Benzer Yazılar

Yoobin ve Hyelim, JYP’den ayrıldı

Yoobin ve Hyelim, JYP'den ayrıldı

HABER: Wonder Girls üyeleri Yoobin ve HYelim JYP’den ayrılmalarıyla alakalı “Kontratların zamanı geçti”

KAYNAK: Joy News 24 via Nate

1. [+786, -40] Üzücü ama soloları çok başarılı değildi, belki de yeni bir başlangıç çok da kötü bir fikir değildir

2. [+770, -143] Yoobin için üzülüyorum. Solosu iyi gitmedi ve oyunculuğu da acınasıydıㅜㅜ Hyelim zaten ünlü olmayan biri gibi yaşıyor ve feminist

3. [+568, -42] İkisi de herhangi bir şeyde özel olarak başarılı değiller, bırakıp ilerlemekten başka ne yapabilirler ki

4. [+50, -0] Açıkçası JYP Yoobin için yeterince uğraştı. City Pop o kadar popülerken ona bir solo bile verdiler ve onu ‘Unpretty Rap Star’a bile çıkardılar. Kimse umursamadı.

5. [+41, -2] Hyelim son zamanda kontrat yeniledi ama hiçbir şey yapmadı. Yalnızca okula gitti.

6. [+24, -3] Bu şirketler çocukları kullanıp yaşlandıkları gibi onları yedeğe alıyorlar. Onlar için kendimi kötü hissediyorum

7. [+23, -3] Yoobin en iyi zamanlarında WG’yleydi.. ne üzücü

8. [+23, -4] Hayır, ben kötü hissetmiyorum. Bunca zaman kendilerine bir yetenek oluşturmadılar ve zenginlikle yaşadılar. İyi bir yaşam savaşı verdiler. Artık 30larındalar yani yeni bir iş aramaya başlayabilirler ya da evlenebilirler.

9. [+19, -0] Hyelim son zamanlarda ünlü yaşamından vazgeçti

10. [+13, -6] Açıkçası Hyelim’in ünlü endüstrisinden sıkılmış gibi gözükmesi ve başka işlere odaklanması hoşuma gidiyor. Ve Yoobin’in ‘Chocolate’daki oyunculuğu çok iyiydi!

11. [+13, -3] Hyelim dil programına çok çalıştı, bence orada çalışmaya geçiş yapar. Yoobin de zengin… yani siz kendiniz için endişelenin çocuklar.

12. [+12, -0] İkisinin de hiç yeteneği yok. Hyelim kendisine yeni bir yol bulmakla akıllılık etti.

Yoobin ve Hyelim, JYP'den ayrıldıYoobin ve Hyelim, JYP'den ayrıldı

KAYNAK: Naver

1. [+2,619, -79] Kore’de iyi iş çıkartıyorlarken grubu kendi haline bırakmalıydı JYP. Amerika takıntısından dolayı, üyelere çok zorluk çektirdi, onun yüzünden grup SNSD tarafından geride bırakıldı ve sonuç olarak da Sunye evlenince grup bölündü.

2. [+517, -26] Eminim yakın zamanda ‘Sugarman’de olurlar

3. [+673, -401] Bunların hepsi yanlış lideri seçtiler diye oldu, cık cık… ah~

4. [+286, -23] Hayranı olduğum ilk grup, her üye çok masumㅠㅠㅠㅠㅠㅠ hepinizin tekrar bir araya geleceği günü bekleyeceğim, fighthing 💛

5. [+183, -6] Sizi gelecekte destekleyeceğim

6. [+95, -20] Biraz farklı düşünüyorum. Tabi, WG Amerika’ya hiç gitmeseydi çok daha popüler olurdu ama konu çalışmalarına gelince Amerika promosyonu onların işine yaradı. ‘Be My Baby’i veya döndükten sonra çıkarttıkları herhangi bir albümü dinleyin, hepsi çok iyiler. Parlamalarının nedeni JYP.

7. [+68, -1] Hyelim WG düşüşteyken gruba katıldığı için çok nefret toplamıştı. Zaman geçtikçe güzelleşti… ama bunu hatırlamak üzücü.

8. [+68, -3] Yaşı daha büyük olan idollerin zamanla daha az promosyon yapması bilinen bir şey ama JYP’de özellikle çok. Birçok yaşını almış idollerin kontratları bitene kadar promosyonları durduruluyor ve kontratları bitince de gidiyorlar.

9. [+68, -8] ㅋㅋ JYP istediği kadar Twice’a odaklanabilir ama bunun bir önemi olmaz çünkü kendi şarkılarını yazmayı veya yapmayı bilmiyorlar, hatta solo yapabilecek kadar karizmaları bile yok.

10. [+58, -2] Muhtemelen tüm büyük kız gruplarının arasındaki en üzücü olay. Park Jin Young’ın Amerika hırsı para kazanabilecekleri potansiyel yılların hepsini heba etti. Para kazanabilecekleri ve işlerine odaklanabilecekleri zamanları neredeyse hiç olmadı. İddaya girerim kazandıkları paralar şimdiye bitmiş gibi bir şeydir. Onların zamanındaki çoğu kız grubu üyesi bina sahipleri ve ithal arabalar sürüyorlar…

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+106] Seul’a öğrenci değişim programıyla gittim ve son sömestrımda derslerimden birini Hyelim’le birlikte alıyordum. Onu tanımadım, sadece çok zayıf ve güzel bir kız diye düşünüyordum, ta ki arkadaşım “Wonder Girls’ten Hyelim bizim okulda biliyor musun” diyene kadar, sonra dedim ki ulan Hyelim benim çeviri dersimi alıyor lksfdskj

 

Kaynak: Netizenbuzz

10 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

Ah WG’yi hala çok özlüyorum. Son zamanlarda yine like this şarkılarına taktım sürekli dinleyip duruyorum. Yoobin’in solo şarkılarını ben çok beğenmiştim aslında ama maalesef istenen başarıyı yakalamadı. Hyelim de zaten kendini eğitimine vermişti. Umarım ikisi için de en iyisi olur.

BlueElf

WG sevilen bir gruptu yani sürekli Amerikaya gittikleri için Snsd’nin gerisinde kaldı imaları kabak tadı verdi artık istediği kadar Amerikaya gitsin yada gitmesin Snsd o zaman Gee ve Genie’yi çıkarmıştı zaten grup patlamıştı WG’de aynı şekilde Korenin en sevilen gruplarından biriydi kimsenin kimseyi gölgede bıraktığı yoktu.Gruplar sonsuza kadar sürmez 30 yaşını geçmiş (özellikle) kadın idoller artık 18 yaşındayken söyledikleri şarkıları söyleyip dans etmek istemiyorlar buda kabul etmek istemesekte bir gerçek (Korede kadın idollerde zaten 30’unu geçtin mi yaşlı demeye başlıyorlar allah akıl fikir versin) o yüzden yeteneklerine göre solo kariyerlerine yönelip hayatlarına devam ediyor kimi şarkıcı kimi oyuncu oluyor Sunmi… Read more »

134340

“… ve feminist” WTF?
Suç mu bu simdi?

Chickenisnotmystyle

WG ahh çok kaliteli bir gruptur benim için bir dönem herkes nobody diye geziyordu kabul edin lhchdldhodoyfoh

barbie

her halta twice ı katmaktan vazgeçseniz diyorum artık ayrıca ikiside gayet başarılı kadınlar kudurun netizenler

Vmin

9. [+68, -8] ㅋㅋ JYP istediği kadar Twice’a odaklanabilir ama bunun bir önemi olmaz çünkü kendi şarkılarını yazmayı veya yapmayı bilmiyorlar, hatta solo yapabilecek kadar karizmaları bile yok.

Şuan bütün üyelerimiz JYP’nin resmi sitesinde söz yazarı olarak yer alıyor ayrıca Chaeyoung son çıkardıkları Japonca albümde
“How U Doin” adlı şarkıyı kendi yazıp besteledi. Bir çoğunuzun haberi yok çünkü Jyp bunun hakkında tek bir haber bile yapmadı.

shining

Koreliler hep aynı yemeği önümüze ısıtıp getiriyor snsd her türlü Kore’de popüler olacaktı wg Amerika’ya gitsin veya gitmesin. Twice üyeleri şarkı yazarlığı yaptı tzuyu hariç. Solo karizması yok mu? Bu nedir??? Bunlar hepten cahil

Who

Lütfen profil fotoğrafım yüklenmiş olsun amin

GirlsLikeSunset

9. [+68, -8] ㅋㅋ JYP istediği kadar Twice’a odaklanabilir ama bunun bir önemi olmaz çünkü kendi şarkılarını yazmayı veya yapmayı bilmiyorlar, hatta solo yapabilecek kadar karizmaları bile yok.

TWICE’ın 9 üyesi de söz yazarlığı yaptı. Chaeyoung zaten beste yapmaya başladı. Hatta How U Doing şarkısının bestesi ve söz yazımında yer aldı :D?

Sana

9. Yorumcu Twice’ın söz yazarı 9 üyesinin sana selamı var aynı zamanda composer olan Chae özellikle selamını iletmemi istedi her bir de billboard tarafından en iyi korece bside seçilen şarkının yazarı JAPON Momo da tekrar bi düşünsün dedi.

Yeni Yazılar