YG bu yıl yeni bir kız grubu çıkaracağını onayladı

HABER: [ÖZEL] YG yılın ikinci yarısında kız grubu çıkaracak

KAYNAK: SpoTV News via Nate

1. [+356, -14] Bu şu anda önemli değil…

2. [+204, -14] Big Bang, modası geçti. Winner? O kim? YG’de başarılı bir erkek grubu yok. Black Pink 2NE1’ın güzel versiyonu olarak başarılı oldu, YG Black Pink’in getireceği para bitmeden yeni bir ürün çıkarmaya çalışıyor değil mi?

3. [+176, -13] YG’nin çıkardığı her şeyi atlarım ben

4. [+20, -7] YG gördüm mü bakmadan geçerim

5. [+19, -6] YG’de hala stajyer mi var? ㅋㅋㅋㅋ

6. [+18, -1] Black Pink’in tek bir tane ful albümü yok ama yeni kız grubu geliyor… BP’ye üzüldüm

7. [+15, -4] Bence Black Pink’in sonu 2NE1 gibi olacak

8. [+10, -3] Umrumda değil

9. [+9, -0] Black Pink’in çıkış yapması 3 yıl sürmüştü hatırladınız mı? ㅋㅋㅋㅋㅋ

10. [+9, -0] Boykot edin… ilgi göstermeyin, ürünlerini satın almayın… Seungri yakında askere gidiyor…

KAYNAK: Naver

1. [+70, -2] Yeni kız grubu yerine Black Pink’e Kore’de daha çok aktivite yaptırmalılar

2. [+45, -3] Sadece hayranlar değil sıradan insanlar bile aynı görüşte ㅋㅋㅋ Black Pink kırk yılda bir dönüş yapıyor. Yeni kız grubu?? Şaka mısınız ? ㅋㅋㅋㅋ Bunu yapamazsınız… yeni grup çıkınca Black Pink hep yurtdışına mı gidecek? Kore’de ne yapacaklar?

3. [+35, -2] YG kafayı yemiş, lütfen Black Pink ile ilgilen

4. [+34, -2] Lütfen Black Pink’e yılda 2 dönüş yaptır, yeni şarkıları dinlemek istiyorum

5. [+23, -1] Black Pink’e dönüş yaptır sadece

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+220] YG’nin takvimine göre ‘bu yıl’ önümüzdeki 10 yıl içinde grup çıkabilir anlamına geliyor? sjkfdhs

 

Kaynak: Netizenbuzz + Knetizen

30 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Muziksever

Senin yapacağın işi seveyim YG. 22 yaşımda bana çektirdiğine bak. Diğer grupların yılda en az 2 geri dönüşleri var ve ben burda sinir kirizi geçiriyorum ama yok bu batağa ben düştüm, bu aptal şirketin şarkılarını sevdiğim için sorun bende. JYP gibi olmadıklarını o kadar iyi anladım ki Blackpink’e 2 yılda bir verilen mini albümün artık 3 yıla çıkacağına eminim. Allah’ın belası şirket, kızların Tam albümü yok.

heyya

utanmadan 22 yaşında olduğunu yazmış bi de derdini si

Hgs

Seni ne ilgilendiriyor gerçekten ? İnsanların sevdiği,ilgi duyduğu konular ve kişiler sadece onu ilgilendirir…daha önce bir konu hakkında hiç bu kadar tutku ve sevgi duydun mu bilmem ama zaten anlamanı beklemiyorum ..o yüzden sen en iyisi mi uzaklaş buradan ..çünkü burada fanlar ve onların sanatçılarına karşı duyduğu sevgi ve endişe var ..kibar olmaya çalışıyorum sadece o yüzden saygılı ol

!!!!!!

Şu gram saygı barındırmayan üsluba ve insanların kaç yaşında ne yaptıklarına,neyi sevip ilgi duyduklarına burnunu sokmana bakılırsa sen daha beter durumdasın kandil günü günaha sokma insanı git ötede oyna hadsiz

Muziksever

@heyya evet bu yaşımda onca derdime ek bunu ekledim 🙂

Bjack

Bence Yg, Blackpink’in kontratını yenilemeyeceğini biliyor. (Belki grupca belki bireysel) E kontratı yenilemeyen bi gruba neden değerli şarkılarını sunsun ki? Bana göre bunu bildiği için yeni kız grubunu çıkarıp arayı kapatmayı düşünüyor. Üzgünüm tarih tekerrürden ibarettir. Daha önce 2ne1’a geri dönüşü hep erteletiyordu ve grubu dağıttı. Çünkü Minzy’nin ayrılacağını biliyordu. Şimdide aynısını bp’e yapacak. Çünkü bana göre başta Rose kontratını yenilemeyecek. Bu yüzden Rose’u hep arka plana itiyor. Bu yüzden diğerlerine de geri dönüş değil, orda burda podyumlara yolluyor. Kâr nereden gelirse kârdır. Sözleşmelerinin bitmesine 3 yıl var. Bu süreçte sadece 1 comeback yaptırır. Tahminimce..

SGJK

İnşallah öyle bir şey olmaz …kızların başına öyle bir şey gelmesini istemiyorum ..pozitif kalmak istiyorum o CB gelecek ..bpyi göz ardı edemez geçen sene batmak üzereyken şirkete en çok para getirip ayakta tutan gruptu ..yapamazlar yapmamalılar ..şuan zaten albümleri üzerinde çalışıyorlar ygnin yaptığı düzgün açıklama yapmayarak bizi kanser etmek ..lütfen bu en kötü durum senoryoları en son aklımıza gelsin hatta hiç gelmesin bile..

Majo

Bp içinde aynı şeyi demişti 2 yılı bulur çıkması

billy

yalnız herkesin artık yg ile ilgi hiçbir şeyi asla desteklemeyeceğini savunup şimdi yorumların çoğunun “black pink’e geri dönüş yaptır” odaklı olması da önemli bir ayrıntı…

Suna

YG’nin sorunu ne? Sanatçılarını yalnızca yeni reklamlar alsınlar diye dönüş yaptırıyor. Gerçek gelirin reklamlardan olduğunu fark etti. Ama nereye kadar? Kızlar reklam modeli oldu artık yeter. Ne bir show ne adam akıllı geri dönüş showlarına katılma, ne bir eğlence programı hiçbir şey yok ya hiçbir şey. Mundar etti kızlarımı. Şimdi çıkmış yeni bir grup mu diyor? Nah desteklerim.

nolia

cidden yg de hala stajyer mi var

Hgs

Hem de ne stajyerler var bilsen…

Rsm

Acaba blackpink süreleri dolduğu zamam sözleşme yenilemeyi düşünmüyor mu? Çünkü yg kızlara geri dönüş yaptırmıyor, promosyon yaptırmıyor. Yaptığı tek şey tencerenin dibini sıyırmak. O yüzden yeni kız grubu çıkarıyor olabilir belki 🤔

Bjack

Kesinlikle böyle düşünüyorum. Yukarda yazdığımın özetini yazmışsın.

Betüş

Blinkler artık baya baya isyan ediyor. Daha öncesinde hiç böyle görmemiştim onları. Haklılar gerçi kim böyle bir durum ister kendi grubuyla ilgili ?

SGJK

Biz sadece yg ye sövüyoruz hep sövdük söveceğiz fakat kızlarında zor durumda olduklarını biliyoruz onlar için de üzülüyoruz o yüzden nefret almalarını istemiyoruz çünkü her şey hem onlar hem de bizim için yeterince zor ..yg artık diğer alanlarını ( moda , eğlence, gıda şirketleri) kapatıp sadece müziğe odaklanacağını haber yaptırtmış yeni , bize de global proje neftlix felan dedi ama konu yg olduğu için inanmıyorum sadece kızlar için umudumu yeşertmeye çalışıyorum…

Betüş

Dediklerine katılıyorum ama bu kastettiğim durum aslında sizin üst üste böyle haberler almanız. Bu sabah cb Mart’ta ama nisana ertelendi demiş bir makale. Sebep olarak da şu virüsü öne sürmüş ama ne hikmetse yg kızları Japonya’ya yolladı veya bir sürü ülkeye gonderdi. Kimi şu anki dönüşün kârlı olmadığını bildiği için böyle ertelediğini söylüyor ama bu kadarı fazla.Şu an ne stanler ne fanlar ne üyeler memnun değil. He bu arada rosé solo hiç piyasada yok orası ayrı. Ayrıca daha Rosé dışında iki üye daha var falan. Yani aslında birikti ve hiçbiri olmuyor üstüne üstlük adam kız grubu çıkaracağım diyor. Çıkar dediği… Read more »

Hgs

İşte nelerle uğraştığımizi görün…sabır sabır diyoruz fakat zor beklemek artik..o yüzden sinirleniyoruz yoksa Jyp gibi olsa hak ettiklerini verse kızlara zerre umrumuzda olmaz yeni gg ama bize verdikleri sözleri tutmadan sürekli başka gruplarla ilgilenilmesi artık çok fazla..

SGJK

Yemin ederim edecem şimdi boktan şirkete ..pislik lan 4 yıl oldu BP çıkış yapalı..ne yaptılar lan bu 4 yıl boyunca idol olarak bir isaace mi katıldılar doğru düzgün ödül törenlerine mi katıldılar ..köpek yg ..tek verdiği şey de bunca beklemeden sonra bir mini albüm o da zar zor sonra hoop dünya turu ..kızların yüzünü bile göremiyoruz..sen san ki onlar BP gibi global olur he he BP bu seviyede çünkü tamamen kendi karizmaları ve yetenekleri sayesinde ..yoksa yg ne yapmış bir promo mu yapmış ..erkek gruplarına yağmur gibi CB yağdırsın değerli oğluşlarını korusun kollasın virüs yüzünden etkinliklerini iptal etsin ama konu… Read more »

Rey

Blackpink debut yaptığında 2ne1 en azından albümleri ve 13 şarkıdan fazlası vardı. Blinkler kızmakta çok haklı. Yg ocak gibi bp yılın ilk çeyreğinde comeback yapacaktı ama 2 çeyreğe ertelendi. Çinli blinkler daha cb tarihi belirlenmediği halde 100k albüm parası topladılar

rundevilrun

Treasure için 2019 da çıkış yaptıracağını söyledi, yaptırmadı. şu an variety showları olmasına rağmen hala yg debut tarihi hakkında konuşmuyor ve şimdi yeni kız grubu çıkaracağını mı söylüyor?

SGJK

2019 biliyorsun ki kriz seneseydi öıkış için doğru zaman değildi …ama treasure un önce çıkış yapması gerekiyor o kadar pislik olamazlar ..zaten böyle dediklerine bakma onların bu yıl dediği kesin gelecek seneye sarkar

someone

rahat olun. bp’de yeni kız grubu çıkarılacak haberlerinden 2 yıl sonra çıkış yapmıştı. eğer yanılmazsam yeni çıkacak grup da en az 2 sene sonra gelir. çünkü gerçekten fanlar isyan ediyor. bp full albüm gelmeden yeni kız grubunu çıkaracak g*t yok onda. blinkler tarafından boykot edilir ve hisseleri düşer. yg de paranın köpeği olduğu için bunu göze alamaz.

lili

Yg nabız yokluyorr bence koreli netizenler bu tarz yorum yaptığına göre geri dönüş yakındır

Suzy

Bp daha full albüm bile çıkaramadı önce elinde ki gruplarla bir ilgilen

Skz

Blackpink fanı değilim ama kızlara yapılan haksızlık çok fazla kızlar idollükten daha çok mankenlik yapıyor.

Bts

Ya erkek grubu niye çıkmıyor? Çocuklar o kadar program kazandı be

Velvet

K-Netizenleri anlamıyorum.Bakmadan geçiyorum dedikten sonra bir de yorum yazarak gerçekten bakmadan geçtiklerini kanıtlıyorlar kendilerince gfjoıytgıutrcckfue.Boykot boykot deyip duruyorlar ama bu durum sadece yeni şarkıları çıkana kadar devam ediyor.Bigbang döndüğünde de aynıları olacağına eminim.

la cha ta

9. [+9, -0] Black Pink’in çıkış yapması 3 yıl sürmüştü hatırladınız mı? ㅋㅋㅋㅋㅋ

Twiceblack

Çok üzgünüm ama Blackpink’in neyini destekliyorsunuz hala yok kızlar cb yapmayı çok istiyor ama yg engelliyor. Siz gerçekten buna inanıyormusunuz zaten sanatçı olmak isteselerdi yg gibi bir şirkette çıkış yapmazlardı şunu bir akıl edin artık Blackpink bu şirketin her şeyini bilipte kontrat imzaladı mesela siz bir yerde staj göreceksiniz o şirketti araştırmazmısınız emin olun şirkette daha sizin bilmediğiniz neler neler dönüyordur gönül isterdi ki blackpink sanatçı gibi sanatçı olsa ama nerde işte