Yoon Seobin el yazısı mektupla özür diledi

18

HABER: ‘Okulda zorbalık tartışması sebebiyle atıldı’ Yoon Seobin el yazısı mektupla özür diledi “Korktum.. özür dilerim”

KAYNAK: Starin via Nate

1. [+465, -9] Siz ezik iljinlere sesleniyorum, geleceğiniz bu işte. Şu an okulda zorbalık yaptığınız çocuklar gerçek hayatta sizden çok daha başarılı olacak. Sizin patronunuz olabilecekleri bir dünya bu. Gerçek dünyaya çıktığınızda hayatınız beş para etmez olacak.

2. [+401, -12] Samimi bir özür olsaydı önce mağdurlara ulaşırdı. Mağdurlardan çok şirketinden ve diğer stajyerlerden özür diliyor sanki.

3. [+303, -5] Bu haberi ‘ünlü’ kısmından çıkarın, ünlü değil

4. [+30, -2] Bir kez iljinsen hep iljinsin. İnsanlar bu kadar kolay değişmez.

5. [+27, -1] “Her gün korkmuştum” -> duygularınıza oynuyor, ona acımanızı istiyor. “Hiç hatırlamıyor olsam bile” -> gerçekten üzgün olsaydı böyle bir şey söylemezdi. Hala kabullenmiyor. “Af dilemek yerine şirketimden, prodüktörlerden ve benimle eğitim alan stajyer arkadaşlardan çok çok özür dilerim” -> Geçmişinden çok şimdiki durumu için özür diliyor. Bu ne biçim bir özür mektubu?

6. [+23, -1] Şaka gibi, korktuğun neydi? ㅋㅋㅋㅋ Yakalanmaktan korktun?

7. [+20, -0] Zorbalık yaptığın sınıf arkadaşların da muhtemelen senden korkuyordu, sessiz ol

8. [+18, -0] Senin dövdüğün çocuklar daha çok korkuyordu. Sadece hak ettiğini buluyorsun, kendine gel.

9. [+18, -0] Gerçekten pişmansan sıkı çalışıp ticaret öğren ya da ünlü kariyeri dışında başka bir kariyer yap. Kimse seni görmek istemiyor, sakın ha televizyona dönmeyi düşünme

10. [+18, -0] “Hiç hatırlamıyor olsam bile”……….. dayak yiyen mağdurlar hep hatırlıyor ama dayak atanlar hiç hatırlamıyor, ironik!!

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+367] “5. [+27, -1] “Her gün korkmuştum” -> duygularınıza oynuyor, ona acımanızı istiyor. “Hiç hatırlamıyor olsam bile” -> gerçekten üzgün olsaydı böyle bir şey söylemezdi. Hala kabullenmiyor. “Af dilemek yerine şirketimden, prodüktörlerden ve benimle eğitim alan stajyer arkadaşlardan çok çok özür dilerim” -> Geçmişinden çok şimdiki durumu için özür diliyor. Bu ne biçim bir özür mektubu?  ”

Çok doğru

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerik‘Produce x 101’ stajyeri Im Shiwoo kendi isteğiyle şovdan ayrıldı
Sonraki İçerikChoi Jonghoon ve Yuri’nin abisi Kwon Hyuk Joon soruşturmalar için karakoldaydı
18 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments