Benzer Yazılar

Zico hayranları için yeni bir selfie yükledi

Zico hayranları için yeni bir selfie yükledi

HABER: Zico sade, makyajsız yüzüyle selfie yükledi

KAYNAK: Mydaily via Nate

1. [+1,991, -33] Şanslıydı, ama imajı yine de mahvoldu

2. [+1,814, -30] Altın telefon

3. [+1,525, -30] Masum?

4. [+119, -2] Bunu Seolhyun’un skandalında da hissetmiştim, bu adam skandallardan sıvışmak konusunda bir profesyonel..

5. [+110, -8] Sosyal medya hesabı sürekli altın telefon yorumları aldığı için şirketinin IG hesabını kullanmaya başladı ㅋㅋㅋㅋ ne kadar ezik

6. [+107, -8] Zico da Katalk grubunun üyesi

7. [+87, -4] Peki Zico niye soruşturulmadı?

8. [+85, -5] Arkadaşının evine gidip telefon rehberine bakmayı seven adam bu

9. [+73, -8] Artık onu ne zaman görsem aklıma sadece Jung Jun Young’ın altın telefonu geliyor

10. [+55, -5] Sadece sesiz kalmalı..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+94] Tüm bu olaylardan sıvışması ve yanına kar kalması, İĞRENÇ

 

Kaynak: Netizenbuzz

13 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
kübra

Bende onu her gördüğümde sadece Jung Jun Young olayını hatırlıyorum. Eddy Kim, Roy Kim gibi onun da kirli çamaşırları ortaya dökülmeliydi. Hoş Seung Ri’yi tutuklamamış bu devlet. Adı çıkanlar nasıl çıktı acaba onu sorgular olduk artık.

asyya

zico pisliği keşke açıklayıp özür dileseydin zaten içeri atmıyorlar bi pislik elini sallaya sallaya geziyor sporlara gidiyor öteki askerden döndükten sonra yüzsüz gibi promosyonlara devam edecek…size bir şey olmaz yani yaşayın hayatınızı yaptığınız bütün pislikler böyle kalır yanınıza

MyDay6

Zico’nun büyük fanıydım ancak şu altın telefon olayları girdiğinden beri gözümden düştü

SURMEW-BTS

Cnblue Lee Jonghyun ve Zico nun yaptıkları her şeyin yanlarına kar kalması çok iğrenç ve korkunç….

kübra

Lee Jong Hyun zaten başlı başına bir muamma oldu. Nasıl hiç tepki göstermezler. Onu da gruptan atmalılardı.

SURMEW-BTS

Kesin onun da arkasını kollayan vardır ve bildikleri ile de birilerini tehdit ediyordur ama en azından fnc gruptan ve şirketten atmalıydı ama demek ki şirketi de tehdit ediyor bildikleri ile.

Guts

Daha adı geçen bir sürü isim vardı hani hepsi nerdeler dışarıda geziyorlar.O kadar çok isim vardı ki saymayı bıraktım yani.Hepsi emekli oldu gitti keyfilerine bakıyorlar.Şaka gibi ülke yemin ederim bazıları soruşturmaya bile gitmedi.Daha bir sürü ünlü olduğu söylendi ama isimlerini bile açıklama gereği duymadılar.

KINGEXO

Sektör batıyor.

KINGEXO

Yani benim gözümde şuan batmış durumda

Böyle gelmiş böyle gidiyor

Soruşturulsa ne, soruşturulmasa ne? Ne farkediyor? Seni birileri kayırıyorsa her türlü kayırıyor. Ben ümidi kestim. Tutuklananlara üzülsem mi sevinsem mi bilemiyorum. Asıl onların buna isyan etmesi gerek. Çete başı dışarda gününü gün ediyor, siz hapiste çürüyorsunuz. Bence artık onlar buna isyan etmeli.

Sooji

Seungri bile o kadar suça rağmen ceza almamışken Zico nun soruşturulmasını beklemiyorum. Jung jun young ve choi jong hoon ne kadar güçsüz, Seungri ve Lee Jong Hyun ne kadar güçlü onu gösterdiler. Choi Jong hoon un şirketten ve gruptan atılması Lee Jong Hyun un ise şirketi geçtim gruptan dahi atılmaması gerçekten çok garip. İnsanın aklına direk ne biliyor da atamıyorlar sorusu geliyor.

Rose

Sanki Zico soruşturulsa hapse atılacaktı da 🙄 Yoochun bile suçlu bulundu ama fuhuş dahil her türlü pisliği yapanlar gülerek kameralara poz veriyor. Kore’deki adalet sistemi B E R B A T

kübra

Suçlular dışarı da elini konu sallayarak sırıtarak gezerken, ben bir anda suçlu ilan edilip paket gibi cezaevine atılanların suçlu olduğundan şüphe duyuyorum artık.

Yeni Yazılar