Benzer Yazılar

Yoo Ah In ve Song Hye Gyo, Wuhan’ı destekleyen gönderi attı

Yoo Ah In ve Song Hye Gyo, Wuhan'ı destekleyen gönderi attı

HABER: Yoo Ah In ve Song Hye Gyo’nun Wuhan için destekleyici yazıları “Wuhan için Sevgi” dikkatini çekti

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+4,693, -203] “Biz Wuhan’ız” diyerek duyar kasmayı kesin, şaka gibi

2. [+3,543, -153] Bu gerekli miydi ..

3. [+3.404, -151] Hayır, bu yanlış

4. [+415, -6] Sayesinde para kazandıkları insanları hizaya sokmaya çalışıyorlar. Eğer çok endişe duyuyorlarsa, sosyal medyada gönderi atacaklarına orada gönüllü hizmet yapmalılar

5. [+385, -9] Bu ikisi birlikte hareket eden aile üyeleri gibiler. Çin’e iyi görünmek istiyorlar. Çin’e gidin ve orada yaşayın lütfen.

6. [+323, -9] Başka seçeneği yok, Song Hye Gyo Çin’den asla vazgeçemez…

7. [+281, -7] Song Hye Gyo’nun ana geliri Çin’den geliyor

8. [+257, -2] Sosyal medyada takılacağınıza Wuhan’ı ziyaret edin

9. [+199, -4] Song Hye Gyo = Çin

10. [+192, -1] O zaman Wuhan’a gidin ve insanlara maskeler satın alın ve yemek dağıtın ㅋ komikler ㅋㅋ

Yoo Ah In ve Song Hye Gyo, Wuhan'ı destekleyen gönderi attı

KAYNAK: Naver

1. [+4,577, -164] Gerçekten Wuhan’a gidip gönüllü hizmet yaparlarsa onlara inanacağım

2. [+4,567, -198] Menajerlerinin sürdüğü arabalarla dolaşmakla çok meşguller ve gerçekliğin henüz yüzlerine çarpmadığı kale benzeri lüks evlerde yaşıyorlar. Öyle bir prens ve prenses dünyasında yaşıyorlar ki, kafelerde, restoranlarda, alışveriş merkezlerinde, tiyatrolarda ve metrolarda herkesin maske taktığını, el dezenfektanlarının her yerde olduğunu ve Çin’den tatilden dönen insanların içeri girmemesi hakkında uyarı işaretleri olduğunu görmüyorlar. Yoksa Çin onlara Kore’de para aklamak ve vergi kaçırmak için gereken tüm parayı ve sevgiyi verdiği için umurlarında değil mi? Bu ikisinin dünyayı gerçekten önemsediğinden şüpheliyim. Eminim dünya barışını veya dünya ilişkilerini hiç düşünmemişlerdir. Sadece Çin’den korkuyorlar. Geri kalanımız için gerçekliğin nasıl olduğunu bilmiyorsanız, ağzınızı kapalı tutun.

3. [+2,166, -80] O zaman Wuhan’da gönüllü olun ve maske dağıtın~

4. [+2,517, -505] Joong Ki-ya, onu boşadığın için mutluyum… ve çabuk oldu

5. [+1,587, -95] ㅡ ㅡ Çinli hayranlarından çok para kazandıkları için bunu yayınlamalarını anlayabiliyorum. Bae Yong Joon’un depremleri sırasında Japonya’ya para bağışlaması gibi. Sosyal medyada böyle şeyler yayınlamak yerine bağış yapsınlar

6. [+1,073, -24] Evet, ikiniz istediğiniz kadar Çin’i sevebilirsiniz, çünkü kendi büyük, güvenli evinizin konforunda yaşıyorsunuz, virüs kontrol altına alınana dek işe gitme konusunda endişelenmenize gerek yok, artan maske maliyetlerinin mali yükü konusunda endişelenmenize gerek yok ㅋ Toplu taşımayı kullanmak zorunda kalan, ailelerimiz için aldığımız maskelere ayda 150 dolar harcayan geri kalanımız .. Sanırım “dünya sevgisi” için endişelenmek için çok aptalız ㅋ ama hey, bugünlerde vergilerini ödüyorsun, değil mi?

7. [+602, -52] Böyle bir zamanda Çin’deki para kaynaklarını kaybetmemek için endişelenmeleri bencilce

8. [+466, -54] Hong Kong isyanları sırasında neden ağızlarını kapalı tuttuklarını açıklayan gönderi atsınlar

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+99] … bu niye nefret almalarına sebep oldu

Kaynak: Netizenbuzz

13 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Sana

Korelilerden ciddi anlamda nefret etmeye başlıyorum aralarında adamakıllı düşünen bir kişi de mi çıkmaz.

Chickenisnotmystyle

Virüs size geldiğinde(ki geldi) bu kadar rahat davranacak mısınız merak ediyorum. Ayrıyeten change.org gibi sitelerde böyle konularda imza kampanyalarına katılabiliyorsun, destek verebiliyorsun yani illaki oraya gidip çalışmaya gerek yok boş tantana yapmayın.

Birferda

bu çinin ve wuhanın sorunu değil global bir sorun. vebada böyle başlayıp 200 milyon insan ölmüştü. böyle şeylerde geniş bakmak lazım.

Sude

Bu Koreliler ve Japonlar dışarıda kibarlık abidesi gibi dolaşırken en ufak bir fırsatta linç etmeye bahane arayan psikopatlara dönüşüyorlar. İnanılmaz iki yüzlü toplumlar gerçekten.

SeulgiWendy

Yoo Ah İn her zaman duyarlı bir insandı asıl siz onları tanımadan yorum yapmayın.. Sulli kaybında da hepiniz 3 maymunu oynarken Yoo Ah İn’in onun için yazdığı mektubu gidip bir okuyun derim zaten sizin kalıplarınıza uymadıkları için nefret alıyorlar. Bu insanlık adına yapılan bişey tıpkı Avustralya ormanlarının yanması gibi bu virüs yüzünden de insanlar ölüyor Keşke ırkçılık yapacağınıza şu ikili gibi insani yaklaşsanız bazı şeylere.

Melike Çetin

Yoo AhIn i biraz tanıyan biri onun her global soruna dikkat çektiğini, sorunlar ile ilgilendiğini bilir. Oyuncudan daha çok bu tarz şeyler ile uğraşıyor 🙂Toplumsal sorunlar,siyasi çatışmalar, hastalıklar,global sorunlar ..Parti kursa oy verilecek insan.

Tuğba

Anlamadım ki tepki neden şimdi, gönüllü hizmet ne alaka zaten sanki doğal afet var.Beyin yerine ne taşıyor bunlar nasıl bir nefret insanlığın önüne geçer anlamak zor

Kokobop 🐧

Wuhan’a mı gitsin…. Virüs nedir, nasıl yayılır hiç mi haberiniz yok be kardeşim, mal mısınız nesiniz..

Öyleişte

Zenginler hep suçlu olur, susup imkanı olmayanlara destek olun. Gıcık oluyorum “geçmiş olsun” yazıp geçiştiren ünlülere.

Chickenisnotmystyle

Yani geçmiş olsun yine iyi benim en nefret ettiğim söz kınıyoruz. Ülkemizde siyasette en çok kullanılan söz bir olay olur kınıyoruz.

ox

herkes duyarlı olmak zorunda değil. insanlara zorla yardım yaptırtıp vicdanlı olmalarını emredemezsiniz. fikir özgürlüğü diye bir şey var. siz üzülüyorsunuz diye bir başkası da üzülecek değil. işinize gelmediği zamanlarda düşünce özgürlüğümü elimden alamazsınız yeaa diye ağlanıyorsanız başkasının hareketlerine de karışamazsınız. ister geçmiş olsun der ister hiçbir şey demez. kendi seçimi. insanların vicdanları üzerinde hakimiyet kurmaya çalışmaktan vazgeçin.

Öyleişte

Peki benim fikrimden ve duygumdan sanane!
Sen de bana karışamazsın. Oldu mu tatliş??
Ben böyle olmasını istiyorum yapmayanlara da sinir oluyorum. Yapmacık ve samimiyetsiz geliyorlar.

ox

tamam reis sakin ol ben de senin gibi başkalarının duygu ve düşüncelerine saygısı olmayan insanları samimiyetsiz buluyorum ama sen öyle istedin diye herkes duyarlı olur bundan sonra nasılsa dünyanın hakimi sensin.

Yeni Yazılar