Benzer Yazılar

Song Hye Gyo yeni fotoğraf güncellemesinde gülümsüyor

Song Hye Gyo yeni fotoğraf güncellemesinde gülümsüyorSong Hye Gyo yeni fotoğraf güncellemesinde gülümsüyor

HABER: “Mutlu güncellemeler” Song Hye Gyo’nun kolsuz elbisedeki seksi güzelliği

KAYNAK: Naver

1. [+7,205, -798] Fotoğraflarda ağlaması mı gerekiyor yani?

2. [+4,324, -423] Biri ölmedi sonuçta, boşanıyorlar sadece. Niye gülümsememesi gerek?

3. [+2,974, -981] Sevmiyorum bu kadını…

4. [+1,144, -418] Sektörümüzün en büyük kadın kazanovası.. tüm erkek rol arkadaşlarıyla skandalı çıktı.. Lee Byung Hun’la eşit hatta ondan daha kötüdür muhtemelen~

5. [+922, -201] Boşanmak suç değil ama niye şimdi çok aptal görünüyor

6. [+907, -198] Hmm.. boşandıktan sonra bu kadar mutlu görünmek gerçekten de tuhaf. Şu anda sessiz kalsa partnerine karşı daha düşünceli davranmış olur.

7. [+1,056, -350] Bana hayatı sadece boş, üzücü, ağır makyaj ve erkeklerle dolu gibi geliyor.

8. [+917, -277] Lütfen hayatının geri kalanını yalnız geçir, başka birinin daha hayatını mahvetme.

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+248, -34] Song Joong Ki boşanma davası açmasaydı… Song Hye Gyo sırf şov için evlilik hayatına devam eder miydi acaba..?

2. [+217, -52] Ne güçlü bir zihniyet~~~ şu anda gülümseyecek zaman değil……..

3. [+189, -62] Uluslararası fahişe

4. [+44, -15] Vergi kaçıran cüce~~ kusacağım

5. [+41, -18] Bugünlerde niye hep böyle karanlık makyajlar yapıyor? ㅋㅋ Karanlık oldum diye göstermeye mi çalışıyor? Çok komik

6. [+32, -31] Niye Song Hye Gyo tüm nefreti alıyor? Dedikodular yüzünden mi? Ya tam tersi olduysa? Ya Song Joong Ki’nin kişiliği sorun yarattıysa? Ya Song Hye Gyo bir azizeyse ve halkın önünde Song Joong Ki’nin iyi adam gibi görünmesine izin veriyorsa? Kimse gerçekleri bilmiyor değil mi? Düşünürseniz Song Joong Ki’nin kişiliğinin de şakası yok.

7. [+30, -5] Yüz binlerce wonluk vergi kaçıran kadından beklendiği gibi, güçlü bir zihniyet ㅋㅋㅋ

8. [+24, -6] Song Joong Ki ile evlendikten sonra hayatıyla tatmin olmalıydı, fazla açgözlülük yaptı

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+290] Yani boşanırsan eğer bir köşeye çekilip ölene kadar ağlaman lazım, anladım

Kaynak: Netizenbuzz

14 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
bcn

çok saçma olacak ama göz makyajı çok güzel değil mi…

Drbel

Bende açıklama yapmadığı için şaşırdım ama bu kadar da üstüne gitmeye gerek var mı? Resimlerde ağlasın mı kadın? Ne olursa olsun boşandılar ve ikisininde hayatı devam ediyor. Uluslararası fa**şe yorumu gerçekten mide bulandırıcı.

kuki

*song hye kyo bir fotoğrafında ağlamaklı çıkar*
netizen nibbas; simdi de duygu somurusu yapiyor uluslararası fah**e

SURMEW-BTS

Bence de bu yorumlarda haksızlık var, boşanmak hayatın sonu değil, boşandı diye bi köşeye çekilip ağlayacak diye bir şey yok, hayat devam ediyor. Ayrıca ne olursa olsun bi ilişki de sorun varsa bu tek taraflı değildir, her iki tarafta da birlikte yaşarken karşılıklı etkileşim içindeyken kişiler arası ilişkilerinde ikisi de bi soruna yol açmıştır ve bu sorunu ikiside düzgün çözememiştir. Bütün suç bu kadına yüklenemez kaldı ki bu onların kendi özel hayatları bize laf düşmez.

deliyimben

Normalde senin ılımlı yorumlarını severim o yüzden bir düzeltme yapmak istiyorum izninle yanlış tarafa çekilip linç yemeni istemem. ”Ayrıca ne olursa olsun bi ilişki de sorun varsa bu tek taraflı değildir, her iki tarafta da birlikte yaşarken karşılıklı etkileşim içindeyken kişiler arası ilişkilerinde ikisi de bi soruna yol açmıştır ve bu sorunu ikiside düzgün çözememiştir.” Buna gerek fiziki gerek psikolojik şiddet ve aldatma dahil değildir. Karşı tarafın şiddet göstermesi,aldatması tamamen kendi karaktersizliğidir.

SURMEW-BTS

Kesinlikle katılıyorum, ortada fiziksel ve psikolojik bir şiddet söz konusuysa, aldatma varsa bu o suçu işleyenindir kesinlikle. O zaman tek taraflı bir hata söz konusudur. Eksik yazmışım sizin uyarmanız iyi oldu. Teşekkürler 😊

Cupid

Eğer aldatmış olsa bile bu kadar nefreti beslemeye kocasından başka kimsenin hakkı yok. Evet iyi bir şey yapmadı ama kenara çekilip ölümü mü bekleyecek? Ayrıca gülümsemesi çok da içten görünmüyor. İyiymiş gibi görünmeye çalışmış.

Apikodora

Bu netizenlerin sevgisi en küçük bir dedikodu çıkana kadar…hye kyo niye acayip kötü ve suçlu;joong ki masum,mağdur oldu.ayrıca bu kadar hakaret etmeye ne gerek var

Lalavande

Song Hye Kyo sevmem ama niye bu kadar üzerine gidiliyor? Iki insanın evlenip ayrılması normal. Song hye kyo nun tüm bu nefret yorumlarına rağmen ayakta güçlü bir şekilde durması harika. Ona bakılırsa song joong ki yeni filmini çekiyor/hazırlanıyor ama ona teselli buluyor diyoruz adama tek laf yok. Belki kadin aldatmadı nereden biliyoruz ya

SUNMİ

Ne olduğu umrumda değil kadın çok güzel

xoo

4. [+44, -15] Vergi kaçıran cüce~~ kusacağım
O değil de ben de bu kafadan istiyorum ya, çok güzelmiş. Bu netizenler komedi gibi.

SeulgiWendy

Yani boşanıyor aralarında ne yaşandı bilemeyiz insanları rahat bırakın nasıl Lee Byung Hun ile eşit hatta daha kotudur yorumu yapabiliyorsunuz ya inanamıyorum o adam hamile eşini aldattı Song Hye Kyo’a ondan daha kotu diyebilmeniz için evliyken başka bir adamdan hamile kalırsa diyebilirsiniz yoksa asla aynı kefeye koymam ve ortada hiç bir kanıt yokken iğrenç ithamlarda bulunmayınız midemi bulandırıyorsunuz.

🍀:*

Uluslararası fahişe ve vergi kaçıran cüce mi? Siz toptan sıyırmışsınız

ece

Ne bekliyorsunuz ağlamasını mı o#**#*# çocukları

Yeni Yazılar