinde kimse inanmamusti yoouchun da basın toplantısı yapmıştı çok utanç verici ama daha sonra kullandığı ortaya çıktı.Arkadaslar hwang hana’ nin kaybedecek birşeyi yok kadin idol değil zengin bir aileden geliyor bu yüzden herşeyi itiraf etti bu idolerin içinde han hyo joo’ da var ve birçok idol var ama polis hickimseyke paylasmadi.

notoday

onun kardeşinin zorbalığı yüzünden biri intihar etmişti ne oldu peki? hiçbir şey

shiningshawol

Haberleri sildirdi herkes unuttu

jenxygen

Sm de hyoyeon da açık açık konuşth zavallılar herhalde sandılar ki hyoyeon susacak

Bilmemki

Cidden basmıyor kafanız Hyoyeon kendi taciz görmüş bir kadın Siz taciz görseniz görmeyene göre empati yeteneginiz daha gelişir Ayrıca polis kimin ifade verdiğini kamoyuna acıklamak zorunda değil Muhabirlerin kimin ne verdiğinden haberi dahi olmaz Ayrıca benim bildiğim VIP odaları sahsına munhasır olur toplu olmaz kiralanir herkes tanidigi bildigi kişilerle oturur Her ünlüye uyuşturucu vermez ya da teklif etmezler düzenli müsterileri vardır bunun takası zaten aralarında yapılmıştır Adam keriz mi teklif etsin normal bir idole bunlar bilinen insanlar soran isteyen insanlar Eğer muhabir cesaretli olsaydı bunu duyururdu göt korkusu var işten çıkarılcam diye ben söylemem ama orda olan herkes söyleyebilir diyor… Read more »

Bir Army

Hyoyeon masum mu değil mi bilmiyorum masum olduğunu düşünmek istiyorum açıklaması makul geldi bana ilerleyen yıllarda ne olur bilemeyiz tabii.
Muhabir alfabe gibi sayacağına ismi sen ver iddia atmak kolay desteklemen lazım bunları da. Hoş desteklesen de desteklemesen de bir şey olmadı ya hepsi dışarda.Umarım bu dava her şeyiyle açıklanır ve suçlular hapise girer.

betül

İnternete Burning Sun Actress yazınca bu isimlar çıktı.Önceden adı geçen var mıydı?

optimize (1).jpeg
qwerty

ne ilgileri olduğunu bilen biri aciklayabilir mi

Lil

Şöyle şey de var. malum kişi korenin en ünlü grubunun üyesi. popüleritesi, güvenirliği çok iyi. gece klubu kültürü korede çok çok yaygın, herkes gider ve doğal karşılanır. bu adamın da klubune bence ünlü herkes gidebilir, ya da hyo gibi dj lik yapabilir. o yüzden orda bulunmuş herkes sanki olayın içindeymiş gibi lanse edebilirler, şu kadınlar da öyle olabilir. burdakı tek saçmalık baş harflerini söyleyip masum şekilde bile eğlenmeye giden insanları zann altında bırakmak. gazeteci salak o kadar uğraşıp niye açıklamıyor o da saçmalık. belki emin değil, ismini açıklarsa yalnış kişi olursa o kişinin itibarını zedelemekten yüklü tazminat ödemesi gerekebilir

Last edited 1 ay önce by Lil
betül

Çok haklısınız baş harfi verince zan altında bırakmış.

Lil

Dikkatli okumadın. orda uyuşturucuyu kapıdan giren herkese satmayacaklarına göre normal eğlenmeye gidenler de hedef haline gelmiş olabilir dedim.

JUstnoblerr

https://netizenturkey.net/go-jun-hee-seungrinin-katalklariyla-ilgisi-oldugunu-yalanladi-ve-dava-acacagini-soyledi/
https://netizenturkey.net/han-hyo-joo-burning-sun-skandaliyla-ilgisi-oldugunu-yalanladi/
Sitede bu dörtlüden ikisinin haberini buldum. İkisi de yalanlamış.

Drbeyz

Hepsi güya yalanlıyor dava açıyor ama niye davayı kazandığı ile ilgili haber duymuyoruz? Han hyo joo’nun bayağı skandalı var açıkçası ben yalanlamaya inanmadım. Bir de direkt üzücü demişler hdhdjdjdj Yani böyle bir mevzuda bu kadar basit bir açıklama yapılır mı? Go jun hee de direkt kakaotalk geçiyordu şaşırtıcı bir şekilde. Yani gayet de olabilir bu aktristler bence kimse uyuşturucu testi vs. yaptırmamış sonuçta. Ismi duyabilsek iyi olurdu

Last edited 1 ay önce by Drbeyz
seji

En soldaki ve en sağdaki aktrislerin adı birkaç kez geçti ama kanıtlanamadı veya delil herhangi bir şeyden kaynaklı geçme değildi. O şahıslarla yakın oldukları için adları geçti. Şuan adlarını hatırlamıyorum ama Go Junhee ve ?

la cha ta

hyoyeon sadece dj.Kızlarımla uğraşmayı bırakın snsd is the revolution ✌💅🙌

BIKTIM

Nefret ediyorum böyle insanlardan, olayı gündeme getirmek için başka birinin adını kullanıyorsunuz… Hyoyeon bundan sonra bununla da anılacak..

Hata

Orda oturup içki içtiyse bir şey yapmasa bile yapılan şeyleri görmüş olabilir, her şey kesinleşene kadar bir şey dememek lazım bence

Herneyse

Yanı hyoyeon popüler bir figür diye ona seslendin ama kızın alakası bile yok ayrıca kızın başını yakacaksın ya.

Maraz Ali

Kız kendini gayet iyi savunmuş çizgisini çekmiş baya da emin kendinden birine direkt böyle ağır bir ithamda bulunmaları insanı delirtir

uykucu

Kim Sang Kyo’nun isimleri açıklamasını tercihe derim. Medya da polise doğru düzgün soruşturma yapsınlar diye baskı yapabilir. Karalamadan ötürü Kim Sang Kyo hakkında dava açılabilir ama daha kaybedecek ne kaldı?

kesinlikle…

stan t-ara = stan talent

hobbala…neler oluyor ya? adam aylar sonra niye hyoyeon’u olaya karıştırdı? ama eğer hyoyeon bir şeyler bilmesine rağmen saklıyorsa da şaşırmam, bu sektör artık beni zerrece şaşırtmıyor

azizi

doğrusu açıklama beni tatmin etti. garipsediğim şey seungri’nin hala dışarıda dolababilmesi.

la cha ta

Bununla alakasiz ve boyle bir habere yazdigim icin uzgunum ama Sakura iz1’dan mı ayrilmis?Ayrildiysa 11 kisi dagilmadan devam mi edecekler??

betül

Sakura kesin olmayacak ama diğerleri net değil galiba.
Korezinde vardı haberi https://www.korezin.com/2021/01/14/hayranlar-izonedan-sakuranin-artik-bir-k-pop-idolu-olmayacagi-ve-japonyaya-donecegi-icin-uzgun/

buse

hyoyeon’u çok severim ve ona güvenmek de istiyorum ama sadece internet üzerinden tanıdığım bir insanın gerçekte nasıl biri olduğunu bilemem.o yüzden yorum yapmak istemiyorum,umarım doğru değildir.

queenliie

daha kimler kimler bu pisliklere bulaşmıştırda bilmiyoruzdur

queenliie

jlrogıkk kadına demedim aw

Last edited 1 ay önce by queenliie
???

benim anlamadığım hyoyeonda neden tanıklık yapmamak için ısrar ediyor, git o akşam kimleri gördüysen ver ifadeni gel o kadar mı zor ya, boşu boşuna polemiğe katılmamış olurdu

shiningshawol

Burning sun meselesinin arkasında çok büyük güçler var kesin siyasetçilerde bu işin içinde o yüzden düzgün soruşturulamıyor ve büyük ihtimalle bir şeyler ortaya çıkmasın diye de Seungri’yi öne atıyorlar ve bu kurban ilgi manyağının teki 2 yıldır olan bir davada niye sürekli Seungri’nin adı görüyoruz diğerlerini niye hayla açıklamıyor merak konusu

😋�ooo

Aktris g ve h eğer han hyo joo ve go jun hee ise açıkçası ikisinin nasıl bir gücü var da polis onlar yüzünden klube girmemiş anlamadım. Aktrislerin yanında siyasetçiler yada chebol falan vardı bence. Bu iş hiç bir zaman çözülmeyecek kolu uzunlara kimse dokunamıyor.😔😔

Abs

Seungri ve diğerlerinin unutulması için bu yolu bulmuşlar sanırım. Böyle şeyler yapmalarına gerek yok çünkü zatem bu dünyada Seungri ve diğerlerini desteklicek kadar geri**kalı insanlar var

canan

Gerçekten ibretlik bir olay bu yahu koskoca bir şebekeymiş bunlar arkasında belli ki kimler kimler var hatta bunca olaya rağmen Seungriye hiçbir yaptırım uygulanmadığına göre arkasında baya baya devletin üst düzeyleri olduğunu düşünüyorum peki bütün bu şebeke nasıl ortaya çıktı? Bardaki bir kavgadan hakikaten o kavgadan sonra Seungri o kadar umursamaz davrandı ve olayı o kadar küçük gördü ki arkasındaki pisliklerin ortaya çıkacağını tahmin edemedi bir kavgadan koskoca şebeke ortaya çıktı halbuki o kavga için çıkıp özür dilese adama ufak bir meblağ özür parası verse konu kapanacak çevirdiği pis işler ortaya çıkmayacaktı ufacık bir hata kurdukları koskoca şebekenin içine etti… Read more »

...

Hyoyeon’un alakası var mı yok mu bilmiyorum ama Burning Sun’da sadece DJ olarak çalıştığı için Loren’in bir çok nefret aldığı ve direkt fişlendiğini hatırladıkça Hyoyeon’un farkı nedir diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Çifte standartçılık yapılıyor.

Sametinyourarea

https://netizenturkey.net/pann-kariyerine-burning-sunda-dj-olarak-baslayan-naver-ceosunun-oglu-loren/

Loren öyle bayıldığım birisi değildir ama bu sitede bile Burning Sun ismini duyunca çocuktan tiksinmeye baslamislardi. DJ olup masum olanlar da varmış demek ki

Eda

Loren seungriyle yakın olduğu için sorgulandı bu kadar . DJ olduğu için değil

Sametinyourarea

Loren normalde YG ve Blacklabel idolu değil ki. Sunmi gibi BlackLabelde işbirliği yaptı sadece. Ve ben hic Seungri ile yakın olduğunu duymadım arattım ortak fotoğrafları da yok

...

Burning Sun’da Dj diye fişlendi direkt haberlere bakabilirsin

jeyan

loren sanırım zorbalık gibi bir şeyler duydum ama doğrulandığından emin değilim twitterda baya olay olmuştu insanlar o dedikodunun üstüne bir de naver ceo’nun oğlu olması (naver yg ve burning sun yatırımcısı) ve olaylarla, kişilerle bizzat iç içe olmasını da görünce öyle tepki vermişlerdir diye düşünüyorum.

Fatma Zehra

Zorbalık olayı gerçek değildi galiba onun nefret alması CEO oğlu ve biri ile işbirliği yaptığı için oldu bence. Ki boş yere linç yiyor. Kendi solosunda bile gereksiz linç yedi

sametinyourarea

çok haklısın bazı bp stanler cocugu linçledi solo cıkıs yaptıgı için. Cidden bazıları sacmalıyor cocuk YG ya da BL sanatcısı degil işbirligi yaptı sadece .

Fatma Zehra

Aman yg sanatçıların dan suçsuz olan herkes linç ediliyor veya boykot uygulanıyor. Klâsik bir şey oldu bu artık.

Ben

Çünkü olması gereken bu ?? Şaka gibi ya ajsjsj insanları pezevenk şirketi boykot ettiği için suçlu görüyorsunuz midesizler

Fatma Zehra

Ne yani akmu seungri iti ile aynı kefede mi? Sensin midesiz hatta sen kıskancın tekisin. Bak bende yg’yi boykot ettim suçsuz sanatçıları değil. Bigbangi boykot et ama winner veya blackpink’in suçu ne? Önce mantıklı düşün sonra konuş

Fatma Zehra

Ve şirketi değil suçsuz idolleri demişim annene filan söyle Türkçe hocanla konuşsun bir ayrı ders filan al

Last edited 1 ay önce by Fatma Zehra
Ben

Hahahahahahahahahahaha büyük ihtimalle senin Türkçe öğretmenin olacak yaştayım yavrucum önce orada bir anlaşalım :d suçsuz sanatçı diye bir şey yok çünkü o şirketi hâlâ o şapkalı yönetiyor hani o pezevengin arkasında olan ve yaptıklarını gizlemeye yardım eden şapkalı. Sizin o çok sevdiğiniz idolleriniz de o şapkalıya para kazandırmaya devam ediyor. Sizin idolleriniz ağzını açıp tek bir laf bile söylemedi bir de üzerine feminist imajı çizmeye çalıştılar, siz de bunu desteklediniz ve üzerine onlara para kazandırmaya devam ettiniz yani evet, midesiz ve riyakârsınız. Senin idolünün kariyeri tecavüze uğrayan, videoları paylaşılan kadınlardan önemli değil. Hadi şimdi git o kadınların sizin üzerinizdeki hakları… Read more »

Eth

Açıkçası seviyesiz lafların var ve yaşın büyükse de yaşına göre kulağa geri zeka gibi gelen bir yazım ve kendini anlatma stilin var + ygyi tek bir kişi değil, kişiler ve hisse sahibi çeşitli kuruluşlar yönetiyor, çok bilmiş gibi küstahça ve densizce konuşmaktan , dayanaksız itham etmekten ve başka suçu olmayan genç insanları yargılamaktan da vazgeç de kendine hayat edin. Benim idollerimin olayla bağlantısı olmadığı gibi şirkette sadece sanatçılar ve daha çok gençler, pis ve kirli sözlerini + onlar hakkında kötü düşlerini çek onların üstünden. Onlar bulunduğu konumu hak ederek kendi emekleriyle ve de hak etmedikleri halde böyle çok nefret alarak… Read more »

Last edited 1 ay önce by Eth
Ben

Senin gibi pezevenk savunucularla muhattap olamam canısı. Vicdanını rahatlatmak için her gün ayna karşısına geç ve yazdıklarını oku ki bence zaten yapıyorsundur. Fakat sakın bir kadın tecavüze uğrayınca ve öldürülünce hak arıyormuş gibi yapma, hiçbir kadın senin desteğini istemez. Hadi bye ☺️

sametinyourarea

boş yaptın yapma

Ben

Ayyy hele sen sakın benimle muhattap olma 🤮🤮🤮

sametinyourarea

:(((( deme oyle :(((

Ben

:’((( dedim bile :’((( hadi git yks mi ne ona çalış. İnternet paranı bp vermeyecek samet okumazsan burada millete nasıl laf yetiştireceksin aaa düşün bunları lütfen :((

sametinyourarea

beyinsiz beyinsiz konusuyorsun aosıjdsaıodasdo aferin sana

Ben

Evet evet :(( peki sen çözdüm mü 20 soru bu arada? Rakiplerin trigonometri kasıyor şu an samet :((

sametinyourarea

o sırada sametin konuları bitmiştir ve soru cozuyordur . Ayrıca sana ne allah için seni ne etkiliyor aspdsoa 3iq

Ben

Etkilemiyor yavrucum :d sadece seninle dalga geçmek çok eğlenceli :((

sametinyourarea

dalga geçmenin bu olması beni biraz hayal kırıklıgına ugrattı :/ bu kadar mı standartın dusuk :)? neyse artık yazmicam aglayarak samet bana neden cevap vermiyor diye gün boyunca dusunebilirsin

Ben

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah emin ol düşünürüm samet sen rahatça testini çöz ahhahahahahahahahahahahahahahahahah

Eth

Bak ellerim kaşınıyor, ciddiyim seninle çok ciddi tartışmaktan kaçınmam. Ben ne zaman bir pzevenk savunmuşun, hangi cümlemde ? Kabalaşıcam kendimi tutuyorum. Ygyi savunduğum felan yok ama bir şey bilmeden küstahca iddia edersen sana doğrusunu söylerim, huyum böyle. Benim tek dediğim şey kızlardan uzak durup o pis dilini de çekmen ve evet çekeceksin de zaten.. yoksa o çöp şirket umrumda değil ama salakça iddia etme işte, cahilsininiz abi işte ben ne yapayım ? Seni bilgilendirdim , şimdi de yol al

Ben

Awww huyunu yerim senin ajsjsjd. Sert bir şekilde benimle tartışmanı ben de isterdim bebeğim ama dediğim gibi siz gibilerle muhattap olmuyorum ama içindeki sinirini duvar yumruklayarak geçirebilirsin 🥰

Eth

Şuan gayette muhattap oluyorsun teyze kusura bakma ama muhattap olmak istemiyorsan basitçe ve genel anlamda cahilce konuşma ki cevabını almayasın öteki türlü git yorumunu tekrar oku. Olmayan üslubun üstüne güldürüyor.

Ben

Aynen hayatım aynen aşkım en çok sen haklısın. Emek üslup hakların kardeşliği aynen aynen bence de fenerbahçe nin hali ne olacak iyice bitti bu takım aynen

Eth

Ay cidden kötü kabalaşıcam, densiz ya

Ben

Ahahahahhahahaahahahhaahahah ulan ne güldürdün beni ahahhaahhaahahahaahhahaahah

Eth

“Ahahahahhahahaahahahhaahahah” diye gülüyorsan bir zahmet sen gülme. Baştan aşağı cringe bir ablamız, anladım

Fatma Zehra

Bunları söyleyecektim sen söylemişsin teşekkürler. Hem kötü bir üslubun da yok

SGJK

Bir de bayıl ,tam olsun

Ben

Bayılmam ama suratına kusabilirim ?

sametinyourarea

sjsjsjsjsj komiksin ha ajumma

Ben

Yok bebeğim jennie ablandan küçüğüm 🙁

SGJK

Çirkin ve çocuksu üslubunla ferihacim, evet bir senin içini temizleyip zehrini kusmaya ihtiyacın var, doğru..

Ben

Aaaa o zaman adres ve saat ver çünkü ben her türlü hazırım sizin gibi ikiyüzlülerin suratına kusmaya <3 hatta inanmazsın en sevdiğim aktivite bu <33

Fatma Zehra

Yaşın büyükse bile yaşının insanı gibi değilsin. Aşırı laubali bir tarzın var. Ayrıca yetti artık akmu ve winner’ı görmezden gelmeniz. Anca blackpink’i görün. Neden diğer ikisini görmedin? Üç grupta suçsuz tek yaptıkları şarkı çıkarmakdı. Onlar seungri veya zico iti gibi davranmadı. Diyorum ya bigbangi ne yapıyorsan yap ama sucusuzlara bulaşma. Hadi o zaman bighit hakkında konuşalım? Ziconun şirketini aldı? Ona lafın ne? BTS iğrenç,txt suçlu filan mı diyeceksin? Demeyeceksin hatta dedirtemeyeceğik çünkü onlarda masum. O zaman Türkiye deki kadına yapılan her iğrenç şeyden biz sorumluyuz çünkü aynı ülkede yaşıyoruz? Aynı onların aynı şirkette olduğu gibi? Ayrıca feminizmi çok yanlış biliyorsunuz… Read more »

Ben hamam böceği miyim?

Artık kimseye inanmıyorum.

Last edited 1 ay önce by Ben hamam böceği miyim?
shiningshawol

Şuan tek umudum ot3 olarak şu pezevenkle ilgili ot5 paylaşımı yapmazlar zaten GD herkesi hayal kırıklığına uğrattı Gerçi sizde iyi bk değilseniz ama neyse

Last edited 1 ay önce by shiningshawol
jeyan

6. [+75, -0] Aktris H ya da G kim merak ediyorum!! Seni destekliyorum Kim Sang Kyo-nim!! Niye bu olay bu kadar uzadı?

üf bu kaos emiciler ve tek amaçları idol ve oyuncuların ne yaptığı olanlar aşşırı hayatsız ya

Yeni Yazılar

105
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x