Benzer Yazılar

[THEQOO] Hongbin VIXX’ten ayrıldı

[THEQOO] Hongbin VIXX'ten ayrıldı

“7 Ağustost’ta Hongbin VIXX’ten ayrılmak istediğini belirtmiş. VIXX üyeleri ve Hongbin ile konuştuktan sonra şirket onun dileklerine saygı göstermiş ve Hongbin gruptan ayrılıyor. VIXX 5 üyeli devam edecek.”

1. Hayran olmasam bile çok sinirlendim… Çok kaba, gruptan nasıl böyle ayrılabilir?

2. Diğer VIXX üyelerini destekliyorum!!! Hayranlar da sıkı çalışacak ㅠㅠ

3. Hayranlara karşı hiç kibar değil ㅋㅋㅋㅋ

4. Artık tam zamanlı streamer olur herhalde…;

5. Onu 8 yıldır destekleyen hayranları hiç umursamıyor

6. Ayrılması daha iyiydi zaten… bir hayranın gözünden durum böyle… diğer idollere bakarken aşağılık kompleksi hissettiği için idol olarak devam etmesi imkansızdı. Bizim ona verdiğimiz hiçbir şey onu mutlu etmeyecek. VIXX başarılı bir grup olarak görülse bile Hongbin tatmin olmuş gibi değlidi.

7. Umarım Hongbin bundan ders alıp daha iyi bir hayat yaşar ve umarım artık başka gruplara laf atmaz

8. Ne yapacak bilmiyorum ama umarım stream yapıp VIXX üyeleriyle anılarını anlatmaz ya da diğer idollerden bahsetmez. Gruplarından ayrılan üyelerin sık sık yaptığı bir şey bu.

9. Hayranlara son kez bir yazı bile yazmadı

10. Bize hiçbir şey söylemedi, resmi fancafe’de ayrıldığı açıklandı. Hayranlara karşı bir gıdım saygısı yok.


[THEQOO] HONGBIN’IN VIXX’TEN AYRILDIĞI DUYURULDUKTAN BİR SAAT SONRA TWITCH HESABI AÇMASI
[THEQOO] Hongbin VIXX'ten ayrıldı

1. Eskiden yüzüne bakınca asla böyle biri olacağını düşünmezdim. Yeni Tegoshi Yuya mı olmak istiyor? (Ç/N: Japon grup NEWS üyesi, gruptan ayrılıp grupla ve diğer idollerle ilgili bir kitap yazdı!)

2. Koreli Tegoshi?????

3. Onu izleyen 3000 kişi vardı

4. Hayranların psikolojisini düşünemiyorum… geçen 8 yıl bunun için miydi

5. Geçmişte desteklediğim kişi bu mu? Sadece iyi bir hayat yaşa ve bir daha yüzünü gösterme

6. Ah artık bilmiyorum.. merak ettiğim için yayınını izledim, fancafe’yi daha çok kirletmek istemiyorum bu yüzden Twitch’te yapıyorum dedi… umarım ders alıp daha iyi bir hayat yaşar

7. Diğer üyeler ㅋㅋㅋ ne düşünüyorlardır acaba

8. VIXX’e yazık

10. Bir süre önce Hongbin hayranları OT5 stanlerle kavga ediyordu, Hongbin ayrılmadı diyorlardı ㅋㅋ şimdi yazdıkları hep silinmiş…

 

Kaynak: Knetizen & Pannchoa

28 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Starlight

yine sallayın tabi inanan çok. yayın yapmasının sebebi ig ve twitterının olmaması, yüz yüze açıklamak istemesi, fankafesi de silinmişti oradan yazmak istememiş. yayını hemen bitti zaten. kendisini yük olarak görüyor, hatasının düzelmeyeceğini grubun imajını bitireceğini sanıyor. ve elbette diğer sebepler de var, belki de tükendi. mesele alkol değil, mesele söyledikleri de değil. mesele nefretin büyüyüp onu yemesi. biz 5 ay bunun için mi bekledik? her şey düzelecek diyorduk olmadı. üyeler nasıl izin verebildi buna cidden çok şaşkınım, çok üzgünüm. çok üzgünüz fanlar olarak bir de bu yorumları görünce daha da üzülüyoruz. kstarlight ot5 destekliyordu bir süredir ama ona destek olan… Read more »

Last edited 1 yıl önce by Starlight
wtf

Olayın ne olduğunu bilmiyordum ve bu konu hakkında atılmış ilk gönderiye gittim. Orada sen açıklamışsın hatta linkler atmışsın hepsini izledim ve diyebileceğim tek bir şey var çocuğa yazık olmuş, hem grubuna hem de hayranlara üzüldüm.

Starlight

bunu görünce mutlu oldum çünkü açıklamaları okuyan, takip eden ve sonra değerlendiren insanların olması beni iyi hissettiriyor. teşekkür ederim bunu yaptığınız için ve düşünceleriniz için.

JenBellaShakespare

Çocuğu boş yere çıkarttılar gerçekten hiç bir suçu yokmuş, söyledikleri herşeyi çarpıtmışlar çok üzüldüm. Umarım geriye kalan hayatını güzelce yaşarsın.

Öl de ölelim Jessica reis

1. Hayran olmasam bile çok sinirlendim… Çok kaba, gruptan nasıl böyle ayrılabilir?
Gruptan ayrılmadı diye bir ağzına s*çmadığınız kaldığı için olabilir.

Öl de ölelim Jessica reis

Hatalı mıydı? Evet, hatalıydı. Yaptığı şey çok saygısızcaydı. Sarhoşken herkes saçma hatalar yapmaz mı ama? Özür diledi sonuçta. Keşke SHINee üyelerini arayıp hepsinden tek tek özür dileseydi. Bilmiyorum ya insanların o kadar olandan sonra s**ngri itini destekleyip de bu olaya bu kadar kindar yaklaşması garip. Neyse hem VIXX hem SHINee hem de Hongbin için güzel bir hayat diliyorum.

Taemin is coming

Tam olarak ne oldu SHINee ile ilgili mi kötü konuşmuş?

SGJK

Bu sitede haberi vardı..kötü değil ama alkol kafasiyla saygısızca kabul edilen eleştiriler yapmıştı herhalde..

Last edited 1 yıl önce by SGJK
Starlight

oyun oynadığı sırada japon bir rock parça dinliyordu, yayınına biri bağışla beraber shinee everybody sahne mix’ini attı, ikisi karışınca hongbin de neden idol müziğini bu şarkının üstüne atıyorsunuz dedi. orada da lafı gruba ve şarkıya değildi, atanaydı. olay büyüdü sanki shinee şarkısını aşağılıyor gibi lanse edildi. kimseden özür dilemesine gerek yok, orada başka bi tepki vardı. bizzat üyeler hakkında ya da grup hakkinda fikir belirtmedi ki. insanlar olay olacak sandı da iki gruptan hala ravi ve taemin görüşüyorlar. hongbin bizzat taemin’i çok sevdiğini söylemiş biri. youtube’dan videolarına bakabilirsiniz iki şarkı karışınca baya bi çirkin sound çıkıyor alkolün etkisiyle de tepkisi… Read more »

Last edited 1 yıl önce by Starlight
Juyeon

Ayrılmadı, atıldı.

Aswium

Neden ki

Juyeon

Şirketlerin gerçek yüzü budur genelde. Gruptan atarlar ve sanki üye kendisi ayrılmak istemiş gibi gösterirler.

Starlight

Kendisi yayınında ayrıldığını söyledi. Yakında tam bir açıklama yapacakmış. Jellyfish atsa 5 ay önce atardı zaten olay ilk olduğunda. Ki kolayca atabilecekleri biri değil ikinci kez sözleşme yeniledi şirketiyle ve ondan önce diğer üyelerin ikna edilmesi gerekiyor. Açıklamada üyelerle konuştuğu da söylenmişti. Kendisi sözleşme yenileme zamanı üyeler için durduğunu söylemişti bi keresinde. Fanlar kendisi bıraktığı konusunda hemfikir, ya şirkete ve netizenlere sinirli ya da sektörden bıktı. Biz de bilmiyoruz artık.

Kado

Bence hepsi içip çıksın.

merve

Neyini gördünüz acaba, çocuk ne dedi? Fikrini belirtti, Red velvete, shinee’ye, infinite ya da exoya bir laf söylemedi. Bilip bilmeden, izlemeden konuşuyorsunuz. Şarkılara laf söylemedi, mash up müzikler arka plandaki müzikle karışınca buna laf etti, infinite için be mine çok güzel şarkı ama kareografisi iyi değil dedi. Geçmişte kendileri vampir, exo da kurt adam konsepti yaptığı için vampirler kazanır dedi, bu çocuk exoyla arkadaş, açın bir bakın vixxo yazın youtubea neler yaptıklarını izleyin. Evet sarhoş yayın yapması yanlıştı ama çocuğun tek hatası bu oldu başka hiçbir suçu yoktu. Sizin gibiler yüzünden gruptan ayrıldı. Vixx 8 senelik bir grup ve kamera… Read more »

eyenur

yine olayı tam bilmeden oltaya atlayan biri daha..

MeU , Once and ReVeluv

Aynen ya .😒

eyenur

starlight olmayanlar boşuna duyar kasmasın. bizim derdimiz bize yeter bi de sizle uğraşmayalım

AhgaseAileean

Adam karışık bir mashup için böyle şeyler yapmayın kafa şişiriyor demiş olayı götünden anlayanlar da başlamışlar sen nasıl o gruba kötü dersin diye diğerleri de hiç araştırmadan papağan gibi tekrar ettiler dünyanın lincini yedi çocuk gruptan ayrıl diye baskı yaptılar ayrılınca da bencil dediler şaka gibi insanlar gerçekten. Ben üzüldüm başta yanlış anlaşılmasına sonra gruptan ayrılmasına ama böyle devam etmek istiyorsa hayatına, saygı duymak gerekir diye düşünüyorum. Sonuçta yanlış bir şey yapmıyor 🤷

Last edited 1 yıl önce by AhgaseAileean
Aswium

A Ben bu çocuğu moorim school da gördum cok beğenmiştim ya gerçekten netizenleirin dediği gibi biri mi

Cansu

Şu tegoshi en son haberdeki kpoptan bahseden adam. Hongbin’in streamde dedikleri yanlış anlaşıldı bence eleştiri değilde fikir belirtti sadece. Kaba olup olmamasını bilemem ama en azından bir mektup yazabilirdi kpopta çok rastlanılan bir şey mektup

merve

Mektup yazsa yayınlayabileceği bir sosyal medya hesabı yok, fan cafeye yazabilirdi ama böyle bir haberle kirletmek istemedim diyip tek hesabı olan twitch hesabından yayın yaptı

Litzz

Olay ne? Birisi anlatirsa sevinirim. Durduk yere gruptan ayrilmis olamaz.

SGJK

Bir canlı yayında sanırım alkol almış..o kafayla kidemli gruplar ve yaptıkları müzikler hakkinda ileri-geri ve biraz saygisizca konuşmuştu yani eleştiri de diyebiliriz aslinda da çoğu kişi bunu saygisiz buldu tabi kafasi iyi değil, ya bilinçli değil ya sa söyledikleri bilinçaltındakilerdi…sonra işte baya tabi eleştirildi, linçlendi gruptan ayril dendi..şimdi de ayrılıyor bu sefer de neden diyorlar ..herhalde böyleydi olay

Last edited 1 yıl önce by SGJK
eyenur

olayı çok yanlış anlamışsın canım. canlı yayında sarhoş olduğu doğru (bu yüzden ona aşırı sinirliyim ve kızgınım) ama ne gruplar ne de şarkıları hakkında bi şey demedi. eleştirdiği beğenmediği şeyler şarkıların REMİX versiyonları. Bir de iki remix üst üste gelince haliyle beğenmedi. zaten kimse herşeyi beğenmek orunda değil. netizenler ondan fena konuşuyor idoller hakkında..herkes önce kendine bakmalı. ayrıca o özrünü zaten yeterinden fazla diledi. bu duruma gelmesini o netizen çöpleri sebep oldu

SGJK

Üzgünüm benim aklımda böyle kalmış.. doğrusunu tabiki takip eden fanları bilir..

Litzz

Aciklama icin tesekkur ederim ikinize de.
Sektor cidden cigrindan cikti. Linclemek icin cok sacma bir sebep. Ben de sarklarin genelde remix versiyonlarini hic sevmem. Ki remix versiyonu bile olmasa her seyi sevmek zorunda degiliz. Ama sarhos bir sekilde canli yayin yapmak cidden sinir bozucu. Yine de gruptan atilmak icin yeterli bir sebep degil bence. Kotu olmus.

Lululali

Wednesday 3.30 p.mden beri onu destekliyorum ama yaptığı saygısızcaydı. İmajı güzeldi ama onu mahvetti.

Yeni Yazılar