[THEQOO] RBW “Solar, Moonbyul ve Hwasa kontrat yeniledi, Wheein ile görüşmeler sürüyor”

94
4050

image 20

Mamamoo’nun şirketi RBW: “Kısa süre önce Mamamoo Hwasa ile kontrat yeniledik. Aramızdaki güveni ve sadakati ilerlettik, Hwasa’nın hem grupla hem solo aktivitelerini destekleyeceğiz. Şu anda Wheein ile görüşmelerimiz sürüyor. Mamamoo dağılmayacak. Solar, Moonbyul ve Hwasa kontrat yeniledi, bu grubun aktivitelerine yeşil ışık yakıyor. Özellikle Ocak ayında Solar ve Moonbyul’un kontrat yenilemesinden sonra Hwasa da şirketle yenilemekle ilgilendi”

1. RBW sınırı aşıyor

2. Ne pis bir şirket, çok pisler

3. Ne korkak bir şirket, bahse varım Wheein’i kalması için tehdit ediyorlardır ᄏᄏ .. umarım Wheein ne isterse onu yapar ᅲᅲ Onu desteklemeye devam edeceğim

4. Şirket ne yapıyor ya? Wheein’e büyük baskı bu

5. Ah şok oldum. Mamamoo hayranıyım ve artık kontrat yenileyip yenilememeleri umrumda bile değil, sadece her şey onaylandığında haber yapabilirler mi?ᅲᅲ Her yeni haberde kalbim acıyor ᅲᅲ

6. İnsanlar üzerinde baskı kurma konusunda iyiler ᄏᄏ

7.ᄏᄏ Bu göz korkutma ne böyle

8. İlk defa her bir üyenin kontratı hakkında teker teker haber yapan bir şirket görüyorum;;

9. Niye her seferinde bize bildiriyorlar?ᄏᄏ ne komik bir şirket

10. Şu anda Wheein’e pis pis bakıyorlar

11. Üyeler artık grubu korumak istemiyor gibi görünüyor ama şirket hala medya oyunu yapıyor, niyetleri belli

12. Şirkette kalsınlar diye üyeleri teker teker tehdit ediyorlar gibi duruyor sadece

13. Sadece hayranlara bilgi verdiklerini mi söylüyorlar?ᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏ hiç öyle durmuyor

14. Wheein’e baskı yapmayı bırakın

 

K: Pannchoa

Önceki İçerik[PANN] STAYC’nin maskesiz çekilen ilk hayran fotoğrafları
Sonraki İçerik[THEQOO] GOT7 JB, H1GHR Music şirketi ile kontrat imzaladı
guest
94 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Lover

Hwasa dışında hiç birinde solo ışığı yok.Sesle alakalı değil bu.Sahne albenisi başka bir olay.Solar bile ki sahnede genel olarak iyi bir idol olmasına rağmen solosuyla beni hayal kırıklığına uğratmıştı.O yüzden Hwasa yenilemez diye düşünmüştüm.İkna edilmeye çalışılan ismin wheein olması şaşırttı.

Last edited 2 ay önce by Lover
Bence böyle

Ben solar ı hwasa dan daha iyi buluyorum nedense .
Hwasa nın hareketleri bana zorlama geliyor.

sametinyourarea

Şarkı bakımından Hwasa sarkılarını daha güzel buluyorum. Soların debut sarkısı kendini o kadar tekrarlıyordu ki

Lover

Dürüst olayım solar debut şarkısı çok kötüydü.Yani o kadar güzel sesi olan birinin solo için o şarkıyı seçmiş olması hayal kırıklığı dan başka bir şey değildi benim için.Hwasa şarkılarını cidden beğeniyorum.Sahnede parlamasını da bilince solo olarak benim gözümde en çok parlayan o oluyor.

lololololol

Bana da tam tersi geliyor :/ Maria şarkısı hele o kadar kötü geliyor ki bana bence Spit it out daha iyi

Lover

Olabilir bazı kişiler çok abartı bulabiliyor ama ne bileyim bana göre her türlü kendini izlettirebilen birisi.

jeon jk

Solar bana hiç grubun lideriymiş gibi gelmiyor daha çok maknae hissiyatı veriyor. Bence grubun lideri ya wheein ya da hwasa olmalıydı.

heartheart (I. K.)

Beni de şaşırttı acaba wheein neden hala görüşüyor olabilir dhdhdhdhdhdh

Lover

Çok fazla vakıf değilim gruba ve şirkete ama yani merak etmiyor da değilim.Belki şirket wheein’in sunduğu şartları sağlamak istemiyordur

Wenever

Bence hwasa da da yok kadın şimdi gerçekten çekici baktiriyor kendine tarzı falan ama sesi aşırı garip ve sessiz çıkıyor birçok ödül töreni izledim hep aynı fısıltıyla söylüyor sanki. Solar çok daha canlı enerjik gibi.

Lover

Hwasa sesini beğenmeyen çok az kişiye rastladım siz de onlardan biri oldunuz şaşırdım doğrusu.Ben Hwasa ses rengini de vokalini de çok beğenen birisiyim.Solar tek başına grupla parladığı kadar parlayamıyor gibi ya

betül

Temelde solo olarak başarılı olmak için gerekli olanlar şu şekilde,gözlemlerime göre.

1-) İyi Vokal ( IU,Ailee,Taeyeon…)

2- ) İyi Dans ( Chungha,Hyuna,BoA…)

3-) Sahne Karizması( Sunmi,Hyuna, Jessi)

4-) Sese uygun/ İyi şarkılar ( Sunmi, Taeyeon,IU…)

*5-) Rap ( Jessi,Hyuna

* Çok da gerekli değil.

Vokal olarak Solar da Hwasa da beğenilen isimler olduğu için sahne karizması da Hwasa’da olduğu için onun tutma ihtimali daha yüksek.

sametinyourarea

Bence 2yle 3ün yerini değiştir

betül

Karışık yazdım yoksa haklısın

Biktim

Bence Ailee ile hiçbirinin vokali yarışamaz. IU’nun ve Taeyeon’un sesi güzel ama teknik olarak o kadar güçlü değil. Lee hi’nin sesi de çok güçlü.

Biktim

Bir de CL’i unutmuşsun. Sahne karizması, rap, vokal…

betül

CL şu an solo olarak başarılı olarak geçiyor mu bilemedim yoksa sahne karizması ve rap ekliyecektim.

Biktim

Ama yorumda güncel olarak solo başarılı dememişsiniz ki, genel konuşmuşsunuz. Şuanki popülerliği konuşursanız jennie, Rosé yazmalıydınız. Hyuna onlar kadar başarılı değil mesela. (Başarıdan kasıt popülerlikse) CL’in rapini ve karizmasını listedekilerin geçemeyeceğini belirttim. CL’in son çıkardığı şarkı çok tutmamış olabilir ama Taeyeon’unki de o kadar tutmadı mesela. O zaman siz oraya popülerlik listesi yazacaktınız en iyi değil, oraya da Jennie, Rosé gelecekti şuan solo başarılı yapmaksa mesele. Madem ki en iyi soloyu şuan başarılı olmaya şart koşuyorsunuz, o zaman Ailee’yi de listeden silmeniz gerekecek, son yılda o kadar başarılı olamadı. CL’in son klibi 5 ayda 5 buçuk milyon izlenmiş, Ailee’ninki bir… Read more »

betül

Jennie sadece bir kere solo çıkardı aynı şey Rose için de geçerli.Olayı biraz da kariyer olarak ele aldım.

betül

Ailee vokali harika ama son zamanlarda idolden daha çok ost sanatçısı oldu diyebiliriz. Albüm çıkarsa keşke.

rümeysa

eski şirketi tarafından müzik showlarına çıkması engellendiği için yeterli promosyon yapamadı ancak ailee zaten albüm üçlemesi yapacağını önceden duyurup hikayenin ilk partını çıkardı. söylemek istediğim 2020 Ekim’de üçlünün ilk albümü olan I’M albümünü çıkardı. takip edebilirseniz diğer albümlerini zamanında dinleyebilirsiniz.

Last edited 2 ay önce by rümeysa
betül

Teşekkürler 🤗

Yeppuda

Ailee bir albüm patlatsa da keyfimiz yerine gelse. Kendisini sahnede görmeyi çok özledim 2014 mama sahnesini özledikçe açıp izliyorum

Sewaley

Hwasa seksi olmak için fısıltıyla konuşuyor. İlk çıkış yaptıklarında pek bilinmiyorlardı vlive izliyordum ve o dönemler hiç de seksi hareketleri yoktu sesi de gayet canlıydı. Hwasa’ya kim seksi imaj verdiyse helal olsun zeki kişiymiş bir anda patlattı Hwasa’yı. Mamamoo şarkıları da asla benlik değil (starry night hariç) 4 üyenin de sesi felaket iyi fakat şarkılar bayağı kötü. Hwasa’nın solo şarkıları çok iyi fakat onun da hareketleri ve kameraya bakışı uykulu gibi seksi olmak için zorluyor kendini bence.

Biktim

Bence onu seksi yapmaya çalışmalarının tek nedeni poposundan ve bacaklarından kilo almasıydı. Yerli Kardashian ayakları falan…

Aaa

Bence whein r&b soul tarzında güzel şarkılarla daha fazla potansiyel gösterebilir.

Lover

Grupta en sevdiğim ses ona ait ama tek başına sahnede nasıl olur bilemedim

JKW

Wheein için bence iyi bir solo sanatçı olurdu ballad veya r&b tarzla mesela ama arkasında o kadar büyük bir kitle ve daha büyük bir şirket yok ki desteklesin. Korede bence o sesle tutulurdu. Korenin gerçekten iu karşısında alternatife ihtiyacı var, wheeinin sesi çok iyi hatta ben iudan bile daha yetenekli bir şarkıcı olduğunu düşünüyorum. Cidden nasil hala sıkılmıyorlar iu şarkılarından her seferinde ben anlamadım.

Last edited 2 ay önce by JKW
Lover

Benim bildiğim kadarıyla IU yalnızca sesiyle sevilen bir solo sanatçı değil.Şarkı sözleri çok iyi diyorlar.Kalemi güçlü.Koreliler bayılıyor kendisine.Şarkı çıkardığında onu alt edebilecek biri olmuyor şarkıları soty alacak kadar hit olmasa bile PAK mutlaka yapıyor çünkü tabiri caizse Kore abanıyor listelere.Yani IU sevgisi yalnızca vokal işi değil ama Kore’nin IU karşısında bir alternatife ihtiyacı olduğuna katılıyorum.Solo olarak yani.Ballad çıkaran solo sanatçı olarak ilerlerse wheein iyi olabilir ama tabii Kore ne derece kıymet bilir bilinmez.Ballad olduğu için uluslararası Kpop fanlarından da pek destek göremez.

ilvos

Wheein’in sesi çok güzel ve güçlü aslında, Baekhyun – Candy cover’ı beğeni de toplamıştı. Sesine gidebilecek şarkılara ihtiyacı var sanırım :/

Lover

Ben de çok beğeniyorum onun sesini ama işte solo olarak sahnede parlamak sese pek bakmıyor malesef🙁

SUNMI

Bana kalırsa gruptaki en iyi ses wheein ve farklı bir albenisi var. Ayrıca dördü arasında en çok harcanan da o gibi görünüyor. Grubu pek sevmem ama güçlü bir bağları varsa hepsi kontrat yeniler herhalde.

Lover

Ben de ses olarak en çok wheein beğeniyorum Hwasa’yı sahnede solo olarak parlama açısından seviyorum.Wheein’in harcandığı konusuna katılıyorum ama Hwasa solo gücünü görüp yoluna bakar sanmıştım o yüzden şaşırdım.Samimiler diye biliyorum ama samimiyete bakmıyor bazen bu işler de malum.

brtJ

Ben yalnızca Hwasa ve Wheein solo olarak başarılı olabilir diye düşünüyorum.

Moonbyul aşk

moonbyulun sahnelerini izlemeni tavsiye ederim sana başka lafım yok

Say yes de jk

Beni affetin ama kendi fikrimi soylicem .evet kızlar birbirlerini seviyorlar yada öyle gözüküyor ama artık kendi yollarına devam etmek istiyor gibi gözüküyor Bence hwasa grubun değerinin önüne geçti mamamoo’ nün son şarkısı hwasa’ nin solosunu yanında flop kaldı .Wheein kendini daha iyi gösterecek bir şirket istediği belli ve son olarak şöyle birşey var siz ne kadar yaklaşık n olursanız olun eğer grup olarak başladığını biz bir olayda biri sizi ezici bir şekildee geçerse onlarda rahatsız olur en basit örnek insanlar kendi ailelerinde mevki olarak farklı seviyede olursa yine bir kiskanclik olur bu cok normal .

Last edited 2 ay önce by Say yes de jk
Moeka

Bu grubun neden hâlâ rağbet gördüğünü merak ediyorum heleki bir üyesi depresyondaki bir kadına televizyonda zorbalık yaptıktan sonra. Anlamıyorum ama konu mamamoo oldu mu hep bir çifte standarta şahit oluyoruz. Yazık bırakın dağılsınlar dinlemeyin artık şunları

Istegeldimburdayim

Çok haklısın. Yaptıkları hiçbir şeyi göremiyorlar cidden. Bir de ırkçılık gibi büyük şeyler de yaptılar. Bazen insanların olumsuz şeylere kendilerine dokunuyorsa tepki verdiklerini düşünüyorum. Kendi zayıf noktalarına dokunmuyorsa ve de sevdikleri insanlar yapıyorsa illa üzerini kapatıyorlar

Moeka

sevgilimi öldürüp reçel yapacağım diye sözü olan kadın cinayetini güzel bir şeymiş gibi anlatan o sorunlu şarkıyı hayranlara önerdiklerinde ve aralarında şakalaştıklarında bitmiş olmalıydı bu grup ama yok mamamoodaki şeytan tüyünden midir kimse bu iğrençliklerine ses etmiyor

nix

fanlar şarkıyı önermedi diye savunuyor ama öyle korkunç bir şarkıyı ezbere bilmek ve şaka malzemesi yapmak bile yeterince rahatsız edici degil mi ya? niye konu mamamoo olunca herkes 3 maymun oluyor birden

Moeka

https://netizenturkey.net/pann-netizenler-mamamoonun-hayranlarina-tartismali-bir-sarki-onermesine-sok-oldu/

halbuki hayranlara şarkıyı söyleyip bir güzel eğlenmişler. sürekli feminist tavır kesmezler mi bir de… yazık bunlara nasıl insanlar kanım donmuştu bu gönderi ilk çıktığında

Last edited 2 ay önce by Moeka
Z z

He sözde feministler ama Zico şarkısıyla dans etti Hwasa. Hwasa’yı başlarda seviyordum ama acayip soğudum. Ara ara bu tip sakıncalı yönleri medyaya sızınca dinlemeyi bıraktım

Z z

Aynı şey Iu için de geçerli. Kadının bir sürü skandalı var ama hala tüm şarkılarını 1 numara yaptırabiliyor. Bence en tehlikelisi o

Istegeldimburdayim

Kesinlikle hiçbir zaman ısınamadım o kadına zaten

Moeka

iu’nun lolita skandalı var ama bak işte aynı mamamoo, yine bir şeytan tüyü vakası herkes affetti onu hatta çokta sorun yapmamışlardı zaten. lolita konsept yaptı ya lolita konsept. pedofili pisliğin teki iğrenç

Mirajane

Ben dağılmalarını istemiyorum cok güzel şarkıları var,kaliteli bir grup.

Moeka

sen olayı anlamamışsın bana gelmiş kaliteli grup diyorsun, depresyondaki bir kadınla televizyonda herkesin gözü önünde dalga geçtiler midem almaz bunların “kaliteli müziğini”

Last edited 2 ay önce by Moeka
mantık terk

Hangi üye yaptı? Ben bilmiyodum da olayı

Yummyeon

Solar ses nodüllerinden rahatsız ve bu yüzden depresyonda olan bir sanatçının bozulmuş(?) sesini taklit etti hem dr yanında o kadın varken. Kadın çok bozuldu zaten bu yüzden depresyondaydı.

Last edited 2 ay önce by Yummyeon
mantık terk

sağ ol 🙏

Moeka

https://netizenturkey.net/pann-netizenler-mamamoonun-hayranlarina-tartismali-bir-sarki-onermesine-sok-oldu/

bu linkte var o mesele 2. netizen yazmış olayı, kadın intihar etmek istediğini falan anlatmış zamanında çok kötüydü

Last edited 2 ay önce by Moeka
mantık terk

bulamayan varsa https://youtu.be/6rWsMNbqAic

uykucu

Hwasa en fazla para kazandıran üye o yuzden sirkette tuttuk demeyelim de aramızdaki güveni ve sadakati ilerlettik diyelim, Solar youtube dan para kazanıyor bir kismi sirkete gidiyor, Moonbyul rapçi, haliyle Wheein e olan oluyor, rbw… Bütün küfürleri sövsem de yetmez sana

Last edited 2 ay önce by uykucu
kuzeytekinoğlununikoniktulumu

Aslında başka yere atacaktım da, yükleyene kadar öldüm. Fırsat bulmuşken atayım. 2018’de çektim sanırım bunu. Galeride gezinirken rastladım. Dedim siz de mahrum kalmayın. Yıllardır ben başa çıkıyorum biraz da siz uğraşın şeytan ayrıntı da gizli.

Not: ne alaka demeyin valla niyetim kötü değil. 🥺🥺

Aeri

İnşallah onu oraya koyan sen değilsindir dosjflsdjfsd

kuzeytekinoğlununikoniktulumu

Valla ben değilim. Yıllardır kim yedi diye düşünmekten kafayı yedim🤣🤣

Hadwyn

Koyan kişinin canı çekmiş yemiş ben hak verdim.😂

Last edited 2 ay önce by Hadwyn
ıwashere

nedense bu grupla şirketi tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş cinsten. Aklınız varsa o şirkette devam edin.

Hitomi

Wheeine hakettigi deger asla verilmedi, main vokal olmasina ragmen gozler hep solar ve hwasadaydi (sesleri cok guzel, uyeleri suclamiyorum. bu sirketle alakali) moonbyul main dancer olmasi ve maskulen tarziyla dikkat cekti ama wheein her zaman geride kaldi. Gecen yil her uye solo cikartti, ama Wheeine yine bir sey verilmedi. Mamamoonun uyumlarini cok seviyorum ve sarkilarini da cok begeniyorum. Grupca auralari da ilginc bir sekilde bu sirketle uyusuyor. Ancak Wheeinin ustune bu kadar dusmeleri kesinlikle baski kurmak. Wheein dogal olarak ayrilmak istiyordur.

STRAYKINGEXO

Solar main vocal

Pan

Wheein geçen sene psikolojik olarak çok kötü durumdaydı o yüzden çıkarmadı bu sene çıkaracağını söyledi geçen sene Mamamoo bir ara 3 kişi promo yaptı hatta kız çok kötü durumdaydı ama şirket genel olarak geri plana atıyor zaten wheeinin ostleri çok iyi onları dinleyin

lavender

Keainlikle haklısın wheein çok geri planda. Hwasa sahne hakimiyeti ve magazinsel kişiliği (seksi kıyafetler, standart dışı yüzü fiziği..), Solar güzelliği ve güçlü sesi, Moonbyul da maskülen tarzıyla dikkat çekti hep ama Wheein arada kaynadı. Halbuki kadife gibi bi sesi var, iyi bi dansçı. Yakında solosu geliyor diye duydum umarım tutar.

betül

İmzalamazsa Hwasa imzalamaz diye düşünüyordum. Wheein imzalar diye tahmin ediyorum ama belli olmaz yine de.

hephaklıyımben

Birçok kişi sahne kabiliyeti konusunda Hwasa Solar demiş ama Wheein bence ana dansçı olması gereken üye dürüst olursak Moonbyul asla Wheein gibi dans edemez ses tonu hoş kadınlar arasında çok popüler iyi bir vokal bence abartılması gereken kişi

Aeri

Kız belki yenilemeyecek kontratını ne bu güvenilir sadakatli ilişki cümleleri akıl çelmeye çalışıyor gibi komik duruyor . (Ki bence yenileyecek)

Jey

Wheein bence baya solo potansiyeli olan bir üye ama şimdiye kadar tüm potansiyelini gösterme şansı yakalayamadığını düşünüyorum. Grup olarak son birkaç yıldır yaptıkları şarkılar hep Hwasa ve Solar’ın sitiline uygun veya daha çok onları ön plana çıkaracak şekilde ama mesela ilk debut yaptıkları zaman çıkardıkları jazz ve r&b tarzdaki şarkılar Wheein’e çok yakışıyordu. Hatta bence o tarz hepsine çok yakışıyordu. Keşke hep öyle devam etselerdi.

Mor

Solomu devam etmek istiyolardıda şirket boyle bu baskı tarzı kurdu? Ayrılmak gibi niyetlerini var öyle gibi geldi zaten hwasa aldı yürüdü gitti gruptan daha ön planda soloda sanki grubu devam ettirmek istemiyorlar daha fazla bilmiyorum ama öyle hissettim

Last edited 2 ay önce by Mor
la cha ta

wheein solo albüm yapacak demediler mi olm.

betül

Aynen bu ay diye duydum hatta

Çinça

Wheein mi ben valla Hwasa ile görüşmeler daha uzun sürer diye düşünmüştüm hatta belki yenileyemeyebilir zannetmiştim hayret

mantık terk

Wheein’i çok seviyorum çok yetenekli ve maalesef çok underrated bir kız. vokal koçları mamamooyu incelerken en çok onu beğeniyor. Umarım iyi bir şirkete gider ve kendi tarzında şarkılar yapar. Mamamoo’nun son zamanki şarkılarının diğer grupların şarkılarından farkı yok. Oysaki ilk şarkıları ne kadar ikonikti.

Hmhm🌪

Psikolojik baskı.

Red Velvet Manyağı

Şirket Hwasa yı fazla ön planda tutuyor ve sololarına daha çok emek veriyor. Solar da fıstık gibi ses varken güçlü bir şarkı veremedi.

YUP

Ben artık netizen yorumlarını okumadan yorumlara geçiyorum orada normal yorum yapan netizenler zaten gösteriliyor korelilerin yorumlarını okuyamıyorum üzgünüm ama netizenler cidden çok yersiz.

aswium

ben solo çıkış yapmak isteyen hwasa olur sanıyordum

violet #hylt

wheein yakında solo gelmeyecek mi zaten? Bu haber ne, tuhaf olmuş cidden şimdiden hepsinin yenilediğine eminim aslında ben. Ve grubun hwasa’nın arkasında kaldığını da düşünmüyorum. Mesela 4minute ve hyuna gibi değiller ya da missA ve suzy gibi. Solo işleri bakımından hwasa daha çok öne çıkıyor evet ama grup şarkılarında söz dağılımları yerinde, sahne söz konusu olduğunda hepsi solo sahne hazırlıyor vs aynı zamanda tutsun ya da tutmasın şirket bir şekilde hepsine solo iş veriyor, bilmiyorum sektörde bu kadar geniş başka bir şirket yok gibi. Genelde işlerini takip ediyorum ben, çok iç yüzeyini bilemem tabii. Fanlar daha iyi bilir

Last edited 2 ay önce by violet #hylt
Pan

Hwasa yenilediyse wheein de yeniler çünkü ikisi ortaokuldan beri yakın arkadaşlar ama wheein ile bir kaç şeyde anlaşamadılar muhtemelen ve böyle baskı kurmaya çalışıyorlar. Rbw çok mamamooyu çok rahat bırakan bir şirket kızlar istediklerini yapabiliyorlar mamamoo için en iyisi bence

jeon jk

Bence mamamoo tam olarak zirvesini yaşamadı. Eğer dağılmazlarsa bu sene yükselişe geçerler diye düşünüyorum. Bir de sektörde daha mamamoo gibi grup bulamazsın. Bu devirde zor.

JKW

Hwasanin solo parçaları cidden çok hoş. Ben dinliyorum zaten ama önerisi olan var mı extra ? Tam bütün şarkılarına hakim değilim

Duru

Benim favorilerim “Why” ve “Orbit”, dinlemelisin bence.

JKW

Teşekkürler, ben de özellikle twiti çok seviyorum ama biraz da bsidelara bakmak istiyorum

Vivi

Hwasa solo olarak devam etse daha iyi olur gibi ama Mamamo birbirine yakın keşke topluca ayrılsalardı şirketten

Rosie Posie Exo-l bir Blink

Ya şimdi ben yatmadan önce bunu okudum hwasa falan diyorlardı rüyamda hwasa ile bff tim uçan yastıklara biniyorduk😂

Red Velvet Manyağı

Hayırlısı neyse o olsun hiç bir şey demek istemiyorum

JKW

Valla rbw’ın o weiboda yaptığı salaklıktan sonra umarim üyeler kontrat yeniledikleirne pişman olmamışlardır. Adamlar resmen en büyük gruplarının ve şirketlerinin faaliyetlerini tehlikeye attılar çünkü çinli hayranları tavır almış daha albüm vs almıyorlarmış ki rbwye para gitmesin ve weiboda gördüm rbw ile ilgili , komunist gençlik(?) gibi büyük bir topluluktan atılan bir gönderi 14 milyon like almış, şaka değil. Resmen kendi kendilerine nasıl sıktılar anlamadım.

Last edited 2 ay önce by JKW
Baebae

Olay ne

JKW

Işte bir sebepten ” Şirketimiz, Çin birdir ifadesini destekliyor” diye igde ve weiboda paylaşım yapmışlardı . O sıra cnetzlerden övgü aldılar, knetzlerden zaten linç belli. Sonra kısa sürede silince bu sefer cnetzleri baya kızdırdılar, kendilerini boş yere bu muhabete soktular. Cnetzler bu konuda baya hassas vatan millet diye. O yüzden fanları bile şirkete tavır aldığından harcamaları durdurmuşlar. Kendi kendilerini yediler, şok oldum

mamamoo queen

Ah, dördünüz başka şirkete geçseniz keşke güzel kadınlarım ya 🤧

betül

Neden ki ? Başarılılar ve hem grup hem de solo olarak aktifler.

mamamoo queen

üyelere lafım yok tabikide, şirket aşırı kötü 🥺

betül

Büyük bir şirkette çıkış yapmadılar ve başarılı oldular. Bunun iki tarafın da başarısı olduğunu düşünüyorum. Gördüğüm kadarıyla üyeler kendilerini rahatça ifade ediyorlar, solo da yayınlıyorlar. Başka şirkete geçince ne değişecek ya da geçtiler diyelim daha iyi bir yer mi olacak o da önemli.

JKW

Bu şirket aptalın teki. Hata bile olsa hem kendi şirketlerinin hem de grubun geleceğini büyük para kaynağı olan Çinde tehlikeye soktular ve şirket yüzünden grup bile linç yedi, tavır alındı.

Last edited 2 ay önce by JKW
cansu

aşka şirket onlara o özgürlüğü vermez. her konuda fazla özgürler

Istegeldimburdayim

Sahne arkası videolarını birkaç kere izlemiştim de Whein aşırı itici geliyor nedense. Açıkçası sahnede tek başına parlayacağını da düşünmüyorum. Grupta sadece Hwasa tutulabilir gibime geliyor. Zaten grubu çok sevmediğim için hiç takipçileri olmadım ama Hwasa’yı hep duymuşumdur