Benzer Yazılar

[THEQOO] BTS V, sevgili haberlerine sinirlendiğini belli eden gönderiler paylaştı + gittiği sergiden fotoğraflar

bts v weverse update 1

“İçler acısı, ÖF diye şarkı söylemek istiyorum”

bts v weverse update 2

“Enselerine zehirli iğneler fırlatacağım. Ensenize dikkat edin”

1. Sinirliyken bile çok tatlı ㅠㅠ

2. Wow, V’yi ilk defa sinirli görüyorum ㅋㅋㅋㅋㅋ cidden sinirlenmiş olmalı

3. Sevgilileri var ya da yok umrumda değil, Taehyung birini seviyorsa onu tebrik edeceğim~~ Umarım istediği her şeyi yapabilir~~

4. Ünlüler cidden çok yorulmuş olmalılar, özellikle BTS

5. İçimden bir his geldi.. Grammy… bu sefer bir Grammy mi alacaklar acaba

6. Onun için zor bir gün olmalı.

7. Ünlüler de insan, onları rahat bırakın

8. İlk defa Taehyung’u böyle görüyorum ㅠㅠ Umarım Taehyung üzülmez ㅠㅠㅠㅠ

9. Taehyung’a dokunmayın

10. V fighting ㅠㅠㅠ seni destekliyorum, bugünlerde çok fazla tuhaf insan var


[THEQOO] BTS V’nin dün gittiği serginin atmosferi

Kalabalık bir sergiydi

Hayranlarla da bir sürü fotoğraf çekildi

the atmosphere of the exhibition that v went to yesterday 1the atmosphere of the exhibition that v went to yesterday 2the atmosphere of the exhibition that v went to yesterday 3the atmosphere of the exhibition that v went to yesterday 4

V daha önce de bir sürü sergiye gitti

the atmosphere of the exhibition that v went to yesterday 5the atmosphere of the exhibition that v went to yesterday 8the atmosphere of the exhibition that v went to yesterday 9the atmosphere of the exhibition that v went to yesterday 10the atmosphere of the exhibition that v went to yesterday 11

1. Ben ise sadece yüzünü görebiliyorum… Çok yakışıklı

2. Alnına ‘V’ yazmış gibi, sevgili dedikoduları çok saçma

3. Neden ben de gitmedim??????? ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ Onu gören insanları çok kıskanıyorum

4. Ona dokunmayın. Diğer birçok ünlünün ve halkın da o sergiye gittiğini duydum.

5. Canı ne isterse onu yapabilir, lütfen..

6. Yok artık… Bir tek ben evimde oturmuşum herhalde

7. V uzun boylu ve yakışıklı. Bir kızla gezen her erkek o kızla çıkıyor mudur?? Joseon döneminde mi yaşıyoruz?

8. Taehyung’u gerçek hayatta gören insanları çok kıskanıyorum

9. V için üzülüyorum.. Umarım ileride istediği sergilere rahatça gidebilir

10. V’nin yüzü de bir sanat eseri

K: KNetizen

guest
62 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
aycik 🦭

Sinirlenmesi çok normal. Daha önce bir vlive esnasında takip edilmesinin ne kadar kötü ve rahatsız edici olduğundan bahsetmişti. Dün haber sitesinin yazısını okudum. Ona tae olduğunu sormuşlar o da hayır değilim demiş ve uzaklaşmak istemiş. Ama muhabir ısrar edip rahatsız edince mecburen evet benim demiş. Çocuklar adam akıllı bir sergi bile gezemiyor bunlar yüzünden. Ki dün sergiye 7si birlikte gitti. Sasaeng çekimi olduğu için fotoğrafları atmayacağım. Buna rağmen aptalca haberler yapıp günlerini mahvettiler resmen. Bu araca çeviri azcık yanlış. “İçler acısı, ÖF diye şarkı söylemek istiyorum” değil “İçler acısı, UGH! diye şarkı söylemek istiyorum” olacak. Ugh! bts rapline şarkısı.

moonchild

Sinirlenmesi çok doğal değil mi. Aileye karşı ya da kendi bir ilişkisi varsa ona karşı mahçup olmuş olabilir.

moonchild

https://twitter.com/LouderThanYou7/status/1448733114432425986?s=20 Bu thread zaten anlatmış. Globalde çok şeyetmemiş olabilir ama.

aycik 🦭

Çok korkunçlar ya

hikaru

Çok üzüldüm ya , ne kadar kötü. İnşallah hepsine dava açılır.

aaa

Olaya namjoonuda katmışlar sanırım ayı emojisi namjoon değil miydi. Yok röportajda baba olmak istediğini nasıl söyler falan. Sanki baba olunca yada sevgilin olunca şarkı söyleme dans etme yeteneğin kayboluyormuş gibi davranıyorlar.

moonchild

yok tae röportajlarda hep baba olmak istediğini söyler ya. bunu alıp grubunu önemsemiyor kızlar onun için daha önemliye getirmişler.

aaa

Anladım tweetlerde ayı ve kaplan emojileri vardı. Onlarda tae ve namjoon emojisi diye ikisinide olaya kattılar sandım. Birde müzeye namjoonda gitmiş falan denmişti sanki hepsini birbirine kattım 😅

bir army

Söylediği şeyler UGH’tan . Tae’nin terlik aşkı beni güldürüyor ya 😂 Çocuk düğünü olsa ona da terlikle gider ,sevimli 😍 Şu ortama bakınca sevgisiyle açık açık gideceğini sanmıyorum ben çok düşük bir ihtimal yani. Squid Game’de ki adamın kıyafeti ve maskesi değil mi ya şu takım elbisrli fotoğraf.

flove

Ünlüler için üzülüyorum. Kiminle yakınlık kursalar açığa çıkınca o kişi sırf bu sebepten zor zamanlar geçiriyor. Sonrası full mahcubiyet hissi

linc yerken obez oldu

Üyelerden birisinin bu şekilde tepki göstermesi gerekiyordu

Last edited 1 ay önce by Linc yerken obez oldu
annasavedyou

Haklı olarak sinirlendi. Muhtemelen sinirlenme sebebi sevgili dedikodusu çıkması değil direkt olarak yalan olması idi. Gerçekten bir tek alnına V yazmadığı kalmış. Bu yüzden de sinirlenmiş olabilir. Rahatsız edilmeden rahatça dışarı çıkmak bir sergi gezmek istemiş ve olanlara bakın. Tabii ki sinirlendi. Üzülüyorum ya. Bu kadar ünlü olmak bir şeyler verdiği gibi çok şey de götürüyor işte.

saykoarigato

sevgili dedikodusuna bu kadar sinirlenen ilk kez bir idol görüyorum. ya da ben ilk kez boyle bir haber okudum

hikaru

Çünkü kızı çok zor durumda bırakmış gazeteciler , delulu fanlar ,antiler ,akgaeler ,oppacılar falan ,kendini mahçup hissetmiş olmalı.

jungkook'un tavşan dişleri

Düşünsene kız belki de Taehyung’un arkadaşıydı ve bu olaydan sonra paparazziler kızı bayağı zor durumda bırakmış. Açıkçası ben arkadaş olduklarını falan düşünüyorum çünkü daha önce haklarında daha kötü iftiralar atıldı ama hiç böyle tepkiler vermediler. Belli ki çocuk kendini mahçup hissetmiş.

jeykeeey

İyi yapmış Keşke artık Jk da böyle tepki gösterse ciddi ciddi tüm sektörle sahipleniyor bu çok rahatsız edici

houseofcards

jungkook un sevgili haberi ciktiginda sinirlenmekten cok bize karsi kendini mahcup hissetmisti zaten cok eksigi oldugunu dusunen birisi o zamanlari hatirladikca kalbim aciyor

jeykeeey

Bu çocuk hala eksiklerini olduğunu düşünüyor ya ben birşey demiyorum. Hala gençler hayatlarını en güzel yaşamaları gereken yaştalar ama bunu yapamıyorlar çok üzülüyorum onlar için

Last edited 1 ay önce by Jeykeeey
hikaru

evet özellikle saçını uzatmasına, dövme yapmasına ve piercing takmasına olumsuz tepki verenlere sert tepki verse keşke. Jungkook un yerinde olsam herhalde albüm konseptine ters olmadığı sürece saçımı uzatırdım hem de belime kadar. gene de yapmak istediklerini yapıyor çok şükür.

jeykeeey

Bence artık takmıyor en son saçını uzatacağını söylemişti ama yine kesti jwşsmudlenf

uykucu

Hayranlarının olduğu bir yerde V’nin sevgilisiyle randevuya çıkacağına düşünmek de ne bileyim gdhsjsksk Hadi her şeyi geçtim de Kpop dünyasında ilişkilerin normallesmemesi hala garibime gidiyor, Kore’de sevgilin olmadığında garip karşılandığına denk gelmişken idollere böyle olmasi celiski hdhdjdjjeke

sanito

Yahu adam 26 yaşında velev ki sevgilisi bundan doğal ne var. Allah idollerin sevgilisine sabır versin valla. Hep şakayla karışık böyle sevgilim olsun deyip duruyoruz ama aşkımı deli dolu yaşayamayacağım bir ilişki asla istemezdim. Abi sevgilin var değil elini tutmak yanına bile yaklaşamıyorsun çok saçma gejetkyrtkghröhr

iwashere

Gerçekten ünlü olmak zor .Herhangi bir haberin çıkmasın diye konuşmalarını bile tartmak zorundasın.Kimseyle arkadaşça bile yakın olamıyorsun. Herkesi memnun etmek zorundasın. Özel alan ve özel hayat hiç yok zaten. Çıkan bu haber karşı taraf içinde oldukça sinir bozucu. Bir de onun mahcubiyeti de ekleniyor. Şöyle düşünün bir işiniz var full mesai. Mesai saatinin dışı diye bir kavram yok.

dokunmayın çok fenayım

Bu kadar eksinin yanında bence artısını da düşün ömrünün geri kalanında çalışmasa bile geçimini sağlayacak birikimi var şimdi para her sey degildir muhabbeti yapmayalım para her sey olmasa bile her şeyi etkileyen ve olmasını sağlayan bir araçtır.
(Saygısız ve seviyesiz yorumlara cevap yazmam ona göre yanıt verebilirsiniz)

iwashere

tabii orası öyle. Çok ciddi miktarlarda para kazanıyorlar ve dediğin gibi ömürlerinin geri kalanında çalışmak zorunda bile değiller .Ama öte yandan tam anlamıyla parayla saadet olup olmadığı tartışma konusu. Yani bizler sürekli geleceğimizi düşünerek ve yarınımızı hesaplayarak yaşadığımız için paranın mutluluk olduğunu düşünüyoruz en doğal haliyle. Ama o kadar paranın içinde çocukluklarını, gençliklerini normal bir şekilde yaşayamıyorlar. Ve aslında bunun etkisi o kadar çok fazla oluyor ki. Her şeye kolay ulaşıyor olmak da hayattan zevk alınmasını engelliyor bir nevi yaşamanın anlamı kalmıyor. Paran var gezemiyorsun arkadaşlarınla özgürce dışarı çıkamıyorsun o zaman pek anlam ifade etmiyor. Bu yüzden kpop dahil ve… Read more »

dokunmayın çok fenayım

Kesinlikle öyle bu şatafatlı yaldızlı hayatın böyle bir bedeli oluyor. Psikoloji hakkında yaptığın yoruma da katılıyorum ama paran varsa ruh sağlığın için bile en iyi psikologa gidiyorsun her sey para değil ama dediğim gibi bütün yollarda para sayesinde ya açılıyor ya da daha kolaylaşıyor. bence herkesin çocukluğuna dair yaşayamadığı hayalleri vardır ama en azından onlar (bts/idoller) bunlarin olmasa bile ikameleri saglayacak güç ve durumdalar. Artık o sosyal hayatlarındaki zorluklarına da istemeyerek de olsa bence adapte olmuşlardır 8 yıldır bu sektörü en iyi onlar biliyor ve (debut öncesini de eklersek)kültürlerinin olumlu ve olumsuz getirilerini aynı şekilde. Velhasıl “bana göre” yaşadıkları hayatin… Read more »

Last edited 1 ay önce by Dokunmayın çok fenayım
jungkook'un tavşan dişleri

Ya düşünsenize kız belki yakın arkadaşı ama sevgili haberi çıkınca ne kadar mahçup olmuştur veya sevgilisi varsa bu tarz haberler sevgilisiyle arasında sorun çıkarabilir. Çok saygısızlar cidden.

hikaru

Bir ünlü karşı cinsten biriyle yan yan durup ,konuşup , sohbet ettiyse vs illa ki sevgilidir bu geri kafalı netizenlere göre. Çok saçma . Taehyung un tepkisini göstermesine sevindim. Umarım özgürce diledikleri etkinliklere ,sosyal aktivitelere katılabilir ,insanlarla sosyalleşip konuşabilirler.

lamdsldjla

Sadece karşı cinsle de değil ki..idollerinin yanına sinek(bak dişi demiyorum sadece sinek) bile yaklaşsa ya shipliyolar ya da oppacı krizine giriyolar
oppacılar, antiler ve gerikafalı famlar-netizenler hayatımızdan çıkınca dünyamız:🌸🐞🐝💐🐥🐼✨🌈

lightless

cidden çok sinirlenmiş olmalı… böyle de yaşanmaz ya esir misin hür müsün belli değil

miriyah

tae çok açıkça belli ediyor sinirlendiği zaman. bu özelliğini seviyorum. içinde tutup kendini yiyip bitirmesindense insanlara duygularını belli etmesi çok güzel. bence diğer idoller de bunu yapmalılar çünkü insanlar onlara robot gibi davranıyor

sea

Çok üzücü gerçekten, Taehyung ve grubu sayısız başarılar elde ederken sessizliğe gömülen kmedia şimdi utanmadan kendi muhabirlerlerinin nasıl stalkerlık yapıp özel alan ihlal ettikleriyle ilgili boy boy makaleler döşemiş

sena

Sinirlenmesi gayet normal, kimi görseler sevgilisi diyorlar bence sinirlenmekte çok haklı

cery

Olaya çok hakim değilim fakat yanında ki kişi gerçekten arkadaşı ise yaşadığı mahcubiyette dolayı bu kadar sinirlenmesi çok normal. Üzüldüm açıkçası umarım böyle bir olay bir daha yaşanmaz dicem ama malum yaşadığı ülke olsun fan kitlesi olsun her karşı cinsle yanyana geldiğinde sevgili dedikleri için çok zor gibi

bts army

Sinirlenmesi normal

güzel yılmaz

Allah akil versin bu zihniyete

uwu

Sevgilisi mi kıskandı naptı acaba ekdndkdfjfkdk

kiminhayranıbu

şunu anladım bts in gerçekten sevgili haberi olsa armyler delirirmiş Allah sabır versin üyelere

swag

Ne alaka delirenler sadece toxic fanlar. Ya oppacılar ya da shipperlar. Benim gördüğüm bütün armyler onları destekleyeceklerini söylüyordu.

hammurabi

Hangi platform bu bilmiyorum ama whatsaap durumuna atarlı özlü sözler yazan kekolara benzemiş. (Sinirlenmekte haklı) Tabii V yaptığı için sevimli olmuş.

yorummer

ensesine bişiler fırlattığın yine senin fanların ahahjajajamd

moonchild

Dünden beri kfanlar iki tarafında adı geçmesin diye uğraşıyor. Nasıl senaristlersiniz pes. Asla stalkerlar ya da newsen vb. kaynaklara tonlarca mail atıp bu haberleri yayın diyenler. Sen o musun diye sıkıştıranlar değil sinirlendiği. Puhahaha

Last edited 1 ay önce by moonchild
yorummer

anlatım bozukluğu konusunda yeni bir çığır açmışsın koskoca paragrafta bi tane anlaşılır cümle yok

moonchild

Yoo gayet anlaşılır yahut ne dediğimi anlamışsınıdır zaten. Diyorum ki sinirlendiği kesin stalkerlar ,büyük haber sitelerine tae hakkında haber yayınlayın diye tonlarca mail atanlar ve sergide gelip sen tae misin diye sorunca evet cevabı alana kadar rahat bırakmayanlar değildir.

Last edited 1 ay önce by moonchild
yorummer

enseye bişiler fırlattığına göre vahşi sanırım biraz

moonchild

Ensesine kadar girip foto çekenlere….

jungkook'un tavşan dişleri

UGH! ŞARKI sözü olduğunu bilmiyorsun konuşma zira bilmediğin için değil, bilmeden konuştuğun için cahil ve a*tal konumuna giriyorsun. Ayrıca olay olduğundan beri bu kadar büyüme sebebi fanlar vs. Değil. All kpop, koreaboo GİBİ büyük haber sayfalarının bunu haber yapması. Global fanlar hiç takmadılar bile zaten. K-fanlar da olayı kapatmak için bayağı uğraştılar. Uyan babaanne Bangtan sevgili haberi çıktığında 5 milyon insan linçlese bile arkalarında 50 milyon destekleyenleri vardır. En azından çocuk ona iftira atanlara boyunlarına zehirli iğne batıracağını söylemiş. Mesela Uygurların boynuna zehirli iğneler batıran bir hükümeti destekleyen idoller de var, ve tabii onları savunan a*tal fanları. Kıyamam sana bir… Read more »

easy peasy lemon squeezy

“Mesela Uygurların boynuna zehirli iğneler batıran bir hükümeti destekleyen idoller de var, ve tabii onları savunan a*tal fanları.”

cavap aşırı iyi yalnız

yorummer

artık nasıl bir sinirle yazıyorsan bütün paragrafı başka bir kullanıcı kişisine atmışsın 🙁 şarkı sözü değil demedim ki ben o kadar yazıyı bunun için mi yazdın 😂😂

jungkook'un tavşan dişleri

Sinirden değil şekerim. O kadar rezilsin ki bir sürü insan cevap veriyor, o yüzden karıştırmış olabilirim. Tabii kapasiten az olduğu için bunu bile ben açıklamak zorunda kalıyorum. Ayrıca o koca paragraftan anladığın tek kısım son yazdığınsa saygı duyarım. Toplumda sadece zeki insalara değil, zekâ seviyesi düşük kişilere de saygı gösterilmeli çünkü. Koca paragraftan tek kısma takılmak büyük başarı şirine 👏🏻

yorummer

işte elli kişi cevap yazıyor da bi sen karıştırıyorsun 😂😂 ve artık sıkmadı mı ya her haber bana nefret döküyorsun.. bir değil iki değil bu anı kollar gibi vıdı vıdı hiç bitmiyor aynı şeyleri ötüyosun. İlgi açı mısın nesin bi insan devamlı birine bu kadar takıntılı olmaz ki. Sana cevap vermem hoşuna gidiyor sanırım ama yeter bence ya ben ilgilenmedikçe iyice ne diyeceğini bilemeyip konuyu sapıtıp her haber Uygur Türklerini araya sokuyorsun. Uygur Türklerini bir de keşke önemsesen sorsak ne yardımı yaptın diye hiçbir şey. Ama burda bana duyar kasıyorsun yüzsüzlük yapma

easy peasy lemon squeezy

Devamlı birine takıntılı olunmayacağını biliyorsan BTS’e niye takıntılısın

yorummer

Öyle olduğuna inanmaya devam et ne diyim

jungkook'un tavşan dişleri

Her haberde BTS’e nefret yorumu yazdığın için sitedeki insanlara cevap hakkı doğması normal değil mi şirine 🥱 Uygur Türkleri için buradan bir şey yapamıyorum ama senin gibi zulmü destekleyenleri de savunup masum çıkarmaya çalışmıyorum. Ayrıca herkes bir kere karıştırabilir, cevap yazdığı kişiyi. Verecek cevap bulamayınca yanlış kişiyi etiketlememi bahane edip durma. Çok ucuzca bir hareket. Yemin ederim BTS, BP ve Twice başarılı olduğu için asla çekemiyorsun. O yüzden her haberde kuduz köpek gibi iğrenç salyalarını akıtıyorsun. Bu grupların bir haberi çıksa diye pusuya yatmışsın resmen, çok acınasıca. BTS artık sevgili skandalıyla yıkılacak bir grup değil yorummer. BTS’in düşüp istediğin grubun… Read more »

yorummer

tamam seni mutlu edicem ve seni ciddiye alıcam. Fakat bunu bir kez yapıcam insan olan bir kez anlar çünkü. Hassas bir konu olduğu için Uygur Türkleri hakkında söyleyecek olduğum şey şu: zorunlu ya da değil, istekli veya isteksiz Çin hükümetinin yanında duran herkesin karşısındayız. Buna Lay dahil. Evet Lay bilinçli ya da bilinçsiz, bunu bilemeyiz, Çin’in yanında durdu. Evet Lay’e artık destek veremeyiz. Fakat bu Lay’in Exo’daki yerini anlamsız kılmaz, verdiği emeği yok etmez. Yeteneklerini bitirmez. Az önce yanlış kişiye cevap verdiğin için seni iki kez alaya aldım ve bunun yüzünden sıkıldığını, bunaldığını ve çok ucuz bir hareket olduğunu söyledin.… Read more »

Last edited 1 ay önce by yorummer
jungkook'un tavşan dişleri

İlk paragraftan sonra okumadım yorummer. Her zamanki gibi önceki söylediklerini hiç söylememiş gibi davranıp paragrafını yazmaya başlamışsın. Ayrıca kimse seni durup dururken linçlemez. Her sevmediğin idole en ufak bir şeyde nefret yağdırırsan başka insanlara cevap hakkı doğar. Sevmeyebilirsin sorun yok ama seninki artık nefret seviyesi, bu artık hastalık derecesine gelmiş. İstediğin herkese salyalarını akıttıktan sonra biri karşı savunmaya geçince de niye her seferinde bana yorum yapıyorsunuz diye ağlamaya da hakkın yok. O yorumu yapıyorsan gelecek cevapları da göze al o zaman. Ayrıca Lay’i nasıl savunduğunu da şimdi inkâr etmişsin. Neyse iki yüzlü olmana alıştık artık.

yorummer

okuma kabiliyetinden bile yoksunsun. Sana cevap doğsa bile sen konu hakkında değil kişisel kavgalara giriyorsun. Benden aldığın ilgi ve alakanın sonuna geldin yeterince tahammülümü aştım

jungkook'un tavşan dişleri

Oturdum saçamalamalarını izliyorum. Bakalım nereye kadar saçmalayacaksın.

easy peasy lemon squeezy

bu eleştiri değil yalnız neredeyse her bts haberinde varsın ve nefret yorumu yazacağım diye saçmalıyorsun kendi grubuna objektif bakamıyorsun

gloss

şarkı sözü o -_-

Last edited 1 ay önce by GloSS
gloss

dünden beri laf yapan sizlerdiniz

buse

Hayır canım zulüm destekçisi yorummer gibi kişilere söylüyo adacwfacsaww

Yeni Yazılar

62
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x