Benzer Yazılar

Han Seohee, dolaylı bir şekilde Yang Hyun Suk’un onu tehdit ettiğini doğruladı

Han Seohee, dolaylı bir şekilde Yang Hyun Suk'un onu tehdit ettiğini doğruladıHan Seohee, dolaylı bir şekilde Yang Hyun Suk'un onu tehdit ettiğini doğruladıHan Seohee, dolaylı bir şekilde Yang Hyun Suk'un onu tehdit ettiğini doğruladı

HABER: “Seni dezavantajlı bir duruma sokmak kolay” Han Seohee, Yang Hyun Suk’un tehditleri yüzünden mi BI hakkındaki ifadesini geri çekti?

KAYNAK: Herald Pop via Naver

MBC ‘News Desk’ Han Seohee’ye, Yang Hyun Suk’un tehditlerinden sonra BI hakkındaki ifadesini geri çekmesi hakkındaki dedikoduları sordu. Han Seohee şöyle cevapladı, “Tam da düşündüğünüz şekilde oldu. Bir şey söylemeye gerek yok. Neler olduğunu biliyorsunuz değil mi? Tam da haberlerde söylendiği gibi oldu.”

Han Seohee’nin avukatı Bang Jung Hyun ile yapılan bir röportajda avukat Yang Hyun Suk’un Han Seohee’yi şu şekilde tehdit ettiğini açıkladı, “Seni dezavantajlı bir duruma sokmak kolay. Biz sanatçılarımıza anında uyuşturucu testi yapabiliriz ve hiçbiri pozitif çıkmaz. Onlara düzenli olarak uyuşturucu testi yapıyoruz, vücutlarında uyuşturucu bulursak da onları Japonya’ya yollayıp tüm uyuşturucu izlerinden kurtuluyoruz.”

1. [+5,869, -34] Yang Hyun Suk’un gerçekten cezaevine gönderilmesi gerekiyor

2. [+3,760, -31] Şimdi geriye dönüp bakıyorum da, YG’nin 2011 yılında Park Bom ve GD’nin skandallarını atlatmasına izin vermeseydik asla şirket olarak halka açılamazlardı. Bu şirket uzun süre önce iflas etmeliydi. Park Bom’un cezasız kalmasına izin verildi, bu TOP ve BI’ın da cezasız kalmasına kadar gitti. Beş para etmez polis, beş para etmez YG, beş para etmez Big Bang.

3. [+2,762, -40] YG ne kadar pislik, isimsiz olarak şikayette bulunan birinin kimliğini ifşa edip nefret ve şakaların odağı haline getiriyorlar?

4. [+2,324, -12] Naver YG’nin hissedarı, haberlerin odağını Yang Hyun Suk’tan Han Seohee’ye çeviriyorlar. Naver de beş para etmez sitenin teki.

5. [+1,182, -26] Yang Hyun Suk hemen pozisyonundan alınmalı!!!! Abisi de dahil!!!! Amaçları hiçbir zaman müzik prodüksiyonu yapmak değildi, yasadışı işlerini rahat rahat yürütebilecekleri bir şirket kurmak istediler! Yang kardeşler pozisyonlarını bırakıp sektörden sürülmeli! Masum sanatçılarınızın suçlarınızdan ötürü lekelenmesine izin vermeyin.

6. [+487, -3] Ah… demek bu yüzden sanatçılarını ayda iki kez uyuşturucu testinden geçiriyorlar, sonra uyuşturucu izlerini yok etmeye Japonya’ya yollamak için.. ben de uyuşturucu kullanımı olmasın diye test yapıyorlar sandım… ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

7. [+290, -4] Niye arama listelerinde Han Seohee 1 numara?? Niye Yang Hyun Suk değil?

8. [+270, -9] Yang Hyun Suk gerçekten manyak. Önce onunla ilgilenmek gerek. Bizim ülkemizi temsil eden bir şirketin CEO’su olması tuhaf.

9. [+154, -1] Naver, söyle bakalım niye Yang Hyun Suk’un ismi aramalardan kaybolup duruyor?

10. [+137, -1] Tüm arama listelerinin ve haberlerin Han Seohee’yi hedef göstermesi tüylerimi diken diken etti

11. [+133, -1] Uyuşturucu izlerini yok etmek için sanatçılarını Japonya’ya göndermeleri yakalanmamayı başarmış daha bir sürü keş sanatçı olduğunu gösterir

12. [+109, -1] Vay be, uyuşturucunun vücuttan yok edilebildiğini bilmiyordum. Demek bu yüzden Seungri ve BI uyuşturucu satın aldık ama kullanmadık diye yalan söyleyebildiler!

13. [+106, -1] Burning Sun’ın ilk mağdurundan bir resim gördüm, evim hala bir polis tarafından izleniyor diyordu

14. [+93, -0] Cahil serserilerin para kazanmasına izin verince böyle oluyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ kendi çocuğuna bakınca hiç utanmıyor mu…

15. [+74, -0] Yang Hyun Suk korkutucu biri

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+305] Diğer şirketler sanatçılarını para kazanmak için Japonya’ya gönderiyor. YG ise kanıtları yok etmek için.

Kaynak: Netizenbuzz

53 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Moşp

Artık şurda şirketin batış haberini görebilirmiyiz

Raven

Acaba bunu nasıl savunacaklar mısırımı aldım bekliyorum fidsaşigfdsiş

şu kız da çok eleştiri alıyo ama adaleti getiren de o he (yine de savunmadım kızı ㅋㅋ)

Tamamını okuyup, cevap veriniz. tşk

Burning Sun mağduruna çok üzüldüm.
Umarım bütün mağdurlar kendisine zarar veren herkesin hak ettiği şekilde cezalandırıldığına en yakın zamanda şahit olur.

KPOP

yazık ya cidden yazık……

Tamamını okuyup, cevap veriniz. tşk

YG ne kadar büyük bir b.kmuş. Biliyordum bir şeyler olduğunu en sevdiğim grupların hepsi bu şirkette olsa da. Herkesi soruştursunlar.
ve benim anlamadığım, insanlar hâlâ utanmadan başka şirketleri savunabiliyorlar bunca yaşanan şeyden sonra.
Birkaç post önce bir fan “en iyisi şu şirketmiş,bir kez daha anladım” demişti.

Bundan sonra kimse ben şundan beklemiyorum,şu böyle birisi değil,herkes yapsa o yapmaz demesin.

deliyimben

Ben artık kişinin kendi isteği üzerine uyuşturucu kullanmış kullanmamış olayını geçtim benim merak ettiğim şirketteki stajyerler,idoller nasıl oluyor da şirkete temiz olaysız girmişken bu duruma geliyor bir süre sonra? Ne yapıyor bu herifler bu insanlara? Kimler tarafından korunuyorlar ki yargılanmıyorlar hatta korunuyorlar polis tarafından? X kişisi gruptan ayrılmasın diye imza kampanyası yapmak yerine idoller bu şirketten kurtulsun diye imza toplanmalı ayrılan kişiyi geri döndürmek çöplüğün içine bırakmaktır ki kendi adıma bu olsun istemem aksine suçsuz olan,şirket tarafından kullanılan,bastırılan her kişi sesini çıkarsın kim masum ise bu ortaya çıksın istiyorum yazık günah çok daha küçük yaşta olan stajyerler var şirkette şuan

INSPIRIT

çoğu stajyer YG’ye 10’lu yaşlarında geliyor, sabahtan akşama kadar şirkette pratik yapıyorlar çevrelerinde de bu tür şeyleri normalleştiren insanlarla. etkilenmemeleri ne kadar mümkün ki zaten, çok yazık.

B.A.B.Y

5. [+1,182, -26] Yang Hyun Suk hemen pozisyonundan alınmalı!!!! Abisi de dahil!!!! Amaçları hiçbir zaman müzik prodüksiyonu yapmak değildi, yasadışı işlerini rahat rahat yürütebilecekleri bir şirket kurmak istediler! Yang kardeşler pozisyonlarını bırakıp sektörden sürülmeli! Masum sanatçılarınızın suçlarınızdan ötürü lekelenmesine izin vermeyin.

The Netizen

2019 güzel bir yıl oluyor. YG’nin düşüşünü görücez galiba 🙉🎉

TWICEXO

Instagram ve Twitter üzerinden ise aptal fanlar hâlâ YG ve oppalarını savunuyor korkunç bu platform olmasa aklı başında insan göremeyeceğim

Effie

Yg’yi savunan kim ya herkes bayram yapiyor gitti diye

0LoL0

Minsuk u yani Yg nin abisini savunan yok ama normal de yg sadece muzik bolumu ile ilgileniyo tum bu isleri yapan abisi.Bu nedenle insanlar tepkili.

INSPIRIT

burning sun haberleri, taciz tecavüz vakaları, uyuşturucu satışı, VIP müşteriler, fuhuş, gizli kameralar, Jang Ja Yeon… Olayların ne kadar güzel kapandığına bakın. Artık kimse ağzına almıyor, hiç bir haber yok. Güzelce unutturuldu, medya ve polis sıkı çalıştılar.

Olga

Ben YG sanatçılarını hiç sevmen gurupları asla desteklemem nedeni YANG HYUN SUK

0LoL0

Grup*

Ydrcns***

Şirkete kayyum atansın kdğteleğflşg

Ajaa

Bu şirket çok sorunlu arkasında güçlü kişiler var umarım çöküşünü görürüm bünyende ki temiz kişilerde kurtulur.

erin

Eğer yüzde 1 bile adalet inançları varsa şu pislik herifi hapise atarlar şirketi de batar yada el değiştirir inş

Raven

hayır, hâlâ blackpink’den gelen parayla kurtarıyo k.çını ;/

KINGEXO

Şirketin CEO’larını araştırın onları o bataklığa sürükleyen onlar. Açık açık idollere kullanabilirsiniz kanıtları bir şekilde yok ederim demiş. Hani derler ya arkadaş ortamları önemli YG de buradaki arkadaş ortamı işte birisini kullanıyor şirket kanıtları temizliyor diğeri de bundan görüp şirketine güvenerek kullanıyor bu döngü böyle devam ediyor.

lol

bu kızın yg torbacısı olduğu kesinleşti yani top ve b.i ile kullandı seunghoon ile mesajlaşmaları da çıktı ortaya kız zaten ağzımı açarsam bütün sırları çıkarırım ortaya demiş kim bilir daha kimlere sattı kimlerle birlikte kullandı yg ile yüz yüze gelip birebir konuşacak kadar ciddiye alınıyormuş şirket içinde nutkum tutuldu eğlence şirketi mi ne olduğu belli değil uyuşturucu fuhuş kara para aklama vergi kaçırma ne ararsan var ve hepsinden sıyrılabiliyorlar ne kadar yozlaşmış bir sistem

saklıkalan

hoon bı için konuşmuş uyuşturucu kullandığına dair bir konuşma yok. zaten kendi de buluşmamış.

Shlimazl

Benim anlamadığım neden bu sanatçılar uyuşturucu kullanmaya ihtiyaç duyuyor. Ulan leş gibi paran var git en iyisinden bir psikoloğa kendi değerini bil ve kendini uyuşturucuyla harcama. Ayrıca uyuşturucu kullananlara BB de olmadığın müddetçe ne olduğunu gördün niye riske atıyorsun. Kimse güvenilir değil bu dünya da kendini kurtarmak için yine kendini satıyor insanlar. Kafamızda boşuna taşımadığımız beyin denen varlığı azıcık kullanalım lütfen ya.

Ajaa

YG bu kıza susmasi için para veriyor bence o kadar zaman stajyerlik yapıp bıraktı sürekli lüks markalar ve tatil de poz verdi bu kız da idolluk için hiç çaba harcamadi kolay parayı kazanıp sustu.Simdi de parayı arttırmak istiyor bence

saklıkalan

kızın ailesi zenginmiş top olayında öyle demişlerdi. ki zengin olmasa bu kadar kolay yg’nin yaptıklarını açıklayamazdı .

SURMEW-BTS

Sanki Burning Sun dan iyice uzaklaşmak için B.I yı kurban etmişler gibi hissediyorum…. Elbette uyuşturucu ile bağı neyse ortaya çıksın cezası neyse alsın ama ta 2016 da bilinen bir şey şimdi Burning Sun olayları varken ortaya çıkıyor ve YG tüm bağlarını bu çocukla siliyor büyük bir haksızlık var. İnşallah uyuşturucuyu gerçekten kullanıyorsa kurtulur ve iyileşir, YG gibi içinde rüşvet, vergi kaçakçılığı, uyuşturucu, fuhuş vs olan bir şirketten kurtulması da iyi oldu.

meds and drugs

bu kız demek ki zamanında idol olacam diye yg ye girdi sonra uyuşturucuya başvurdu sonrada yg de ki idollerin torbacısı oldu , onlarla s**ks ve uyuşturucu partileri yapıyormuş,zaten topla adı uyuşturucu ve s***ks skandalına karıştı. hwang hana gibi zengin aileden gelip uyuşturucuya bulaşan biri, uyuşturucu satıcılarıda hep böyle zenginleri ve idolleri buluyor zaten…. bu batağa bulaşanlar inşallah kurtulur bulaşmayanlarda uzak kalır inşallah. allah bilir yg de ki kimlere uyuşturucu sattı, ya da meşhur yg partilerine katıldı, kim uyuşturucu kullanıyorsa bu kız biliyordur. herkesi açıklar inşallah.

Jean-Baptiste

YG bit artık. Komple şirket olarak kapanın ve masum şarkıcılarınız -ki eğer varsa- başka şirketlere gitsinler. Her yer YG’den iyidir.

.....

Bang yedam :(((((

Ecem

YG şapkalısı ve kardeşi şirketi bırakıyomuş. Kardeşi ztn bırakmış şapkalıda bırakıyomuş. Sonunda kurtuluyoruz bu pisliklerden

Ari

Hala hisseleri var arkadan yine paraları yiyecekler

army

Ayrılmışlar doğrulandı yeni haber çıktı yang hyun suk ve kardeşi de. Şirkete yeni ceo gelecek

b:p

sıra blackpinkte umarım siktir olup giderler

wheepup

Hala Park Bom’un cezasız kalmasına izin verildi diyorlar kafama sıkıcam

0LoL0

Bir şey dicem hiç bir şekilde şirketi savunmuyorum ama bu kadin zamaninda V gibi birçok idole iftira atti.Acıkcasi dediklerine çokta inanmak istemiyorum.Siz nasil hemen inaniyorsunuz onu da anlamadim.

Lili

Onca karışıklığın içinden senin dediğin de bir o kadar doğru.Bu kadına savunma yapılamaz.Öyle işleri oldu ki şu haberlere güvenemiyorum.Neden YG’den bir tırnak olmasın ki? Herkes için bunu sorarım çünkü YG batışını mümkün olduğunca ertelemeye çalışıyor,istediği her şeyi yapar.Hemen inanmak doğru değil.Sadece bu haber değil bu tarz haberlerin hepsi için diyorum 🙁

0LoL0

Istediginiz kadar eksi atin abi yazdiklarim dogru ayni olay taehyung a yapilinca o yapmaz etmez cirkef kizlara bagliyorsunuz.Hanbin sucsuz demiyorum ama bu kiz da o kadar kolayca guvenilebilecek bir kiz degil.T.o.p un birlikte uyusturucu kullandigi eski sevgilisi degil mi bu kiz lütfen ya cidden.

Nick bulmak zor anam

Bak kendin de diyorsun zaten neden güvendiğimizi. Çünkü kızın YG ile bağlantısı var, aralarında yaşanmış şeyler vs.var ama Taehyung ile hiçbir bağı yoktu ve söylediği hiçbir şey tutarlı değildi.

0LoL0

Ne abi ciddi misin sen?Bu kiz idollere iftira atmada usta birisi sektörude hic salmiyor sagolsun.Sirf yg ile baglantisi var diye nasil direk inanabiliyorsunuz.Bu kiz tek Taeye iftira atmadi bircok idole atti ama suan aklima gelmiyor.Eski sevgilisi T.O.P ve cocukta bu sirkete bagli.Sence alakasi olmasi iftira atma ihtimalini guclendirmez mi?Bence guclendirir.

VipSone

Kore halkının bu kadar nefret dolu olmasını anlarım ama buradaki turkleri asla anlamıyorum. Bi ünlü uyuşturucu kullandı diye yazıklar olsun ne demek ya annesi misiniz siz babası mısınız? Türkiye deki ünlülerin çoğu kullanıyor hangi birine tepki gösterildi bizim ülkede hangisi hapise gitti? Torbacilik yapan deniz seki bile yattı çıktı şimdi sahnelerde. Yetişkin 18 yaş üstü bi insanin kullandığı bisey nasıl herkese dert oluyor? Hayır gerçekten iyice olay saçma bi hal aldı. Bi ıdol sevgili yapar hayranlar nefret yorumu yazar bi ıdol uyuşturucu kullanır hayranlar nefret yorumu yazar. Yg den fuhus tarzı olaylar sebebiyle nefret etmenizi anlarım ama şirkette ki bi… Read more »

Hata

Kore de uyuşturucu kullanmak yasak, suç işledikleri için kızmaları gayet normal, cezasını alırsa kimsenin bir şey demeye hakkı yok zaten

Ebru

Zamanında birçok kişinin YG den desteklediği bir grup mutlaka vardir. Bircok insan onlara harcadığı paranın emeğin nereye gittiğini öğrendi. Bu hayal kırıklığının sonucunda herkesin kızması çok normal.

SURMEW-BTS

B.I demişki daha iyi şarkı yazmak için, müzik dahisi olmak için uyuşturucu almalıyım, bunu aynı şeyi yapan başka kıdemlisinden görmüş, onu örnek alan hayranları da aynı şeyi yapabilir, uyuşturucuyu sadece kullanan kişiye büyük bir tepki, hakaret, nefret yorumu elbette yapılmamalı ama azarlanmalı, kızmalı, ayıplanmalı ve elbette terk etmek yerine, düşene de bir tekme atmak yerine bırakması için destek olunmalı, yanında yer almalı, rehabilitasyona sokulmalı ve uyuşturucunun fiziksel, zihinsel ve psikolojik zararlarına dikkat çekilmeli, elbette bu onun kendi hayatını kendi vücudu kimseye zararı yok ama onu fanları gerçekten seviyorsa onun bedensel ve zihinsel sağlığını kazanması için destek olup. Uyuşturucuyu bırakmasını sağlarlar.… Read more »

VipSone

Orada verdiğim bi örnekti aynı kefeye koymak değil. Bana kalırsa zaten ailesi değilsen yargılayamazsın iç dünyasını bilmiyorsun sorunlarını bilmiyorsun. Seneler önce biz GD nin yanında olduk terk etmedik B.i e yapılması gereken de bu.

SURMEW-BTS

Korelilerin verdiği tepkileri elbette doğru bulmuyorum ama o tepkilerde olmasa herkes rahat rahat uyuşturucuya yönelir, insanoğlu kolay manipülasyona uğrayabiliyor, kandırılabilşyor, uyuşturucu satıcıları da parası olduğu için çok rahat ünlüleri zenginleri kandırabiliyor, halk ne tepki verir diye korkup uyuşturucudan uzak kalabilirler. Elbette fanları nasıl diğer sanatçıların yanında olduysa B.I yında olacaktır ve bi kişiye sadece ailesi değil, onu cidden seven ve destekleyen arkadaşları varsa onlarda yanında olup, uyuşturucu kullandığı için kızıp bırakması için destek olabilir. Her aile aile değil maalesef.

estuko

kpop daha çok 12-18 yaş aralığına hitap ediyor, sence o yaştaki çocukların “örnek aldığı idollerin” uyuşturucu kullandığına tanık olması normal mi? Kore’de “idol”ün anlamı “ünlü” olmak değil. Deniz Teki’yle nasıl bir tuttun anlamadım açıkcası.

VipSone

Kpopun 12-18 yaş aralığına hitap etmesi nesnel bi yargı mı? Köle mi bu insanlar çocuklar takip ediyor diye robotik yaşama mı girsinler insan bunlar hata da yapacaklar tabiki. Dinleyen takip edenler olarak bilinçli olup sadece müziği ile ilgilenin diyorum özel hayatı sizi asla ilgilendirmez. Bu kadar etkileniyorsa kpop dinleyicileri sağlıklı bi iradeleri yok demektir.

Yılgın

uyuşturucu kullanmamak adam gibi davranmak robotik yaşam mı oluyor o bilinç çoğu küçük çocukta yok özellikle de ergenlik döneminde ki çocuklar sevdiği ünlüleri her açıdan taklit ediyor o zaman kendilerine idol demeyecekler yıllarca Yg de olan her suçu şöyle böyle ama onlar çok çalışıyorlar diye savunanların çok mu sağlıklı iradeleri var sevdiği ünlüleri sanki tanıdığı güvendiği biriymiş gibi ölümüne savunan insanlara acıyorum kpop ve sevdikleri grupları hayatlarının merkezine koymaları yanlış ama sevdiğim ünlülerin kişilikleri insanlara nasıl örnek oldukları benim için çok önemli sevgilisi falan olur özel hayatı bana ne der geçersin ama suç işlemesi ayrı bir şey örneğin bir katile… Read more »

VipSone

Anlamamakta bu kadar ısrarcı olmanız o kadar şaşırtıyor ki. İnsan dediğimiz varlık hata yapar. Bu alkol olur uyuşturucu olur. Bu şahsi iradedir. Bunlara alkış tutalım demiyorum. Idollerin de insan olduğunu kafanıza sokun diyorum. Uyuşturucu kullanan insan yardım ile rehabilite edilir kpopta yapıldığı gibi taslanmaz. El uzatılır bu insanlara. Kendiniz çok mükemmelmis gibi önünüze geleni yargilamaniza tahammül edemiyorum çünkü ünlü olan herkes örnek olmak zorunda falan değil. Yeteneği varsa şarkı çıkarıyorsa sende onu dinliyorsan bu insan sana örnek olmak zorunda falan değil. Sen onun müziğine hayran olursun. Bi insanın kişiliğine hayran olmak saplantılı olmak da emin ol bi hastalık çeşidi.

Yılgın

kimse taşlansın öldürülsün demiyor suçu normal gibi görmeyin savunmayın yeterli bir insan suçluysa cezada alır kınanır da ben mi saplantılıyım tacizci tecavüzcü hapçı insanlara para kazandırmamak destek vermemek vicdanen bundan rahatsız olmak saplantıysa varsın öyle olsun gerçekten ayrıca ben kişiliğine hayranım demiyorum zaten önce müziklerine hayran olursunuz ama isterse dünyanın en iyi müziğini yapsın ben suç işleyen birine para kazandırmam da desteklemem de

Yılgın

mükemmelim demem ama hayatım boyunca ne kötü madde kullandım ne suç işledim ne kasten bir insanın canını yaktım düzgün bir hayat yaşamak o kadar da zor bir şey değil

Tuğba

Çocuk türklerden çok yepki almamış ki zaten.Uyuşturucu kullanmakla kalmayıp kanıt yok etme falan her şeyi yapmışlar olan kendine oldu zaten.Türkler daha çok bunu kendine neden yaptın gibi kızıyor sanki şu an sektörden silindi değer miydi yani buna.

Yılgın

uyuşturucu kullanan hiç bir sanatçıya hayran olmadım ben asla bu Türk Amerikalı Koreli fark etmez ünlüyüm diye ortaya çıkan küçücük çocukların takip ettiği örnek aldığı insanlar ben kullanıyorum sana ne diyemez hala bu çocuğu zor zamanlardan geçiyordu falan diye savunanlar var yazık

Yeni Yazılar