Song Minho gece kulübüne gittiği için eleştiri alıyorSong Minho gece kulübüne gittiği için eleştiri alıyor

HABER: [ÖZEL] ‘Winner’ Song Minho kulübe gitti… sosyal mesafeyi unuttu, performans sergiledi

KAYNAK: Dispatch via Nate

1. [+378, -14] YG’den beklendiği gibi!!

2. [+327, -10] Lütfen beynini kullan… böyle bir zamanda kulüplere gitmek kabul edilemez ㅋㅋ

3. [+274, -10] Şaşırmadım

4. [+25, -2] Kurallara uydu mu? Bir saniye düşünün. Kulüp gibi sıcak bir yerde dans ederken maskesini takıyor muydu sizce? Bu mümkün mü? Ünlüler baş parmaklarını kaldırıp sağlık çalışanlarını destekleme fotoğrafı atmayı kesmeliler. İnternette böyle şeyler yaparken dışarıda eğleniyorlar.

5. [+24, -0] Lütfen gece kulüplerine giden tüm ünlüleri soruşturun!!

6. [+22, -2] Yirmili yaşlarındaki bir YG ünlüsünden beklendiği gibi

7. [+18, -0] Ah… hayranıyım ama bu çok acınası… kuralları dinle lütfen…

8. [+17, -1] ㅋㅋㅋㅋ Dispatch YG’ye bilenmiş ㅋㅋㅋ çünkü Itaewon’da görülen bir idol daha olduğuna eminim ㅋㅋㅋㅋ

9. [+15, -0] Yani oraya önceden planlanan bir şov için gitmemiş? Aslında oradan geçiyorken içeri girmiş ha? İnanılmaz

10. [+13, -0] İnsanlar dinlemiyorlar

11. [+13, -0] Ah… küfür edeceğim… geri dönüşleri yakın, nefreti hak ediyorlar

12. [+12, -1] YG… iş başında…

13. [+11, -0] Diğer ünlüler ise filmlerini erteliyor, konserlerini iptal ediyor ㅋㅋㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+120] Kulüpler neden açık? Minho’nun yaptığı kötü çünkü ünlülerin örnek olması gerekiyor, ama bu kriz sırasında hükümetin kulüplerin açılmasına izin vermesi daha da kötü bence. Küçük kapalı bir alanda bir sürü insan var. Kore bu hastalıkla çok iyi bir şekilde mücadele etti ve diğer ülkelere örnek oldu ama restoran ve kulüpler açılacak en son yerler olmalı. Lütfen şuna bakın:

NHK virüsün nasıl yayıldığını göstermek için deney yapmış, 10 kişinin açık büfede yemek yediği bir alanda 1 kişinin parmaklarına floresan boya sürmüşler. 30 dakika içinde floresan boya herkese bulaşmış ve 3 kişinin suratındaymış.

 

Kaynak: Netizenbuzz

98 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Kayısı

Haberden çok yabancı netizen yorumu şok etti beni. Sadece bir kişi ve yarım saat… Gerçekten dikkatli olmak için gösterdiğimiz özenden daha fazlasını göstermemiz gerekiyor. AVMler açıldı, karantina gevşetildi diye kendimizi bırakmamalıyız. Bu video da bunun en büyük kanıtıdır bence. Sadece 1 kişinin yarım saatte 3 kişiyi hasta edebileceğini düşünün ve öyle hareket edin lütfen.

hit_sound

Geçen gün balkonda otururken karşılaştım bir kaç kız arkadaş alışveriş poşetleriyle geliyorlardı bir de iyi ki virüs var rahatlıkla alışveriş yaptık falan diyorlardı ay cidden kafayı yedim duyunca ben 2 aydır evden çıkmıyorum bu insanların yaptığına bak

jeyan

keşke elimde füze olsaydı da vursaydım o kızları

nolia

Hala nasıl bu kadar rahat ve eğlencelerine düşkün olabiliyolar ya hani gitmesen nolucak git evinde iç abi neyin eksilecek. Yazık günah insanların canlarını bu denli hiçe saymalarına şok oluyorum. Ayrıca kanıt hızları da beni şaşırttı hemen şak diye buluyolar maşallah demek cidden gizli saklı hiç bir şey olmuyor

xoo

Bugün bir öğrenci kendini asarak intihar etmiş. İçim parçalandı be.

Jean-Baptiste

Aptallığın ülkesi yok işte…

Muziksever

Öf sevdiğim birinin bu kadar salakça davranmasına katlanamıyorum. 🤦

xoo

Hemen bir miktar vaka azaldı diye normal hayata adapte olma. Hiç yabancı gelmiyoore

Exolece

Video çok korkunç sanırım bir daha dışarda yemek yiyemeyeceğim. :((
Herkes çok sıkıldı ama lütfen bencil olmayalım.

zsr

bu olayda başka gruplara yıkılmaya çalışılmıştı😂😂😂 yg idolleri biraz sıkıntılı ve hayatı pek umursamadan yaşıyorlar

Gerçekler

jisoo, lisa ve rose bu kızlar çok sıkı çalışıp şimdiye kadar tek bir sorun bile çıkarmadılar ama şirketindeki diğer idoller yüzünden nefret alıyorlar üzülüyorum onlar için

jennieistheace

Selam Ot3. Gene Jennie’yi dışlamayı başarabilmişsin Allah bilir uyuşturucu skandalı çıktı sanki de ondan onu katmıyosundur.

JKW

Umarım geçen sene kai ile olan şeyi skandaldan saymıyorsundur çünkü değildi ne münasebet

Gerçekler

doğru olsun veya olmasın jennie’nin şimdiye kadar bir sürü tartışması çıktı çıkmamış gibi rol mü yapalım

JKW

Fazla genelliyorsun yapma..

Hgs

Haberin doğrusu pek sevgili linç tayfa buyrun …siz dinlemeden seversiniz linçlemeyi ama boşa linçlemişsiniz çocuğu çünkü bu yalan haber düzeltilmeye başladı bugün.. “Winner üyesi Mino’nun 3 Mayısta ziyaret ettiği yerin bir bar değil misafirhane olduğu çıktı. Misafirhanenin altında bulunan küçük bara dışarıdan birilerinin girmesinin yasak ,sadece misafirlerin girebildiği bir yer olduğu söylendi. Kore basını olayı düzelterek tekrar makaleler çıkarıyor ve birçok insan ‘Dispact’e Mino’dan özür dile diyerek tepki göstermeye başladı. Ayrıca Dispact’in dün Mino’nun adının direkt verilerek haber yapılmasına karşın başka bir idolün barda çalışanlarla yaptığı konuşmaları isim dâhi verilmemesi bunu bilerek YG sanatçılarına yapmaya çalıştıklarına dair tepki aldırıyor. Mino’nun… Read more »

Gerçekler

Offf Minho napıyosun yaaa!!! BÜYÜK SORUMSUZLUK.

volmit

Her şeyi geçtim de bu çocuğun adı mino değil mi yav

Nokta

Geçen gün haberlere baktığım sırada Güney Korede gece kulubunden birinden diğerlerine koronovirüs ün bulaştığı ve gece kuluplerinin tekrar kapatıldığını okumuştum. İkinci dalgadan bahsediyorlar..
Tamamen bir kişiye yüklenmek anlamsız olur. Ama bu zamanda dikkat etmesi gerekiyordu.

Chunnie

Zico’nun kankası…

FOD

Diğer ziconun kankalarini da saysana hadi …dur ben yardımcı olayim içlerinde bir de chanyeol var ayni yorumu ona da bekliyoruz

Chunnie

Yazarım merak etme 😂 hatta zico’nun şarkısında dans edenlere de yazarım
Sanki EXO-L’im dhsjdjkdkdsj

FOD

Tamam yaz ..hwasa da felan vardı onları da unutma sakın..tam liste elimde olsa keşke

Chunnie

Hwasa vardı, Lee Hyori vardı, Mino vardı, kardeşi Taewoon vardı, Sandara Park, Tiffany, Sojin, Park Shin Hye, eski X1 üyelerinden bir ikisi, bir kaç aktör ve aktris de vardı. unuttuğum varsa yaz. ben hepsini dinleme listemden çıkartıyorum çünkü.
vallahi tam listeyi ben de istiyorum ama sektörde o kadar fazlaymış ki p*zevenk sevici. ben bile şaşırdım hala bitmedi liste.

FOD

Hwasadan o zicoya olan desteğinden sonra soğudum…bir yerde vardı liste görmüştüm ama şimdi bilmiyorum + olarak bilenler varsa lütfen yazsınlar

Chunnie

ben de Lee Hyori’den… hem sektördeki şerefsiz adamlardan bahsedip bir de onca ayrımcılığa, tacize maruz kaldığını açıklayıp hem challangea katılma…
galiba kimse bayıltılarak tecavüze uğramış kadınların videolarını izlemede sıkıntı görmüyor…

ad astra

CJ Ent& Big Hit’in yeni eğlence şovunda Zico’nun jüri üyesi olduğunu da yazalım….

FOD

Evet ..bakalım ygye gelen linçler diğerlerine de gelecek mi ? Yoksa çifte standart sadece ygye mi ? Görelim..gerçi herkesin isine geldiği gibi degil mi sen demesen ben bilmem mesela çünkü haberleri itinayla çıkmıyor

bcn

ygye gelen linclerin tam olarak ygnin başındakinden kaynakladiginin farkındasındır umarım. kendi ve o iğrenç seungrinin pisliğimi temizlemek için şirketı hiç etti rezil etti hala siz yg boka battı onlar da batsın diyorsunuz ayrıca merak etme biz de hiç mi hiç hoşlanmadık böyle bir şova sapık ziconun mentor olmasından ama orası kore seungri bile elini kolunu sallayarak geziyorsa videolari izleyen zico gözlerinde hiçte suçlu değil demek ki yazık ülkece mideleri yok olmuş.

Chunnie

:((( üzen yeni bilgiler.

Bay

Rain tmm . zico…. ama onu cj&m seçti. Big hit nu işbirliğinin diğer tarafın da.

Nokta

Yaz.. Yani nefreti nefret ile mi bastırmaya çalışıyorsun. Bizimde hoşumuza gitmedi Zico nun olması. Aksine birileri gibi körü körüne savunmuyoruz. Birileri pislikleri görmesine rağmen halen desteklemeye devam ediyor.

Chunnie

Nefreti nefretle mi bastırmak? Ne nefret yorumu yapmışım ki? Ölsün mü demişim, yok ol mu demişim? Sadece olanları yazdım. Küfür yok hakaret yok. He bi p*zevenk sevici dedim. Kusura bakmayın ondan da taviz veremem.
Ve birileri birileri… Kim yaa bu birileri? Ben değilim arkadaşlar. Ben pisliğini gördüğümü söylüyorum. Eskaza birini gözden kaçırdıysam yazın bana. Chunnie bunu destekliyorsun ama şerefsizmiş deyin.
İçim şişti…

Nokta

Benim cevabım sana değildi ki ben @adastra ya cevap vermiştim… O da yani diğerleri nefret alıyor bunlarda alsın gibilerden yazdığı içindi.

Chunnie

Aa, özür dilerim o zaman. Telefondan girdiğim için göremedim kime yazdığınızı, bana sandım. Tekrardan özür dilerim.

Nokta

Önemli değiiil 😌 oluyor böyle arada ☺️

ad astra

Ee ilk önce itham Minho’ya iken neredeyse10 tane daha isim eklenmiş. Benim Big hit’i eklemem mi nefrete yönelik? Minho’dan Zico’ya gelmesine de yorum yapın da bari tutarsızlık olmasın.

Nokta

Yok o da mantıksız zaten.. Ortalığı karıştırmak amacı belli. Karıştırdı da. Haber başka konuşulan konu Zico ve Zico yu destekleyenler.

Chunnie

Bak bu ortalığı karıştırma yorumu galiba bana. Bu yüzden cevap vermek istiyorum. Ne ortalık karıştırması yaa sıkıldım bu ithamlardan. Dogru değilse doğru değil de. Bir de arkadaşlar ben şeyi fark ettim. Altın telefoncuyla kanka dediğimde kimse durumun vehametini anlayamıyor. Bana yükleniyor, ne alakası var diyor, algı diyor. O yüzden artık şöyle diyeceğim, bayıltılarak tecavüz edilmiş kadınların videolarına, resimlerine, ses kayıtlarına bakan kişiyle arkadaş. Anlarsınız böylece ne demek istediğimi. Çünkü twitterda, korezinde neler neler gördüm. Yok Z*co başka telefondan bahsediyormuş. Yok aslında Z*co’nun yaptığı diğerleri kadar kötü değilmiş. Bir silkelenip kendinize gelin. Basit bir sevgili skandalı değil bu. Bir de şey… Read more »

Chunnie

Ve son olarak, istediğiniz kadar eksileyebilirsiniz. Bu yaptığım son yorumdu. Dün o tecavüzcülerden ikisinin, Jung Jun Young ve Choi Jong Hoon’un cezalarının indirim aldığını öğrendim. Zaten 6 senecik ceza almışlardı. Haberi tam okuyamadım bile. Bu kadar çok pisliğin olduğu ve bu kadar çok pisliğin savunulduğu bir sektörü takip edebilecek gücüm kalmadı. En kibar tabirle köyüme dönüyorum. Sadece bir müzik grubuyla bir aktörü uzaktan takip edeceğim. Sizlere bol bol mental güç ve sabır diliyorum. İyi akşamlar.

jeyan

aptal seungyoun neden listedesin ki 🙁

violet #ktl

zico’nun şarkısını destekleyen ya da onunla takılan diğer ünlülerin kişisel haberleri altında hiç böyle bir yorumla karşılaşmamıştım ve bu haberde zico’nun adı bile geçmiyorken yapmaya çalıştığın tam olarak algı oyunu.

Karantinada kpop batağında

Performans bile sergilemiş pes valla !!
Park Gyuri’nin aldığı yorumları da gördük hem de nerdeyse 4 haber yapılmıştı ve +lar baya yüksekti.

O yüzden Dispatch bizden nefret ediyor demeyin , corona zamanı neyin haberi yapacak başka ?

FOD

Özür dilediler zaten hatalı ama 4 mayısta olan bir haberin şimdi yayınlanması şüpheli ve kulübün açık olması suç değil gitmek suç..neden tepki var aynı zamanda sormak da istiyorum kulüpleri açma o zaman..

JKW

Haberin doğrusu çıkmış bilmeyen sazanlar için hemen açıklayalım ..Dispatch’in söylediği MINO’nun salgın zamanı “açık bir klüpte” performans sergilediği doğru değil. ▪Dün çıkan klüp görüntülerinde Mino’nun müşterisi olamayan bir klübe arkadaşları ile geldiği, ve istek üzerine şarkı söylediği, açıklandı. Güney Kore klüplerin açılmasına karar verdikten sonra salgın vakaları artınca, Mino’nun sözde klüp performansına Dispatch aç köpek gibi atlamış. ▪ Klüp sahipleri o gün müşteri olmamasının yanı sıra Mino ve arkadaşlarının da kontrolden geçerek klübe alındığını açıklamış. Asılsız haber demiştim, dispatch hep bunu yapıyor dedim eksilediniz işte her zaman olan bahsettiğim şey bu..buyrun umarım bu sefer sizler “medya oyunlarının” kurbanı olmazsınız …… Read more »

...

Dispact YG’ye bilenmiş. Kulübe giden başka bir ünlü daha var üstü örtülüyor. dlldld

kash

kim o söylesene

...

Jungkook

FOD

İşte üstü örtüldüğü için bilinmiyor ..anladın ? Basit mantık..dedikodular var tabi ama dispatch hiç açıklar mi diğer isimleri ..asla parasını alıp susmayı tercih eder

bcn

çocuğun gitmediği söylendi hatta gittiği mekanın bile fotoğrafları paylaşıldı. yemek yenen normal bir mekan neden hala zorla jungkook jungkook diyorsunuz dispatch bizim babamınız oğlu mu? orada binlerce insan varken biri çıkıp fotoğrafını çekemedi mi koskoca jungkookun. bu fotoğraflari bile dispatch çekmemiş dispatche gönderilmiş sizce çocuğun bir fotoğrafı olsa çıkarılmaz mi ortaliga yani evet bi akıllı sizsiniz vay be jungkookun dedikoduları çıkmış ama sürekli btsin açığı aranan jungkookun haberinin üstü kapandı nsjswjdjejdjd yersen

FOD

Bana söylüyorsan ben jungkook demedim ama birileri daha var ve onlarınki şuan ortaya çıkmadi ne zaman itaatsizlik yaparlarsa beklemedikleri bir anda onlarin da haberini patlatır dispatch merak etme

Bir Army

Üstü örtüldüğünü söylüyorsunuz neye göre ortada hiçbir şey yok yani. Çocuğun gittiği dövmecinin CCTV görüntüleri bile ele geçirilmişken böylesi bir iddia da ortada bırak cctvyi telefonla ya da herhangi bir şeyle çekilen görüntü bile yok .Ben de derim bir yorumda xx şu mekanda gördüm ne de olsa yazmak serbest … Mantıklı düşünün azıcık ya.

nolia

Farkındaysan bu ciddi bi hastalık? Eğer orda olsa kanıtları dökerler ortaya ki karantinaya alınsın hem o hem çevresi. Sanırım bu işleri çocuk oyuncağı sandınız veya magazin??

bcn

yok canım olur mu öyle şey bighit sektörün devi yg kaka gibi davranıyorlar…resmen hastalık küçümsüyorlar aynen bighit çok para verdi sizin de paranız olsun siz de koronadan kurtulursunuz

Hgs

Madem öyle klüpler niye açık ? Allah Allah hem kapatmıyorlar hem de gidenleri suçluyorlar anlamadım

FOD

Peki 4 mayısta olan bir şeyi şimdi açıklamalarının mantığı ne ? Bak eğer toplanmanın yasak olduğu bir dönemde gizli bir partide görüntülense tepki gösteririm hak ediyor ama kulüpler kapalı değil açık ..bu durumda hastalığı küçümseyen yetkililer mi yoksa yasal olarak açık olan kulübe gidenler mi ?

Vapur

Var mı resimleri falan haberi gordüğün adresi bana atabilir misin?

Am I Wrong?

o dedikoduydu kanıtsız. Oturduğum yerden bir sürü isim ben de sallarım. Çocuk cidden gitse dispath e kalmadan kulüptekilerden gelir foto video. Jimin gittiğinde mesela hemen düşmüştü. Bu kadar ünlü oluca üstünün örtülebileceğini mi sanıyorsun? İşinize gelmeyince her olayda dispatch yg ye bilenmiş oluyor

FOD

Dispatch ile ygnin arasının kötü olduğu bir dedikodu değil gerçek.. Bu haber doğruydu özür dilediler ama geçmişte pek çok yalan haber yayınladılar ve sonradan özür dilemediler..bunlar olan şeyler..ben kendi adıma direk bighit ve jk in adını vermedim dedikodular var dedim ileride çıkar

hobari

her şeye kanıtsız inanıyorsak birini suçlamak çocuk oyuncağı o zaman. iyi misiniz ya??? post mino hakkında git bu konuyla ilgili ne yorum yapacaksan yap. sanki btsin özel hayatından hiçbir şey sızdırılmıyormuş gibi davranıyorsunuz. btsin sıkı takipçisi olduğunuzu sanıyodum malum biz fanlardan daha sıkı takip ediyorsunuz onları 🤡

Begonya

O değilde ben avm’ye gideyim dedim ama kapaliydi nasıl açıldı deniliyor avm’ler için.

violet #ktl

winner ikişerli olarak karşılıklı dairelerde oturuyor. şu an hoony ve jinu askere gittiği için seungyoon ve mino ayrı evlerde yalnız kaldılar, evleri birleştirdiler mi bilmiyorum ama bu haberden sonra seungyoon’un mino’yu yıkadığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam slmdlmlşlkmd ayrıca ünlülerin örnek olması görüşüne hiçbir zaman katılmadım. örnek olsun diye bir davranışı yapmaları gerektiğini düşünmüyorum. sadece buradaki sorun toplum sağlığını riske atmış olması

bacım bak hele

köt oldunuz mu leyyn

Violet

Bazı insanlar Dünya yansa bile eglencesinden süsünden vazgecmez avmler kuaförler acildi hemen unluler filan koştura koştura gitmisler story atanlar var bi de çocuk gosteriyor kaşım çok cıktı filan diyor bakiyorum hiç bir şey yok kaşında hemen tırnak yaptirmalar fiian ölecekler sanki gitmeseler bunların hasta olmaları umurumda değil ama benim gibi sadece markete veya eczaneye gitmek için evden çıkanlara bulastiracaklar benciller bunlara Allah akıl ve vicdan versin

Usagi

Ayy öff bu kadar mı kop kop yapasınız geldi yani şöyle zamanlarda hala eğlence derdinde olan insanları anlamıyorum, sorumsuzluk resmen oradaki herkes potansiyel virüs taşıyıcısı ve buna rağmen tek düşünceleri eğlence

yorumlarım can sıkıcı

Virüs muhabbeti geçince halkı ile ünlüsü ile siyasetçisi ile her şey mevzubahis olunca ülkem ile gurur duymadan geçip gidemiyorum. Biz baya tedbirliyiz bu konuda. Ölürüm Türkiyemlik bir durum.

Artemisiaa

Bizde de alışveriş merkezleri açıldı, millet akın etmiş. Zaten adam akıllı sokağa çıkma yasağıda ilan edilmemişti. Hangi noktada baya tedbirliyiz, ben kaçırdım da?

ImYeon

Bugün ilk kez 3 hafta sonra markete gittim. Eldivenim, maskem falan, sokak insan kaynıyordu. Önünden geçtiğim parkta çocuklar vardı. En trajikomik olanı ise maske takan teyzeler ve amcalar maskeyi burunlarının altına indirmiş. Bense tek yaşamama rağmen tüm tedbirleri alıp, eve gelince soyunup banyo ettim, çamaşırları doğruca makinaya attım. Hayır ben biraz korkak davranıyor olabilirim, gribin bile 1 hafta yatağa düşürdüğü bir bünyeye sahip biri olarak ama diğer insanlar da fazla tedbirsiz gerçekten de, katılıyorum sana.

Jeon

Bu kadar da yapılmaz tamam devlet suçlu külübleri açmakla da sende bir idol olarak sorumluluk bilincinde olmalısın. Şirketi niye özür diliyor kendi özür dilesin! İnsanlar sana bakıp örnek almalı ama bu çocuğun oldukça karanlık ve sevimsiz bir tarafı var.

FOD

Karanlık? Bu çocuk ismini tam hatırlamıyorum şimdilerde bir aktrisle okul arkadaşıymış ve onu ortaokul ve lise boyunca zorbalardan arkadaşıyla korumuş..o aktris tesekkur etmişti bir röportajında..işte önyargi böyle bir şey

ACİEL

TAM BLACKPINK GERİ DÖNÜŞÜ GELİRKEN SORUMSUZ Bİ YG İDOLÜ YÜZÜNDEN YİNE STÜDYODA SABAHLAYAN KIZLAR NEFRET ALACAK. ÇOK GÜZEL. İDOLLERİNE SAHİP ÇIK YG!!

FOD

Özür diledi yg ..nefret almazlar kendileri ile alakalı olmayan bir şeye yanı bir zahmet almasınlar

ACİEL

lisa viral olur
koreliler: yg yaptı nefret nefret
bp lady gaga ile çalışır
koreliler: yg medya oyunu nefret nefret

FOD

Ne diyim yani bilmiyorum..bunları belirtince de kabullenmiyorlar ya bırak istedikleri kadar medya oyunu desinler.. Medyada uzun eli olan yg değil sm bunu bilmeyende artık..

yeriminie

Naver yg nin en büyük ikinci hissedarı. Yg nin pezevenginin haberler bile bir kaç saat sonra siliniyor ve medyada eli uzun olan sm mi oluyor.?! Naver yg nin köpeğiyi be ne sm den bahsediyorsun sen

FOD

Evet çünkü Naver ygnin hissedarı ve bu gizli bir şey değil , durum normal değil mi ? Peki geri kalanlar ? Allah aşkına SM in sektördeki geçmişten gelen mafyalığını ,ağır babalığını nasıl bilmezsin ya ? Komikmiş ama belki şimdi geçmişte olduğu gibi güçlü ve etkin olmayabilir bu daha mümkün

FOD

Ve Seungri denen şahsın şuan için yg ile ilişiği nedir tam olarak nedir söyler misin ki ygnin “pezevengi” oluyor ? En son bildiğime göre sözleşmesi iptal edilip şirketten atılmıştı..Ve naver ygnin köpeği değil bir anlamda sahiplerinden biri, ortağı ..durum çok garip birşeymiş gibi konuştun..ilginç

yeriminie

İşte tam da ORTAĞI olduğu için yg yi kötü etkileyecek hiç bir şey uzun süre Naver de yer almaz. NAVERden bahsediyoruz. Kore medyasının kalbi, en büyük ismi olan NAVER! hem naverin yg ile ortak olduğunu kabul ediyosun hem de ygnin medyada eli uzun değil diyorsun! Gerçekten bunları inanarak mı söylüyorsun? Seungri daha yg den atılmadan haberleri silinmeye başlamıştı. E şirketten attı diye onun arkasını kollamadığını mı sanıyorsun sen yg nin? Sm benim babamın şirketi değil sektörde lafını dinletiyor mu evet dinletiyordur çünkü güçlü. Ama kalkıp da yg nin medyada eli uzun değil dersennn ne diyorsun? derler adama. Sen yg nin… Read more »

FOD

İkisinin de yaptıklarını kabul ediyorum zaten ama medya kontrolü ve medyanın daha çok ygye sistematik bir şekilde saldırdığını görünce sm in eli daha uzun gibi geliyor medyada anladın mı ? Mesela Lee soo man ın vergi kaçırdığı ,hayalet bir şirket üzerinden kendisine ek gelir aktardığı haberleri çıkmıştı ne oldu onlar ya ? Haberin var mı ? Naver ve yg arasındaki ilişkiler de gayet açık..gizli saklı bir şey yok..hiç kimse temiz değil zaten👐

yeriminie

Medyada uzun eli olan yg değil sm bunu bilmeyende artık.
Evet evet burda da zaten İKİSİNİN de elinin uzun olduğunu kabul etmişin (!) valla ben senin gibi sm güçsüz, masum, eli uzun değil ayaklarına yatmadım hiç. Bak s daha önce de dedim eğer ki ikisinin de eli uzun, güçlü isimler demiş olsaydın gıkım çıkmazdı. Çünkü doğru olur. Ama bak sen ne demişsin
“eli uzun olan yg DEĞİL ”
sinirimi bozan bu işte, yg yi güçsüz, savunmasız gibi gösteriyor olman. Hele hele yg nin Naver desteğini kabul edip de medyada güçsüz demen komiğime gitti.

FOD

O yorumda kabul etmemiştim ama sonra sen dedikten sonra fark edip kabul ediyorum dedim ?

yeriminie

kabul ediyorsan sorun yok o zaman. 👌🏻🙋🏻

ACİEL

bi insanla nasıl bu kadar aynı düşüncelere sahip olabilirim yaa sarılmak istiyorum bul beni

ACİEL

bts tüm dünyada popülerdi ama bu ikiyüzlüler kabul etmeyip bts i ezikliyorlardı, billboard alana kadar kabullenmemeye devam ettiler. blackpink içinde aynısını yapıyorlar.

ACİEL

bu site blackpink antisi dolu ve çok seviyesiz yorumlar yapılıyor. koreli netizenleri taklit ediyorsunuz

JKW

Yg hemen özür diledi minho adına ve tatilde olduğunu açıkladı..onu geçin de bir şeye dikkatinizi çekmek istiyorum hep diyorlar ya” YG medya oyunu yapiyor .” Hayir ! Yg’ye her seferinde medya üzerinden tuzak kuruluyor, asil yg medyanın oyunun kurbanı olup her seferinde hem kendisi hem de sanatçılarını hedef alinip bilerek linçlettiriliyor..dispatch bunu geçen sene de yaptı minho ve pek cok yg sanatçısı hakkinda asılsız haber çıkartıp linç gelmesini sağladı, haberler asilsiz çıkınca da hic bir şekilde özür dilemedi yg sessiz kaldığı için hep böyle saldırıyorlardi artik sesini çıkarmalı ve dava etmeli..her seferinde zamanlamaya dikkat! Özellikle yapıyor, özellikle yg sanatcilarini hedef… Read more »

kash

neyin haksızlığı neyin hakkaniyetı???? kafayı yediniz siz. git bi bak bakalım iki alt habere nasıl kız idol linçlenmiş siz iyice görmemeye dispatch bize oynuyor diye ağlamaya başladınız. yanlışsa yanlış diyin geçin ve evet yanlış yapmış tabii ki çıkıp özür dileyecek dispatch her haberi size yapıyor demek ki şirketiniz ve idolleriniz yerinde durmuyor bunu düşünseydiniz keşke. HABER ASILSIZ DEĞİL. YAPTIĞI YANLIŞ VE FARKLI İNSANLAR LİNÇLENECEĞİNE TABİİ Kİ MINO ORTAYA ÇIKARILACAK VE PAŞA PAŞA ÖZÜR DİLEYECEK. iyice sıkmaya başladınız aynen bütün dünya birleşti sizin iğrenç şirketinize oynuyor.

JKW

Senin bu iğrenç dilin ve nefretin ne peki ? Bu haber asilsiz demedim özür dilediler zaten ama daha önce bilerek yaptiklari pek cok asılsız haber var bil de konuş daha sonra hepsi ortaya çıktı biz takip ediyoruz da biliyoruz..bu kadar ygnin nesi size batıyor ? O iğrenç dediğin şirket bu sene herkesin üstünden geçicek bekle de gör..nefretten beslenen korkunç bir insansın , daha önceki yorumlarından da belli olduğu uzere kalbin nefretten kararmış..kimsenin ağladığı yok sevmesen bile objektif olabilirsin , evet dispatch ygyi bilerek hedef alıyor..bil ya da bilme bu bir gerçek..şu yilan kadar zehirli dilini de çek, ağzından pis zehir… Read more »

kash

zehirli pis kalpli olan zehirli dili olan benim ama ne hikmetse sen asla öyle değilsin daha çok ağlarsın böyle ygim yapmaz diye:) bir de en tepedeler diyor bunu çok havalı bir şey olarak görüyor yazık. kendimize oynamalık bir durum yok şirketinizden normal harekette davranan idoller bir elin parmağını geçmez. şirketiniz ve siz körler sağırlar birbirini ağırlar oynamaya devam. bir de herkesin üstünden geçecek diyor evet pislik ve iğrençliklerle geçebilir

JKW

Zamanı geldiğinde görürsün görürsünüz neler oluyor..sırf yorumda yg ismi geçiyor diye otomatik linç modunu devreye sokuyorsunuz harika..bir çok şirketin pisliği var ama bir şeytan yg vay anasi..herkes hata yapar yapıyor ama yg idolleri yapsa köküne kadar her seferinde linçlenir ..normal hareket dediğin nedir senin ? Ben anlamadım ya , bu sektörde bir yanlış yapan yg ve idolleri mi ? Neye göre normal sen mi karar veriyorsun ?İyi dolmuşsunuz valla..evet kendinizi kandırın yg her yaptığı işte daha büyük kitlelere ve kaliteye yönelir..hiç öyle içimize kapanmalık bir durum yok ve meşhur bir sözle bitiriyim..Unutmayın ki bize hiç bir şey olmaz , düşeriz… Read more »

JKW

Tepki göstermek doğru ama linçlemek yanlış bana onu örnek vererek haklı çıkarmaya çalışma bu saf nefreti..sizi sıktık mı? Ah çok sevindim buna daha çok sıkılacaksınız da bizim bir yere gittiğimiz yok kapı gibi sağlam duruyor yg hisselerin en tepesinde el sallıyor şuan ve daha başlamadık teşekkürler..istediğiniz kadar eksileyin yapabildiğiniz tek sey bu kendi kendinize oynayın sorun yok..bir objektif insan da acaba gelecek mi merak ediyorum

KINGEXO

Olamazzzzz ınstagram tayfa burayı keşfetmiş!!!
YGyi savunmak mı???
Pardon kardeş ama her pisliği bu şirket yapıyor sektördeki çoğu skandaldan daha çok skandalı var bu şirketin üstelik sevgili gibi skandallar değil ve şirket bunu bile bile üstünü kapatıyor neyini savunalım bunun biz. Günahımı bile vermem bu leş şirkete.

JKW

Haklısın sevme, körü körüne nefret etmek daha kolay..ve ne sevabın ne günahın para etmiyor üzgünüm yani önemli değil…ve iğrençlikse konu bekleyin diğerlerinin iğrençliğini görmemişsinizdir onlar da çıkar kim masum sanıyorsunuz ki ..hep suçlu tarafta bir şekilde ygnin olduğuna inanıp aynı zamanda onun da bir cadı avında mağdur olduğu gerçeğini görmüyorsunuz objektif biri çıkar dedim ama burada nefretten başka bir şey yok ..gerçekten bilen biri dispatchın ve medyanın bu medya avını çok uzun zamandır yaptığını bilir siz sadece tek taraflı görüyorsunuz

KINGEXO

‘Cadı avında mağdur’ ciddi misin sen nwkdkwnzksh
Üzgünüm geçen sene ki pisliğin olaylarını çok güzel kapatan üstüne bir de mağdur ayağına yatan bi şirketi hiçbir zaman savunmayacağım hem niye şirketi savunayım ki?
Bu zamana kadar yg’nin mağdur ettikleri ne olacak?

JKW

Medya konusunda sık sık geçmişten beri haksızlığa uğradığı ve hedefe konulduğu için mağdur diğer skandallarını ise hiç ama hiç savunmadım..hepsi mahkemelerde işlem görüyor..mağdur olanlar konusunda ne olacak bilemem güney koreli hakimleri görürsen benim için de soruver olur mu ?

yeriminie

İşte bu zihniyet s yi suçsuz gören zihniyet. Bugün yine tag açmışlar seungri suçsuz diye 🤦🏻 iki yıl sonra s ye komplo kurdular medya cadı avı yaptı yg nin üstüne oynuyorlar derlerse hiiiiç şaşırmayın. Hatta ve hatta siz zamanında s ye kötü davrandınız, haksızlık ettiniz deyip özür bile diletirler bunlar bize. 🤢🤢

JKW

Ya ben seungri ile ilgili ne demişim ya tek bir şey bile dememişim o beni kesinlikle ilgilendirmiyor ..ben size medyanın bilerek yaptığı saldırılardan bahsediyorum olan bu..Allah Allah

JKW

“Dispatch’in söylediği MINO’nun salgın zamanı “açık bir klüpte” performans sergilediği doğru değil. ▪Dün çıkan klüp görüntülerinde Mino’nun müşterisi olamayan bir klübe arkadaşları ile geldiği, ve istek üzerine şarkı söylediği, açıklandı. Güney Kore klüplerin açılmasına karar verdikten sonra salgın vakaları artınca, Mino’nun sözde klüp performansına Dispatch aç köpek gibi atlamış. ▪ Klüp sahipleri o gün müşteri olmamasının yanı sıra Mino ve arkadaşlarınında kontrolden geçerek klübe alındığını açıklamış.” Haberin doğrusu bu çok bilmiş arkadaşlar ..yapılan cadı avından kastım bu , bu ilk defa yapılan bir şey değil ben bundan bahsediyorum gelmişler bana seungri diyorlar banane ondan ben onu hiç savunmadım savunmam…at gözlüğü… Read more »