Benzer Yazılar

B.I’ın Kakaotalk konuşmalarındaki ‘A’ kişisi Han Seohee’ymiş

B.I'ın Kakaotalk konuşmalarındaki 'A' kişisi Han Seohee'ymiş

HABER: [ÖZEL] BI’ın ‘uyuşturucu şüphesi’ Katalk mesajlarındaki A kişisi Han Seo Hee

KAYNAK: Starin via Nate

1. [+3,186, -35] Yine mi Han Seohee?

2. [+2,756, -22] Aa daebak

3. [+2,408, -24] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

4. [+320, -3] YG’nin sırlarını saklıyorum, ağzımı açarsam çok şey olur derken bunu demek istiyordu yani. Han Seohee bu kadar zamandır nefret alırken bunları gizlediği için çok öfkelenmiştir ㅋㅋㅋ her şeyi açıklamalı

5. [+318, -4] Han Seohee ve Hwang Hana’nın büyük rolleri var~~~

B.I'ın Kakaotalk konuşmalarındaki 'A' kişisi Han Seohee'ymiş

KAYNAK: Naver

1. [+11,560, -44] Demek 2011 yılında yakalanan tek kişi Han Seohee’ymiş.. bu yüzden Instagram’da “ağzımı açarsam YG mahvolur” diyordu demek ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

2. [+5,242, -33] YG’nin sırlarını saklıyorum, bana bulaşmayın derken yalan söylemiyormuş

3. [+5,094, -59] Onunla işlere bulaşmış daha fazla YG sanatçısı olduğunu tahmin ediyorum. Bu hepsini açıklamak için bir fırsat

4. [+3,755, -137] Hala YG’ye para harcayan aptal yoktur herhalde?

5. [+2,260, -32] Demek YG önceden onu bu yüzden çağırdı

6. [+1,373, -131] Niye onun kimliğini açıkladınız? Zaten suçlarının cezasını çekti bu kadın.. halk hizmeti olarak B.I’ı şikayet etti. Şimdi insanlar bu şekilde ifşa edilmekten korkup hiçbir şeyi bildirmeyecek.

7. [+994, -5] Demek o zamanlarda BI da uyuşturucu skandalına dahildi ama sadece Han Seohee’yi tutukladılar ㅋㅋ

8. [+736, -11] Seohee-ya, her şeyi açıkla

B.I'ın Kakaotalk konuşmalarındaki 'A' kişisi Han Seohee'ymiş

KAYNAK: Naver

1. [+2,177, -30] Ne inanılmaz bir ülkede yaşıyoruz. Han Seohee bunu isimsiz bir şekilde bildirmiş ama kimliği yine de ifşa edildi.

2. [+1,655, -39] Han Seohee keş bir s*rtük ama isimsiz olarak bir suçu şikayet etmişken onun kimliğinin böyle açıklanması yanlış. Artık kim suçları bildirir o zaman?

3. [+1,082, -21] YG insanlara ne kadar rüşvet verdi de ‘A’ kişisinin Han Seohee olduğu ifşa edildi? YG insanların suçluları bildirmekten korkacak olmasını umursamıyor mu?

4. [+613, -12] Gerçekten onu böyle ifşa mı ettiler? Şimdi kim böyle şeyleri bildirecek?

5. [+366, -13] Han Seohee bildiği her şeyi açıklasa inanılmaz olur, YG’yi sallayıp içindekileri döker

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+554] Bu adamlar bilerek ve isteyerek Han Seohee’yle uyuşturucu kullanıyorlar, ama hayranları onları savunurken Han Seohee’ye küfür ediyor. Twitter’daki hayranlar gerçekten çok utanç verici, komik olmaya başladı.

 

Kaynak: Netizenbuzz

25 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Gece

Gerçekten şu aptal hayranlar paralarının uyuşturucuya, fuhuşa vs bir sürü şeye gitmesine nasıl içleri rahat bir şekilde izin veriyor?

Arkadaşlar yaptığınız bir izlenme, etkileşim dahi (onların kanallarından olmasa bile) telif hakkı konulan sitelerden dolaylı olarak YG’ye gidiyor. Protesto edecekseniz doğru düzgü edin bari

KPOP

herhangi bir suçu bildiren bi vatandaşın kim olduğunu açıklamaları yanlış. tamam bu kızda uyuşturucuya bulaştı ama kendisi cezasını çekti , o yüzden bu olmamalıydı. ama bu kız gene sorgulanmalı ve yg ve tüm çalışanlar sorgulanmalı. B.I ya ise uyuşturucu kullansada üzüldüm çünkü diğerleri korunurken bir tek onun atılması haksızlık. ama bence işin içinde başka şeyler var, B.I yı bazı şeyleri saklamak ve üzerini örtmek için kullanıyorlar. gene de yg gibi rüşvet, uyuşturucu, fuhuş, vergi kaçakçılığı gibi suçlar işleyen bi yerden kurtulması iyi oldu, böylece uyuşturucudanda uzaklaşır.

saklıkalan

bence cezasını çekmemiş çünkü sadece kullananlara hapis isteniyor bu temin etmesine rağmen denetimli serbestlik almış.ailesi zengin bir de yg de vardı arkasında ceza almadan kurtulmuş ama iki yüzlü kore halkı kullananların neredeyse asılmasını isterken bu kızı savunuyor.

Zamane

Bence bu kızı yg torbacı olarak kullanıyordu. Şirkette stajer gibi gösterip idollere kolay uyuşturucu temin etmek için.
Ve isimsiz ihbarken adının ortaya çıkmasıda ygnin gücü hala aynı demek

•••

Diğer herkes masum demiyorum ama şu an bu kızı savunmalarına inanamadım. Evet polisin kızı ifşa etmesi yanlış. Zaten doğru yaptıkları tek bir şey bile yokta neyse. Ama bu kız hiçte masum birisi değil. İsmini duyurmak, gündemde kalmak için olay yaratmayı seven birisi. Asla sevemeyeceğim bir insan. Uyuşturucu kullanan idollerden nefret edip piyasadan sürmeye çalışıyorlar ama uyuşturucu satan bir insanı koruyorlar. O kadar saçma bir kafaki. Uyuşturucu kullanan kişi kendine zarar verir. Satan kişinin yaptığı asıl suçtur. Cidden değişiksiniz.

Öylesine

Kıza masum demiyorlar ki. Sadece suçu bildiren birinin ismini ifşa ettiler diye kiziyorlar.

•••

Sadece burda değil. Bu kızın gerçekten fanları var ve bu olayla daha da arttı sayıları.

Ajaa

Kime özendiğini az çok tahmin ediyorum ama yazarsan linç yerim şarkıları uyuşturucu etkisinde yazıyorum diye hava atan kim ya da kimler anlıyorum lakin senin beynin yok mu yavrum ne kadar acı çekersen çek ilham için iğrenç birşey kullanmak off ki ne off

Sooji

YG de hangi taşa elini atsan altından bir şey çıkıyor. Bence herkes YG yi desteklemeyi bıraksın. Bu arada Han SeoHee de masum değil ama Yang Hyun Suk 2016 da Han SeoHee nin ifadesini alıp okuyabilmiş. Polis hatta mahkemeler bile YG ye hizmet ediyorken Han SeoHee kime güvenip herkesi ifşa edebilir ki?

B.A.B.Y

Uyuşturucu satıcısının şartlı tahliye ile sokaklarda gününü gün ettiği ondan uyuşturucu satın alma ihtimali bulunup yalnızca kendilerine zarar vermeyi düşünenlerin ise hem kamu vicdanınca hem de hukuk karşısında yargılanmakla karşı karşıya kaldığı ülke, fıkralarla Güney Kore.

KINGBANG

Çünkü kız ünlü değil fakat uyuşturucuyu sattığı kişiler ünlü . Bir insanın uyuşturucu satması veya kullanması Güney Kore halkının umrunda değil ünlü olmadığı sürece . Çünkü onların istedikleri şey birilerini düşürmek . Sırf BI ‘ı nefret kusmak için bu kıza güvenmeleri de ayrıca komik . 1 2 senelik kpop fanları bile bu hanım kızımızın aslında hiçte masum olmadığını çok iyi biliyor .

VipSone

Işte buna çıldırıyorum. Tüm dünyada uyuşturucu kullanımı o kadar fazla ki kimyasalı geçtim ot kullanımı Türkiye de bile sigara kadar yaygın üniversiteler de bu güney Kore de de aynı şekilde. Halk aslında bu denli karşı falan değil iş idollere gelince ahlak timsali oluyorlar ve cidden kpoptan ölesiye soğutan bi durum bu. İdollere yorum yapmaya gelince herkes sudan çıkmış ak kaşık gibi

Dalgomi🐶

Kpop artık o kadar karmaşık bir hale gelmeye başladı ki ayak uyduramıyorum. ://

Puppyeol

YG’NİN TAMAMININ SORUŞTURULMASI GEREKİYOR.

B.I da bunu yapacak son kişilerdendi ama yaptı, mesajlarından birinden görüp bunu örnek aldığı belli oluyor. Yapmaz dediğimiz çoğu sanatçı da bu şekilde herhangi bir suça bulaşmış olabilir.

Puppyeol

Ayrıca çıkan bunca şeyden sonra (yang hyun suk’un da bunların merkezindeki isimlerden olduğu anlaşıldıktan sonra özellikle) ben de YG’nin kara para aklama şirketi olduğuna inanıyorum. Bu yüzden kesinlikle YG’nin boykot edilmesi gerektiğini savunuyorum. Evet bu şirketin bünyesinde sevdiğim kişiler var ama onların da niçin kullanıldığı ve kazandırdığımız paraların nereye gittiği belli artık. Bunca suça göz yummamalı ve suçluları desteklememeliyiz.

KINGEXO

Insanların bu kadını koruduğuna inanamıyorum. Sektörde herkese bulaştı fandomlara bile şimdi gelmiş bu kadının üstüne fazla gitmeyin diyorsunuz pardon ama aptal mısınız? Uyuşturucu satmak ve uyuşturucu almak arasında dağlar kadar fark var. Aptal fanlar aptal fanlar diyorsunuz ama Hanbin’in yanında olanların çoğu başka fandomda kpopla ilgilenmeyen kişiler bile hanbin’in yanında olduğunu söylüyor burada gelip IKONICleri suçlayamazsınız. Keşke bu kadar tepkiyi uyuşturucu satan, kadın tüccarlığı yapan iğrenç insanlara da verseydiniz.

Hansol

Offf bu yabancı hayranlar her şeyi bilmiş gibi konuşmayı ne zaman bırakacaklar? O ülkede yaşayan sen misin lan daha iyi mi bileceksin onlardan aptala bak
Ayrıca bu uyusturucu işlerinin altından hep ama hep bu kız çıkıyor uyuşturucuyu şirkete sokan aptal da bu top nin skandalında da bu vardı bom un skandalında da.. Yani demek ki her şeyin altında bu var ki insanlar onu linçliyor yabancı fanlar herkesden daha beyinsiz

Tamamını okuyup, cevap veriniz. tşk

Bom’un skandalı? wth??

Hansol

Uyusturucu skandalı vardı? Yanlış mı hatırlıyorum

•••

Bom’un skandalıyla bu kızın hiçbir bağlantısı yok onu diyor. Bom’un olayı uyuşturucu bile değildi. Amerikadaki psikiyatrist ona bir ilaç vermişti. Fakat ilaç içindeki bazı maddelerden dolayı Kore’de yasaklanmış. Olay bundan ibaretti.

Hansol

Yorumuma eksi atan herkes aptal abi konuyla alakanız bile yok eminim kızı tanımıyorsunuzdur bu kız durup dururken canlı yayın açıp EXO ya saldırdı, canlı yayınlarda transeksüel kadınlar gerçek kadın değildir diyip dalga geçti, armyler ile dalga geçmek için V hakkında işte biz klüp de karşılaştık konuştuk vb buluştuk! Dedi kendi kendine Nct taeyong ile ilişki dedikodusu bile çıkardı amacı ne hepimiz biliyoruz

denniss

ama bunların hiçbiri o adamınla beraber uyuşturucu kullandığı gerçeğini değiştirmiyor.Bizim de biliyoruz o anlattıklarının çoğunu hatta başka bir idole daha saldırdı fakat şu an konu bu adamın uyuşturucuyu bu kızdan kabul etmesi mi etmemesi mi. Ayrıca yabancı yorumda ben bir şey görmedim. Demek istiyor ki kendi akıllarını kullanıp uyuşturucu kullanmasaydılar . Bu olayın tek suçlusu bu kız değil o adamlar veya varsa diğerleri . Umarım anlatabilmişimdir….

Hata

Yabancı yorumda anlatılmak istenen şey insanların uyuşturucuyu kendi iradeleriyle içmeleri, kız uyuşturucuyu zorla vermiyor sonuçta, ayrıca bu kız medyaya sundu her şeyi, o olmasa hala hiçbir şey bilmiyor olurduk, evet yaptığı yanlışlar var ama tüm suçu ona atmak anlamsız

Eksi

Sosyal medya öyle bir durumdaki şu an orada yaşamasak bile durumu görebiliyoruz. Yabancı hayranın yorumunda ne seni bu kadar sinirlendirdi anlamış değilim. Burada demek istediği şey Han SeoHee yle hiç biri zorla madde kullanmadı ama aptal hayranlar Han SeoHee ye onlara zorla madde kullandırtmış gibi davranıyorlar. Ben burada yanlış söylenen bir şey görmüyorum.

Tuğba

Bu kızla takılan idoller ne oluyor o zaman madem bu kız çok kötü idoller masum.Sanki içeceklerine atıp zorla vermiş.Yazmışsın o kız öyle kötü böyle kötü ne diye bunla takılıyorlar o zaman

Yeni Yazılar