Benzer Yazılar

Yoona ‘On and Off’ şovunda Porsche arabasını gösterdi

Yoona 'On and Off' şovunda Porsche arabasını gösterdi

HABER: Yoona’nın Porsche arabasının değeri 100 milyon won’dan fazla? Önceki arabası bir Volkswagen Scirocco’ydu

KAYNAK: E-Today via Nate

1. [+1,290, -116] Yoona Porsche sürecek kadar zengin, bunun neyini sorun ettiniz;;; tabi ki herkes kendi maddi durumuna göre yaşayacak

2. [+979, -108] Yoona’nın birden fazla arabası olsa şaşırmazdım, o seviyede çünkü. SNSD kariyerinin zirvesindeyken Yoona neredeyse hiç tatil yapmadı, buna rağmen eğitimine devam etti, dans dersleri de aldı. Yoona hiç skandal olmadan zirvedeki pozisyonunu uzun süre koruyabilme konusunda en iyisi.

3. [+763, -90] Yoona temiz bir hayat yaşıyor. Boya yapmayı biliyor ve Hyori’s Stay House şovunda tıkanan tuvaleti bile açmıştı.

4. [+45, -9] Vergilerini ödüyor, parasını istediği gibi harcıyor, eleştirilecek bir şey var mı? Import araba sürüyor diye ona saldırmayın. Kendi maddi durumuna göre yaşadığı sürece sorun nedir?

5. [+37, -13] Porsche sürmeseydi daha tuhaf olurdu. Genç ve zengin, isterse sırf alışverişe gitmek için kendine bir Benz alabilir~

6. [+34, -8] Bence bu gelir seviyesine göre Porsche bayağı mütevazi kalıyor ㅋㅋㅋㅋ ve Volkswagen’i eskide kaldı artık ㅋㅋㅋ

7. [+29, -3] Çok bağış yapıyor! Porsche sürmeyi hak ediyor. İnanılmaz biri.

8. [+29, -6] Bir Porsche Yoona’nın seviyesinde hiçbir şey değil…

9. [+26, -6] Bu seviyedeyken spor araba koleksiyonu yapabilir, Porsche şaşırtmadı

10. [+21, -6] Zenginler büyük paralar harcamalı ki ekonomi dönebilsin

11. [+19, -9] Ünlülerin köleleri gelmiş yorumlara. Dürüst olalım, bütün bu paraları sadece yeteneğiyle kazanmadı. Ünlülerin hak ettiklerinden fazla kazandığını düşünmüyor musunuz?

12. [+17, -8] Yüzünden para kazanmak güzel bir his olmalı

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+36] “Yüzünden para kazanmak güzel bir his olmalı”

Gerçekten mi? 13 yıl oldu. SNSD biasım değil ama Yoona çok iyi bir dansçı, eğlence şovlarında hep mütevazi ve komikti, Çinli şovlarda konuşabilmek için Çince çalıştı öğrendi, sadece güzel bir yüzden ibaret değil.

Kaynak: Netizenbuzz

48 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Aycik

Yoona gerçekten çok çalıştı. Her şeyin en iyisini hak ediyor.

haechanınköpeğiyim

yoona çok tatlı bir kadın yüzüne bakınca bile mutlu oluyorum

Lululali

Snsd fanı değilim ama yoona yı yedirtmem.kadın güzel ayrıca çok çalışkan ve cidden hakediyor.sisteme gelince doğru ünlüler cidden çok fazla para kazanıyorlar.

By day by

11. [+19, -9] Ünlülerin köleleri gelmiş yorumlara. Dürüst olalım, bütün bu paraları sadece yeteneğiyle kazanmadı. Ünlülerin hak ettiklerinden fazla kazandığını düşünmüyor musunuz?
 
 
 
Bu yorum kesinlikle doğru maalesef katılıyorum

By day by

Boş boş eksilemişsiniz ama gerçek bu arkadaşlar aşırı bir gelir farkı var cidden ünlülerin köleleri gibi davranıyorsunuz

Exovelvet

Evet ben SNSD fanıyım ama bunu kabul ediyorum. Güzelliğiyle de para kazandı, snsd üyesi olarak da.sektörde herkes böyle -ünlülerin aşırı para kazanması- o yüzden önemli olan mütevazi ve çalışkan olmaya devam etmek

Last edited 2 yıl önce by Exovelvet
QueenSS

Sadece ünlüler için geçerli değil kapitalist dünya düzeninin sonucu bu maalesef dünyanın %1 lik en zenginleri kalan %99dan daha zengin. Gün gelir devran döner inşallah

DOĞRULAR

Oyunculuk falanda yapıyor idollükten başka gelirleri de var bazı idoller için doğru olabilir ama sadece idollük yapmayıp başka işlerlede uğraşanlar daha fazla kazanıyor olabilir yani herkes hakkıyla bana çekememezlik gibi geldi.

Öl de ölelim Jessica reis

Herkese bir kulp bulan Kore halkının bile tanrıça dediği biri olarak sizce bir Porche onun için ne kadar pahalı olabilir ki? Para kazanmak kolay değil elbette. Yoona her zaman çok sıkı çalıştı. Soshi de bir zamanlar çaylaktı. Her üye varını yoğunu verdiği için şu anda 13 yılın ardından bile ulusun kız grubu olarak anılıyorlar. Düzgün yoldan kazandığı sürece herkes parasını istediği gibi harcayabilir.

Usagi

Tofaş kullanmasını beklemiyordunuz heralde jssjks

...

Şahin görünümlü doğan fndjd

Usagi

Neyine eksi attınız lan ne dedim ki a aaa jskskdks

öfff

kapitalist sistem böyle bir şey arkadaşlar, çok daha ağır işlerde çalışıp aşırı az maaş alan binlerce meslek grubu varken, eğlenerek ya da diğerleri kadar ağır işler yapmayarak milyarder olanlar da var… maalesef bu dünya böyle

Tuğba

Bu kadar zorsa niye hepsi bayılıyor idöl olayım diye. Herkes zor hayat yaşıyor herkes eleştiriliyor falan filan. Tabii ki gereksiz çok para kazanıyorlar bu bir gerçek. Ağır işlerde çalışanlar eve geldimi sakin hayat sürüyor demişsin de çok genel bi yorum, ne alaka olmuş.

Last edited 2 yıl önce by Tuğba
Efendim

Ağır işlerde çalışıp eve yorgun argın gelen kişilerde psikolojik sorunlar yaşıyorlar. Kpop idollerinin ya da.diğer ünlülerin çok para kazanmasına kızmıyorum yaşadıkları psikolojik sorunlar ve antiler cidden çekilmez. Ama ağır işte çalışan bir işçi patrondan ya da müşteriden psikolojik şiddet görüyor,fiziksel şiddet te görüyor misal sağlık çalışanları . Ya da adli bi sıkıntı yaşadı mı iyi bi avukat tutacak parası olmayabiliyor. En azından ünlülere nefret yorumu yapan olduğu kadar sevgi yorumları yapanlarda var ya da sırf ünlüler ve paraları var diye yalakalık yapanlar da var. Her insanın hayatı zor , dünyada herşeyin bir sebebi ve nedeni var ve bu kapitalist düzeni… Read more »

öfff

tabii ki her işin kendine göre zorlukları var ama şu açıdan bakarsak ünlü kişiler isteyerek bu hayatı yaşıyorlar sonrasında bazıları pişman oluyor. alt tabakaya bakarsak örn bir inşaat işçisi, bunu yapmak zorunda çünkü para kazanması lazım… ya da bir memur aylık kazandığı para ünlülerin değil günlük saatlik parasına falan denk geliyo. ama gidip de ünlüleri suçlamam asla bu dünyanın kuralı böyle

Sunmii

Alakasız ama siteye gelen son güncelleme sayesinde bütün yorumlara eksi atan birinin olduğunu görmüş olduk fkdkkvkdj

Öl de ölelim Jessica reis

10. [+21, -6] Zenginler büyük paralar harcamalı ki ekonomi dönebilsin

Bir işletme öğrencisi (henüz hazırlıktayım ama olsun) olarak ilk defa bir yoruma bu kadar katıldım sbvsjsvshs

BIKTIM

Yoona çok çalışkan ve mütevazı. Kendini iyi yetiştirmiş biri. Kazandığı parayı hak edip etmemeye gelirsek bu kızlar daha çocukluktan kanla başla çalışıyorlar. Ünlü olsalar da olmasalar da her nefesleri için nefret alıyorlar. Hayatlarinda her seye dikkat etmeleri gerekiyor. Bunları da işinin parçası sayacak olursak sonuna kadar hak ediyor.

@aumendy

sadece güzel yüz para kazanmaya yetiyorsa 9Muses, Rainbow, After School, Dal*Shabet, Berry Good, Ladies Code gibi visual oluşlarıyla övülen gruplar neden porsche süremiyor

loonaverse

13 yıldır çok sıkı çalışıyor ve çok iyi kişilikli birisi. Dedikleri gibi temiz bir hayat yaşıyor ve her kuruşunu hak ediyor.

deniz

e yani eleştirecekseniz sistemi ve sahiplerini eleştireceksiniz Yoona’yı değil

INSPIRIT

+ olarak skandalsızlığını da yazalım. Bence bir ünlünün çabaladığının büyük kanıtlarından biri de skandalsızlığı, çok dikkatli, diken üstünde yaşamış olmalı ki bu her şeyden nem kapan medyadan uzak kalabilmiş.

QueenSS

Programda arabanın logosunu bulanıklaştırmışlardı çıkan ilk habere bak fjsksk
Bu arada bu şekilde yorum puanlama daha iyi olmuş olası bir skandalda sitede ne kadar oppacı unnieci varmış ortaya çıkar fjdjks

Birferda

Alakasiz ama progdami izleyenler gormustur. V ile yoona nin soju acma numarasi ayni. Birlikte icmeye sık gidiyorlar sanirim 😄 Bunun altinda bi art niyet aramayin.

uvcn

Biyoloji öğretmenim Porsche ye biniyor, bedencimizin kapısı üstten açılan BMW si var….cidden yıllardır şarkıcı olan birinin arabasının Porsche olması insanları şaşırtabiliyor mu?

Lover

Yıllardır bu sektörde ve de çok çalışkan birisi.Güzel günlerde kullansın hep iyi olsun.

Aley

Kadın kaç yıldır bu sektörün içinde tabii ki alacak,güle güle sürsün anaam

Sen

Yoona da beni çeken bir şey yok. Ama bu zamana kadar ne skandalını gördüm ne de bir kibrini. Kiii devrinin en iyi kız grubunda visualdi. Olduça mütevazi biri. Bp’in örnek alması gereken bir şahsiyet kendisi.

JKW

Hala heryerde alakalı alakasız BP hakkında konuşuyor.. Sabır..ekrandan yumruk atma özelliği gelir mi sevgili admincim..ilk ben denemek istiyorum

Sen

Şiddet yanlısı bir bl*nk… Şaşırtmadı doğrusu.

Hgs

Gerçekten bpye olan bu kinin ne bilmiyorum..bak blinkleri sevmeyebilirsin sevme ama resmen kızlara bilmeden tanimadan kibirli demeye çalışıyorsun..sana bu şekilde görünebilir dışarıdan ama değil eğer gerçekten iyi niyetle tanimaya çalışsan öyle olmadığını görürsün ama işte sorun iyi niyetin eksik

Last edited 2 yıl önce by Hgs
Sen

“Kızları bilmeden, tanımadan…” demişsiniz. Ama eski bir bl*nk’im maalesef. Bu sektörü yıllardır takip ediyorum. 2013’ten beri bu kızların resimlerini görüyorduk. Tanıyorduk sadece ne zaman çıkış yapacak diye bekliyorduk. Çıkar çıkmaz büyük bir cehaletle stanlemeye başladım. Hatta ilk ilgimi Jennie çekmişti. Zamanla tanımaya başladım ve çok soğudum. Hele bl*nkleri gördükçe tiksindim fandomdan. Aiiyl’a kadar yine iyiydi ama sonrasında fandom leşe döndü kızlarında (Özellikle Jennie) burnu kalktı. Aşırı kibirliler, aşırı ben merkezliler, diğer idollere göre hele Bts ve Twice’a göre fan servisleri sıfır, grup zaten ikiye ayrılmış. Bir ay cb promo yapıyorlar sonra herkes kendi promosyonu ile uğraşıyor, Jennie’nin düşündüğü tek şey… Read more »

Hgs

Hala bilmiyorsun ve senden bıktım yeter..kimsenin yaşadığı sıkıntıları bilemezsin, şirket içi durumlarını ,mücadelerini bilmezsin ve yeter arkadaşlıklarını sorgulama artık..sevmiyorsan tamamen yüz çevir rica ediyorum..onları seven ve takip eden fanları bu sözlerle incitmeye hakkın yok..yapma şunu hala ekrandan gördüğün kişilerin hayatlarını,sadece birbilerine sahipken arkadaşlıklarını sorguluyorsun..ve sanki ygyi bilmiyorsun ya beste yapsinmis sarki sözü yazsın tamam güzel yapıyorlar ama bak bakalım izin var mı ?..bu kızlar boş durmuyor ki 1.5 yildir turda,deli gibi çalışıyorlardı..dergi çekimleri niye batıyor anlamıyorum kızlar bu konuda tercih ediliyor.. lütfen birak yeter sana sürekli açıklamak zorunda değiliz..jennienin karakterini sen değil onu 10 yıldır tanıyan grup üyeleri bilir..sen resmen… Read more »

Last edited 2 yıl önce by Hgs
Hgs

Bu dediğin şeyler kızların suçu mu ? eksik promo ,az cb, genel anlamda yıl içi planlamaları, albüm yapıp yapamayacağını kararı, şarkıda söz hakkı olmalarına karar verip vermeme ? Biz de biliyoruz eksik cb ve promo oldugunu ama bunun kızların değil şirketlerinin kararı ve suçu olduğunu biliyoruz..onlar için bekliyoruz ss sabrediyoruz, onların da üzüntüsünü hissediyoruz ama ellerinden gelen bir şey yok .. peki biz bekliyoruz seviyoruz da sana ne oluyor ? Anlamadım haksız yere tepki alırsan veya çürükleri görürsen direk onlara tepki ver ..ama nefreti direk ellerinden bir şey gelmeyen kızlara veya fandomun tümüne yayma rica ediyorum ve uzatma cidden..sitede senin… Read more »

SGJK

Dışarıdan artık yabancı bir gözle her şeyi bildiğini iddia etmekte , içeriden seninle aynı duyguları, heyecanı ,sevinci, mutluluğu, kızgınlığı hisseden bir fandomun içinden olayları takip etmek ve hissetmek arasında fark var.. lütfen artık iddia etme ve bizim hayran olup sevdiğimiz kızlar hakkında incitici konuşma..ve bir fandomun bütününü genelleme..rica ediyorum..eski bir blink kızlardan nasıl bu kadar nefret edecek raddeye gelir anlamıyorum demekki baştan tam anlamıyla sevmemişsin ve hissetmemişsin..iyi ve başarılı olduğu anlarda yanlarinda olmak kolay ama biz blinkler yani gerçek olanlar her daim yanlarındayiz bizim gibi yorgunluklarını, üzüntülerini , mutluluklarini beraber hissediyoruz…jennieyi de yumruk torbası gibi kullanmayın o kibirli veya soğuk… Read more »

Last edited 2 yıl önce by SGJK
FOD

Bu kızların aralarındaki bağı sorgulamayın , yaşadıkları sıkıntıları ve mücadeleleri küçümsemeyin, ellerinde olmayan ve kimsenin tam olarak bilemediği şeyler için suçlamayın..bu kızlar ve arada çürükler bile olsa genel anlamda blinkler nefreti hak etmiyor ..anlayışlı olun ki size de anlayışlı olsunlar

Last edited 2 yıl önce by FOD
HTGNMO

Gine mi sen ? Bu sitenin kadrolu bp antisi sensin herhalde ? Blinkleri sevmeyebilirsin hiç sorun değil ama yalnızca bilgisayar ektaninda gördüğün 1000 kilometre ötedeki , dünyanın dört bir yanindaki hayranlara samimiyetini ve yeteneğini kanıtlamış , sevgilerini kazanmış bu kızlara tanımadan etmeden haklarında bu kadar alakasız ve önyargılı konuşmak , oturduğun yerden karakter analizi yapmaya çalışmak yormuyor mu seni ? Bunu yapma daha ölçülü yorumlar yapmayı dene..

Last edited 2 yıl önce by HTGNMO
Sen

Gine, batı afrika’da bir ülkedir. Bu kadar cahillikle bl*nk olmana şaşırmadım doğrusu.

HTGNMO

Evet yazım yanlışı yaptım diye çok cahilim saol kanka..sen boş işlerle uğraşıp takıntılarınla bu beynini boşa harcıyorsun

Last edited 2 yıl önce by HTGNMO
Sen

Doğru bir ifadeyle “balon patlatmak” gibi bir hobim var. 😘

Hgs

Allah aşkına 😂😂 ulan onca sistematik lince boykota rağmen bile yapamıyorlar? Hala yükselmeye devam ediyorlar.. Sen ve senin gibiler oturduğunuz yerden kıskançlığınızla anca kendi kendinizi şişirip patlatırsınız

DOĞRULAR

Antiler yüzünden bir gruptan nefret etme bence bazı insanların seviyesine inmene gerek yok bırak onlar oturdukları yerden havlasınlar.

DOĞRULAR

BP çok başarılı bir grup şarkılarını çok seviyorum ve Rosenin vokaline bayılıyorum bu grupla eleştirilmesi gereken bir şey varsa şirketleri olmalı kızlara doğru düzgün comeback vereceklerine ordan oraya sürükleyip makyaj modeli yaptı kızları Blackpink daha çok üstünde durulması comeback ihtiyacı olan bir grup şirketi ise skandalların dibine vurmuş 2ne1 ı bile haberi olmadan dağıtan iğrenç bir şirket keşke şirketleri YG olmasaydı kızlar gerçekten ço parlak.

JKW

Şöyle mantıklı bir yorum yapsa kimse tepki vermez ama şaşırıyorum yanaşık bu kadar kinli,cahil ve gözü kör bir anti olabilir..

bpisthehottest

Anlıyorum blackpink ile obsesifsin ama ağlama bak yeni albümümüz geliyor geceleri açıp gizli gizli dinlersin <3

luka

sadece ekrandan gördüğün, gerçek hayatta tanımadığın kişilerden nefret etmen normal değil git tedavi falan ol ayrıca kızlardan her bahsettiğinde popülerlikleri daha da artıyor ama sen itinayla kuduruyorsun 😔✌🏻

Aleyna

Malesef gelir adaletsizliği nedeniyle bence de eğlence sektörü inanılmaz derece de abartılı paralar kazanıyor. Fakat bunun ablamı bu paraları kazanan insanları libçleyelim para almadan çalışsınlar falan. Ayrıca vergisini veriyorsa. Dolandırıcılık vs türevi yollarla para kazanmasıyla sana ne parasıyla ne yaptığından. Kendine araba almayacakta sana mı alacak pardon? Ölüyorum ya şu başkasının parasıyla alakalı yardım yapmadı onu aldı bunu yedi davasına. Tam bir kanser.

Yeni Yazılar