Benzer Yazılar

[THEQOO] HYBE, Kim Garam hakkında açıklama yapmadı

[theqoo] HYBE “KIM GARAM, ÖZEL SÖZLEŞMESİNİ FESHETTİĞİMİZDEN ÖTÜRÜ, ONU ANMAK UYGUN OLMAYACAKTIR” [RESMİ AÇIKLAMA]

[THEQOO] HYBE, Kim Garam hakkında açıklama yapmadı

Le Sserafim grubunun eski üyeai Kim Garam gruptan ayrıldıktan sonra ilk içten mesajını yayınlarken, eski ajansı HYBE bir açıklama yaptı.

Ayın 11’inde HYBE’den bir yetkili Xports News’e yaptığı açıklamada, “Kim Garam ile olan özel sözleşmemizi feshettiğimiz için söyleyecek başka bir yorumumuz yok çünkü bu uygunsuz olur” dedi.

(…)

1. Bütün bu skandalı patlatanlar HYBE idi… Hayal görüyorlar

2. Onu bir dereceye kadar biliyor olmalılar ama yine de ona çıkış yaptırmaya karar verdiler ve şimdi onu arkadan bıçaklıyorlar ㅋㅋㅋ

3. İyi dediniz

4. HYBE’ın söyledikleri doğru ama bu durumu daha da garipleştiriyor…ㅋㅋㅋㅋ Ona çıkış yaptırdıklarında ilk başta gözlerini ve kulaklarını kapattılar ve mağdurlara tekrar saldırdıkları için asla özür dilemediler…

5. Okul şiddet komitesinin belgelerini görünce, bu kadar bekledikten sonra bile neden onu attıklarını anlayabiliyorum

6. Aigo, en azından ikinci saldırı yaptıkları için özür dilemeliler. Bu işten çok çabuk sıyrılmaya çalışıyorlar.

7. ㅋㅋ sözleşmesini feshettikleri için ondan bahsetmemeleri gerektiği doğru ama ikincil saldırganlar oldukları için bunu HYBE’den duymak komik

8. Ama bütün bunları başlatan sizdiniz.

9. HYBE neden özür dilemeden kaçıyor?

10. Etik olarak konuşursak, HYBE sınırı aşıyor, cidden…


[PANN] WOW YOO EUNSEO VE KIM GARAM EFSANELER

Yoo Eunseo okul değiştirdikten sonra Kim Garam ile olan yanlış anlamalarını çözdü ve şimdi gayet iyi anlaşıyorlardı ㅋㅋ Ancak bu arada Kim Garam bir idol olarak çıkış yaptı, bu yüzden Yoo Eunseo onun yaptıklarını ifşa etti.

[THEQOO] HYBE, Kim Garam hakkında açıklama yapmadı

YES: Değil mi? Çok şirin değil mi?
???????

KGM: ????????
*Resim*

YES’in bir başka arkadaşı: YES, aegyo sal’ının iyi olduğunu söyledi

Siyah kutudaki açıklama: Olaydan sonra, bu ikilinin 2. yıllarındaki konuşmaları. YES okul değiştirdikten sonra, yanlış anlaşılmalarını diğer arkadaşları aracılığıyla çözdüler ve hatta KGR YES’i tebrik etti ve gayet iyi anlaşıyorlar.

[THEQOO] HYBE, Kim Garam hakkında açıklama yapmadı

KGR: YES güzel
YES: Yah ben şirinim
YES: *gif*

[THEQOO] HYBE, Kim Garam hakkında açıklama yapmadı

YES: Uyuyordum ve yeni uyandım. Üstte neler oluyor? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ XX ve KGR çok güzeller.

Gönderi tepkisi [+135, -279]

1. [+654, -25] Yoo Eunseo ne tür bir insan olursa olsun, Kim Garam asla bir idol olmamalıydı ve bu sadece bir gerçek, ne yapmaya çalışıyorsun? ㅋㅋ

2. [+451, -4] İlk ifşa eden kişi Yoo Eunseo bile değildi, Kim Garam’ın bir akrabasıydı, Yoo Eunseo daha sonra bu işin içine çekildi ve Garam’ı ikinci kez ifşa etmek için kendine bir avukat tuttu

3. [+300, -38] Cidden bu nasıl bir ilişki böyle? Bunca zaman sonra bile?

4. [+106, -2] Hayır ama her şey bir yana, ortaokul birinci sınıftayken böyle şeyler yapılmaz, böyle küfürler edilmez, değil mi? Elbette arkadaşlar arasında kavga edebilir ve küfredebilirsiniz, ama bunu kabullensek bile, kavganın içeriği haydutluk seviyesinde değil mi? İlkokuldan yeni mezun olmuş bebekler mi bunlar geçrekten? Kim Garam’ın açıklamasına bakılırsa, yanlış bir şey yapmadığını düşünüyor. Ve her şeyi başlattığı için hâlâ Yoo Eunseo’yu suçluyor. İfadesinde herhangi bir pişmanlıktan bahsetmiyor. En sorunlu olan da bu. Yoo Eunseo’ya küfretmek için 1 kişiye karşı 8 kişi toplandılar, bu normal insanların yapacağı bir şey değil.

5. [+94, -4] Kim Garam’ın arkadaşları Pann’da mı? Neden sürekli bu destek gönderileri çıkıyor?ㅋㅋㅋㅋㅋ

K: Pannchoa

guest
16 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Leila

Kullanıp attılar kısaca, ekmeğini de iyi yediler şimdi

Kimsenin fanı değilim

Hybe kim garam ı kullanıp etkileşimi aldı sonra tekmeyi bastı ve aradan sıyrılmaya çalışıyor. Min Hee Jin in tartışmalarını alevlendirenin de hybe olduğunu düşünüyorum. sm de iken kadının tartışmaları sınırlı sayıdayken hybe adına grup çıkarır çıkarmaz kadının olayları patladı bir anda. Bu şirket birilerinin kirli geçmişini bulup gruplarını patlatıyor. İnanılmazlar. Neyse bu şekilde patlayan grupların etkileşimi kalıcı olur mu o tartışmaya açık

EXOWICE

5. [+94, -4] Kim Garam’ın arkadaşları Pann’da mı? Neden sürekli bu destek gönderileri çıkıyor?ㅋㅋㅋㅋㅋ

Eksileyen 4 kişi g*ram ve arkadaşları 🙂

Ahjumma deme bozuluyorum

“2. Onu bir dereceye kadar biliyor olmalılar ama yine de ona çıkış yaptırmaya karar verdiler ve şimdi onu arkadan bıçaklıyorlar ㅋㅋㅋ”

“6. Aigo, en azından ikinci saldırı yaptıkları için özür dilemeliler. Bu işten çok çabuk sıyrılmaya çalışıyorlar.”

Reşit olmayan üyeyi korur gibi yapıp, olayı alavlendirdiler, sonra da kızı gruptan atıp tüm sorumluluklarından kurtulmaya çalışıyorlar. Olaya bu kadar çirkin bir şekilde müdahale etmişken asla özür dilememeleri nasıl bir yüzsüzlük. Ayrıca grubun sevilmesi için bu kadar mı ümitsiz durumdaydılar? Yapmaya çalıştıkları şey çok korkunç ve acınası.

Last edited 1 ay önce by Ahjumma deme bozuluyorum
uykucu

Bu olayların ortaokul çağlarında yaşanması cidden sorun ya, hani kendi çocukluğuma bakıyorum okula gider, arkadaşlarımla vakit geçirir eve gelirdim. Gecen seneden beri kaçıncı zorba idol olayı bu sayamadım, bu kadar sorunlu olup da ben suçsuzum demek de ayrı bir çaba gerçekten :/

Hybe reşit olmayana dava aç, sonra reşit olmayan zorba idolünle işin bitince at kenara, ne iğrenç bir şirketsin.

XniaX

hybe çok akıllı, kızı sakura varken bilerek de merkeze koydu ki ortaya çıktı kızın geçmişteki kavgaları.. diğer grubu newjeans için de lolita mı diye kuki kuki diyerek bir olay daha başlattı.. reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla yazık

Cnsksksn

Bence Garam’ın en büyük sorunu hala bu olayları yaşadığı zamanki kafa yapısından çıkamamış olması. Yaşı çok küçüktü, yanlış davranışlarda bulunmuş, yanlış arkadaşlar edinmiş olabilir ama artık nerdeyse 17 yaşında (benimle yaşıtmış yeni öğrendim) kendisinin de hatalı davranışları olduğunu anlayıp özür dilemeliydi. Ama tam aksine yaptıklarını savunup kötü örnek oluyor bildiğin biri size kötü davranırsa siz ona daha kötü davranın mantığında. Eğer geçmiş davranışlarından pişmanlık gösterip karşı taraftan özür dileseydi bir şeyler onun için daha farklı olabilirdi. Bana kalırsa Garam yine bir kavgaya karışsa hala aynı davranışları sergileyebilecek biri bir gram pişmanlık belirtisi yok.

I hate Rachel

Yoo Eun Soo denen kız da az manyak değil.

Ad:*

Ilk atildigi haberine bunu yazmistim, aynen kopyaliyorum.

cocugun gecmisini bilmemesine imkan yoktu. Reklamin iyisi kotusu olmaz mantigiyla kullandilar. Guzel de prim oldu. Tum sektor grubu bu cocuk sayesinde tanidi. Simdi de yol verdiler. Yaptiklarinin etik kismi tartisilir ama pazarlama sektoru boyle. Emegi gecenlere de tebrikler. Guzel oyundu. Gruba da basarilar dilerim. Potansiyelleri var bir seyler basarabilirler.

Yasemin

Açıklama yapmaz tabi kız üzerinden grubun reklamını iyi yaptı. Hatta mağdurlara dava açma ile tehdit edecek kadar ileri gittiler Soumu ile birlikte!

Eternallove&Endlesslove

Şirketten attığı için artık HYBE’nin sorumluluğunda değil. Dolayısıyla açıklama beklemek saçma olur. Hem zaten Garam HYBE’nin mevcut sanatçısıyken gösterdikleri tavırla renklerini yeterince belli ettiler diye düşünüyorum. Ekstrasına gerek yok.

btmn

bu kız korkunç hybe ondan da korkunç

Vivi

Hybe zamanında neden korudun masum o dedin diye sana sorarlar ama

Swiftie

Neden hala bu kadar uğraşıyor anlamıyorum.

Cadı

sanırım artık garama üzülüyorum. daha 15-16 yaşında olduğu için de olabilir.. ama iljin olduğu gerçek

Last edited 1 ay önce by Cadı
Ddeulggii

Kullandılar veya kullanmadılar, bu çocuk artık HYBE’ın sorumluluğundaki bir idol değil. Açıklama yapsalar bu daha absürt dururdu.

Yeni Yazılar

16
0
Would love your thoughts, please comment.x