Taeyeon depresyondan muzdarip olduğunu açıkladı

34

HABER: Taeyeon “Depresyonla mücadele ediyorum.. ilaç tedavisi görüyorum”

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+1,035, -63] Lütfen kendi öznel görüşlerinizle ünlülerin ya da sıradan insanların depresyonu üzerine yorum yapmayın. Kimsenin taşıdığı yükün ağırlığını bilmiyorsunuz.

2. [+838, -50] Biri ona nasıl bipolar mısın diye sorabildi.. özellikle de başa çıkmak zorunda olduğu antileri gördükten sonra, ona nefret dolu mesajlar yazanları gördükten sonra.. Bu dünyada çok manyak var

3. [+575, -52] Nate’de kolayca dava edilebilecek bir sürü nefret yorumu var, antiler Taeyeon’u çıkış yaptığından beri, 10 yıldan fazla süredir rahatsız ediyor. Ben çoktan ID’lerini alıp şikayet ettim.

4. [+76, -3] Ansızın düşerek yaşamak… bu benim de yaşadığım bir şey. Yıllardır depresyonla yaşıyorum, bazen iyileşiyor ama tamamen aşılabilecek bir şey değil bence

5. [+75, -39] Ama en azından çok para kazanıyorsun. Bizler 6’da kalkıyoruz, metro cehennemine iniyoruz, ayaklarımızdan ötesini göremediğimiz günler yaşıyoruz. Depresyondayken bile en azından para kazandığın için şükret. Bizler ise sadece depresyondayız ve umutsuz durumdayız.

6. [+65, -73] Bizim hayatımızda düşünemeyeceğimiz paraları kazandın.. bunun nesi depresyona sokar ki seni.. (nefret değil bu, merak eden bir şirket çalışanıyım.. ㅋ)

7. [+55, -4] Depresyona girince mücadele ederek çıkmak çok zor.. her gün bir savaş haline geliyor. Çevrenizdeki insanların sizi izlemesi gerekiyor. Lütfen çevrendekilerle ilgilen.

8. [+38, -34] 10 milyar wonum olsa ne kadar depresyonda olursam olayım her günüm inanılmaz olurdu bence

9. [+35, -9] Youtube’da Taenggoo TV’yi izliyordum, depresyondan müzdarip olduğunu bilmiyordum. Umarım yakında iyileşir.

10. [+35, -11] Lütfen iyileş ㅜㅜ antiler sadece klavyesi olan çocuklar, gerekiyorsa onlara karşı sert davran

11. [+34, -6] Sosyal medyadan uzak durmak ruhsal sağlığın için daha iyi olur bence

12. [+31, -30] Diğerlerinin sadece hayal edebileceği şeyleri küçük yaşta elde etmişken nasıl depresyonda olabilirsin.. paran varken hayatta nasıl problemlerin olabilir ki..

KAYNAK: Naver

1. [+510, -14] Zor olmalı.. ama Taeyeon bugünlerde çoğu kız grubun rol modeli ve bence bununla gururlanabilir. Diğer herkesten çok daha fazla uğraştın, lütfen kendine çok baskı yapma..

2. [+293, -8] Seni hep destekliyorum Taeyeon

3. [+281, -6] Bunun haberlere çıkması onun için işleri daha çok zorlaştıracak mı acaba ㅠㅠㅠ

4. [+218, -9] Lütfen hareket etmeden önce bir düşünün, ünlüler sıkıldığınızda nefret yorumu yapabileceğiniz oyuncaklar değiller. Bunu yapacağınıza gidin hayırlı evlat olun;

5. [+84, -3] Bu hayranlarıyla arasında özel bir konuşmaydı ㅠㅠ Bence bunu haberlere koymak doğru değil ve insanların bilmesi de iyi bir şey getirmeyecek.. Dünyada sadece pozitif insanlar olsa süper olurdu ama insanlar hayatını zorlaştırmak için bunu kullanacak ㅠㅠㅠㅠ

6. [+82, -3] Seni seviyorum, Taeyeon, hep yanındayız

7. [+60, -1] Seni hep destekliyorum, kendini açıkladığın için teşekkürler, hep hayranın olacağım unni ㅜㅜ

8. [+59, -2] Bu kadar cesur olduğu için onunla gurur duyuyorum, umarım tedavi görür ve yakında iyileşir. Lütfen seni desteklemeyenlerden çok destekleyenlerin olduğunu bil.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+85] Depresyon ayırım yapmaz.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikNam Taehyun’un Winner’dan ayrıldıktan sonra yaptığı açıklama dikkat çekti
Sonraki İçerikSo Ji Sub lüks bir villa satın aldı, ‘yeni evli’ evi olduğunu yalanladı
34 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments