Benzer Yazılar

Kang Ji Hwan tüm suçlamaları kabul edip mağdurlardan özür diledi

Kang Ji Hwan tüm suçlamaları kabul edip mağdurlardan özür diledi

HABER: Kang Ji Hwan özür diledi, “Tecavüzü kabul ediyorum, hayatımın geri kalanını bunun telafi edecek şekilde yaşayacağım”

KAYNAK: Sports Donga via Nate

1. [+1,201, -60] Gerçekten ç*künü hiç mi kontrol edemiyorsun?????

2. [+923, -51] Yani azgın bir köpekten başka bir şey değilmiş

3. [+827, -49] Çoktan suçu işlemişsin, telafi edecek ne var! Saçmalık. Sana inananlar şu anda ihanete uğradıkları için şoktalardır.

4. [+101, -8] En azından Park Shi Hoo gibi değil, Park Shi Hoo tüm suçları reddetmiş ve kadına yalancı gibi davranmıştı, ama arka planda kadınla anlaşmaya çalışmıştı

5. [+82, -7] Koreli erkekler mağdurlara yalancı gibi davrandıkları için özür dilemiyorlar, onun yerine buraya gelmiş “Tam bir erkek, nasıl da kabul etti suçunu” diyorlar, iğrençsiniz ㅋㅋㅋ iğrenç… Koreli erkekler bir tecavüzcüyü savunmak için her şeyi yaparlar.

6. [+75, -7] Kadınlara yalancı gibi davranan Koreli erkekler: Hyung! Suçunu kabul ediyorsan başından beri o kadınlara yalancı diyen ben ne olacağım! Aman neyse!! Zaten daha dikkatli olsalardı onlara tecavüz etmek zorunda kalmazdın!!!

7. [+60, -20] Elveda, televizyon ve ünlü sektöründen sonsuza dek yok olacaksın

8. [+50, -6] Sapık ㅋㅋ Salonlarda seçtiği kadınlardan ve sıradan kadınlardan tatmin olmadı ve heyecanlanmak için seks suçu işledi. İşte seks suçluları böyle oluyor demek.

9. [+41, -12] Bu yakışıklılık ve zenginlikle onunla olmak isteyen bir sürü kadın bulurdu (muhtemelen aktrisler bile isterdi) Niye böyle bir şey yaptı anlamadım..

10. [+40, -6] En azından kabul ediyor ㅋ Jung Jun Young ve Choi Jonghoon hala her şeyi inkar edip ‘onlar da istedi’ diyor, halbuki kanıtlar Katalk konuşmalarında ㅋ

Kang Ji Hwan tüm suçlamaları kabul edip mağdurlardan özür diledi

KAYNAK: Naver

1. [+5,433, -246] Kadınları yalan söylemekle suçlayan p*çler nerede?;;

2. [+3,665, -241] Adamdan para koparmak için anlaşıp böyle bir oyun yapıyorlar diyen erkekler nerede şu an? Onunla içki içtikleri için kadınları suçlayan erkekler? ㅋㅋㅋ

3. [+2,246, -138] Tabii ki erkekler böyle haberlere yorum yapmıyor

4. [+1,996, -86] Kadınlara yalancı diyenlerin hepsi dava edilmeli, biliyorsunuz değil mi? Nereye gittiniz pislikler

5. [+1,697, -146] Onu savunan erkekler kendileri de potansiyel seks suçluları ㅠㅠ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+37] Her şeyi kabul edip özür dilediğine göre suçlayıcı kanıtlar elde edilmiştir, benim düşüncem bu. Umarım tecavüz ettiği kadınlar iyileşmek için gereken desteği alırlar.

 

Kaynak: Netizenbuzz

8 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Ece

Nerde o bu aşağlık herifi savunanlar hadi göriyim onları

The Netizen

Hemen kadınlarda suç aramalar falan!!
Resmen ülkemizdeki çomarlarla yarışırsınız.

Delixx

Telafi ederek yaşayacağım¿¿ Bilemiyorum hapiste nasıl telafi edeceksin. Hem Belli olmaz ‘özür diledi’ diye hapisede koymazlar şimdi

lol

cidden çükünü kontrol etmek bu kadar mı zor

Hjug

Pislik

Tuğba

Asyanın karanlık yüzü kadınlara olan tutumları.Ortadoğu dünyada küçümsenir ama gram farkları yok daha da beterdirler bile.Burada da vardı kadınlar öyle yapsaymış böyle yapsaymış yorumları.Neyi telafi edecek gerzek herif tecavüz etmişsin kadınlara nasıl silinecek o bedenlerinden, ruhlarından.O kadar basitki onlar için utanmadan bu cümleyi kuruyor birde.Kadınlar şikayetçi olmasa hayatına bir güzel devam ederdin.Kabul etmek zorunda kaldı büyük ihtimalle kanıt vardır kesin.Sektör boka batmış kaçıncı artık bu.

SURMEW-BTS

Ataerkil, erkek egemen bir toplumda kadının değeri ve önemi yoktur, kadına erkeği mutlu ve tatmin eden, erkeğin malı seks objesi gözüyle bakıyorlar, önemli toplantılarda iş ortaklığını sağlamak karşı tarafı memnun etmek için fuhuş hizmeti vermelerinden, eskort ayarlamalarından belli. Ayrıca kadınlar da onlara göre sadece evde oturmalı sadece onlara eş, çocuklarına ana olmalı, çoğu erkek çocuk olduktan sonra bir anda kadına sadece ” çocuğumun anası” gözüyle bakıyorlar bir de. O yüzden bu yorumlarda kadınları suçlamalarına şaşırmadım. Neyse adam suçunu itiraf etmiş, inkar etmemiş en azından ama inşallah ceza indirimi almaz bu tutumu yüzünden cezası neyse misliyle çekmeli ve bence de suçunu… Read more »

Somniadess

Adam haklı çıktı ya la

Yeni Yazılar