Han Seohee, dolaylı bir şekilde Yang Hyun Suk’un onu tehdit ettiğini doğruladı

53

HABER: “Seni dezavantajlı bir duruma sokmak kolay” Han Seohee, Yang Hyun Suk’un tehditleri yüzünden mi BI hakkındaki ifadesini geri çekti?

KAYNAK: Herald Pop via Naver

MBC ‘News Desk’ Han Seohee’ye, Yang Hyun Suk’un tehditlerinden sonra BI hakkındaki ifadesini geri çekmesi hakkındaki dedikoduları sordu. Han Seohee şöyle cevapladı, “Tam da düşündüğünüz şekilde oldu. Bir şey söylemeye gerek yok. Neler olduğunu biliyorsunuz değil mi? Tam da haberlerde söylendiği gibi oldu.”

Han Seohee’nin avukatı Bang Jung Hyun ile yapılan bir röportajda avukat Yang Hyun Suk’un Han Seohee’yi şu şekilde tehdit ettiğini açıkladı, “Seni dezavantajlı bir duruma sokmak kolay. Biz sanatçılarımıza anında uyuşturucu testi yapabiliriz ve hiçbiri pozitif çıkmaz. Onlara düzenli olarak uyuşturucu testi yapıyoruz, vücutlarında uyuşturucu bulursak da onları Japonya’ya yollayıp tüm uyuşturucu izlerinden kurtuluyoruz.”

1. [+5,869, -34] Yang Hyun Suk’un gerçekten cezaevine gönderilmesi gerekiyor

2. [+3,760, -31] Şimdi geriye dönüp bakıyorum da, YG’nin 2011 yılında Park Bom ve GD’nin skandallarını atlatmasına izin vermeseydik asla şirket olarak halka açılamazlardı. Bu şirket uzun süre önce iflas etmeliydi. Park Bom’un cezasız kalmasına izin verildi, bu TOP ve BI’ın da cezasız kalmasına kadar gitti. Beş para etmez polis, beş para etmez YG, beş para etmez Big Bang.

3. [+2,762, -40] YG ne kadar pislik, isimsiz olarak şikayette bulunan birinin kimliğini ifşa edip nefret ve şakaların odağı haline getiriyorlar?

4. [+2,324, -12] Naver YG’nin hissedarı, haberlerin odağını Yang Hyun Suk’tan Han Seohee’ye çeviriyorlar. Naver de beş para etmez sitenin teki.

5. [+1,182, -26] Yang Hyun Suk hemen pozisyonundan alınmalı!!!! Abisi de dahil!!!! Amaçları hiçbir zaman müzik prodüksiyonu yapmak değildi, yasadışı işlerini rahat rahat yürütebilecekleri bir şirket kurmak istediler! Yang kardeşler pozisyonlarını bırakıp sektörden sürülmeli! Masum sanatçılarınızın suçlarınızdan ötürü lekelenmesine izin vermeyin.

6. [+487, -3] Ah… demek bu yüzden sanatçılarını ayda iki kez uyuşturucu testinden geçiriyorlar, sonra uyuşturucu izlerini yok etmeye Japonya’ya yollamak için.. ben de uyuşturucu kullanımı olmasın diye test yapıyorlar sandım… ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

7. [+290, -4] Niye arama listelerinde Han Seohee 1 numara?? Niye Yang Hyun Suk değil?

8. [+270, -9] Yang Hyun Suk gerçekten manyak. Önce onunla ilgilenmek gerek. Bizim ülkemizi temsil eden bir şirketin CEO’su olması tuhaf.

9. [+154, -1] Naver, söyle bakalım niye Yang Hyun Suk’un ismi aramalardan kaybolup duruyor?

10. [+137, -1] Tüm arama listelerinin ve haberlerin Han Seohee’yi hedef göstermesi tüylerimi diken diken etti

11. [+133, -1] Uyuşturucu izlerini yok etmek için sanatçılarını Japonya’ya göndermeleri yakalanmamayı başarmış daha bir sürü keş sanatçı olduğunu gösterir

12. [+109, -1] Vay be, uyuşturucunun vücuttan yok edilebildiğini bilmiyordum. Demek bu yüzden Seungri ve BI uyuşturucu satın aldık ama kullanmadık diye yalan söyleyebildiler!

13. [+106, -1] Burning Sun’ın ilk mağdurundan bir resim gördüm, evim hala bir polis tarafından izleniyor diyordu

14. [+93, -0] Cahil serserilerin para kazanmasına izin verince böyle oluyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ kendi çocuğuna bakınca hiç utanmıyor mu…

15. [+74, -0] Yang Hyun Suk korkutucu biri

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+305] Diğer şirketler sanatçılarını para kazanmak için Japonya’ya gönderiyor. YG ise kanıtları yok etmek için.

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikB.I’ın Kakaotalk konuşmalarındaki ‘A’ kişisi Han Seohee’ymiş
Sonraki İçerikYang Hyun Suk ve Yang Min Suk YG’den istifa etti
53 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments