[THEQOO] Netizenler April Chaewon’un açıklamasındaki tutarsızlıkları buldu

56
3950

imagevfv

“O gün neler yaşandığını çok iyi hatırlıyorum. ‘The Show’ programında ‘Tinkerbell’ performansı sergilediğimiz bir gündü. Arabada hayranlar tarafından verilen kimbap ve başka yemekler vardı. Belki de koku yüzündendi, Hyunjoo arabaya girdiği anda kaşlarını çattı ve kapalı arabada parfüm sıktı. Parfüm arkada oturan Jinsol ve Yena’ya da gitti. Herkes ona durmasını söyledi çünkü parfüm başımızı ağrıtmıştı ama Hyunjoo tüm üyelere agresif şeyler söyleyerek sesini yükseltti. Hyunjoo zor zamanlar geçirdiği için ben hep onunla ilgilenip onu teselli ediyordum ama hayranların araba dışında olacağından dolayı endişelendim ve ‘Hyunjoo lütfen daha sessiz ol, seni duyarlarsa ne olacak?’ dedim. O zamana kadar, ne yaparsa yapsın Hyunjoo hakkında her zaman olumlu şeyler söyledim ve onu cesaretlendirdim, bu yüzden ona ilk kez durmasını söylediğimi açıkça hatırlıyorum. Ancak, bana kızdı ve aşırı uyuz olmuş bir tepki verdi. Hyunjoo ve ben çok iyi anlaşıyorduk ve gerçekten yakın olduğumuzu düşünüyordum. Yanında olduğum için bana her zaman teşekkür ediyordu, bu yüzden bana sinirlenmesine biraz şaşırmıştım.”

‘Tinkerbell’ promosyonları için Hyunjoo’nun Show Champion’a çıktığı tarihler: 3 Mayıs 2016 ve 10 Mayıs 2016

Bu Hyunjoo’nun kardeşinin gönderisi:

dcds

(Her şey 10 Mayıs günü yaşandı)

“Aynı gün biri grup arabasındaki koltuğa çürük kimbap bıraktı, Hyunjoo temizleyip kötü kokudan dolayı arabaya parfüm sıkmak zorunda kaldı, menajerle birlikte arabaya sonradan gelen üyeler kokudan şikayet edip sinirlendiler ve ona küfrettiler. Bütün bu ağır şeyleri yaşadıktan sonra ablam artık dayanamadı ve intihar etmeyi denedi.”

(10 Mayıs gecesi Hyunjoo intihar teşebbüsünde bulundu, 11 Mayıs’ta acildeydi)

dcdff

(Hyunjoo’nun 10 Mayıs 23:38’de ilaç zehirlenmesi ile intihar teşebbüsünde bulunduğunu gösteren tıbbi kayıt)

1. Öncelikle Hyunjoo o kimbapı yemedi ama kimbapı Hyunjoo’nun koltuğuna attılar. Ben onun yerinde olsam zaten koltuğumda kimbap var diye sinirlenirdim, çok kötü kokmuştur kesin. Yurtta yaşadıysanız bunun ne kadar iğrenç ve sinir bozucu olduğunu bilirsiniz… bir de bunların üstüne iyi anlaşmıyorlarsa Hyunjoo daha da uyuz olmuştur

2. Tüylerim diken diken oldu..

3. Chaewon çok kötü biri

4. Wow bu insanlar çok şeytan

5. En şeytanları bu kızmış

6. Ah bu çok sinir bozucu olmaya başladı, Hyunjoo lütfen mutlu ol ᅲᅲᅲᅲᅲᅲᅲ

7. Aa bu zaman çizelgesini görünce çok üzüldüm

8. Pisliğin teki

9. Ah Hyunjoo ne kadar zorlandı da genç yaşında intiharı düşündü?

10. O kimbap olayı doğruydu, Chaewon’un olayı arkadaş canlısı şekilde anlatmaya çalışmasına bakın ᄏᄏ


[theqoo] APRIL CHAEWON’UN AÇIKLAMASINDAKİ EN TÜYLERİ DİKEN DİKEN EDEN KISIM

imagejkk

“Doğru olmayan şeyleri yaydığı için pek çok insan adaletsizliğe maruz kalıyor, ama Hyunjoo’nun YouTube ve Instagram’da yaptıklarını görüyorum, bugünlerde mutlu görünüyor. Şimdi bu hasarı geri almasını istiyorum. Bundan bıktım, bu yanlış yolla kazanılan popülerliğin ve ilginin asla sonsuza kadar sürmeyeceğini bilmesini istiyorum. Gerçek ortaya çıkacak.”

Hyunjoo’nun her şeyi popülarite için yaptığını sanıyor…

1. Gerçek kişiliği gönderide ortaya çıkmış

2. Aşağılık kompleksi görünüyor

3. Wow Hyunjoo’nun Youtube hesabına bile bakmış ᄒᄒᄒ bu işe fazla kaptırmış kendini

4. Wow gerçek kişiliği böyle ortaya çıkıyor işte

5. ??? Bir ünlü imajıyla hayatta kalır, kim popüler olmak için intihara teşebbüs ettiğini gösterir? Ne diyor bu kız?

6. Bu paragrafla gerçek kişiliğinin görüneceğini düşünmedi kesin. Gerçek bir şeytan. Hala neyi yanlış yaptığını bilmiyor, tüylerim diken diken oldu

7. Kim popüler olmak için zorbalığa uğradığını ifşa eder? Düşünme tarzı çok yanlış. Zorbalıktan popülarite kazanmakla Hyunjoo’nun mutlu olacağını mı düşünüyor? Azıcık utanması varsa kendi kontratını iptal etmeli

8. Hyunjoo’nun Youtube kanalı olduğunu söylediğin için sağ ol

9. İşte bu gaslighting

10. Tüylerim diken diken…….. onun hiç mutlu olmasını istemiyorlar mı?


[theqoo] APRIL CHAEWON’UN AÇIKLAMASININ KOMİK OLMASININ SEBEBİ

imageknk

“25 Ağustos 2015’teki çıkışımızdan kısa bir süre sonra, ‘Music Bank’ performansımızdan önce saç ve makyaj yaptırmak için güzellik salonuna gidiyorduk ki Hyunjoo’nun ortadan kaybolduğunu öğrendik”

O günü iyi hatırladığını söylüyor

Ama birlikte işe gittikleri bir video var?

imagenjk

Sonra açıklamasındaki tarihi 11 Eylül olarak değiştirdi.

imagejkjk

(25 Ağustos yerine 11 Eylül yazdı)

Ama:

Resmi Twitter hesabında 11 Eylül’de Hyunjoo da var. Azıcık utanması varsa durmalı ᄏᄏᄏᄏᄏᄏ
Ama utanması yokᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏ

1. Tarihi nasıl sinsice değiştirmiş, tüylerim diken diken

2. Ne zaman bir açıklama yapsalar, Hyunjoo’yu daha çok desteklemek istiyorum

3. Zorba-idollerden uydurma-idollere

4. Kes şunu ᄏᄏᄏᄏ yerlerdesiniz

5. Kişiliğini kontrol edemiyor

6. Yani sadece haksızlığa uğradığını hissettiğinde mi hatırlıyor? Yok artık

7. April her gün başka bir şey söylüyor

8. Nasıl bu kadar aptal olabilirler?

9. Sonuna dek bir s*rt*k

10. Hyunjoo’nun saç makyaj salonunu tek başına ziyaret ettiğini iddia etmesi gülünç. Orada çalışan personel garip bir şey olduğunu fark edip sorunu gündeme getirmez miydi sizce?


[theqoo] APRIL CHAEWON’UN AÇIKLAMASINDAN SONRA YENİ MESAJI

image 5

‘Merak ettiğiniz diğer detayları size bildireceğim’
Yazdığım açıklamayla ilgili olarak birçok soru olduğunu düşünüyorum.
Her sorunuza cevap verebilirim, bu yüzden anlamadığınız kısımlar varsa lütfen söyleyin!
Zaten şüphe uyandıran kısımlardan bahsetmiştim, ama müzik şovunun kamerasız ve kameralı provasından sonra canlı yayın nedeniyle bekleme odasında bize biraz zaman veriliyor. 1 saatten fazla bekleyebiliyoruz.
Hyunjoo gelmedi ve 5 kişi performans sergilemek zorunda kaldık derken kamerasız ve kameralı provaya gelmediğinden bahsediyordum. Herkes selfie çekmenin uzun sürmediğinin farkındadır. (Ç/N: Üstteki April Twitter hesabındaki selfie’den bahsediyor)
Ayrıca Music Bank selfiesinden bahsetmiyorum, 11 Eylül 2015’te Simply KPOP’ta çektiğimiz bekleme odası fotoğrafından bahsedeceğim, muhtemelen bunların nasıl işlediğini kimse bilmiyor. Her Pazartesi Simply KPOP şovu için ayda iki kez ön kayıt yapmanız gerekir. O paylaşılan fotoğraf Pazartesi günü çoktan çekilmişti.
Aylarca süren tartışmalardan sonra, bu açıklama aracılığıyla tüm hayranlara o sırada yaşananlarla ilgili gerçekleri ve yaşadığımız eziyeti anlatmak için buradayım.
Artık kendimi tutmayıp her şeyi anlatacağım
Hâlâ bir şeyden şüpheleniyorsanız hemen cevap vereceğim.
teşekkür ederim”

1. Madem her şeyi anlatacaksın, lütfen videolarında neden Hyunjoo’ya dik dik baktığını ve ona karşı tavır aldığını açıkla Chaewon-nim~~~~~

2. ᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏ Hayır ama ona hiç eziyet etmediğini iddia ettiği için her şeyin bittiğini mi sanıyor? “Doğru olduğunu düşündüğüm şeye inanıyorum” tavrı Soojin’inkiyle aynı

3. Hiç de üzgün görünmüyor, üzgün olsaydı her şeyi kabul ederdi

4. O zaman niye Hyunjoo her gün yalnız takılıyor? Her şeyi anlatacaksan bunu da söyle~~

5. Bariz bir şekilde bir kişi yalan söylüyor.. herkes anılarını işine gelecek şekilde değiştiriyor mu?

6. Ama Hyunjoo Tinkerbell promosyonu sırasında intihara teşebbüs etmedi mi? Şiddetli depresyon teşhisi konmuşsa, sosyal hayatını etkilediği için işe gelmeme veya işe geç kalma hakkına sahip…

7. Şirket Chaewon’un tüm bunları fancafeye yazdığının farkında mı? Ben şirket olsaydım Chaewon bunu göndermeden önce bana danışsaydı asla yazmasına izin vermezdim

8. Zorbalığı makul kılmayı bırakın

9. Bir avukat tutabilir mi? Bunu bir avukat yazdıysa ben olsam o avukatı kovardım ᄏᄏᄏ

10. April üyesiyse ve üyeler birbirleriyle konuşuyorlarsa, Hyunjoo’nun neden pratiklere gelmediğini bilip bunu kendi başlarına çözmeye çalışmazlar mıydı? Anlamadığım şey bu. Hyunjoo’nun pratiklere gelmemesini ve kendi meselelerini halletmesini niye görmezden gelmişler? Üyelerin bunu yaparak kibar davrandıklarını düşünmüyorum? Bir düşünün, üyelerinize gerçekten değer veriyorsanız ve her şeyden vazgeçmeyi düşündüklerini görüyorsanız, onlara daha fazla zarar verebilecek bir yazı yazmak yerine onlarla konuşmaya çalışmaz mıydınız?

K: Pannchoa

Önceki İçerik[THEQOO] April Chaewon, Hyunjoo’nun zorbalık iddiaları hakkında uzun bir gönderi yazdı
Sonraki İçerik[THEOQO] GFriend Yerin, Sublime Artist ajansı ile sözleşme imzaladı
guest
56 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
ajumma#istanbulsözleşmesiyaşatır#aşağıbakmayacağız

Asla April üyelerine inanmıyorum. Baya kızdan nefret ediyorlar. Hyunjoo bu zorbalığı kendi başına ifşa edecek gücü bile bulamadı. Hala üyelerden korktuğunu bile düşünüyorum. Kız acile kaldırılmış hala biz sahnede eksik üye ile çıktık çok acı çektik diyor. Ancak bu yazılanlara çok safsanız kanarsınız. Bunları okudukça üyelerin ne kadar manipülatif olduklarını iyice gördüm ve Hyunjoo’ya daha çok inandım.

ajumma#istanbulsözleşmesiyaşatır#aşağıbakmayacağız

Hyunjoo instagram ve youtube hesabına bakıp mutlu olduğu için sinir krizi geçirdiklerini görebiliyorum. Aşırı şekilde takıntı yapmışlar kızı. Hayır provaya katılmasa bile ne fark eder kız zaten depresyonda ve intihar ediyor sonra. Sürekli kızı iğnelediklerine görebiliyorum. Kimbap’ı onun koltuğuna bırakmalar, ayakkabısını yok etmeler, matarasını saklamalar. Onlar için belki bu yaptıkları çocukça karşı tarafı ezmekti ama düşünsenize sürekli bu ortamdasınız. İlk başta şirket olayı kapatacak sandılar fakat olmayınca şimdi aylar sonra böyle yazı yazıyorlar. Umarım sektörden sürünürsünüz.

Evet kendi açıklayamadı bile kardeşi bahsetti bu durumdan ve daha lise öğrencisi diye biliyorum. Bunlar ne yaptı peki çocuğu mahkemeye verdiler şimdi kardeşinin geleceği söz konusu mahkemeden dolayı okuluna bile gidemiyor doğru düzgün. işin kötü tarafı ceza alırsa çocğun okulu, kariyeri, her şeyi mahvolacak bunlar yüzünden. ablası ne kadar kötü durumdaydı ki kardeşi o gönderiyi yazdı. kendimi koyuyorum onun yerine bazen aynı acıyı sevdiğim bir insan yaşasaydı ben de her şeyi yapardım kardeşi geleceğini koydu resmen ortaya bu hareketi bile yeter zaten. april üyelerinin yazılarından konuşmalarından bile anlaşılıyor kızın yüzü hafif gülümsüyor diye bu sonsuza kadar sürebilir mi sence falan… Read more »

Drbeyz

Hyunjoo’yu tembellikle, pratiklere gelmemekle suçluyorlar ama kızın dans hareketlerini falan kaçırdığı video var mı? Ama onların ters ters baktığı videolar birden fazla. Hâlâ daha bir şeyleri farklı göstermeye çalışıyorlar da April’in işi bitti artık, zaten floptunuz. Bi de youtubeda başarılı, mutlu olmasını çekemiyor açıkça söylüyor ya dhhdhdhd Kız ölsün istiyorlar herhalde. Bu kadar nefret niye cidden anlamıyorum.

Who

Twitterda birine rastladım geçen gün. Sevdiği grup kard dı ve somin de eski april üyesi biliyorsunuz. Sırf ona nefret gelmesin diye hyunjooya yalan söylüyor, ilgi için yapıyor demişti. O gün bu gündür insanlara olan bakış açım değişti. Ve herkesi kandırmış neredeyse. Önceki yazısı baya inandırıcıydı dedim acaba olabilir mi diye ama baktım gördüm ki aslında utanması olmayan zorbanın tekiymiş chaewon. Aynı aprilin diğer üyeleri gibi

mariposa

aynı kişiden bahsediyoruz sanırsam or*spu kaltak diye dmden ismini yayıyordu

Who

Evet evet aynen o hatta bi kpop tahmin sitesinin hayranları onu ifşa edecek diye bi gönderisini ss alıp bu hyunjoo diye dmden atıyordu

Who

Ay bi cevap yazmıştım o gitmedi galiba tekrar yazıyorum o yüzden
Hatta bi kpop tahmin safyasının hayranları ondan bıktı ifşa edecekler diye ssini alıp atmıştı

yeahwhatever

Ay ben de salağın tekiyle tartıştım. Mahkemede sucsuzlugu ispatlanacak naeun falan yazmışlar dhshsh bunlara laf anlatılmaz ya yorulduğunuzla kalirsiniz

uykucu

Birileri şey yazmıştı, April kariyeri yükselişte iken, özellikle Naeun için, onları karalamak adına bunlar yapıldı ve Hyunjoo, üyeleri kıskanıyormuş hdhdkelel

moa

Aprilin hangi kariyeri yükselişe geçti ya buna inanıyorlar mı? bir tek naeun tanınıyordu o da oyunculuktan ve güzel olduğu için ortada hyunjoo için kıskancak bir şey yoktu bence

ssamet

insanlara cok cabuk kanabilecegimi fark ettim

Umaru

Yengeç burcu çabuk kanar, çabuk sever aynı şekilde anında soğur, siler.

Bia

Ne alaka anasını satayım ya?

Umaru

Çok alaka

KINGEXO ama fandomsuz

ksndjwksisjsosb çok haklı bir yorum ne alakaaa

ssamet

burcum yengec yukselenim balık oaıjsdıoadjosdda

Notoday

Kombo yapmışsın kckdkcjf

Çinça

Hadi uzatmayın ve sektörden elinizi eteğinizi çekin ama boş da gitmeyin diğer şerefsizlik yapan idolleri de söyleyiverin.

Milkshake :):

Vay be dedektif hayranlar yine iş başında.
Yazdıklarının doğru olabileceğini düşünmüştüm bi an.
Kendi kendilerini ifşa ediyorlar.
Geri dönüşü yok gibi artık.
Yazık öbür kıza.

FENTY

Çelişkili konuşup yalan söylediği çok açık asla inanmıyorum bu kıza,çünkü biri zaten bu zamana kadar beklemiş sonra açıklama yapmışsa dediği her şeyi kanıtlı olarak atar çünkü live öncesi provolar da kaydedilip izleniyor zaten dediği şeylerin kanıtları vardır.Ya da bu derece büyük bir şuçlama da arar tek tek hepsini bulup kanıtlarsın.Bu kız tam tersi tarihlerde söylediğinin aksi olduğunu görünce değiştirip duruyor Bu zamana kadar kim kendini savunmaya çalışsa bu grupta daha rezil etti kendini diğerinin ablası günlüğü ifşa ederek daha da batırmıştı kardeşini bu da bu yalanları ile daha batırıyor kendini Cidden neler yapmışlarda kıza Karma bu kızları çok fena bulup… Read more »

Last edited 1 ay önce by FENTY
FENTY

Bence zaten masum olsalar 5 üye + koskoca şirket bir tane kızın hakkından çoktan gelirdi gerçekleri tak diye sunarlardı.Olmadı dava açıp kazanıp kendilerini aklarlardı.Bunlar her ağızlarını açıp savunma yaptıklarında daha batıyor.Mağdur kızı daha da haklı çıkarıyorlar.Ayrıca daha ağız birliği bile yapamıyor üyeler bile ne hakkında konuşup savunma yaptıklarını bilmiyor gibiler.Herkes manipüle edip kendini haklı çıkarıp bu sırada o kıza inceden inceden laf sokup algı yaratma peşindeler.Masum olsalar çoktaaan mağdur ve kardeşini bitirmişlerdi.Ama karma onları her yalanlarında bulup daha da dibe çekiyor

Last edited 1 ay önce by FENTY
Öylesine #Yuhean

Bu açıklamaları dspnin yaptırdığını düşünüyorum. Chaewon tek başına hareket etmiyor diğer üyelerde öyle. Davayı kaybettikleri an saldırıya geçtiler. Mahkeme önünde kazanamayacaklarını anlayınca sazan avına çıktılar.

Hyunjoonun sahnede ağlayarak dans edişini unutamıyorum ben. Her şeyi atlatmasını umuyorum

Mor

Öyleyse daha kötü vallahi o kadar adam toplanıp bu açıklamaları yapıyolarsa kimsede uyarmıyo heralde birbirini gittikçe batıyolar kızı haklı çıkardılar

Baklava

Kardeşiiiim konuştukça fişinizi çekiyorsunuz susun bence

Baklava

Ya da konuşun ajdgwnkwshwkiedh

Mor

Harbiden resmen destekledi yazdığı o kimbap olayını jinsol de kızın ona güzel şeyler söylediği mektubu yayınlamıştı bunlar yanlışlıkla hyunjooya yardımcı oluyor

Esra

Hyunjoo umarım çok mutlu ve başarılı olursun . Bu beş para etmez kişiler sana bakarak hasetlerinden çatlarlar.

Satürn

Nedense asla inanasım gelmiyor bu kızlara. Benim de bir ablam var ve Hyunjoo’nun kardeşini ve her şeyi açığa çıkarma isteğini/Nedenini çok iyi anlıyorum. Üstelik henüz öğrenciymi şsanırım kimse şöhret veya başka bir şey için başını belaya sokmaz ortada bir şey yokken. Umarım sektörden ayrılırlar gerçekten zorbalarsa. Gönderideki tutarsızlıklar da kahkaha attırdı gerçekten

Last edited 1 ay önce by Satürn
secret garden

Zaten kamera önünde bile kıza ne kadar kötü davrandıklarına dair bir sürü kanıt varken bu kızın açıklamasına inanmak saçmalıktı bence. Hyunjoo bu kadar zor günler geçirmesine rağmen hâlâ ayakta durabildiği için çok güçlü 🥺💛

Last edited 1 ay önce by secret garden
lightless

Şu an aklıma geldi: Madem Hyunjoo bu kadar sorunlu davranıyordu grup içinde bu kızın dokunulmazlığı mı vardı hiçbiriniz bir şey demiyor şirket bile karışmıyor?? Zaten maddi gücü de fazla değil nasıl bu kadar rahat olabilir, üstüne üstlük maknae olduğu için bana kalırsa büyükleri olarak laf da ederdiniz? Hangi maknae bu kadar korkusuz olabilir ki, bana öyle geliyor… neyse bir de diyor ki şirketin ona izin verdiğini bilmiyordum falan zaten şirket o kızı kayırsa, şimdi şirketle o kız karşı karşıya kalmazdı. Size karşı cephe alırlardı. Bu Chaewon’da da iş yokmuş hatta en beterleri bile olabilir, kız mutlu diye üzül kudur bir… Read more »

Notoday

Kızın psikolojisi çok kötü zaten belli ki sorunları var ne yaşadı kim bilir. bunlar yok yardımcı olmaya çalıştık yok şöyle yok böyle diyerek boş boş yazılar yazıyorlar ama hepsi havada kalıyor videolardan görüyoruz kıza bayaa destek olmuşlar ya

yorum

Of bu april üyeleri ne zaman zorbalık yapmadık diye açıklama yapsalar hayranlar kanıtlarla yanlışlarını ortaya koyuyorlar( geçen günlük olayında olduğu gibi) kabul edip özür dilesinler artık gülünç duruma düşüyorlar çünkü

ůber

öf bu ne ya insanları gerizekali mı sanıyorlar her şey açığa çıkıyor işte. Hala manipülasyon yapıyorlar. azıcık yüzünüz varsa kabul edip önünüze bakarsınız. kızı nasıl kafaya taktınız da bu kadar gözünüz döndü.

Aeri

Kim ne yazsa ona inanasım geliyor klfaskhf Olay açığa kavuşsa keşke bir an önce

FENTY

Mağdur kızın kardeşi ablamın koltuguna çürük kimbap koydular sonra kızda onu kaldırıp parfum sıktıgı için kıza küfür edip aşağlamışlar.Bu kızda hayır öyle değil yemekler fanlardan gelmişti kokmuştu mağdurda kokuyu görünce hemen şımarıkça parfum sıktı ondan bıraz bağırdık demeye getirdi diyor ama kız bu olaydan sonra bırıkmış galiba intihar etmiş hastane raporları falanda var

betül

Kamerasız ve kameralı provamızı Hyunjoo olmadan yapmak zorunda kaldık ve endişeyle Hyunjoo’nun dönmesini bekledik.”

Büyük ihtimalle kameralı prova silinmiştir ama bulmayı deneseler iyi olur.

Notoday

Bulsalar bile kıza böyle davranmaları için geçerli bir sebep değil ki herhangi bir şeyin kanıtı olamaz videoyu bulunca be diyecekler bakın hyunjoo tembel biz de ona zorbalık yaptık haklıydıkkk mı diyecekler? Her türlü ellerinde kalıyor

Last edited 1 ay önce by Notoday
Boom

Diğer gönderiyi okumadım çünkü bu karakterde olduğuna emindim kızdan nasıl nefret ediyorlarsa artık.Başından beri Hyunjooyu tutuyorum bir insan kamera önünde bile zorbalık yapıyorsa kamera arkasını düşünmeye bile gerek yok.Halkın Hyunjoonun yanında olmasına mutluyum.

moa

Ne kadar zavallıca kendilerini aklamak için her türlü yolu deniyorlar

I want some cheesecake

Ben demiştim önceki haberde 🤷🏻‍♀️ bu kız diğerlerinden daha fena diğerleri gibi agresif açıklamalar yapmadı ders aldı bundan ve tatlı tatlı konuşup manipüle etmeye çalıştı insanları şüpheye düşürdü resmen

Vivi

Hepsi bir olup Hyunjoo’u suçlu gibi göstermeye çalışıyor ama ellerinde patlıyor ay gülesim geldi ahjahjqkwhw

cherry

Konuştukça batıyorlar hatalarını kabul edip özür dilemek bu kadar zor olmamalı

Aycik

Elinde kanıt varsa ortaya koysun artık. Diğer gönderiyi okuyunca acaba mı olmuştum ama şimdi çürütülünce ihtimal kalmadı içimde. Güven vermiyorlar.

SHINE7

Dünden beri anladığım tek şey çok saf olduğum

Mor

Bende ya içime kuşku düşürmüştü kızın dünkü açıklaması

lightless

Of çeksin cezasını kim yaptıysa ya. Ve büyük ihtimalle Hyunjoo masum gibi duruyor. Artık kabul etmekten başka çareniz yok amma uzattınız be sürekli hatanız ortaya çıkıyor sürekli yanılıyorsunuz ne pis insanlarsınız april üyeleri ve somin… ona ne olacak bakalım.

itssummer1983

Önceki açıklaması da bana hiç samimi gelmemişti, yalnızca ne kadar iyi, kibar, yardımcı biri olduğundan bahsetmişti paragraflar boyu. Yazdığı her kelime suçlayıcı zorbalık olayları olmamış olsun Hyunjoo kendi kendine acı çektirmiş olsun, anlattıklarına göre Hyunjoo havadan sudan sebeplerden intihar etmiş gibi duruyor çünkü:D, ne olursa olsun bu üslup asıl zorbalık işte. Kendini kurtarmak için elinden geleni yapıyor şuan. Daha ne kadar çirkinleşecekler bakalım.

Bennn

Bu haberi görmeseydim Chaewon’a inanmıştım.Neyse April her açıklama yaptığında daha da batıyorlar.Dava’nın hemen sonuçlanmasını istiyorum

selly

6. Ama Hyunjoo Tinkerbell promosyonu sırasında intihara teşebbüs etmedi mi? Şiddetli depresyon teşhisi konmuşsa, sosyal hayatını etkilediği için işe gelmeme veya işe geç kalma hakkına sahip

april üyesinin dediği doğru olsa bile hyunjoo nun yaptığı şeyin anlamsız olduğunu düşünmüyorum

Dünyanın sonuna doğmuşum

Bu kızın açıklamasından sonra kızın yazısını bayağı beğenenler olmuştu ama daha önce yapılan açıklamalardan sonra April’e zaten güvenim kalmamıştı, yani bu açıklama da beni hiç tatmin etmemişti. Kızın provalara gelmemelerinden bahsedip duruyorlar ama bunun April üyelerinin üzerinizdeki zorbalık iddialarına bir yanıt olduğunu hiç sanmıyorum, bu resmen konuyu değiştirme, okları kızın üstüne salma “bakın bu mağdur dediğiniz kız da grup içinde böyle böyleydi” diyip kızı da kötü birisi gibi gösterme çabası.. Özellikle o günlüğün arka sayfasında yazan şeyden sonra benim için bu dava kapanmıştı; Naeun zor günler geçirmiş olabilir ki idol sektörü zaten çok stresli ve belki de grubun tutup tutmayacağı… Read more »

yeahwhatever

Dün demiştim ben. Bu grupta bir tane akıllı kişi yok, kimse özür dilemeden kıza saldırıp yalan yanlış açıklama yaptığı için halk bunlara uyuz oldu. O parfüm olayını nasıl anlatmış baksanıza tam bir şeytan. Ciddi ciddi geri dönmeye çalışıyorlar gerçekten midem bulandı bu rezillerden. Kariyeriniz zaten yoktu, şimdi yerin 10 kat dibine gömüldü

Got lalesi

Omg stop sana inanmistim niye boyle yaptin sussaydin sana hicbir sey olmayacakti simdi ya kanit getir ya da sektorden sil kendini yani haklisn haksizsin fark etmez celismissin baya

Raven

Şu konuyu bi bırakalım onun dışında koreliler feci kindar abi. Bu ne böyle her şeyin çetelesini mi duruyo bunlar djejjskwjsks

Hadwyn

Hyunjoo bunu paylaşmış.
https://www.knetizen.com/hyunjoos-instagram-post-has-just-been-posted/

Notoday

Nato kafa nato mermer kafasının içi bomboş ajdjsjjd