Benzer Yazılar

Taeyeon’un Instagram’daki “Özür dilerim” gönderisi hayranları endişelendirdi

Taeyeon'un Instagram'daki "Özür dilerim" gönderisi hayranları endişelendirdi

HABER: “Özür dilerim” Taeyeon’un ani Instagram güncellemesi… hayranlar endişeli ‘bir şey mi oldu?’

KAYNAK: Top Star News via Nate

1. [+374, -194] Sosyal medyadan ayrıl. Hayatını ziyan ediyorsun!

2. [+261, -65] Taeyeon-ah, şarkı söylediğin için teşekkürler

3. [+232, -44] Neler oluyor bilmiyorum ama o iyi olduğu sürece sorun yok ㅜ

4. [+76, -7] Belki de Taeyeon birinin ona yaklaşmasını istiyordur… Geçmişteki hareketlerine bakınca bence yükünü diğerleriyle paylaşmayı sevmiyor ve ilgi çekmek için de yapmıyor… böyle bir gönderi atması hafife alınacak bir şey değil. Bence biri onu kontrol etmeli.

5. [+69, -7] Lütfen pozitif şeyler düşünün

6. [+38, -25] Böyle şeyler yazarsa hayranların endişeleneceğini biliyor, niye yapıyor?

7. [+37, -6] Seni destekliyorum, iyi olduğunu görmek istiyorum

8. [+29, -41] Her zaman ilgi rspusuydu

9. [+29, -2] Sen sevilmek için doğmuşsun~~♡♡

10. [+28, -7] Taenggoo-ya, yalnız değilsin. Zor zamanlar da geçecek.

11. [+26, -8] Taeyeon’un arkadaşları lütfen onun yanında durun ve ona yardımcı olun..

12. [+19, -1] Taeyeon duygusal açıdan hassas ve depresyonla uğraşıyor, lütfen ona nefret yorumu yazmayın. Böyle doğmuş biri, hassas olmasını ne kadar istese de düzeltemez..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+37] “6. [+38, -25] Böyle şeyler yazarsa hayranların endişeleneceğini biliyor, niye yapıyor? “

endişelenecek bir şey olduğu için muhtemelen 😳

Kaynak: Netizenbuzz

22 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Cupid

8. Yorum sahibi ve ona katılanların yüzlerine tükürmek istiyorum. Hara’ya da aynı şeyi dediler. Nolur bu kızı yanlız bırakmasın kimse nolurr. İyi ol tae. Nolur iyi ol.

seulrene

Umarım düşündüğümüz şeyle ilgili değildir…

May ama telefonu bozuk

[+29, -41] Her zaman ilgi rspusuydu

Sende her zaman beyinsizdin o zaman.

May ama telefonu bozuk

Kötü bir şey olacak korkusuyla siteye girip duruyorum off

Suna

Psikolojik olarak zayıf olan insanlar diğer insanlara oranla daha fazla sosyal medya kullanmaya başlıyorlar. Bunu içten içe bir kaçış bir yardım çağrısı olarak düşünebilirsiniz. Mental olarak güçlü insanlara bakarsanız aslında çoğu sosyal medya kullanmıyor. Hep gerçek hayatta yalnız hisseden insanlar kullanıyor. Bu yüzden Taeyeon’e köstek değil destek olmalıyız

Exovelvet

Profesyonel yardıma ihtiyacı var. Hayranlar anca sosyal medya üzerinde destek gösterebilir. Grup üyeleri, ailesi, şirketi daima yanında olmalı bu paylaşımdan hayranlardan çok yakınındaki insanlar etkilenmeli ve destek olmalı. Taeyeon güç bul hiçbir şey kendi canından değerli değil

BlueElf

Açıkçası Jonghyun’un doktorunun ona söylediği şeylerden sonra ben doktorlarada güvenmiyorum Taeyeon’un arkadaşları onun yanındalar ama 7/24 saat yanında olamazlar ki Taeyeon’da bunu istemez ailesi bu konuda onu desteklemeli kendisi şarkı söylemeyi ve sahneye çıkmayı çok seviyor ayrı kalmak onu daha çok etkilemeyeceğini bilsem biraz bu camiadan çekilsin diyeceğim ama zaten konserleri dışında hiç bir aktivitede de bulunmuyor. Bazı insanlar daha kırılgan oluyor bu onların yapıları ve bunu değiştiremezler onun için en iyisi sosyal medyadan uzak durmak olur diye düşünüyorum.

BlueElf

Bende öyle düşünüyorum en mutlu olduğu anlar genelde konserlerinde ve grup arkadaşları ile bitlikteyken. Tedavide alıyor bizim tek yapabileceğimiz şey onu desteklemek ve 8. Yorumu yapan insanlardan onu uzak tutmak olur.

İğrençlik

sonuçta doktorlarda insan ve onlarında kendi kişiliği, ruhsal yapısı var, Güney kore maalesef psikiyatrı ve psikoloji konusunda geri kalmış, psikolojik hastalıklar onlar için tabu, iyi bi psikolog ya da psikiyatr bulmak zor, halk bile bi idol depresyondayım deyince hemen ilgi oros***pusu diyorlar, ya da bi depresyon ilacı ile geçeceğini sanıyorlar. bu konuda devletin bi adım attım araştırma ve geliştirme ekibi kurup daha iyi psikologlar psikiyatr doktorları yetiştirmesi, halkı,özellikle öğretmenleri, rehber hocalarını, aileleri bilinçlendirmesi lazım. her doktor aynı değil, Jonghyun kötü ve deneyimsiz bi doktora denk gelmiş maalesef, ama çok iyi bi doktoru olsaydı da aynı şeyin asla tekrarlanmayacağı garantisi ortada… Read more »

Baby

Taeyeon yalnız bırakılcak en son kişilerden buna emin olabilirsiniz stresle baş etmesinin en iyi yolunun deli gibi çalışmak düşünmeye vakit dahi bulamamak olduğunu söyler düşündügü vakitlerde ya çok fazla uyur ya da çok fazla içer boş kaldığı zamanlar Taeyeonun daha çok sarhoş ve üzgün olduğunu görürsünüz çünkü hassas bir kişiliği var ve bir şeyleri düşündükçe kurdukça delirme raddesine gelebilicek bir kişiliğe sahip ilgi istese dahi normal buluyorum bende Taeyeonun karakterinde bir insanım ve karamsar olup sürekli düşündüğüm için sevgilime sürekli mızmızlanıp içimi döküyorum sürekli ondan beni iyi hissettirmesini bekliyorum herkes profosyonel destek diyor ama bana göre sizi cidden seven ve… Read more »

İğrençlik

Gerçekten de en güzel ve en iyi yardım insanı gerçekten seven kişilerden gelen destektir. ve kimsesiz olduğunuzu düşünmeyin, kimsesizseniz bile Allah var ama cidden çevremize bakıp bizi seven ve yanımızda olan kişilerin görüp onların farkında olmak lazım.

Aswium

Demekki Cidden endişelenecek bir şey var ki böyle bir şey yapmış demi yapma Tae kaldıramaz hiç kimse cidden hayranın değilim ama ben bile yıkılrm

ox

bunun olmasını asla ama asla istemem fakat taeyeon da intihar edecekmiş gibi hissediyorum. aynı şeyi sulli’de de hissetmiştim.. depresyonun bazı aşamaları vardır, bunlardan birisi ben iyiyim her şeyi yoluna koyuyorum havası yaratmak. ama bu nokta aslında geri dönülemez nokta oluyor. yanlış hatırlamıyorsam taeyeon da bir ara iyi olacağına/olduğuna dair konuşmuştu. umarım depresyon bataklığından kurtulmasına yardım edecek birileri vardır yanında.

Ei97821

Yardım istiyor ya YARDIM İSTİYOR, inşallah bi şey yapmaz kendine. Gerçekten çok üzülürüm.

İğrençlik

taeyeon un instagram hesabına güzel yorumlar yapalım lütfen. özellikle son instagram paylaşımına https://www.instagram.com/p/B6u5ubABJXt/?utm_source=ig_web_copy_link

Selen

Kıza gerçekten çok üzülüyorum .mental olarak zor bir süreçten geçiyor .umarım destek alabileceği kişiler vardır .

QueenSS

Depresyonda olduğunu açıkladığından beri sanki her gönderisini intihar edecekmiş gibi yorumluyorlar. Belki de öyle bir amaçla atmıştır ama biz bunu bilemeyiz bilecek olanlar yakın çevresi. Eğer yardım etmek istiyorsanız nefret yorumu yazmayın yeter. Kalanı kendisinin ve çevresinin yardımlarıyla olacak bir şey. Sürekli yorumlarda intihardan konuşulması onu da rahatsız ediyordur bence. Depresyona giren herkesin sonu intihar değil ya (inşallah öyle bir şey olmaz)
Bu arada bu gönderiyi 13ünde çıkacak repackage albümün haberinin şirket tarafından verilmemesi, radyo programından duyulması nedeniyle attığını düşünüyorum önemli bir şey yoktur muhtemelen sonrasında hikaye paylaştı çünkü.

Taebeyb

Ne paylaşmış?

weso

neyse ya umarım iyidir

Didem.x1

Bu aralar birçok idol bunu yapıyor artık bana samimi gelmiyor.

sofya

Kan dondurucusun.

Kdlfşsşdş

Sen sektörün ne kadar leş olduğunun farkında değil misin? Sanki zevklerinden yapıyorlar. Hara intihara kalkışıp kurtarılınca bile ilgi çekmek için dediniz Sullii ye aynı şekilde. E samimi olduğunu kanıtlamak için illa ölsünler o zaman? Sonra ay çok severdim melek vs dersiniz. Reziller.

Yeni Yazılar