[THEQOO] Gruplarına en çok para harcayan fandomlar hangileri?

107

En çok parayı ARMY harcıyor. Hayranlar kişi başına BTS ürünleri (merch) için yaklaşık 545 dolar, konser biletleri için 541 dolar, albümler için 336 dolar harcıyor. Her hayranda en az 15 albüm var, en az 5 konser bileti alıyor.

TWICE hayranları kişi başına ortalama 824 dolar harcıyor. Hayran ürünlerine (merch) yaklaşık 173 dolar harcıyorlar ama konser biletlerine 446 dolar, albümlere 205 dolar harcıyorlar. Ortalama olarak hayranlarda 14 tane albüm, 4’ten fazla konser bileti var.

BLACKPINK hayranları üçüncü sırada, kişi başına yaklaşık 665 dolar harcıyorlar. Her hayran 349 dolar hayran ürünlerine (merch), 161 dolar albümlere, 155 dolar konser biletlerine harcıyor. BTS ve Twice hayranlarına göre BP hayranları çok daha az para harcıyor, buna rağmen 3. sıradalar çünkü grubun promosyon dönemi kısa sürdü ve fazla albümleri yok.

1. Neden bu haberi yazmışlar? Annem bunu öğrenmemeli

2. Bu sefer BP albümü aldım, en çok konser bileti almak istiyorum…ㅠㅠㅠ Konserlerine gitmeyi çok istiyorum ㅠㅠㅠ yüzlerini sahnede görmek istiyorum

3. Annem bu gönderiyi görmemeli

4. Daha almadığım bir sürü BTS merch var… 💜

5. Lütfen ailem bunu görmesin

6. Umrumda değil.. önümüzdeki yıl tüm paramı TWICE’a harcayacağım..

7. 5 konser bileti…? Ben 4 tane aldım ama konser iptal edildi

8. Satın alacak hiçbir şeyim yok, ama BTS’e para harcıyorum. Evden çalıştığım için kozmetik ve giyime para harcamıyorum, seyahat da etmedim, bu yıl BTS’e çok para harcadım

9. BTS’e para harcamak için para kazanıyorum ㅋㅋ

10. Ben burada yazandan daha çok harcadım.. ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

Kaynak: Knetizen

Önceki İçerik[THEQOO] NCT bu yıl toplam 5 milyon albüm sattı
Sonraki İçerik[PANN] 2020 SM için olaylı bir yıldı
107 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments