Benzer Yazılar

Yulhee ikiz bebeklerinin fotoğrafını paylaştı

Yulhee ikiz bebeklerinin fotoğrafını paylaştıYulhee ikiz bebeklerinin fotoğrafını paylaştı

HABER: Yulhee ikiz kızlarını gösterdi -> YouTube kanalı açacak

KAYNAK: Mydaily via Nate

1. [+491, -27] Jjangie bebekken kıza benziyordu ve kızlar da erkek çocuğu gibi görünüyor ^^

2. [+355, -73] Yulhee o kadar genç ve güzel görünüyor ki, üç çocuk annesi olduğuna inanmak zor. Bebekler tek yumurta ikizi olmalı, çok benziyorlar çünkü ㅋㅋㅋ

3. [+305, -23] Bu gidişle tüm ülkenin YouTube kanalı olacak

4. [+22, -5] Zayıflamış, ikizlerle ilgilenmek zor olmalı ㅜㅜ yeterince uyku uyuyabildiğini sanmıyorum, YouTube’a nasıl vakit buluyor~ çocuklara ve sağlığına dikkat etmeye odaklan

5. [+19, -6] Yüzü şimdi daha maskülen görünüyor

6. [+16, -3] Herkes para kazanmak için YouTube yoluna girmeye çalışıyor ㅋㅋ

7. [+4, -0] Çocuklardan sonra zayıflamış

7. [+9, -1] Şimdiden üç çocuk

8. [+9, -11] Ah~~~~ çok güzel~~~ ^^

9. [+5, -1] Bence Jjangie babaya benziyor, kızlar anneye benziyor

10. [+4, -0] Tek yumurta ikizleri mi? Yüzleri çok benziyor~

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+183] YouTube kanalında sorun yok ama çocuklarının hayatından para kazanma fikrinden nefret ediyorum. Yulhee böyle yapıyor demiyorum tabi ama Ace ailesi ya da Rus çocuklarının ailelerinin kanallarına bakın, normal hayatları yok çocukların, sanki para kazanmak için obje gibiler

 

Kaynak: Netizenbuzz

9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Birferda

7 yasindaki kardesim bi kere ondan izinsiz resmini paylastigim icin azarlayip kaldirtmisti. Onlarda bir birey kabullenmek lazim

Hgs

Bu kız daha 97 li ya ..çok genç değil mi 3 çocuk için ? Neyse ..herkesin kendi kararı

Poor humanity

Aslına bakarsan genç değil, sadece bulunduğumuz dönemde insanların evlilik ve çocuk yapma yaşı çok ileri ertelendiği için genç geliyor size. Bundan otuz yıl önce doğmuş olsanız bu gayet normal bir durum olacaktı, hatta ondan çok öncesinde de; ama son yıllarda nedense her şey çok tuhafmış gibi geliyor insanlar fazla bireyselleştiği ve sorumluluk almaktan çekinip korktuğu için.

Hgs

Evet haklısın

Limpi

Bundan otuz yıl hatta çok daha öncesine göre düşünmemiz tuhaf olurdu zaten. Şimdi 2000lerde yaşıyorsak bu çağa göre düşünmeliyiz. Ona bakarsan çok eskiden 14 yaş kızlar için evlilik yaşıydı kendinden çok daha büyük erkeklerle evlendirmek normaldi. O zaman normaldi diye şimdi yanı şeyi yaptırmaya kalksan sorunlu ve çağ dışı görünürsün. Herkes çağına yaşadığı zamana göre yaşamalı ki toplumda huzur sağlansın.

Poor humanity

Pardon da toplumda huzur evlilik yaşı ve durumuna göre mi sağlanıyor da çağına göre yaşamalı diyorsun? Herkes bir çok şeyi zaten çağına göre yaşıyor. Kim kimin evliliğine yaşına karışabilir? Ben sadece yaşının anormal olmadığını söyledim. Size göre öyle olması kimsenin problemi değil. Toplumda huzur sağlamanın ölçütü evlilik yaşı değil. Ki zaten kimse 14 yaşındaki birini çok çok daha biriyle evlendirmekten de bahsetmiyor.

Limpi

‘Bundan otuz yıl önce doğmuş olsanız bu gayet normal bir durum olacaktı’ cümlesini kullanan birine gerekli cevabı verdiğimi düşünüyorum. Bir de ya çok fevrisiniz ya da okuduğunuz cümleden ne anlamanız gerektiğini çıkarmayacak kadar toy.

Kokkiie

Her şey olmuş bitmiş hala yaş konuşuluyo hala cart curt konuşuluyo AHAJSJAHAHSJSJ Tebrik edip güzel dileklerde bulunmak bazı insanlar için zor olmalı :’)

tanıyantanır

Ne boş şeylere eksi veren var burda kimsenin 23 yaşında anne olması sizi ilgilendirmez 3 çocuk annesi olmasıda erkenmiş çok gençmiş bir birey 18 yaşını geçtikten istediğini yapma hakkına sahiptir çağına göre yaşamak nasıl bir tabir kimse toplum tabularında yaşamak o yapıyor bende yapıyım demek zorunda değil 28 yaşına kadar evlenme sonra evlen 2 yıl cicim ayı 30 yaşında anne ol evladın 10 yaşındayken 40 yaşında hayattan bezmiş bunalmış ve hayatta çok şey tattiğin için evladına bir şey olucak korkusu ile onu baskılayan bir anne ol alkış mükemmel çağına göre yaşadın annem 28 yaşında 5 evlat sahibi bir kadındı ve… Read more »

Yeni Yazılar