Benzer Yazılar

Yeri yolculuk için hafif ve ferah bir kıyafet tercih etti

Yeri yolculuk için hafif ve ferah bir kıyafet tercih etti

HABER: Red Velvet Yeri ‘kışkırtıcı havaalanı modası’

KAYNAK: X Sports News via Nate

1. [+316, -9] Bu kışkırtıcı değil, direkt şok edici

2. [+236, -12] Sırtına bakın…

3. [+198, -10] Kötü vücut hatları var

4. [+49, -4] Top top olmuş yağlara baksanıza… ünlü olarak kendine dikkat etmesi gerekmez mi? Zaten kemikleri kalın, kilo olmuş bir de onun üstüne…

5. [+47, -4] Erkeğim ve gerçekten nasıl ünlü olabildiğini öğrenmek istiyorum??

6. [+36, -0] ㅋㅋㅋ Hamile sandım

7. [+35, -1] İdol mü bu?

8. [+34, -6] Hamile arkadaşlarım böyle görünüyorlar. Bu elbiseden giyiyorlar ve yüzleri de şiş görünüyor.

9. [+26, -1] Yani… geniş bir insan neden böyle bir elbise giyer ki?

10. [+25, -0] Baksanıza ne kadar da geniş

11. [+14, -3] İlk defa benden daha kilolu bir idol görüyorum

12. [+5, -2] Enfes bir yüzü ama eşsiz bir vücudu var…. Park Narae gibi talihsiz türden bir birleşim

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+274] Evet elbisesi vücut tipine göre güzel değil ama şok edici de değil şişman da değil

49 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Miyallll

Cidden Yeri yle ilgili haberlere ne zaman tıklasam Allah bilir ne antice yorumlar yazmışlar diyorum.Kıyafetini beyenmediysen beyenmedim yazz gec kardeşim illaki bişeyemi eleştiriceksiz Yeri den önce kendinizi eleştirin o sahnenin üzerindeyken sizde zombii gibi telefonunun basında kötü yorumlar yapın emin olun bunlar Yeri nin umrunda bile değildir.

SeulgiWendy

Günlük Yeri’ye nefret kusma terapilerinide aldılar netolar ohh sırada Sulli’mi var acaba 🙂 Çok zavallı olduğunuzu keşke aynaya bakarak anlayabilseniz ama sanmıyorum öve öve göklere çıkardığınız tipleride biliyoruz yani.

Elif deniz

şu abartı yorumlara bakar mısınız ne kadar komiksiniz ya idol diye kemik yığını mı olmalı kız ki gayette zayıf ayak bileklerine bakın, biraz spor yapar daha orantılı bir vücudu olur zamanla kız daha küçük bu kadar çok yüklenmeleri acımasızca

Tori

5.yorum bende senin biraz olsun adam olmanı öğrenmeni istiyorum.
Sırf kız nefret alsın diye yazılmış bir haber.
Kimsenin vücudu sizin ideal idol tipi vücudunuza uymak ve sizin gözününe güzel gelmek zorunda değil. Kızın vücut tipi böyle ise değiştiremez. İnsanları rahat bırkaın.

ingeye

Yeri’yi sevdiğim pek söylenemez ama kızın üzerine çok gidiyorlar.
Sevmiyor, nefret ediyorlarsa yorum yapmaya niye zahmet ediyorlar. Hayır kızı depresyona mı sokmaya çalışıyorlar anlamış değilim.

yağmur

sm artık birşeyler yapmalı eğer Yeri bu yorumları okuyorsa yüz ifadesini düşünemiyorum kim bilir nasıl üzülmüştür

Jiminsshi

Şu kıza yapılanlar o kadar üzücü ki.. Red Velvet fanı değilim ama Yeri bana hep çok güzel ve çok çekici gelmiştir. Üstelik yaşı da küçük, nasıl bu kadar acımasız olabiliyorlar anlamıyorum. Yazık gerçekten kocaman insanlar klavye başına oturup genç bir kıza asla söylenmemesi gereken şeyler söylüyorlar. Lisedeyken en yakın sandığım arkadaşlarım da böyle davranırdı bana. 50 kilo bile olmamama rağmen kilolu olduğumu, fiziğimin çirkin olduğunu, yüzümün hem sevimsiz hem çirkin durduğunu ve daha nice kusurlarımı sayıp her gün ağlatırlardı. Tabi onların ağladığımdan haberi olmazdı. Şimdi liseden çoktan mezun olmama rağmen bir türlü atlatamıyorum. Özgüvenim hiç kalmadı. Konuşmaya bile çekiniyorum. Sesim… Read more »

Kokobop 🐧

Oha ya 50 kilo bile değilken sana öyle mi dediler… Ben en son ilkokulda filan 50 idim herhalde ajnxjax

Bu lisede dalga geçen veya densiz densiz konuşan tipler sonradan söyleyince hatırlamıyorum filan demiyorlar mı bir de….

Baby

Yeri bir ara ortalıkta hiç yoktu çünkü siz daha o zamanlar 16 yaşında ki genç bir kıza akıl almaz hakaretler ediyordunuz bir comeback dönemi gözükmedi sonra ünlüler panik atak niye oluyorlar vs demeye başlıyorsunuz acaba neden 16 yaşındaki bir kız hayallerinin peşinden gitti diye mi bu tavırlar kızlar Yeriyi bu kadar severken sizene acaba ama siz değişmediniz 16 yaşında küçük bir kıza “Yeri vajinana bıçak sokmadan rol yapmayı kes” diyecek kadar alçaldınız Yeri’ye hayallerini zindan ettiniz “Kameralardan korkuyorum,kameralardan ve insanlardan korkuyorum.” dedirtecek kadar hemde iğrençsiniz insan olun az ne olur insan

Birferda

Robadan gibi olan elbiselerin sorunsali bu. Zayif olan bile giyse sanki hamile elbisesi gibi duruyor.

syssota

ne kadar saygısız yorumlar var. kızın kilosu sağlıksız değil. “oha ne kadar geniş” aileniz hiç terbiye öğretmedi mi? sesine, dans edişine, müziğine yorum yapın. idollerin vücudu, yüzü hakkında saygısız yorum yapmayın. size güzel görünmeye çalışmak zorunda değiller.

Ece

Ben bunları anlamıyorum Yeri den daha çirkin kızları göğe çıkarırken bu kıza öfkeleri ne???

Ghost

Bir şey diyeceğim AOA Chanmi de ilk çıktığı zamanlarda fazla kilosu vardı ve şuan aşırı zayıfladı queendom programı başladığında farkı göreceksiniz. Suzy de öyleydi yani çok var ilk başta fazla kilosu olup daha sonradan zayıflayan bu kadar olay yaratacak bi mesele değil bu. O kadar eminim ki bu yorumu yazanların %90’ı Yeri’den daha beter durumda -,- Böyle söyleyip onlar gibi olmak istemezdim ama zorluyolar…

Once since birth

Yüzü çok güzel

Bende kalsin

Bu eleştiriler sınırı çok aştı artık . Yeri’ye karşı herhangi bir sevgim yok ama bu durum bir kadın olarak canımı sıkıyor son zamanlar da . Özellikle sm kadin idolleri (eğer aşırı güzel değilseler o da kendilerine göre )netizenler tarafından yerden yere vuruluyorlar .

Ddm

Bu kızdan neden hoşlanmıyorlar ki acaba sebep ne?

KINGEXO

Hiçbir sebebi yok şöyle söyleyeyim dumb dumb zamanı canlı yayın açmışlardı orada yeri’ye ‘ceneni kapa yoksa vajinana bıçak sokarım’ diye yorum yapıldı bunu yeri gördü ve uzun süre yayınlarda hep sessiz kaldı gruba sonradan katıldığı için gereksiz linç yedi yeri çok sosyal birisi ama aldığı nefret o kadar fazla ki bir keresinde kameralardan ve insanlardan korktuğunu söyleyip ağlamıştı. Tek suçu gruba sonradan girmesi ve küçük olması, 2017 yılında tam netizenler yeri ye alışmışken abisi gibi gördüğü kişi intihar etti bi kaç gün sonra da yeri ödül törenine katılmak zorunda kaldı o zaman sırf gülmediği için hakkında sayfalarca haber yapıldı 1… Read more »

KINGEXO

Yeter artık ya YETER! Sadece nefes aldığı için linç yiyor. Yeri böyle bol, eski model, çiçekli, uzun şeyler giymeyi seviyor kendini böyle kıyafetlerde daha rahat hissediyor. Buna da mı karışacaksınız. Göründüğünün aksine aşırı zayıfladı elbiseden dolayı kilo almış gibi durabilir ama yanakları kolları gitmişti zimzalabim promolarında. Gitmeyin şu kızın üstüne artık küçük ve henüz yeni toparlanmaya başladı. Niye bu kadar kötü kalplisiniz?

5HINee_Forever

Ay aman şu idolleri bir salın ya. Yok kilo almış yok bilmem ne. Sizene kızın kilosundan. O halinden memnunsa eleştirmek size mi kaldı? Keşke şu idollerin dış görünüşü hakkında konuştuğunuz kadar yetenekleri hakkında konuşsanız. Kız şarkici ve ilgilenmeniz gereken şey sesi ve dans yeteneği. Tabi kişilikte önemli.

xoo

Ya şu Yeri’yi Irene’den güzel bulan bir ben miyim? Yanlış anlamayın amacım Irene’e sataşmak değil ama Yeri çok güzel ya. Kilo zaten sabit bir şey değil ki, alsa alsa 5 kilo filan almıştır. Çok normal.

Sinini

Bir sensin bence xjkmhm

YERİ

Bende şahsen Yeri’yi daha güzel buluyorum yalnız değilsin diğer kızlarda güzel ama niyeyse Yeri’nin yeri bende hep ayrı

Nö9

herkesin güzellik anlayışı farklıdır. gerçi şu an fandomda bu konuda tartışma var çünkü yeri ve joy bu aralar çok güzelleştiler hfdkhdjd ama irene de ayrı bir güzel işte. özellikle yaşına göre

Nö9

artık sınırı aştılar bence. SM cidden bunlara dava açmalı. bu ne böyle? sırf bir ünlü tarafından fark edildi diye kız kaç gündür linç üstüne linç yiyor. işsiz misiniz siz?

Kkaebsong

Abi bunlar ruh hastası psikopat iki yüzlüler saydırırlar saydırılar ünlü kendine zarar verdiği zaman seni çok seviyoruz vs vs

Delixx

Bence sırtı hariç kötü değil

Ajaa

Niye bu kadar nefret alıyor anlamıyorum kızın kilosuda gayet iyi yazık sonra anoreksiyaya yakalanıyor idoller çok zayıf yorumları yapılıyor.Eminim bunu yazan netizenler kıskandıklari için yazıyorlar

SUNMİ

Hiçbir idol haber başlıklarını kendisi seçmiyor. Neden gazetecinin başlığı üzerinden kıza saldırma gereği duyuyorsunuz ki? Yeri böyle giyinirken zaten “kışkırtıcı”
olmayı hedeflememiştir.

army

yüzü güzel ama vücut ölçüleri gerçekten kötü. sm idolü olarak dikkat etmeli

Nö9

bir insan nasıl vücut ölçülerine dikkat edebilir merak ediyorum hdjdh bunlarla DOĞARSI. sonradan değiştirilemez

Twice

Top top yağ derken? Ben mi körüm netizenler mi salak?

ArmyOnce

Niye bu kızdan bu kadar nefret ediyorsunuz? Aldığı nefretin haddi hesabı yok

Kim Sara

Aşkım soyun da git

harlone

Elbisesini beğendim netizenlerin zevki yok. Ve kore idol standartları midemi bulandırıyor yaşasın patates olmak

JKW

Yüzü güzel..ama bunu havalimaninda degil de keske yazlık bir yerde giyseymiş ..havalimani icin bence biraz fazla ten göstermiş

Bluebee

Şirin bu ya netolar yine boş yaptılar

Suna

Nasıl ünlü oldu bu kız? Kesin SM torpili buldu. Yoksa başka açıklaması olamaz. Dans? Berbat. Ses? Berbat. Görsel? Berbat. Gruba katkısı? Erkek arkadaş, idol kanka edinip gündemde olmak. Rezil.

Ghost

Tanımadığın bir insan hakkında böyle yorum yapan SEN karşısında ‘rezil’ olan Yeri değil sensin.

Bende kalsin

sanırım senin erkek idollerin yada oppaların ile yakın arkadaş olması koymuş olmalı

Nö9

ağlamaya devam o zaman. ekranda görüp salyalarını akıtarak baktığın oppalarınla ve diğer idollerle aynı ortamda bulunuyor, istediği gibi onlara yakınlaşabiliyor. bu yaşta senin hayal bile edemeyeceğin paralar kazanıyor. çok ünlü bir grubun ünlü bir üyesi ve milyonlarca hayranı var. senden 100 kat daha güzel. kudurmanı anlıyorum ama başka yerde ağlayın lütfen burası ağlama yeri değil

Ecem

Senin yorumunu görmeden neredeyse tamamen aynı şeyleri yazmışım bu kızın gerçek yüzünü gören başka birinin olmasına sevindim.

Nö9

gerçek yüzü fhdkhdjd ‘gerçek yüzü’nden ziyade sizin görmek istediğiniz yüzü olmasın o?

yağmur

nasıl ünlü oldu söyleyeyim mi kendi emekleriyle kendi çabalarıyla ünlü oldu hemm sm gibi katı kuralları olan bir şirketin berbat bir yeteneği olan insanlara çıkış yaptıracağını mı sanıyorsun? sesi yada dansı berbat değil sadece siz çok abartıyorsunuz (zaten sizin gibi antilerden de bu kadar abartı beklenirdi bende ne düşünüyorsam kıskançlıktan kuduruyorsunuz bildiğin) demek ki sm yeri de birşeyler görmüş ki çıkış yaptırmış demek ki diğer yarıştığı stajyerlerden daha iyimiş ki çıkış yapmış sizde anca bu kızın kesinlikle torpili var diyipte kendinizi kandırın (…Berbat. Gruba katkısı? Erkek arkadaş, idol kanka edinip gündemde olmak. Rezil….) zaten bu yorumu yaparak ne kadar gereksiz… Read more »

Nö9

doğru söylediğinizi sanarak sözde ‘eleştiri’ başlığı altında papağan gibi sürekli haddinizi aşan şeyleri söyleyebiliyorsanız başkalarının da size karşı çıkmaya hakkı var.

Ecem

Netizenlere katılıyorum. Bu kızı neden idol yapmışlar asla anlayamayacağım. Kesin torpille falan girdi gruba. Biraz kilo verip ünlü arkadaşlar yapmaya çalışacağına dans ve vokal çalışsa iyi olur.

Nö9

bende senin sadece bir elbise giymiş fotoğrafına neden idol olmasıyla ilgili bir yorum yaptığını asla anlamayacağım. ceo musun sen? böyle kesin konuştuğuna göre torpille girdiğinde (!) yanındaydın herhalde

yağmur

YİNE HER ZAMAN Kİ GİBİ BOŞ BOŞ KONUŞAN BİRİ DAHA SANKİ HER ANINI YERİYLE GEÇİRİYORMUŞ GİBİ KONUŞMAYI KESERMİSİNİZ CİDDEN ÇOK KOMİK DURUYORSUNUZ

Zey

Cidden kilo aldı bayadır, zayıflamalı

KINGEXO

Git zimzalabim videolarına bak çok fazla kilo verdi.

Yeni Yazılar