Benzer Yazılar

[THEQOO] Cha Eunwoo’nun yeni dizisindeki yüz ifadeleri

[THEQOO] Cha Eunwoo'nun yeni dizisindeki yüz ifadeleri [THEQOO] Cha Eunwoo'nun yeni dizisindeki yüz ifadeleri [THEQOO] Cha Eunwoo'nun yeni dizisindeki yüz ifadeleri [THEQOO] Cha Eunwoo'nun yeni dizisindeki yüz ifadeleri [THEQOO] Cha Eunwoo'nun yeni dizisindeki yüz ifadeleri [THEQOO] Cha Eunwoo'nun yeni dizisindeki yüz ifadeleri [THEQOO] Cha Eunwoo'nun yeni dizisindeki yüz ifadeleri[THEQOO] Cha Eunwoo'nun yeni dizisindeki yüz ifadeleri

  1. Oyunculuğunun böyle olmasını beklemiyordum

2. Gerçekten oyunculuğu kötü

3. Yüzüne güvenip oyunculuk pratiği yapmamış galiba

4. Sadece fotoğraflara bakınca iyi mi oyunculuk yapıyor kötü mü anlamadım..

5. Kim Tae Hee hissiyatı veriyor

6. Sorun değil… kimse tamamen kusursuz olamaz…

7. Yüz ifadelerini nasıl kullanacağını bilmiyor

8. Oyunculuk dersleri almıyor mu?

9. Yüzü yakışıklı ama mimiklerini kontrol etmeyi bilmiyor

10. Sadece şarkıcı ve model ol en iyisi sen

11. Komedi dizisi olsa sorun olmaz ama tarihi dizide tuhaf kaçmış ㅋ ㅋ ㅋ

12. Bu dizinin türü nedir? Gerçek anlamıyla bir tarihi dizi değil, çizgiromandan adaptasyon mu?

13. Buradaki herkes bir idolün oyunculuğu hakkında önyargılı davranmış

14. Lee Yeon Hee’nin erkek hali

15. Kendi oyunculuk yeteneğini bilmiyor galiba ㅋ ㅋ ㅋ ㅋ ㅋ Tarihi diziler modern dizilerden daha zor

 

Kaynak: Knetizen

20 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Öl de ölelim Jessica reis

6. Sorun değil… kimse tamamen kusursuz olamaz…
Haklı bir yorum ama sadece güzel bir yüzün var diye de oyuncu olamazsın bence. Çok yakışıklı ya da güzel olup da rol yapamayan oyunculardansa iyi oyunculuk yapanları tercih ederim. Yok ben mutlaka oyuncu olmak istiyorum dersen de romantik komedi tarzındaki diziler ya da sinema filmleri tercih edilirse daha iyi olur bence.

DaRa

Güzel bi konuya deyinmissin ama bugunlerde aa yüzüm ne kadar güzel diyen oyuncu oluyor yada olmak istiyor🙄en kotusude gercekten iyi oluncu olanlar değil o çakma oyunculara başrol veriyorlar

SUNMİ

“Sorun değil… kimse tamamen kusursuz olamaz…”
Vay be sırf yakışıklı diye yaptıkları muameleye bakın. Kimse Joy için böyle bir şey söylememişti halbuki…

Ece

Çünkü o bir kadın idol ve bu korelilerin kadın idollere nefretini anlayamıyorum bunu da en cok hemcinsleri yapması gercekten saçma

Pınar

Bu çocuk balondu patladı, önceki şişirdikleri dizide de oyunculuğu “kolay role” rağmen vasattı

jung

haklı olmaları üzdü beni… dongmini sadece visuali ile dikkat cekmek icin kullanıyorlar gibi

SURMEW-BTS

Çocuk her fotoda farklı bir yüz ifadesi yapmış, sondaki gifte de mimiklerini kullanmaya çalışıyor sıkı çalıştığı belli, inşallah ileride daha da sıkı çalışıp iyi bi eğitimle daha iyi bi oyuncu olabilir. Ayrıca tarihi dizi diye bu tarz mimikler yapılamaz mı, o dönemde ki insanlar da insan değil mi, bu tarz yüz ifadeleri takınmamışlar mıdır ki böyle yorumlar yapmışlar.

sel

bence izlesen ne demek istediklerini anlarsın gerçekten oyunculuğu aşırı kötü 🙁

SURMEW-BTS

İzleyip göreyim ben de o zaman 🙂 Keşke sırf yüzü yakışıklı diye bazı kişileri dizi ve filmlerde oynatmasalar, bu işi eğitimini alan, okulunu okuyan ve gerçekten de çok yetenekli olan bi sürü kişi var.

db db

Şahsen ben idollerin oynadığı dizileri izlemeyi uzuuuun zaman önce bıraktım. Sırf güzellikleri veya fan kitleleri sayesinde oyunculuk yapabiliyorlar (ya da ÇOK güçlüler!). Bu aralar izlediğim bir dizi var ve Rihanna da konuk olarak gelmiş. Keşke gelmeseymiş… Rihanna bile olsan, oyuncu değilsen elin yüzün için o kötü oyunculuğunu izleyemem maalesef. (Oyunculukları arşa çıkmış idoller ve şarkıcılar başka tabii)

estuko

kesinlikle:/ harika bi senaryonun kadrosunda bir idol olsa bile diziden anında soğuyorum. bu yüzden uzun zaman sonra izleyebildigim tek dizi search:www

SeulgiWendy

Yakışıklı bir yuzu var ben onu ekrana yakıştırıyorum ama Gangnam Beauty gibi romantik komedi yada okulun cool çocuğu rolleri daha iyi gidiyor yani bence tek tip bir oyuncu tarihi diziler en zorları ve partneride oyuncu olmasına rağmen çok kotu oynuyor ve kimya sıfır uzgunum ChaEunWoo seni ne kadar sevsem de olmamış idol oyuncu on yargısı var evet ama bunu kırabilen ve hakkını verende bir elin parmağını geçmiyor doğal olarak insanlarda çaylak oyuncuların onlerinin kapatıldığını düşünüyor.

Kiddu

Kendisini My ID is Gangnam Beauty’de izlemiştim. Orada Do Kyung Seok rolü soğuk ve umursamaz bir rol olduğundan gayet iyi kalkmıştı bu işin altından. Bu dizisini hiç izlemedim. Ancak eğer çok kötüyse biraz eğitim alıp, romantik komedilerle başlaması daha iyi olur bence. Yine de yüzünü seviyorum. Oyunculuğu iyileşirse onu dizilerde izlemek isterim.

Aycik🎐

Şu yakışıklı veya güzelse oyuncu olsun kafasından çıksalar keşke. Oyunculukları berbat ama filmlerde dizilerde başrol oynuyorlar. Gerçekten bu durumdan nefret ediyorum. Aynı şey Türkiye içinde geçerli. Türkiye güzeli seçildinmi tamamdır. Direkt oyuncusun. Oynayamıyor. Yetenek sıfır sfır sıfır.

Cielo

Cidden haklisin 🙄 hele bi kac oyuncu var adlarini yazmiyorum onlar kendine nasil oyuncu diye biliyor😒 Miss Turkey den çikan evet artık oyuncu olucam bendee diyor hatta bi kaçı sırf kolay yoldan oyuncu olmak için Miss Turkey’e katılıyor

Aycik🎐

Kim olduklarını tahmin edebiliyorum. Mesela güldür güldür bir komedi programı ama oradaki oyuncuların oyunculukları o kadar harika ki. Sadece vücutları veya yüzleri standarta uymuyor diye diğerleri kadar değer görmüyorlar. Çok üzülüyorum bu duruma.

phj

Tek bir yüz ifadesi ile yıllardır oyunculuk yapıp sürekli başrol yapan bir sürü idol var, bu çocuğa neden bu kadar yüklenmişler ki.. Diziyi izlemedim ama en azından fotoğraflarda hangi duyguda olduğunu anlayabilirim. Bunun bile yapamayanlar oluyor realist olalım, sırf idol diye bu kadar nefret alıyor en başta. Bence de direkt başrol değil yan rollerde başlayıp kendini geliştirse daha iyiydi tabi ki.

the reve club

yüzü iyi ancak her yüzü iyi olana oyunculuk vermeyin be kardeşim beceremiyorsa model olsun müzik kariyeri de kötü gidiyor bahtı karaymış :/

Whotrynakillme

Sonqspjwpwjwpqq komedi dizisi değil mi şimdi bu

$$$

Oyuncuların ile ilgim yok ama Gangnam Beauty dizisi baya iyiydi yani beğendim

Yeni Yazılar