Ji Soo ‘River Where the Moon Rises’ dizisinden çıkarıldı

65
4871

0002535076 001 20210304211407880

Ji Soo dizide erkek başrol Ondal’ı oynuyor, 20 bölümlük dizi ve henüz 6 bölüm yayınlandı. KBS, Ji Soo’yu diziden çıkarmaya karar verdi. Ji Soo 18. bölüme kadarki sahnelerinin %95’ini çoktan çekmiş, şimdi prodüksiyon ekibi Ji Soo’nun önceden çekilen kısımları gösterilecek mi, onun yerine hangi oyuncu seçilecek vs gibi konuları görüşüyor.

HABER: Aktör Ji Soo ‘River Where the Moon Rises’ dizisinden çıkarıldı… zorbalık skandalları yüzünden dizi sektörü acil durumda

KAYNAK: Han via Naver

1. [+944, -17] Dizi KBS’te ayrıca, ya her şeyi baştan çekmeleri ya da diziyi erken bitirmeleri lazım.

2. [+741, -6] Zorbaların giremediği, desteklenmediği ve yaptıklarının cezasını çektiği bir sektör yaratmalıyız… Kariyerinin düşüşü sadece senin suçun.

3. [+260, -11] Lütfen yerine Yoo Seung Ho oynasın!!

4. [+214, -3] Onlar için kolay bir durum olmadığını anlıyorum, ama bence her şeyi yeniden çekmeyi veya diziyi erken bitirmeyi düşünmeleri gerek. Okul zorbalarının sektörden uzaklaştırılması ve cezalandırılmalarının normalleştirilmesi gerekiyor.

5. [+82, -3] Diziyi erken bitirin. KBS Ji Soo’dan tazminat talep edebilir.

6. [+73, -1] Okulda zorbalık yapanların hareketlerinin sorumluluğunu üstleneceğini göstermemiz gerek. Televizyon kanalları kontratlarına yeni kurallar eklemeli, mesela oyuncu kadrosuna alınan birinin sonradan bu tür skandalları ortaya çıkarsa, oyuncu diziyi erken bitirmek zorunda kalmanın tüm masraflarını ödemek zorundadır gibi.

7. [+76, -7] Onun yerine Yeo Jin Goo oynasın

8. [+49, -0] Bence dizi bununla doğru şekilde başa çıkıyor. Okul zorbalığı herkes mezun olduğunda bitmiyor, hayatınızın geri kalanında hep aklınızda kalıyor. Herkes için sağlıklı bir okul ortamı yaratabilmemiz için, öğrencilere yaptıklarının mezuniyetten sonra onları etkileyeceğini göstermeliyiz.

9. [+44, -1] Dizi boyunca ‘okul zorbası birine rol verdiğimiz için özür dileriz’ altyazısı geçmeleri gerekiyor, izleyenler onun ne yaptığını bilsin.. ㅎㅎ

10. [+46, -1] Şu anda cehennemi yaşıyor… ektiğini biçersin derken bundan bahsediyorduk

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+62] Sadece diğer oyunculara, personellere ve prodüksiyon ekibine üzülüyorum 🙁 Diziyi 18. bölüme kadar çekmek için çok sıkı çalıştılar ama hepsi JS yüzünden mahvoldu. Umarım ceza ücreti öder ve sektörde kara listeye alınır.

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikAktör Ji Soo el yazısı özür paylaştı
Sonraki İçerik[THEQOO] Soojin bir süreliğine GI-DLE aktivitelerine katılmayacak
65 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
jacksonim

koskoca ekip senin yuzunden berbat bir duruma dustu umarim seni hicbir yerde gormeyiz bundan sonra, kayiplara karis sessiz sessiz yasa insanlari bunca yil kandirarak bir servet kazandin o sana olene kadar yeter

jacksonim

hatta kayiplara karisma bos bulunmusum UMARIM CEZA ALIRSIN

Linç yerken obez oldu

Ceza alıcağını sanmam seungri gibi ortada dolaşır buda. Hak hukuk adalet korede de yok. Mağdurlara yazık

Bir Army

Kim So Hyun’a üzüldüm keşke başka biriyle oynasaydı şimdi herkesin emekleri çöp oldu .

Exolgülünsuçune

2015den beri kpop ve kdramayla ilgileniyorum ama ben bi bu çocuğa bir de aoa jimine hiçbir zaman ısınamamıştım hep bi sinsi geliyolardı ve skandalları çıktı.
Kpop’ı eğlencesine takip ediyodum ama şimdi Exo’dan başka bişeye bakmıyorum açıkcası sektör mahvolmuş durumda heryerden bi zorbalık haberi çıkıyo
iyice eğlence sektörlüğünden çıktı kpop

Kingkong - exo ot12

6.hissin güçlüymüş demek ki. Oysa ben ikisinede hayrandım.

kendihalimdebirderdimvar

Bende şuanlık aespa ile
Başta olan haberler yalanlandı üstüne zaten sınıf arkadaşlarıda yalanladı
Kesin bir dille yalanlanmasa sanırım hiç bir grupla ilgilenmezdim

saryy

sektörden beş kuruş bile kazanamayacaksın artık umarım para biriktirmemişsindir ve bundan sonra en dibi görüp hayatını öyle yaşarsın

Ayla

Ailesi bayağı zenginmiş . Bu cesaretin kaynağı da bu olmali

Ayla

Çok net hatirlıyorum 9.sınıfın 2.haftası sınıfimıza bir çocuk geldi . Sapığın tekiydi ve olaya hemen sınıfın erkekleri mudahale etti . Daha 3.haftadayız ve kimse birbirini tanımamasına rağmen bir sınıf olarak herkes birbirine destek oldu . Devir şimdi değisti mi bilmiyorum ama bizim zamanimızda sınıf demek 2.aile demekti . Yine aynı sekilde sınıfımızdan bir kızı diger okuldan dövmeye gelmişlerdi ve 12’ler engel olmuştu . Ve yine kimse kimseyi tanımıyordu .Pisliğin birisi böyle şeyler yapıyor ve digerleri buna boyun eğiyor ya da hiç oralı olmuyor . Yani kısaca bana dokunmayan yılan bin yaşasın .Bir süru insan olan yerde nasil böyle şeyler yaşanır… Read more »

azizi

maalesef Türkiye de zorbalık oluyordur ama bu kadar çok ve ileri seviye olduğunu düşünmüyorum. benim lisemde kimseye göz göre göre zorbalık yapıldığını görmedim. sınıfımda yanlış bir şey yaşandığında oturup konuşarak halledebiliyorduk ama bunlar bir garip. dizilerde gördüklerimi abartı sanıyordum ama az bile anlatıyorlarmış.

Rosie Posie Exo-l bir Blink

Bence Türkiye’de sözlü zorbalık var yani nasıl desem psikolojik olarak mahvediyorlar ama onlar için dadece eğlence ve şaka

azizi

evet o yüzden zorbalık olduğunu bile fark edemiyosun bi süre çünkü sizinle konuşup gülüyorlar ama siz komik bulmadığınız için kafa yapımız farklı diye düşünüyorsun sonra yıllar geçince aslında sana zorbalık yapıldığını anlıyorsun.

Rosie Posie Exo-l Blink

Aynen öyle psikolojinin bozuyorlar ve bunu yıllar sonra fark ediyorsun ama geçmişin hiçbir zaman atamıyorsun

azizi

bugün lise kavgaları adı altında birkaç haber videosu izledim ve doğrusu kanım dondu. kendi okulumda ve arkadaşlarımın okulunda bu tarz olahlar duymadığım için ben yok sanıyordum yani varsa da bu kadar değildir diyordum. bizde de gözüken durum çok iyi değil. 12 yaşındaki bir kız çocuğunun evine gidip kapıda küçük kardeşinin önünde dövmüşler, sebebi ise dövülen kızın adına açılan fake bir hesaptan döven kızın erkek arkadaşına yazılmış olması. hesap fake olmasa bile böyle bir şeyden dolayı bir insana zarar vermeyi kendine hak görmek iğrenç bir şey. ülkemizdeki bu durumu da yeri gelince gündeme getirmeliyiz bence. Allah’tan şu an online eğitim ve… Read more »

Rosie Posie Exo-l Blink

Oha çok kötü bunlar cidden zorba kardeşini dövmek ne demek ya

azizi

yok ya kardeşini değil kardeşinin önünde kızı dövmüşler youtube da videosu var arkada kardeşi ağlıyodu galiba

Rosie Posie Exo-l Blink

Haa kardeşinin önünde kızı dövmüşler bu da çok kötü

heartheart (I. K.)

çıkar maskeni, gördük gerçek yüzünü pislik. darısı diğer pisliklerin başına💖

•Lalice•

Sektörden kazandığı paralarla bari dizi ekibinin masrafını ödesin, hem para da düzgün bir yere gitmiş olur fena mı

uykucu

Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner.

•Lalice•

Noldu paşam koydu mu yaşam

myeon

Koca bir set senin yüzünden heba oldu . Yazık günah ya insanlara.

Hoşik

Hep ikinci erkeksin bu başrolünü diye tüm fanların bekliyordu olan ekibe oldu yazık şeref yoksunu seni ettiğini çek edepsiz

MmMM

Ünlü düşünürümüz namık kemalin dediği gibi (!) Dün yediğin hurmalar bir gün gelir seni tırmalar…

Kuzey Tekinoğlu'nun ikonik tulumu

Ben de diğer set çalışanlarına üzülüyorum. Emekleri bir serseri yüzünden mahvoldu. Jisoo illa ki, tazminat öder. Umarım hapse de girer.

Last edited 3 ay önce by Kuzey Tekinoğlu'nun ikonik tulumu
seyyar

18.bölüme kadar çekmişler şimdi 12 bölümü çöpe atıp tekrardan çekecekler. düşüncesi bile yorucu.

Kapjagi mermaid

Verdigi zarar bitmiyor susAmcığın ya

SGJK

Ekibe,personele,yapımcılara,oyunculara felan çok zarar verdi. Açıkçası bence tazminat istemeliler. Ve özür dileme , sadece defol git, emekli ol veya kıçına tekmeyi vursunlar. Bu muameleyi hak ediyor. İnsanlarin huyları değişmez, eminim hala hayatinin ve zihninin pis bir tarafı vardır veya hiç azalmamıştır bile.

Last edited 3 ay önce by SGJK
Linç yerken obez oldu

Acısı+ ezik+yüzsüz+ gurursuz+ zavallı=ji soo

Afrodizyak

Eee keser döner sap döner gün gelir sana girer. Yaptıklarının cezasını ömür boyu gittiğin her yerde “zorba oyuncu” diye anılarak çekersin umarım.

Nonamefandom

Konuyla alakasız ama Twiterde bu netizen yorumlarından kesit atmıştım ki haklılar diye benden bu sitenin ismini istediler napayım toxicler gelmesin ya istemiyorum onları

blinkie

aman bilmesinler zaten verme kız pslshskshs

Afrodizyak

Yeni baş rol arandığını duydum ama 14 bölümü yeniden çekmek çok fazla zarara sebep olacaktır. Bence dizi yayından kaldırılmalı ve harcanan paranın hepsini Ji soo’ya ödettirmeliler.

ilvos

Aylardır emek veren insanlara yazık be
Ceza ücreti ödesin bari

iamseoleovly

umarım yüzünü bir daha görmek zorunda kalmayız #JisooOverParty

lsy

Geçen seneki kpop skandallarını hatırlayın onlar için de kendi fanları yapmazlar dedi, yeni nesil kpop fanları onlara yabancı olunca küfredip geçtiler ama bu da yeni jenerasyon skandal işte kabul edin ve hepsi aynı arkadaş gurubu çıktı bana hemen saldırmayın da ortaokulda bu zihniyette olan birinin büyüyüp hanım evladı olup arkdaş çevresinde uhrevi sohbetler yaptığını düşünmüyorsunuz değil mi o yüzden en yakın arkadaşlarına da bakın Nam Jo Hyuk muş ikisinde de baştan beri hiç sevmedim , ısınamadığım herkesin de şimdiye kadar skandalı çıkıyor, sevenleri ne alakası var diye saldırmasın ama tencere yuvarlanır kapağını bulur bence onun fanları da kendilerini gözden geçirsin,… Read more »

Nonamefandom

2017’de kendini baz alarak söylemiş biz anlamamışız

Nonamefandom

Strong Woman dururmu yapıştırmış cevabı

Beyzu

Bongsoon bunu bir yerden yere vursaydı keşke.

Nyxftsk

(9.yorum hakkında)
Sence ekip zorbalık olduğunu bilse başrole onu alırlarmıydı.
Dizi için çalışan herkesten özür dilemeli

Angel

Bütün zorbalardan bu vasıtayla kurtulsak keşke! Gerçi bu vaka zorbalık değil, bildiğin suçlu yani.

Beyzu

Haneul bir dizide oynayacak diye sevinmiştim ama bu şahıs yüzünden her şey heba oldu.

“Ben daima, insanın kendisinden daha güçsüzlere nasıl davrandığının, onun gerçek karakterini gösterdiğini düşünüyorum.”

ajumma #aşağıbakmayacağız#kayyumrektöristemiyoruz

Seungri ve tayfasının yaptığı suçları 15-16 yaşında yapması şaşırtıcı. Bu çocuğa hep şaşırıyordum. Uluslararası alanda bu kadar ünlüyken neden hiç başrol dizilerde oynamıyor diye. Çünkü kendisi birden patladı ve çok sevildi. 2015’de ünlenmeye başladı. Bugüne kadar istese en az 2 tane başrol romantik komedi çekerdi. Bence o da suçlarını bildiği için çıkmasından endişelendi. Şu an hapiste olması gerekir gerçekten. Birden itiraf edip özür dileme sebebi de suçlarının çok büyük olması ve daha kötülerinin çıkmasından korkması bence. Bir de erkekleri mastürbasyona zorlaması vs. anlamıyorum. Bu nasıl fantezi. Nasıl sapıklık. Açıkçası şu an hakkında bir erkeğe tecavüz ettiğine dair gönderi çıktı. Çoğu… Read more »

Sel cheshire

Defol git pislik herif

ters cevap vermeyin anksiyetem geceleri uyutmuyor

Bir kişi yüzünden nasıl da yüzlerce kişi mahvoldu sonuçta diziler sadece oyuncu kadrosundan oluşmuyor cidden berbat bir insan ama çıkartıldığı iyi olmuş dublör koyun bir bölümde bitirn geçin işte yani napalım

Aeri

Bu rezil insanın olduğu diziyi kim izlemek ister bu saatten sonra, diziyi 18.bölüme kadar çeken emek gösteren oyuncular ve ekip için üzülüyorum sadece.

Sametinyourarea

Dün yediğin hurmalar yarın…

Ikonik

Yağmur çamur, kar soğuk demeden sıkı çalışan kamera arkası ekibe de yazık, onunla rol paylaşan tüm aktörlere de yazık

azizi

bu yorumları eksileyenler hangi kafayı yaşıyor acaba?

hyojin ne güzel adamsın

diziyi mahvettiği için tazminat açabilmeliler bu yazık gerçekten, o kadar insan saatlerce aylar boyu emek veriyor ki neredeyse tamamlanmış… adamın yaptığı her şey yanına mı kalacak böyle?? sadece özür dileyip projelerinden ayrılması yetmemeli ciddi cezalar alması lazım bunun

DNAME

Birkaç yabancı kaynakta diziyi tekrar çekmeyi düşündüklerini okudum ama bunun maliyeti fazla olur. Ayrıca suçu olmayan oyuncular hali hazırda diziyi bir kez çekmişken ücret almadan tekrar çekerler mi bilmem. Ücret alırlarsa da bu dizinin yapımcıları işi zararına yapmış olacak. Tek bir insanın yanlış davranışının bu kadar soruna neden olması, bu kadar hayatı kötü etkiliyor olması çok sinir bozucu.

blinkie

daha fazla maddi ve manevi zarara uğramamak adına dizi erken bitirilmeli ve tüm oyuncular ve ekip adına jisoo’dan tazminat alınarak tüm zararlar karşılanmalı.

kkpop

şimdiye kadar 18 bölüm çekilmiş çok üzücü.. yapım ekibine, tüm çalışanlara ve diğer oyunculara yazık.. zararın neresinden dönsen kardır, KBS diziyi bence yeniden çekmeli ya da deepfake kullanmalı ve bu sapığa tazminat davası açmalı.

aswium

valla tam başrol olmuşken çıkarıldı oh olsun hahayt umarım yaptıklarının tek tek cezasını çekersin seni adi pislik şrfsz

dilara

umarım diziyi erken bitirirler veya oyuncu değişikliğine giderler jisoo da hapse girer çünkü hakettiği şey bu bir de yanarak can vermeyi hakediyor ama yaptığı şeyler o kadar korkunç ki bu bile mağdurların yüreğine su serpmezmiş gibi hissediyorum

numb

lutfen sektorden de defol<3

vantaer

Hapse atsanıza ya şunu özür mözür diziden çıkarılma.. hak ettiği bu mu? Yani seni çöpe atacağım poşete yazık tam olarak senin için yazılmış

Ayşem

Ben zaten 2. Erkeği tutuyodum yuuuupiiiiiiii

Hmhm🌪

Bu adamın yediği boklar çok ağır sadece özür dileyip sürgün edilerek paçayı sıyırmasına izin vermemeliler. Şimdi adam gider askere 2, 2.5 yıl ortalıkda görünmez. Sonra hiçbirşey olmamış gibi geri döner. Canlı örnekleri var gördüğümüz mesela KHJ gibi .. cezaevine tıkılması lazm

Minlele

Bugün dizinin 6. Bölümünü izledim dayanabilecek miyim diye yok arkadaş olmuyo her gördüğümde dizide ki karakteri değil yaptıkları aklıma geliyor hele sohyunla olan sahnelerinde ben diziyi seviyordum umarım başka birini bulup devem ederler ama js yi görmek istemiyorum

Mixy

Az once bir erkege de tecavuz ettigini okudum moon loversta hiccc isinamamistim fizyonomi bilim degil ama bazi seyleri acik ettigi asikar umarim bir daha sektore adimini atmazsin ve senin gibi tum zorbalar temizlenir 🖕🏻

Amanın

Çıkan bütün zorbalık haberleri doğru mu ya da hangileri doğru?
Ben ne zaman bu siteye gelmeyi bıraksam bi şeyler oluyor çok sinir bozucu :/

Sevval

Karma is a b*tch

Ayfer

Böyle olaylara karışanlar jemen askere kaçıyor biz askeriyeyi peygamber ocağı biliriz ama bunlarda maşallah p…..k yuvası gibi olmuş buda duyduüuma göre askere gidiyormuş askere gitti diye unutulcağını sanıyor heralde pislik