Aktör Ji Soo el yazısı özür paylaştı

112
4556

2021030400547 0 202103040949380640003082167 002 20210304102226558

“Benim yüzümden acı çekmiş insanlardan içtenlikle özür dilerim.
Geçmişteki kötü davranışlarımın hiçbir mazereti yok.
Yaptıklarım affedilemez şeylerdi.

Oyunculuk kariyerime başlarken, geçmişim gizlenmiş bir şekilde halktan hak etmediğim miktarda ilgi gördüm, bugün buraya bu şekilde geldiğimi düşünüyorum.

Ancak içimde her zaman geçmişten dolayı suçlu hisseden bir yanım vardı, pişmanlık hissettiğimde yaşananları geri çeviremeyeceğim kadar geç olmuştu, bu bana hep büyük bir anksiyete verdi.
Karanlık geçmişim beni hep ezdi.

Ben oyuncu olarak işlerime devam ederken beni izleyip uzun zaman boyunca acı çekmiş insanlara kefaretimi ifade etmek istiyorum, hayatımın geri kalanı boyunca geçmişimi düşünecek ve tövbe edeceğim.

Kanala, yapımcılara, oyunculara ve “River Where the Moon Rises” dizisinin setinde sessizce sıkı çalışan tüm personellere büyük zarar verdiğim için çok kötü ve suçlu hissediyorum.
Dizinin benim yüzümden daha fazla zarar görmemesini umuyorum.

Dizlerimin üzerine çöküp incittiğim herkesten içtenlikle özür dilerim.”

HABER: Ji Soo okul zorbalığı dedikodularını kabul etti, “Affedilmeyi hak etmeyen hareketlerim için dizlerimin üzerine çöküp özür diliyorum”

KAYNAK: Chosun via Naver

1. [+2,490, -15] Ünlüler neden yaptıklarının affedilemez olduğunu bir skandal patlak verdikten sonra fark ediyor? Lütfen hayatının geri kalanını pişmanlıkla ve sessizce yaşa.

2. [+2,109, -13] Mağdurların tüm gönderilerini okudum. Şu anda dizi çekmemesi gerek, derhal cezaevine atılmalı..

3. [+798, -11] Pişman olduğunu söylerken oyunculuk kariyerine devam etmesinin yanlış olduğunu düşünüyorum! Geçmişte yaptıkları o kadar acımasız ve kötü ki, sanki bir insan olduğunu unutmuş! Sektörden sonsuza dek sürgün edilmeli! Mağdurun dediği gibi, özür veya tazminata gerek yok. Sadece hayatının geri kalanını bir okul zorbası şeklinde tanınarak yaşa!! Geçmiş asla geri alınamaz ve pişmanlık için çok geç!

4. [+493, -8] Tek çözüm onu sektörden sürmek. Sektörden ayrıldığını görmek için izleyeceğim.

5. [+263, -0] Gerçekten üzgün olduğundan şüpheliyim, sadece kariyeri bittiği için korkuyor. Bir daha yüzünü görmek istemiyorum, özellikle de kendi ödediğim televizyonumun ekranında. İşlediğin suçlar cezaevinde yatmanı gerektiriyorken özgür olduğuna şükretmelisin.

6. [+183, -0] Bu bir özürle düzelmez, cezaevinde olman gerek

7. [+175, -3] Henüz askere gitmemiş olmasına sevindim. Askerde başka kimlere işkence edip intihar etmelerine sebep olurdu, hayal bile edemiyorum.

8. [+134, -3] Ve hala kariyerine son verdiğini söylemiyor.. gerçekten okulda işlediği cezaevini hak edecek suçlardan pişmansa kariyerine gönüllü olarak son vermesi gerek.

9. [+104, -1] Ne kadar şeytandı da mağduru ‘bana 10 milyar won verse bile affetmem’ diyoru? Bu adam o kadar çöp ki, geri dönüşüme bile gönderilemez ㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+350] Hakkındaki suçlamalar gerçek bir cezai soruşturma gerektirmiyor mu? Bu sadece özür dileyip ve küçük olduğunu söyleyeceği bir şey değil.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikMağdurlar, aktör Kim Ji Soo’nun diğer öğrencilere cinsel tacizde bulunduğunu yazdı
Sonraki İçerikJi Soo ‘River Where the Moon Rises’ dizisinden çıkarıldı
112 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
lola

“Karanlık geçmişim beni hep ezdi.”
skandalım çıkar diye götüm tutuşuyodu desene sen şuna. mağdurlar çok bile dayanmışlar

Cansu

Karanlık geçmişin seni hep ezmişse niye gidip özür dilemedin telafisini yapmadın valla sinir oluyorum idol ya da oyuncu olmadan önce bence bir geçmiş taraması yapmalılar

Lavinia🌹

Aynen bir de mağdurlardan birisi onunla daha sonradan karşılaştığımı konuştuklarını ve hatta telefon numarasını verdiğini söylemişti. Özür dilemeni bekledim ama dilemedin demişti.

Cansu

Şerefsiz haysiyetsiz

kendihalimdebirderdimvar

Ben mağdurlar nasıl dayanmış onu düşünüyorum
Gece rüyamda zorbalığa uğradığimı gördum oturdum ağladım rüyadada ağlıyordum anneme beni istemiyorlar ben beceriksizmişim falan diyordum
Diyorum kızım sen hastasın ne bakıyorsun söyle haberlere yaşadıkların yeterde artar
Sonra merak ve şu aptal fanlara olan sinir ağır basıyor

Aswium

Mağdur bunca sene nasıl dayanmış ya ama işte tam başrol oldu o zaman döküldü bütün karanlık sırlar karmanin gerçekliği işte yaptığın hiç bir şey seni geri bırakmaz

Medusa

Özrü aşırı derecede samimiyetsiz duruyor. Sektörden sürülmesi yetmez ceza alması gerekiyor.

Cansu

Evet izinsiz bir şekilde birini kayıda almış bu bile ceza almasına yeter

Jean-Baptiste

Asla pişman olduğunu düşünmüyorum. 13-14 yaş bu yaptıklarının kötülük olduğunu bileceği bir yaş. Bu adam kötü ve yaptıkları cezayı hak ediyor. Sektörden sürülmesi yetmez cezaevine atılmalı. Gurursuz pislik herif.

SUNMI

Küçük olması daha kötü değil mi? Zorbalık yaptığı ve taciz ettiği kişiler de birer çocuk. Hayatları boyunca olanlar yüzünden acı çekmek zorunda kalacaklar. Umarım bu adam gibiler yüzünden zor zaman geçiren herkes başarılı ve mutlu bir hayat sürmeyi başarırlar.

Jean-Baptiste

Ve o yaşlar o kadar hassas ki.. En kalıcı travmalar hep o yaşta oluşuyor. O zorbalıklara uğrayan çocuklar için çok üzücü umarım şimdi azıcıkta olsa rahat nefes alırlar. Bu adamın da cehennemin dibine kadar yolu var. Böyle kötü bir kalple büyümesi çok yazık

azizi

bu durumda özür dilese neye yarar? gerçekten kabul etti bütün suçlamaları. ben bile bu kadar iğrenç biri olamaz, abartıyorlardır dedim içimden. artık bir oyuncu olarak çalışmayıp istifa etmeli kendi isteğiyle. yaptığı şeylerin geri dönüşü yok, mağdurlar hala onun yaptığı şeyler yüzünden acı çekiyor olmalı. çok irrite edici bir durum, kan dondurucu.

azizi

gerçekten çok daha fazla şey yazmak istiyorum ama tutuldum resmen. sinirden ne yazsam az gelir gibime geliyor. nasıl ya nasıl böyle bir insan olabilir? böyle bir rezillik yapmayı nasıl seçebilir? bu zorbalıktan da öte şeyleri yapıp hiçbir şey olmamış gibi kariyerine nasıl devam edebilir?

azizi

ve lütfen küçüktü yanlış yapmış olabilir saçmalıklarını bırakın.biz de küçüktük ki yaptığı hatalardan gerçekten pişman olsa ortaya çıkmasını beklemezdi diye düşünüyorum. tek yanlış yapan onlar değil biluyoruz ama bir insanın affedilip yeni bir sayfa açmasına yardım edilmesi için yaptığı şeylerin pişmanlığını mağdur ortaya çıkmadan önce çekip özür dilemesi lazım

blinkie

doğru söylüyorsun, mağdurlardan özür dilemesi gerekti.

ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

Eğer skandalı ortaya çıkmasaydı hayatına gayet mutlu bir şekilde devam edecekti. Asla pişman olduğunu düşünmüyorum. Instagram gönderisinin altı onu sevdiğini söyleyen hayran yorumlarıyla doluydu. Şimdi askere gider dönünce yine dizi film bir şeyler çeker bence en kötü YouTube kanalı açar. Onu hala destekleyen binlerce hayranı var. Instagramda gördüğüm yabancı yorumların birinde işte zorbalığın Kore’de zaten çok yaygın olduğu bu kadar abartılacak bir durum olmadığı gibi bir şey yazıyordu ve yorumu okuyunca şok oldum. Birini öldürseydi bile herhalde dünyada ki tek katil o değil neden bu kadar abartıyor yazardı. Gerçekten bu hayranlar beni çok korkutuyor. Nasıl böyle bir insanı savunabilirler aklım… Read more »

Aswium

Yaşları küçük diye desem ben de küçük oldum ancak hayranı olduğum kişi yanlış Yapınca da kabullenip eleştirmesini bildim çoğu zaman küçükler diye bir şey demiyorum ama yine de çoğunlukla sinirlerimi bozuyorlar üzgünüm ama kafaları bozuk ve gözleri kör onların yani kusura bakmasınlar ama durum vahim hiç iç açıcı değil

Cupid

Ruh hastası manyak, okurken yarıda kestim midem bulandı. Sadece hapise girmesi değil önce akıl hastanesine yatması gerekir. Ayrıca şu özür mektupları ne işe yarıyor ki? Olanları düzeltmiyor ya da yok etmiyor. Yazdıkları umurlarında bile olmuyor. Kendilerinin yazdığı bile belli değil. Acıyı çeken çekmeye devam ediyor. Soyu kurusun bu pis insanların ya. Zorbalar falan da dahil.

Cansu

Kağıda yazık valla

SGJK

Zaten mağdurlar kesinlikle özür istemediklerini ve sadece hak ettiğini bulması gerektiğini yazmışlardı.

SM'in Çiçek Bahçesindeki Bekçi

Jisoo kabul ettiği halde oppam yapmaz. Koredeki siyasetçilerin olayı yüzünden bu iftiraları atıyorlar ve şirket ona zorla bunu yazdırdı diyen saçma bir tayfa var. Allah onlara akıl, hidayet erdirsin 🙏

Exolgülünsuçune

amin gerçektende itiraf etmelerine rağmen inatla savunuyolar ya tam kanserlik

Pink

Ji soo pisligini eskiden bende severdim . Ama yaptiklarindan sonra en nefret ettigim kisilerden oldu. Bunlari diyenler pskologa gitmeliler. Twitterda fan sayfasini kisitlamislar. Neden acaba herkes onun nasil bir pislik olsugunu biliyor .umarim cezasini ceker pislik.

blinkie

hyunjin olayında özellikle zorla şirket özür diletti diyorlardı Allah’ım ya hsgabsgsbsgs

Aswium

Kabullenmemek için her yolu yapıyorlar ya sinirlerim bozuluyor bir insan bu kadar kör ve saftirik olamaz ya olmamalı.

ilvos

manidar….

blinkie

strong womandaki karakteriyle en ufak bir benzerliği yok.

Aswium

Kendine baya güzel laf sokmuş bu dizide başından sonuna kadar birinci erkekciydim İYİKİ de öyle olmuşum sanki bir iş başarmışım gibi gurur duyuyorum kendimle ovndjfnfk neyse şakayı birakaayim iyi ki de geç de olsa gerçek yüzünü gördük şu lanet olası pisliğin

Last edited 3 ay önce by Aswium
ilvos

Twitter’da ne gördüğüme bakar mısınız..???

ilvos

isminde de bigbang is five yazıyor.. daha toxic’i var mıdır, sanmam.

jacksonim

kusucam simdi suraya ya boyle dusunenlerin hepsi potansiyel tacizci benim gozumde

myeon

Valla ismini görünce yazısını okuma gereği bile duymadım.

blinkie

ultra mega enayi çıktı bu da

Normia

Yarabbim adam itiraf edip özür diliyor ama o* b hayranları sorun değil ona bir şans verelim ve hayranlarının tümü çoğu da demiyorum tümü kadın .ya bu adam hemcinslerinize cinsel taciz etmiş ya bir çok insanın canını yakmış .kusura bakmayın gençken aklı uckurunda olan şimdide uckurda olur .Şimdi bir kız gelip ama o şimdi pismandir bidaha yapmaz der ama bu olayı gidin bir erkeğe anlatın bakım ne diyo size ya gerçekten cinsiyetçilik yapmak istemiyorum ama bu kızların erkeklere olan güveni inanışı böyle devam ederse ..

azizi

en iğrenci de bu kadınlar olarak bu konularda daha hassas olmalıyken kadın fanlar ne olmuş canım havasında takılıyor. hemcinslerinin ne yaşayıp hissettikleri umurlarında değil.

Bu komik

Ne özüründen bahsediyor bu cücük? Senin yaptıklarının özürü mü olur. Sal şu sektörü, defol

The HM.

Bu herifin okuduğu zaman okuldaki öğretmenler ve idareciler de soruşturulmalı. Okulda böyle suçlar dönerken nasıl her şeye göz yumarlar? Ve bu adamın ailesi dönüp kendini sorgulamalı böyle bir canavarı nasıl yetiştirdik diye? Rezil biri.

Sananelazım

Anksiyete diyor ama endişe ettiği tek şey açığa çıkmasıydı yaptıkları değil.

iamseoleovly

Bu olaylar sayesinde kimin ne b*k olduğunu görebiliyoruz da bu şahıslar 2-3 yıl sonra sessizce sektöre tekrardan geri dönmez umarım. Bunun çok fazla örneği var. Mesela j.y. park yıllar önce bir tarikata üye olması hakkında açıklama yapacaktı ama olayın üstünü çok da güzel örttü:) Ben unutmam ama bu tarz olayları unutan/tolere eden çok fazla hayran var. Hatta biriyle tartıştık bana dediği şey şu oldu ”11 yaşındayım ve ***’i abimlerden çok seviyorum, onlarsız yapamam, onlar benim herşeyim” abiii 11 yaşında çocuksun kendine gel bu ne bağlılıktır…

iamseoleovly

Ve ayrıca hepimiz 13-14 yaşında olduk. Hangimizin aklından böyle kötü ya da sapkınca düşünceler geçti??? Favınızı o zamanki yaşıyla savunmayı bırakın mazereti yok bunun.

Moi

Bende akran zorbalığı yaşamış bir insanım. Sosyal çevremde çok utandırıldım, çok zorlandım. Çok küçüktüm ama çok zordu. Yazarken bile ağlıyorum. Bir şekilde kendimle barıştım, barıştığıma inanıyorum, inanmak istiyorum ama çok kolaymış gibi konuşan amipler bilsin ki izi silinmeyen bir yara gibi taşıyor insan o anları göğsünde. Bu pislik zorbalık yapmış, taciz etmiş, darp etmiş, gasp etmiş, hakaret etmiş. İğrencinde iğrencisin sen! çünkü sen, diğer duyduğumuz ünlü okul zorbalarının üstüne çıkmışsın; seninle cinsel birliktelik yaşayan bir insanı ifşa etmişsin! Zorla cinsel istismar yapmışsın bir hem cinsine! Bunu yaşayan insanlar için bunlar ne demek bilir misiniz? En mutlu oldukları anlarda gelen bir… Read more »

depresifpanda

el yazına sokim

depresifpanda

buna ceza vermeyeceksin de kime ceza vereceksin acaba

Birisi

Ben bunu hiç beğenmedim arkadaşlar hemen kabullenmiş oysaki ben hatırlamıyorum falan demesini bir sokrates savunması falan bekliyordum bu yazıya puanım 1/10 bundan sonra savunma yazılarını puanlıyorum bu şekilde mesela soojinininki 9/10 du 1 puanı bazı şeyleri kabul ediyor gibi yaptığı için kırdım

Birisi

AŞQŞEPCKZŞAĞEKCÖDF

stan t-ara = stan talent

😄😂 redderken kabul eden naeun’a kaç veriyorsun üstad?

Birisi

Naeun ve DSP media nın puanı algoritma üzerinde hesaplama yapmakta zorlandığım savunmalardan gerçekten ben bu kadar nacizane aklı baştan alan ve sabahları beyin jimnastiğine yol açacak bir açıklamayı en son fizik dersinde Einstein ın görelilik teorisini işlerken görmüştüm kendileri savunmaya yeni bir teknik geliştirmiş olmakla birlikte savunma üzerinde zeybek oynamak istiyorlar adeta insanın alın bütün savunmalar sizin olsun diyesi geliyor ama puanım 9.5/10 yarım puanı ise bazı yerlerde daha yaratıcı olabilecekken aceleyle yazılmış gibi geçiştirmelerinden kırdım saygılar

stan t-ara = stan talent

offf akşam akşam iyi güldüm sayenizde😄 bu sitede böyle birkaç kişi olmasa ortam hiç çekilmiyor, bundan sonra skandal savunmalarını puanlama algoritmalarınızın (sspa) sıkı takipçisiyim😄

Birisi

Herkes aşırı gergin dehşete düşüyom ben arada

jacksonim

cok komik cidden bugune kadar krallar gibi yasadin hayatini mahvettigin insanlari dusunmedin simdi ifsa olunca ozur diliyosun… ozrun kabul edilmedi zaten yenilip yutulacak turden seyler de degil igrencsin

ecelara

özrü bile hic samimi degil

Ayşem

Herkese anlatmaya çalıştığım zorbalık örneği bu. Zorbalık asla gizlenemez bir durumdur ( çok istisnalar var tabikide) zorba kişi sadece bir kişiye zorbalık yapmaz. Nasılki ben şuan orta okuldaki zorba kişileri hatırlıyorsam genelde herkes kimin zorba olduğunu bilir. Nasılda dominon taşı gibi herşey gün yüzüne çıktı. Bu yüzden bir iki kişinin kanıtsız iddialarına inanmadım inanmayacamda.

ananas

tamam şimdi o mektubu dürüp dürüp müstakbel nir yerine monte etsinler… samimiyetsiz seni

myeon

Klasik Koreli ünlüler . Her haltı yaparlar olaylar ortaya çıkınca da geçmişimden dolayı çok pişmanım , üzgünüm diye zırvalayıp duruyorlar. Artık hiçbiri zerre samimi gelmiyor.

X x

Ben bu tarz özürleri samimi bulmuyorum. Çünkü düşününce eğer gerçekten pişman olsaydı ve bu durumdan ötürü anksiyeteye varan problemler yaşasaydı kesinlikle ve kesinlikle ulaşabildiği kadar mağdura ulaşır, özürlerini iletir ve affedilmeyi beklerdi. Sonuçta mağdurların hepsini bal gibi de tanıyordu ve istese çok rahat ulaşırdı hepsine zor değil. Ancak zamanında bunu yapmadıysa şimdi yazdığı mektubun samimiyetine kimse güvenmesin. Bu düşüncem zorbalık skandalı çıkıpta mektupla özür dileyen idollerin ya da ünlülerin hepsi için geçerli.

Cansu

Bence ceza almalı ve 1.yoruma katılıyorum üzgünsen skandaldan önce o kişiyi bulup özür dilerdin ancak skandallar patlayınca özür diliyorlar çok acınası

Kuzey Tekinoğlu'nun ikonik tulumu

Bu adamı bile savunup destekleyen insanlar siz sadece döl israfısınız. Umarım bu herifte hayatının geri kalan kısmında yaşattıklarının bedelini ödersin. Hapse girdiğini görmek istiyorum.

meustal

Seni bir zamanlar sevdiğim için bana yazık

uykucu

O kadar şey yaptığı halde fark edilince özür dilemesi… İnsanların hayatını mahvettikten sonra kariyermiş,çabaymış gözümde hiçbir değeri yok bu şahsın. Ceza alıp sektörden sürülsün.

Last edited 3 ay önce by uykucu
Loura

Hangi cesaretle ünlü oldun sen ya bu kadar iğrenç bir geçmişle nasıl ünlü olmayı göze alabildin? Madem yaptıklarından bu kadar pişmandın neden ünlü olduktan sonra mağdurlardan özür dilemedin? Bu olaylar patlak vermeseydi özür de dilemezdi bu yüzden özrü bana hiç samimi gelmiyor. Bir daha bu suratı görmek dahi istemiyorum.

Lee so man en iyisi kudurun

Üzgünüm ama bunlar özürle affedilemez. Hapise dahi girebilir çok iğrenç eğer az da plsa kendine saygın varsa lütfen sektörden git.

Lee so man en iyisi kudurun

Ve biliyormusun acilen hapise girmen gerek.

Lee so man en iyisi kudurun

Ne üzgünü be üzgün felan da değilim sektörden defol pis tac*zci zorba (bu da fazla kaba oldu neyse)

ters cevap vermeyin anksiyetem geceleri uyutmuyor

Eminim hiç pişman değildir rezil adam hayatı karardı iyice beter olur umarım ölmesin de mağdurlar gibi hayatı boyunca acı çeksin pezevenk

Afrodizyak

İster karma deyin, ister ilahi adalet. Ne derseniz deyin ama adalet ve hakikat bir gün herkesi bulur.

stan t-ara = stan talent

ne yani tüm o aşırı iğrenç suçları kabul mü etti? inanılmaz, mide bulandırıcı…nasıl öyle bir geçmişle ünlü olmayı hedefledi? yaptıkları okul zorbalığının çok ötesinde, resmen bir suçlu, cezai yaptırım uygulanmalı, sektörden ayrılma ve el yazısı özürle hallolacak bir mevzu değil bu, gerçi seungri’nin elini kolunu sallayarak dolaştığı ülkede bu adam kendini ve yaptıklarını serserilikten öte görmüyordur

babygirl

”’Geçmişten dolayı suçlu hisseden bir yanım vardı” geçmişten dolayı suçlu hissetseydin eğer zamanı geri alamasan bile telafi etmek için en azından özür bile dileyebilirdin valla. Sen şunu desene yükselen bir kariyerim iyi giden bir popülaritem vardı,olurda bir gün geçmişte yaptığım pislikler ortaya çıkar diye bir tarafım tutuşuyodu.. Bu açıklamanın meali budur.

haechanınköpeğiyim

pislik herif

haechanınköpeğiyim

salak 1

haechanınköpeğiyim

salak 2

haechanınköpeğiyim

şaka gibiler ya hala savunuyorlar

azizi

292 kişi de beğenmiş kafayı yicem şimdi

SUNMI

Tecavüz suçlamaları da gerçekse eğer bu onu bir suçlu yapar. Mağdur özür istemediğini açıkça belirtmişti zaten, özrü kendisinin yazmadığına da eminim. Oyunculuğa devam edip etmemesi umrumda değil, artık kimse ona iş vermek istemez.

Lofinapia

Üzgün olduğuna kesin inandık

Kapjagi mermaid

Yeterince para kazanmişsindir onlarla sessizce yaşa gorunme bi daha hicbir yerde

ilvos

“şunu yaptım” ya da “şunu yapmadım” diyemediğine göre tüm yazılan şeyler doğru.. bu yalnızca zorbalık değil, çok daha beteri

SGJK

Diziden çıkarılmış ve şuan yapım ekibi edit, ekran süresi ve yerine geçecek aktör için konuşuyormuş. Hak ediyor, değişmez insanlar çünkü bu huydur ve hakkında yeni ve çirkin iddialar da duydum. Korkunç bir kişilik, fotoğrafına bakmak bile mide bulandırıcı

Zzzz

Yav he he. Eminim üzgünsündür. Tek derdin paradır senin.

•Lalice•

Bunlar da yediklerini naneler ortaya çıkınca özür diliyor. Bu olanlar hiç ortaya çıkmasa umurlarında olmayacak. Özürü de samimi değil sadece özür dileyip, diziden çıkarılıp, düşünme sürecine gireceği bir şey değil bu yaptıkları. Gizlice ne videolar çekmiş bu bir suç ceza alması gerekiyor ama askere gitmemiş henüz, anlaşılan askere kaçacak :))

ahjumma deme bozuluyorum

Gerçekten beğendiğim ve başrol oynamasını sabırsızlıkla beklediğim bir oyuncuydu. Hakkaten de iyi oynamış rolünü. İnsanların elinde ne tür kanıtlar varsa artık inkâr bile edememiş. Yaptığı şeylerin çoğu suç teşkil ediyor. Yaptığı yaşlarda bile cezası hapis olmalıydı. Ama maalesef o zamanlarda kimse şikayet etmeye cesaret edememiş. Umarım gereken cezayı çeker.

Ttt

Tam olarak napmış

azizi

önceki haberlerde yazıyor, dönüp bakabilirsin çünkü emin ol yazmak isteyeceğim şeyler değil

Cansu

Neler yapmamış ? Ndmdmd bir sürü şey yapmış aklına gelebilecek her şey var

brontozor (I.K.)

benim aklıma gelemeyecek şeyler bile var

Aeri

Senin dizilerini izlediğim zamana yazık , rezil bir karaktere sahipsin geçmişte yaptıkların için ağır cezalar alırısın umarım

Deniz

Ulan hadi bu p*c yaptı . Koskoca okulda tek bir kişi çıkıp da nasıl engel olmadı . Ögretmenler , veliler ne b*k yedi . Sessizlik kötünün yardımcısı olmaktır , nasil kimse ses etmemis ya

Lavinia🌹

Mağdurlardan birisiyle sonradan karşılaşmış ve konuşmuşlar da. Telefon numaralarını vermişler birbirlerine. Mağdur özür dilemeni bekledim ama dilemedin demişti. O kadar üzgün olsaydın ve kendini bu suçun altında eziliyor hissetseydin o zaman o kişiden ve diğerlerinden diz çöküp özür dilerdin. Şimdi diz çökmenin hiçbir anlamı yok.

Blablabla

-1 yıl sonra-

Aktör Jisoo X dizisiyle geri dönüyor

Yeşil Gökyüzü

Bu arada Soojin hakkında bir gelişme haberi var mı? Sadece burası her şeyi paylaşıyor diye buradan takip ediyorum geri kalan her yer taraflı davranıyor.
Son durumu merak ettim en son “pd note’a ” gidecekti mağdurun ablası, sonuç ne oldu?

azizi

ara verdiği hakkında bir haber gördüm ama tam olarak ne yaşandı bilmiyorum

Cansu

Aktivitelere ara verdi

Miss

Koreliler hep fizyonomi bir bilimdir diyorlar bizimle de paylaşsalar da bilsek. Bu çocuğu ilk gördüğümde de kabadayı tipli diye düşünmüştüm ama oyunculuğu iyiydi. Böyle kötü bir insan olması onun zararına oldu. Kötülüğün kimseye bir faydası yok anlasalar bir şunu. Bir de Seungri den nefret ediyordum sebepsiz. Hep 6. hissim tutmuş.

Eloo

Eğer o karanlık geçmişim dedigi şeyden azıcık utansaydi angry mom dizisinde o rolü oynamazdi. Tam kendine göre bir dizi secmis pislik. Gun yüzü gorme inşallah.