Benzer Yazılar

Hyorin, sorunları çözmek için mağdurla görüşmek istediğini açıkladı

Hyorin, sorunları çözmek için mağdurla görüşmek istediğini açıkladı

Hyorin’in şirketinin açıklaması:

“Hyorin hakkındaki gönderiyi gördük, Hyorin 15 yıl öncesinde yaşanmış şeyleri pek hatırlayamıyor. Gönderiyi yazan ve mağdur olduğunu iddia eden kişiyle görüşmeyi planlıyoruz, sorunu çözmek için elimizden geleni yapacağız. Endişelendirdiğimiz için özür dileriz.”

Bunun üzerine mağdur olduğunu iddia eden kişi gönderisine şöyle bir yazı ekledi, “Şirketin açıklaması çıkmış. Beni görmeye geleceğini duydum. O korkunç gözlere bakabilecek kadar kendime güvenmiyorum. Beni telefonla arayıp özür dilemesi ve şahsi bir açıklama yapıp pişmanlığını belirtmesi yeterli olur. Ona sosyal medyadan başka bir mesaj attım ama bana dönmedi. Lütfen beni arayıp samimi bir şekilde özür dile.”

(cr: Soompi)

HABER: ‘Zorbalık tartışması’ Hyorin, “Mağdur ile görüşeceğim… endişelendirdiğim için üzgünüm”

KAYNAK: Star News via Nate

1. [+615, -6] Duyduğuma göre mağdur ondan özür dilemen için sana ulaşmış, ama görmezden gelmişsin?

2. [+587, -5] ㅋㅋㅋ Şimdi mi??? Şimdi senin için sorun olduğu için mi??

3. [+534, -9] Bunun haberleri çıkmasaydı özür dilemek isteyeceğinden şüpheliyim

4. [+50, -0] Mağdurla görüşüp susması için onu tehdit edecek desek daha doğru

5. [+46, -0] Bu açıklamaya bakarsak mağdur gerçeği söylüyor. Hyorin niye onunla görüşmek istiyor? Mağdur muhtemelen görüşmekten korkuyordur.

6. [+38, -0] Anca şimdi görüşecek ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ serseri ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

7. [+35, -1] Hyorin kendi şirketini kurdu, sonra şirket aracılığıyla açıklama yaptı ㅋ

8. [+32, -0] Mağdurun onunla görüşmek istediğinden şüpheliyim.. niye onu görecek ki, yine mikrofonla ona vurmak için mi?

9. [+23, -0] Sadece kendisini düşünüyor. Mağdurun acılarının kaynağı sensin, niye seni görmek istesin?

10. [+20, -0] Mağduru tehdit etmek için onunla görüşecek tarzda biri

Hyorin, sorunları çözmek için mağdurla görüşmek istediğini açıkladı

KAYNAK: Naver

1. [+2,909, -24] Mağdur görüşmek isterse eğer onunla görüşebilirsin, görüşmeyi sen talep edemezsin… ve o dönemi pek iyi hatırlamadığını söylüyorsun, niye görüşeceksin ki o zaman?

2. [+1,940, -19] İnsanlar ‘ssen unni’ imajını seviyor çünkü haksızlıklara karşı güçlü olma fikri hoşlarına gidiyor.. senin gibi bir serseriyi sevmiyorlar.

3. [+1,851, -12] SISTAR’da Bora hariç hepsinin iljin dedikodusu çıktı ㅋ

4. [+887, -11] Bütün bunlar doğru çıkarsa diğer iki SISTAR üyesinin de zorbalık haberleri çıkar bence

5. [+287, -0] Mağduru göreceksin ha? Ben de okulda zorbalığa uğramış biri olarak söyleyeyim, bir daha asla zorbamla görüşmek istemezdim. Sadece düşünme sürecine girsen daha iyi.

6. [+284, -2] Bence #bullytoo hareketi devam etmeli… böylece yeni idoller okulda nasıl davranmaları gerektiğini bilsin ki sonra başları belaya girmesin

7. [+227, -1] Her şeyin doğru olduğu açıklamadan belli ㅋㅋ niye ‘doğru mu diye kontrol ediyoruz’ deyip sonra özür dilemek için mağdurla görüşmek istersin ㅋㅋㅋ

8. [+197, -1] Niye? Bu korkutucu geliyor kulağa, Hyorin’in mağduru görmeye gitmesi. Ne yapacaksın mağdura?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+198] Oha, demek gerçekten bir zorbaymış😬 Yoksa niye mağduru görmeye gitsin. Gerçekten zorbalık yapmasaydı dava açardı. Gerçekten hayal kırıklığına uğradım 😓

Kaynak: Netizenbuzz

10 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
DaRa

T-ara😢😢

denniss

+287, -0] Mağduru göreceksin ha? Ben de okulda zorbalığa uğramış biri olarak söyleyeyim, bir daha asla zorbamla görüşmek istemezdim. Sadece düşünme sürecine girsen daha iyi.

ben de istemem aynı dershanede bi de aynı sınoftaydık yine sinailiğini yapıyordu ay kabu gibiydi ya

kash

umarım şu an mutlusundur…kimsenin seni üzmesine izin verme

denniss

sağ ol sen de iyi olasın bu arada yazarken hep imla hatası yapmıştım kusura bakmayın 💜

sha

önceki gönderide hiçbir kanıt görmediğim için yorum yazmak istememiştim ama resmen üstü kapalı kabul etmişsiniz, o zaman yorum yazabilirim. zamanında zorbalığa uğramış biri olarak fanlık yaptığım günlere üzüldüm gerçekten. zorbalık öyle ‘aa unutmuşum’ tarzı bir şey değil, karşındaki insanın bütün özgüvenini, kendine olan saygısını sevgisini baltalıyorsun. diğer insanlarla ilişkilerini sarsıyorsun. kolay geliyor onlara, “alt tarafı bir iki şey söyledim” oluyor ama öyle değil işte. o söylediğin şeyler karşındakinin beyninde kim bilir kaç bin kez dönüyor. hyorin 15 yıl önceki olayları hatırlamıyor demeleri bile beni o kadar sinirlendirdi ki. kaç yaşındasın yahu sen, bu kadar hafızanı sarsacak ne yaşadın kaç yıl… Read more »

Yapma deme yaparlar

Ya diğer haberde az daha Hyorin’i savunacaktım sonra vazgeçtim ve şimdi bunu gördüm. “Hyorin 15 yıl önce ki şeyleri pek hatırlamıyor ” kimse kusura bakmasın ama birinin hayatını mahvedip hatırlamadığı söylemek insanlık dışı. Yapılan zorbalık gayette hatırlanır . Direkt dava açmadığına göre var böyle bir şey. Ve bence özür dilemek yeterli değil .Ne bileyim özür dilemek birine yanlışlıkla çarptığın zaman söylenecek ve işe yarayacak bir eylem , birinin hayatını mahvettikten sonra söylemek ne işe yarar ? Sektör şuan gözümde batmış durumda , kimi sevdiysek ya tecavüzcü çikti ya zorba. Umarım şu tek hayali üniversiteye gelince Güney Kore’ye gitmek olan gençlerimizde… Read more »

Yapma deme yaparlar

Ayrıca şu son olaylardan sonra sosyal medyada çok görüyorum “bu sektörün şu kadar bağıs yapan x kişisine , düşen hayranını kaldıran y kişisine ihtiyacı var” gibi yorumları . Seungriyi belli bir dönem savunmuş ( 2 ay öncesine kadar ) biri olarak şunu söylemek istiyorum. Seungri de kafasında şeytan boynuzlarıyla gezmiyordu , bu sene içinde kaç kere 100 milyon wonluk bağışta bulundu , hava alanında düşen bir hayranını kaldırıp çıkışa kadar eşlik etti , barda çalışan bir hayranına kendi yediği yiyeceklerden ikram etti. Ama bakın sonuca . Kamera önünde yapılan iyliklere fazla güvenmeyin. Hayranlarını çok sevdiğini söyleyen bir idol, kamera olmayan… Read more »

Dionysus

15 yıl önce yaşananları hatırlamıyor…. Mu?
Okulda zorbalık yapsaydım veya zorbalığa uğrasaydım bunu 30 yıl geçse bile unutmazdım ki. Sana yediğin yemeği, giydiğin kıyafeti sormuyor sonuçta. “Zorbalık” unutulabilecek, akıldan çıkacak bir olay değil.
Mağdur bunca yıl sonra konuşmaya karar verdiği için inanmamış, prim kasmaya çalışıyor sanmıştım ama açıklamadan sonra nedense mağdura inandım.
Bir öğretmen olduğum için diğer çocuklar tarafından baskıya, fiziksel/psikolojik şiddete maruz kalan öğrencilerimin ruh hallerini çok iyi biliyorum. üstelik korede türkiyede yaşananlardan kat kat fazla zorbalık yapılıyor. Çok üzücü

Queen's T-ara

O kadar haklı bir yorum ki…

Riri

Bunun özründen ne olur? Mağdurun 15 yıldan sonra tepki vermeye kalkması daha anlamsız. Kaçırmış vaktini.

Yeni Yazılar