MAP OF THE SOUL: 7
Yılın Albümü
En İyi Pop Vokal albümü
En İyi Düzenlenmiş albüm, klasik-olmayan

DYNAMITE
Yılın Plağı
En İyi Pop Duo/Grup performansı
En iyi klip
Yılın şarkısı

1. Vay be

2. BTS fighting!!!

3. Umarım BTS en az bir kategoride aday gösterilir

4. BTS Dynamite büyük başarılar elde etti, bu seferkini merakla bekliyorum

5. BTS fighting~ ~ ~!!!! Bu sefer kesin!! Adaylar ne zaman açıklanacak?

6. BTS En İyi Pop Duo/Grup performansı için aday gösterilmeyi hak ediyor

7. Bu sefer Grammy’de performans sergileyelim

8. Umarım BTS Grammy’de performans sergileyip ödül alır

9. BTS inanılmaz ㅋㅋㅋ

10. Umarım BTS Grammy sahnesinde Dynamite performansı sergiler

 

Kaynak: Knetizen

 

Abone Ol
Bildir
guest
53 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
KINGEXO

pek bir şey beklemiyorum grammy son yıllarda fazlasıyla ırkçı davranıyor ve uzun süredir hak eden sanatçılara bile ödül verilmedi tamamen popülarite üzerine ödül dağıtmaya başladı kısaca mama = grammy.
Aday olamaz ya da ödül alamasalar bile başarısı kanıtlanmış bir grup olduğu için üzülmem.

xxx

Mama ile Grammy’i de eş tutmazsın ama… Her ödül töreni dünyanın en adaletli ödül töreni olmayabilir doğrudur da Grammy’nin adı bile yeter prestiji var sonuçta. BTS üyeleri de o sahnede performans sergilemeyi her şeyden çok istiyordur bence.

JenBellaShakespare

Bence en iyi pop grubu ödülünü hak ediyorlar, diğer adaylıklar için çok bir şey diyemeyeceğim ama kesinlikle en iyi pop grubunu hak ediyorlar.

...

Jonas varken Bts fayans yalar

KINGEXO

ikisi de başarılı bir grup birisini överken diğerine fayans diyerek küçümsemen tam olarak sana yakışır zaten.

JenBellaShakespare

Şahsen jpnas brothers’ın başka şeylerden alacağına eminim ama en iyi pop grubunu BTS’in hak ettiğini düşünüyorum :< Birde kankacım böyle kaba olmasan mı? :<

Cooky

Şu seviye de bir insanın neyiyle kankalık kurdun çok merak ediyorum.

JenBellaShakespare

Geekten kankam olduğunu mu düşündün :> kırıldım :< ben kendi gibi ona karşı davranmamaya çalışıyorum çünkü istediği şey bj farkında değil misiniz? Bu sizin ona karşı yaptığınız yorumlardan resmen zevk alıyor ve ben kesinlikle ona karşı istediği gibi davranmayacağım. Ayrıca ironi yapıyorum, verçekten şöyle saygısız vbir insan ile kankalık kurabilecek biri gibi mi gördün beni cooky kırıldım cidden.

Cooky

Ay tamam kusura bakma. Belki konuştuğun biridir falan dedim. Neden keyif aldığı belirsiz antiliğin de en zavallıcasını yapıyor. Buraya yaptığı yorumlar neyse Jeongyeon a yaptığı yorum gerçekten yuh dedirtti bana.

JenBellaShakespare

Terbiyesiz işte. Sorun değil :’) :*

Moon’s Lights

Adım gibi eminim ki hayatında toplasan 5 defa Jonas Brothers dinlememişsindir ya da grubun başarıları ile ilgili hiçbir bilgin yoktur. Sırf çocuklara anti olduğun için böyle saçma bir kanıya varabiliyor olman çok gülünç açıkçası. Şu ana kadar grubun hangi başarıları BTS’den çok daha iyiydi? Bana liste başarısı çok iyi olan bir kaç şarkılarını söyle desem verebileceğin tek cevap Sucker olur. Fiziksel albüm konusuna değinmiyorum bile çünkü BTS fizikselde duvar. Hadi single, albüm başarısını bırakıp konser konuşalım desem yine yorum yapamayacaksın çünkü senin gibi bir çok anti BTS’in efsanevi Rose Bowl başarısını bilip bilmemezlikten gelmeyi çok seviyor. Yani bu içi boş… Read more »

Cooky

Bts le ilgili karın ağrın tam olarak ne senin acaba. Bts kazandığı zaman diğerleri mi fayans yalıyor olacak. Bu nasıl bir seviye ya.

아수만

Allah aşkına bu ne hadsizlik ya. Bu tarz yorumcular site yöneticileri tarafından neden engellenmiyor? Ne biçim iş yapıyorsunuz? Tek amacınız kaostan beslenmek olmuş.

TiredSunflowerInAStrangeCity

lee soo man yazıyor sandım lkndlrfo
aynen asuman, çok haklısın. kaos isteniyor ama ondan engellenmiyor bunlar.

아수만

Lee Soo Man mi?? 😹 Ayy tövbe yarabbim ya 😹😹

Büş

Yine mi geldin üç nokta sjhshshs Bts antisisin anladik ama her bts haberine yorum atmakta ne bilim acınası yani bu kadar mı işsizsin? 🤭

Aycik

Grammyden pek ümitli değiliz… Bilinen bir gerçek var ki aşırı ırkçı bir ödül töreni. Umarım hakkımız yenmez bu sefer. Yılın şarkısı ve albümüne kesinlikşe aday olmamız lazım… albüm satışları dinlenmesi vs hepsi iyi durumda. Tüm kriterlere uyuyor. Mesela billboard iyi ikinci turu yapmışken yılın turu ödülüne aday göstememişti bizi. Listedeki ilk 5i aday göstereceklerdi ama bts 2 olmasına rağmen aday göstermemişlerdi. Grammyde öyle bir şerefsizlik yapacak gibi. Ne kadar prestijli bir ödül töreni olsada dünyadaki en ırkçı ödül töreni malesef…

Duru

Hayran değilim ama çok çalışıyorlar, hak ettiler.

la cha ta

Hak ediyorlar ama grammy pek adil değil,Lorde Ari ve BTS epey haksızlığa uğradı.Umarım kazanırsınız bangtan

jongjong

bir çok ödül töreninde haksızlık yaşanıyor bence artık önemli olan fan ve sanatçı arasındaki memnuniyet yani demem o ki kim kimi seviyorsa bu zaten oldukça büyük bir ödül kazanmazsaniz da üzülmeyin army dostlarım zaten grubunuzla bir sürü harika şeye imza atıyorsunuz bende bir exol olarak her zaman exo ile gurur duyuyorum

Cooky

Grammy den ümidim çok yok ama inşallah olur.

FOD

Yani yıllardır ne adaylık ne de ödül almayan baya kült şarkıcılar ve sanatçılar var..hemen versene diye aceleci olmamak lazım hem de pek çok haksızlığın olduğu örnekler varken ama umarım güzel şeyler başarırlar,zaten başarılılar…geçen sene peki kaç başvuruda bulunuldu, bilen var mı ?

Last edited 6 gün önce by FOD
Mevy

Geçen yılda aynı kategorilere gönderdi(yanlış hatırlamıyorsam) Ama hiçbirinde yine adaylık alamadı.

FOD

Bu sene İngilizce şarkı ya bence şans daha yüksek..

Mevy

Evet İngilizce ama söyleyen Koreli. 😂Gerçi dynamite gerçekten baya bir hit oldu. Ama grammy kimlerin hakkını yedi BTS i harcaması çok dokunmaz onlara. Ama grup, yılın şarkısı ve kaydında adaylık alması gerekiyor. Bakalım 20 Kasım’da açıklanacak.

Lover

Ümitli değilim ama çocuklar için her şeyin en iyisini diliyorum

Büş

İçimden bir ses içinden en az bir tanesine aday olacaklarini ve bu sayede BTS Grammy de performans sergileyecek diyor. Biliyorsunuz Suga nin her istedigi gerçekleşiyor grammy de performans sergilemek istediğini söylemişti buda gerçekleşecek gibi. Çünkü bu sene BTS çok büyük başarılar elde etti özellikle Amerika’a her ne kadar ırkçı olsalarda görmezden gelmemeleri imkansiz🤗

Annie

En iyi pop duo ödülünü hak ediyorlar

Bir Army

Bu noktada adaylık almak ödül kazanmakla eş değer olur çocukların Doğudan geldiğini düşününce. Çocuklar gerçekten hak ediyor. Umarım oy verenler adaletli bir şekilde verir. Bizim çocuklar da Grammy oy komitesi içinde hangi kısımda geçerli hatırlamıyorum ama kendilerine oy kullandılar sanırım daha önceki konuşmalarda kendimize oy kullanıyoruz demişlerdi. Umarım adaylık alırlar . Bu sene önceki senelerde dahil bayağı etki ettiler müzik piyasasına .

Efendim

inşallah adaylık alırlar, en çok istediğimiz şey aday olmaları ve kendi sahnelerini sergilemeleri, elbette ödülüde kazanmalarını çok istiyoruz ama aday olabilmek bile büyük bi başarı, geçen sene de adaylık için yeterli olmalarına rağmen adaylık alamadılar, sadece LY: TEAR tasarım konusunda aday olmuştu önceden. inşallah bu sene mutlaka bi adaylık alınır. albümleri bb 200 de 1. oluyor ve uzun süre listelerden düşmüyor hala MOTS: 7 78. sırada ve LOVE YOUR SELF ANSWER: 150. sırada. , şarkıları uzun süre HOT 100 de kalıyor ki bu sene DYNAMITE 3 kere 1. oldu ve 2. sıradan düşmedi. dünya albümleri listesi ve diğer listeler, spotify,… Read more »

Quartz

Grammynin ırkçı ve hileli olduğunu biliyoruz sonuçta🥳✌️ O yüzden aday bile olamazlarsa çok takmamak lazım grammy olsa da olmasa da başarılılar sonuçta başarılı olmak için illa grammye gerek yok

Last edited 6 gün önce by Quartz
Sena

Monsta X de adaylık gönderdi. Yılın pop albümü olarak umarım İngilizce albümleri adaylık alır 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Hadi sektörün kralları yolunuz açık olsun 💖💖💖💖👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

la cha ta

monsta x e de başarılar

SMstan

BTS zaten başarısını kanıtlamış bir grup. grammyden pek ümidim yok ama kazanmalarıda iyi olur.

e-x-o listen

Grammy den umudu olan var mi ??¿

ARMYLİNKLAND

IRKÇILIK İS LOADİNG

linçetmeyinlütfen:(

Arkadaşlar neden eleştirenlere karşı çok kabasınız? BTS benim de dinleyip takip ettiğim bir grup, çok fanları değilim ama severim. Fakat şöyle de bir gerçek var; Grammy’de solo sesiyle yarışan bir çok aday varken tutup da BTS’e 7 ödül vermek pek akıl işi değil. Bu ödülü zamanında Adele, Rihanna gibi ses tonu çok güçlü kişilere verdiler. Linç yemek istemiyorum ama herkes Grammy adaletsiz falan demiş :’) Yani yapmayın etmeyin. Eğer alırlarsa klip ödülünü alırlar çünkü aşırı iyiydi.

Sametinyourarea

No one:
BTS:777777777777777777777

Annie

Ah samet bol eksili kekim

Sametinyourarea

Ahahaha eksilmeyen tipleri biliyorum o yüzden np

mia

7 demekte ne var

Deprosyandayım

Neden eksi aldın djjsjsjsjsjs

sametinyourarea

çünkü ben söylüyorum…

...

Boş hayallerdeler yine. Top Social alıp ağlarlar

KINGEXO

Eminim sende köşende her gece bts’in başarısını görüp zırlaya zırlaya ağlıyorsundur yoksa bu kuyruk acının başka bir açıklaması olamaz.

ARMYLİNKLAND

Seni her yerde görüyorum. Ayrıca Bir EXO-L in Bangtan ı desteklemesi çok hoş❤

Cooky

Aday olmak için uğraşmak aday olmak boş hayal mi oluyor. Yıllardır her ödüle aday olan olmaya çalışan herkes boş hayal mi kuruyor?

assyaa

hayatsız olduğun için mi sürekli btse sallıyorsun:( yazık ya

Büş

Yine derken ahshahsg BTS in bu zamana kadar kurduğu bütün hayaller teker teker gerçek oldu şimdi sırada bu var grammyde performans sergiledikleri zaman gorucem ben seni üç nokta. KUDURMAYA DEVAM. 👍💜

恋してる

ÇOĞU ARMY den haz etmesem de eminim birçoğu fazlaca hesap açıp aday oldukları birkaç ödülü almak için oy verirler. Ayrıca başka fandomların da kendi grupları eğer aday değilse yardım edeceğini düşünüyorum.

Last edited 5 gün önce by 恋してる
aley

hiçbirine aday olmazlarsa çok komik olur xd

KINGEXO

komik bir durum olmaz çünkü grammy böyle örneğin Demi neredeyse 12 senedir müzik sektöründe her yıl grammy için 5 6 kategoride adaylık gönderiyor bu zamana kadar sanırım sadece 1 defa aday olabildi.

assyaa

sizin gibi antilere bile grammy konuşturacak hale geldi bts ya düşünsene tek seviyeniz mama iken birden billboard grammy falan oldu xd