Benzer Yazılar

[THEQOO] DAY6, birkaç üyede anksiyete görülmesi sebebiyle promosyonlara ara veriyor

[THEQOO] DAY6, birkaç üyede anksiyete görülmesi sebebiyle promosyonlara ara veriyor

Hangi üyelerde olduğu söylenmemiş ama birkaç üyede anksiyete semptomları görülmüş, doktor dinlenmelerini önermiş. Yeni albüm çıkmasına rağmen albüm promosyonlarına da ara verilecek.

1. Ahhh ㅠ

2. Ahhhh Omo ㅠㅠ

3. Ne? Geri dönüş yok mu yani?ㅠㅠㅠ aigoo

4. Yaaa bu grubun şarkılarını seviyordum ㅠ

5. Neler oluyor?ㅜㅜㅜㅜㅜㅜ

6. Yani albüm çıkıyor ama aktivite yapmayacaklar? Umarım iyileşirler ㅠㅠ

7. İlk defa grubun tamamının ara verdiğini görüyorum

8. İlk defa böyle bir şey görüyorum ㅜㅜㅜ hasta olmayın millet ㅠ

9. Albüm bugün çıkmıyor mu ya???????????????

10. Hayran olarak ağlamak istiyorum…

 

Kaynak: Pannchoa

15 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Karantinada kpop batağında

Gidin yeni şarkıyı dinleyin ve beğenin. Çok güzel olmuş yine ve umarım hemen kendinize gelirsiniz <3

https://www.youtube.com/watch?v=k8gx-C7GCGU&list=RDk8gx-C7GCGU&start_radio=1

No name

anksiyeteden müzdarip bir birey olarak söylemek istiyorum ki benim hayatımı bile tamamen mahveden bu illet ünlüler için kimbilir ne kadar zordur hayal bile edemiyorum. Onların etrafında oluşan olaylar, her an karalamaya çalışan insanlar beni ne hale sokardı tahmin bile etmek istemiyorum, Allah kaygı bozukluğundan müzdarip herkesin yardımcısı olsun, umarım sağlıklarına bir an önce kavuşurlar🤲

Rien

Day6 adam akıllı promo almaya başlamıştı ama şimdi bu cıktı umarım bir an önce sağlıklarına kavuşurlar 🙏

BiradetMonbebe

Umarım güzelce dinlenip gerçekten sağlıklarına kavuşurlar

la cha ta

Jae çok kötü duruyor…Şarkı mükemmeldi onlara desttek için stream kasalım, sevgimizi gösterelim.Biraz iyi hissetsinler en azından:/

XxX

Önce Mina sonra Jisung şimdi de Day6 üyeleri. JYP grupları gerçekten çok çalışıyor. Anksiyete benim günlük hayatımı bile mahvederken birçok insanın karşısında onların nasıl hissettiğini düşünemiyorum.

:D?

Bu albüm için çok heyecanlıydım yeni bir myday olarak . Özellikle benim için bambaşka bir değeri olacaktı. Tam doğum günüm olduğum gün yayınlanacaktı. Evet yayınlandı ama üyelerin sağlık durumu yüzünden içim bir buruktu. Anksiyete çağımızın yaygın hastalıklarından anladığım kadarıyla. Bende de var maalesef. Koronadan önce iki günde bir ölüyorum düşüncesiyle acilde buluyordum kendimi. Bir idol olarak onların üzerindeki gözleri ve ilgiyi hayal edince her şey daha da korkunç bir hal alıyor. Umarım hepsini tekrar bir arada görürüz. #streamTHEDEMON

Sunmii

Tepkiler her geçen gün daha acımasız olmaya başladı ki hasta ünlülerin sayısı giderek artıyor

Billgesue

Anksiyete yüzünden 2 yıl boyunca ilaç tedavisi gördüm. Gerçekten yaşamayan bilmez çok zor bir durum. Herkese şifa diliyorum 🙏🏻.

la cha ta

geçmiş olsun benim de yakınım yaşamıştı

Billgesue

Teşekkür ederim baya baya iyiyim artık ❤️

la cha ta

sevindim umarım bir daha yaşanmaz:)

hyu

Jyp nin sanatçılarını çok çalıştırdığı su götürmez bir gerçek ama kişisel bir görüş belirtecek olursam aknsiyetesi olan birçok sanatçının jyp den çıkması bence oranın çok sorunlu bir şirket olduğunu göstermez. Aslında birçok idol şu anda bu durumdan muzdarip ama halka duyurup ara verdiren çok nadir şirketler var. Jyp bu durumda sanatçıya öncelik verip halka duyurup sanatçısına dinlenmek için izin veriyor gibi geliyor.

hyu

Bu haber karşısında çok üzülmüş olsam da bugün hem DAY6 hem de biz MyDay ler için çok gurur verici bir gündü. DAY6 ilk defa genie chart ta 1.oldu melon da 4 numaraya kadar yükseldi ve diğer bütün şarkılarımız da listede çok iyi durumdalar. Fandom olarak hala şokta olsak da umarım üyeler bütün bunları görüp güç bulurlar. Biz onları hep destekleyeceğiz.

Moureyo

Onları mahveden sektör bu bir gerçek başaramama kaygısı üstüne gelen sorumluluklar ve baskı …. Ne kadar da yazık

Yeni Yazılar