Song Hye Gyo hayatındaki insanlarla ilişkisinden bahsetti

HABER: Song Hye Gyo, “Gençliğimden beri değişmeyen şey insanlarla olan ilişkim… İnsanlarım hep yanımda kaldı”

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+692, -146] Sanırım Song Joong Ki o insanlardan biri değildi ㅋㅋ

2. [+611, -180] Vergi kaçırmadığına emin ol

3. [+531, -114] Ama erkeği sürekli değişiyor

4. [+54, -18] Tekrar medya oyununa başlıyor

5. [+51, -17] Ve sponsorları değişiyor

6. [+41, -17] Haksızlık diye düşünüyorsan çık açıklama yap! Boşanma nedeni kesinlikle Song Hye Gyo’yla ilgili bir şeydi. Medyadan öğrendiğimiz şey bu ve şüphelerimiz de bu yönde.

7. [+39, -9] Arkadaşlarına “insanlarım” demesi utanç verici

8. [+37, -8] Çinli sponsorlarıyla ilgili söylentilerin doğru olup olmadığını merak ediyorum. Song Joong Ki’nin hikayesini de duymak istiyorum. Dünyada hiçbir sır yok, hepsi açığa çıkmayı bekliyor ve bu yüzden herkes dikkatli yaşamalı, özellikle ünlüler. Genç, güzel kadın eksikliği yok ülkede…

9. [+37, -14] Gençliğinden bu yana neler değişmedi = erkeklerle ilişkilerin

10. [+31, -15] Yıllardır arkadaş olduğu ünlülere ne diyor acaba… “Sorun bende değil, onlarda” … çünkü biriyle uzun süre arkadaşsan onun sorunlarını göreceğinden eminim… ve ilişki yaşadığı tüm erkekleri gördükten sonra kendi kararın verirsin…

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+153] İnanılmaz görünüyor ve umarım bunları geride bırakabilir. Hayat boşandıktan sonra sona ermiyor, eminim o da eski eşi de yükselmeye devam edecektir

 

Kaynak: Netizenbuzz

25 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
feride

Kocasını aldattığına eminim ama bunu size ispatlayamam adam yaşadıkları evi bile yıktırıp bina yaptırıyor be yüz güzelliği önemli değil artık önemli olan iç güzellik

Chunnie

Kanıtlayamıyorsan nasıl eminsin? Song Jong Ki boşanma sırasında esip gürlüyordu aldatılsaydı anında açıklardı bunu. Ama açıklamadı. Kadın aldattı yorumlarını yapanlara dava açtı. Park Bogum’la aldattı diye dedikodu çıkardılar, Park Bogum yasal işlem başlattı. Buna rağmen hala tuhaf bir şekilde bu kadın şeytandı SJK’yi aldattı modundasınız. Tuhaf. Kanıtınız yoksa iftira atmayın.

JKW

Belki de eskiden sevdiği kadina son bir kez iyilik yapmak istemiştir kariyerini bitirmemek adına..ne de olsa sevgi kolay ölmüyor..bazi insanlar olur ya sessiz bir sekilde terkeder daha fazlasini yapabilecekken onun gibi … bir insan neden bu kadar sinirlenip partnerine haber vermeden ışık hiziyla boşanma dava açsın ve diger taraf bu kadar sussun ? Sizin akliniza baska bir sebep geliyor mu ? Kabul edilemeyecek bir sebebi olmali..

Mel

ve bu sebep illa aldatma olmalı?

JKW

Hayır sadece kabul edilemeyecek ağır bir şey olmalı ..cümlelerimin neresinde kesin aldatmadir demişim söyler misin ? Belki de diyorum..

Mel

kesin aldatma diyen yorumu savunur tarzda cevap yazdığınız için söyledim

JKW

Ben sadece kendi yorumumu yaptim… bağımsız

BRAIN

Bunu söylemek istemiyorum ama söyleyeceğim gibi kusura bakmayın belkide kadın hem heteroseksüel hem homoseksüeldi ve evli ikende böyle bir ilişkide bulundu song onu bir şekilde öğrendi ve bu yüzden sessiz bir şekilde ayrılmış olabilirler gibi geldi sebep bu da olabilir

Mel

birçok ihtimal var ve tabi ki biseksüel olabilir ama benim anlamadığım insanların buna neden bu kadar çok burnunu sokmak istediği. yani yorumlara bi baksanıza çık açıklama yap vs. onlara ne yani iki insanın arasında olan evlilik birliği bitmiş, kimi ilgilendirir değil mi?

Mel

aldatılma durumunda song joong ki gibi bir adamın susup oturacağını mı düşünüyorsunuz gerçekten. ne kolay tanımadan bilmeden atıp tutmak eminim diyip b.k atmak

hakan

Peki böyle bir durum yok diyelim Son Joong Ki karısı ve en yakın arkadaşlarından birinin onu aldattığı haberi çıkmışken ve bu durum karşısında hem karısı hemde en yakın arkadaşı linç ediliyorken çıkıp açıklama yapmaz mıydı?

Narengi

Song jong ki gibi bir adam aldatılsa susmazdı diye adam hakkında karakter analizi yapan arkadaşlar song hye gyo’nun aldatmamış olacağına nasıl inanıyorlar acaba? Kendinizle çelişiyorsunuz.
Adamın aldatıldığı halde susabileceği ihtimaline neden hiç şans vermiyorsunuz? Olayların seyri kadının adama karşı bir hatasının olduğu yönündeyken bu kadar ani bir boşanmanın adamın elinde koz olduğu ihtimalini güçlendiriyor. Kadın adama ne koz vermiş olabilir? Ya aldatmıştır ya da adamın ailesine karşı çok büyük bir hatası olmuştur, bir ihtimal de adamdan habersiz çocuk aldırmış olabilir.

Mel

kimsenin aldatmış ya da aldatmamış olacağına inanmıyorum, bilmeden etmeden sebep bu kesin eminim diyenlere nasıl eminsin diyorum sadece kendi adıma. her ikisi de her şeyi yapmış olabilir ama bir açıklama gelmedikçe bizim bilmemiz imkansız. aşırı absürt bir sebebi de olabilir illa aldatma çocuk aldırma falan değil de çook daha özel ya da çook daha alakasız olabilir, bilemeyiz

Chunnie

Bilinmesi imkansızken, ortada kanıt yokken, söylenenler iftira olur dedim ben. Dediğimin de arkasındayım açıkçası. Ikisinin de dizisini izlemedim. Haberleri sitelerden takip ettim, çok gündem olduğu için. Ve sadece netizenler aldatmadan bahsedip durdu. Kimse kanıtlamadı. Dispatch çıkıp aldattı deyip kanıt falan yayınlasa tamam deyip oturacağım aşağı ama yok yani.

Mel

ben zaten sizle aynı fikirdeyim 🙂 yanlış kişiye yazdınız sanırım cevabı 🙂

Chunnie

Evet özür dilerim yanlış yanitla butonuna basmışım kusuruma bakmayın 😂🙏🏽🙏🏽

Mel

anladım sorun yok 🙂

Chunnie

He adam evi yıkıp apartman dikecek kadar sinir dolu ama aynı zamanda aman zarar görmesin diyecek kadar sevgi dolu. Valla bence siz de çelişiyorsunuz.

Chunnie

Ve son olarak şunu da belirtmek istiyorum. Her seferinde kadını açıklama yap diye darlayan netizenler (ki Song Jong Ki’de bir şey açıklamadı) Go Hye Sun’a da bu kadar detay bilmek zorunda mıydık, sessizce boşansaydınız diye tepki verdiler.
Hem burdaki netizenler, hem twitterdakiler. Hele Türk kullanıcılar öyle hakaretler etti ki Go Hye Sun’a.
Kadınlar açıklasa da tepki alıyor, açıklamasa da.
Ay aman alın bunu da eksileyin.

Hadwyn

[+39, -9] Arkadaşlarına “insanlarım” demesi utanç verici
Haberi okuyunca aklıma direkt bu geldi neden insanlarım diyon ya çok tuhaf

Bıkkın usanmış bitmiş yeter yeter

İnsanlarım ne be? Bu nasıl saçma bir üslup? Köleleri etti herhalde para olunca, biri bana insanım falan dese aptal mısın diye sorarım.

Mona

Hiç bir şey bilmiyorsunuz ve hemen kadını ihanetle suçluyorsunuz bu netizenler koreyi temsil ediyor bir noktada demek ki ne kadar ileri teknoloji gelişmişlik göstersen de orda da kadın olmak çok zor

Mel

6. [+41, -17] Haksızlık diye düşünüyorsan çık açıklama yap! Boşanma nedeni kesinlikle Song Hye Gyo’yla ilgili bir şeydi. Medyadan öğrendiğimiz şey bu ve şüphelerimiz de bu yönde.
salak mısınız ya niye boşandılarsa boşandılar kafayı mı yediniz bunu mu dert ediyorsunuz gerçekten. farazi konuşuyorum belki song joong ki iktidarsızdı?? her şey boşanma sebebi olabilir, çok özel bir şey de olabilir sizene insanların hayatından ya

hakan

2 İhtimal var Ya Song Joong Ki gerçekten aldatıldı yada hem Song Joong Ki’nin hende Song Hye Kyo’nun ciddi psikolojik sorunları var Song Joong Ki birlikte yaşadıkları evi yıktıracak kadar kızgın bunun sonucu illa aldatma olması gerekmiyor ancak şu durumun içinde olduğunuzu hayal edin Eşinizle boşanacağınız haberleri çıktı ve hemen ardından eşinizin sizi en yakın arkadaşlarınızdan biriyle aldattığı haberleri yapıldı bunun üzerine hem eski eşiniz hemde en yakın arkadaşlarınızdan biri olan kişi tüm halk tarafından LİNÇ edildi böyle bir durumda çıkıp hayır böyle bir durum yok diyip karınıza başka bir konudan dolayı kızgın olsanız bile en azından en yakın arkadaşlarınızdan… Read more »

Sude

İkisinin de dizilerini filmlerini severek izlerdim ama fanları olacak kadar takip etmiyordum eskiden. Bu boşanma olayından sonra Joong Ki’den nefret ettim tamamen. Hem netizenlerin kadın düşmanlığı yüzünden hem de bu adamda ters giden bir şeyler var. Psikopat olması bana daha gerçekçi bir sebep gibi geliyor. Bu olayda tam bir pislik gibi davrandı. Boşanma dedikodularından ilk bahseden Çin medyasının gerekçeleri de hep adamın aldatmış olması yönündeydi zaten ama buna kesin diyemem. Anlaşamamış da olabilirler sadece. Sorun şu ki Hye Kyo’nun tüm 2019 başından beri röportajlarında vs hep cevapları bağımsızdı, gelecek planlarında yalnızca kendisinden bahsediyordu tek başına seyahatler vs. fanları zaten ayrıldıklarını… Read more »