Benzer Yazılar

Sulli’nin 15 yıllık arkadaşı, Sulli’nin annesinin açgözlü olduğunu düşünüyor

Sulli'nin 15 yıllık arkadaşı, Sulli'nin annesinin açgözlü olduğunu düşünüyor

HABER: Sulli’nin 15 yıllık arkadaşı, “Sulli’nin annesi para meselesi yüzünden Sulli ile görüşmeyi kesmişti ve hala aynı şeyin peşinde….”

KAYNAK: Kukmin Ilbo via Naver

1. [+598, -7] Bu bana Jang Yoon Jung ile annesini hatırlatıyor. Sulli küçükken kan ter akıtarak para kazanmak için çocukluğundan vazgeçti, hepsi nereye gitti? Annesi onunla iletişimi kesmeyi seçtikten sonra Sulli’ye parasını geri ödedi mi? Sulli’yi ve ailesine karşı hissettiği öfkeyi düşününce üzülüyorum. Umarım abileri kendi paralarını kazanıyordur?

2. [+364, -7] Sulli’nin annesiyle ilgili haberler okuduğum anda Sulli’yi para kaynağı olarak gördüğünü düşündüm. Sulli annesinin açgözlülüğünden dolayı ne kadar acı çekti düşünün. Bu arkadaşın ne demeye çalıştığını anlıyorum çünkü benim annem de aynı. Kendimi ailem için feda etmekten pişman değilim çünkü onlar benim ailem ama yine tüm anne-babalar aynı olmuyor. Arkadaşı ona destek çıktığı için mutluyum

3. [+312, -11] Sulli kendine zarar verdikten sonra bir hafta ağladı… annesi yanına gitmeyi hiç mi düşünmedi? Çocuğunu gerçekten düşünüp onun için üzülen anneler yeniden evlenmez bence. Yeniden evlenmek kötü bir şey değil ve insanların kendi mutluluklarını aramalarında sorun yok, ama gençliğini para kazanmakla geçirmiş ve bu yüzden zor zamanlar geçirmiş kızımın önünde yapamazdım bunu. Sulli’nin parasının kontrolünün annesinde olduğunu öğrenince Jang Yoon Jung’un annesi gibi olduğunu düşündüm. En sonunda sadece Sulli için üzülüyoruz…

4. [+336, -49] Sulli Choiza ile geçirdiği 3 yılda en mutlu halinde gibiydi.. ailesi ona teşekkür etmeli

5. [+119, -1] Aile kimliğinizin ve güç kaynağınızın geldiği yerdir ve Sulli’nin bu şeylerden yoksun olduğunu söyleyebiliriz. Acaba ailesi bunu nasıl göremedi? Benim gibi bir yabancı bile Sulli’nin sevgiye aç olduğunu görebiliyordu. Sulli’nin annesi… Gerçekten Sulli’nin bir adamdan ayrıldığı için mi öldüğünü düşünüyorsun? Çoğu insanın ilk aşklarından ayrılıp ikinci, üçüncü aşklarına devam edip yaşamaya devam ettiklerinin farkındasın, değil mi? Hayatta engellerle karşılaştığınızda, sizi ayakta tutan ailedir ve Sulli, sizin yüzünüzden buna sahip değildi.

6. [+116, -3] Sulli annesinin yeni ailesinin geçimini sağlıyordu galiba. Belgeselde bile Sulli annesinden harcamaları için fatura istemiş. Annesinin bakacağı başka bir ailesi vardı, Sulli’ye baktığından şüpheliyim…

7. [+102, -1] Bence sorun olan nefret yorumları değildi. Sulli her zaman ailesiz büyümesiyle ilgili şeyler söylüyordu. Çok güzel bir maknae evlattı… ama Jang Yoon Jung ve Goo Hara ile aynı durumda.

8. [+96, -3] Sulli’nin Choiza ile çıktığı dönemdeki gönderilerini okuyun, onunla birlikteyken hayatındaki en mutlu zamanları yaşadığını düşünüyorum. Başkaları ne derse desin Choiza ile anılarını hatırlamak istediğinden bahsetmişti… onun için ne kadar değerli olduğunu söylemişti… Ayrılıklar yaşanır ama bence Sulli çok yalnızdı. Muhtemelen Choiza’yla ayrıldıktan sonra etrafında kimsenin olmadığını fark etti… Bütün bunlar, bu kadar genç yaşta dayanamayacak kadar fazla. Kaç arkadaşın olursa olsun, bir ailenin boşluğunu dolduramazlar. Keşke annesi onun yanında olsaydı…

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+271] Ölümlerinden sonra bile Hara ve Sulli para için kullanılıyorlar. Huzur içinde yatmalarına izin verin artık. Çok üzücü gerçekten.

Kaynak: Netizenbuzz

10 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
belgisiz sıfat

Annesinin aç gözlü olduğu daha küçücükken Sulli’yi şirkete teslim etmesinden belliydi. O yaşta çocuğu öylece bırakıp üstünden para kazanmayı düşünmek… nasıl bir annesin sen? Kızı intihar girişiminde bulunduğunda yanına bile gitmemiş. Şimdi çıkmış ölümü üzerinden prim yapmaya ve muhtemelen Sulli’nin malvarlığına konmaya çalışıyor.

SHINE7

Ve böyle biri hala “anne” olarak adlandırılıyor inanılmaz

Heartthrob

Çocuğu bunca zaman zorbalık gördü, o kadar acı çekti, kaç kere intihara kalkıştı ama ortalıkta yoktu, ölünce mi kıymete bindi? Gerçekten iki yüzlü ve aç gözlü. Boşuna televizyona çıkıp kendinizi destekleyici, masum bir anne gibi göstermeye çalışmayın. Sulli ve Hara’nın annesi de kızlarının kazandıkları hiçbir şeyi hak etmiyor.

Juyeon

Onu yalnızlık ve aptal yorumlar yapan insanlar öldürdü. Umarım yaptığınızın bedelini ödersiniz.

Raven

Öf aileler hep dert.

Lululali - exo ot12

Açgözlü olduğu zaten çok belli.hara ve sulli şanssız çocuklar olarak doğmuşlardı.

Herneyse

Annesi açgözlü orada hem fikiriz, sulli duygusal olarak çok yıprandı tek başına kaldı, kıza olmadık yakıştırmalar yapıp psikolojisini bozdular ama annesi orada yoktu Evet ama ya bu arkadaşları ? Sullinin çevresi çok kötüydü kızı kimse çekmeye çalışmadı orada.

Aswium

Sen sırf para için küçücük masum bir kızın ruhunda yaralar açmış bir annesin Hara nn annesi ve sen ne deseniz.bos

la cha ta

Arkadaşı haklı

JenBellaShakespare

Annesi or*spunun teki başka hiç bir şey değil, teşekkürler bay:)

Yeni Yazılar