Kang Ji Hwan tüm suçlamaları kabul edip mağdurlardan özür diledi

8

HABER: Kang Ji Hwan özür diledi, “Tecavüzü kabul ediyorum, hayatımın geri kalanını bunun telafi edecek şekilde yaşayacağım”

KAYNAK: Sports Donga via Nate

1. [+1,201, -60] Gerçekten ç*künü hiç mi kontrol edemiyorsun?????

2. [+923, -51] Yani azgın bir köpekten başka bir şey değilmiş

3. [+827, -49] Çoktan suçu işlemişsin, telafi edecek ne var! Saçmalık. Sana inananlar şu anda ihanete uğradıkları için şoktalardır.

4. [+101, -8] En azından Park Shi Hoo gibi değil, Park Shi Hoo tüm suçları reddetmiş ve kadına yalancı gibi davranmıştı, ama arka planda kadınla anlaşmaya çalışmıştı

5. [+82, -7] Koreli erkekler mağdurlara yalancı gibi davrandıkları için özür dilemiyorlar, onun yerine buraya gelmiş “Tam bir erkek, nasıl da kabul etti suçunu” diyorlar, iğrençsiniz ㅋㅋㅋ iğrenç… Koreli erkekler bir tecavüzcüyü savunmak için her şeyi yaparlar.

6. [+75, -7] Kadınlara yalancı gibi davranan Koreli erkekler: Hyung! Suçunu kabul ediyorsan başından beri o kadınlara yalancı diyen ben ne olacağım! Aman neyse!! Zaten daha dikkatli olsalardı onlara tecavüz etmek zorunda kalmazdın!!!

7. [+60, -20] Elveda, televizyon ve ünlü sektöründen sonsuza dek yok olacaksın

8. [+50, -6] Sapık ㅋㅋ Salonlarda seçtiği kadınlardan ve sıradan kadınlardan tatmin olmadı ve heyecanlanmak için seks suçu işledi. İşte seks suçluları böyle oluyor demek.

9. [+41, -12] Bu yakışıklılık ve zenginlikle onunla olmak isteyen bir sürü kadın bulurdu (muhtemelen aktrisler bile isterdi) Niye böyle bir şey yaptı anlamadım..

10. [+40, -6] En azından kabul ediyor ㅋ Jung Jun Young ve Choi Jonghoon hala her şeyi inkar edip ‘onlar da istedi’ diyor, halbuki kanıtlar Katalk konuşmalarında ㅋ

KAYNAK: Naver

1. [+5,433, -246] Kadınları yalan söylemekle suçlayan p*çler nerede?;;

2. [+3,665, -241] Adamdan para koparmak için anlaşıp böyle bir oyun yapıyorlar diyen erkekler nerede şu an? Onunla içki içtikleri için kadınları suçlayan erkekler? ㅋㅋㅋ

3. [+2,246, -138] Tabii ki erkekler böyle haberlere yorum yapmıyor

4. [+1,996, -86] Kadınlara yalancı diyenlerin hepsi dava edilmeli, biliyorsunuz değil mi? Nereye gittiniz pislikler

5. [+1,697, -146] Onu savunan erkekler kendileri de potansiyel seks suçluları ㅠㅠ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+37] Her şeyi kabul edip özür dilediğine göre suçlayıcı kanıtlar elde edilmiştir, benim düşüncem bu. Umarım tecavüz ettiği kadınlar iyileşmek için gereken desteği alırlar.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerik[THEQOO] ‘Produce X’ şovunun 20 finalistinin posterleri yayınlandı
Sonraki İçerikSong Hye Gyo yeni fotoğraf güncellemesinde gülümsüyor
8 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments