Choiza, attığı gönderiyle Sulli’yi andı

20
8131

97906028.1

HABER: Choiza, “Seni özledim… Hatıralarımızı sevgiyle anacağım”

KAYNAK: Sports Donga via Nate

1. [+5,085, -294] Böyle bir gönderi atması muhtemelen kolay değildi ㅠㅠ güçlü ol, Choiza

2. [+4,965, -251] Eminim o da bu habere çok üzülmüştür

3. [+4,187, -236] Ne kadar üzüldüğünü hayal edemiyorum.. sözlerinden belli oluyor. Lütfen nefret yorumları yazmayı bırakın.

4. [+330, -43] Choiza Sulli’nin nefret almasına sebep oldu ya da olmadı, gerçek şu ki uzun süre birliktelerdi ve Sulli onu sevdi. Sulli’nin ölümü bizi üzüyor, bir de ona aşık olan, onun elini tutan, onunla vakit geçiren biri neler hisseder bir düşünün. Choiza’ya nefret yorumu yazmaya ya da ona kötü gözle bakmaya hakkımız yok.

5. [+283, -31] Sulli dünyadan ayrıldığı anda tüm dünyanın onu sevmesinin ironikliği

6. [+244, -69] IU Sulli’ye ‘Peach’ diye çok güzel bir şarkı hediye etmişti, Choiza ise birlikte oldukları zamanlarda ‘Eat, Do It, Sleep’ diye bir şarkı yazdı. IU ve Choiza’nın Sulli için hissettiği sevgi çok farklıydı.

7. [+211, -23] O zaman niye bu kadar açık saçık sözlere sahip bir şarkı yazıp onu tuhaf bir duruma soktu? Şarkı sözlerini okuyan hiçbir erkek Choiza’nın adam gibi adam olduğunu düşünmez.

8. [+195, -15] Hip hop starlarıyla ilişki yaşayanlar tuhaflaşıyor galiba.. Han Ye Seul’un verdiği hava da değişti. Bu teoriyi normal bir şey gibi söylemeyeceğim ama hip hop starlarının çok temiz ve düzgün insanlar olmadığı kesin. l

9. [+164, -32] Kız arkadaşı hakkında öyle bir şarkı yazdığı için biraz olsa bile sorumluluğu var. O şarkı sadece Sulli ile gösteriş yapmak içindi ve Sulli’nin nefret almasına sebep oldu

10. [+153, -42] Choiza nefretini bırakın artık. Bir zamanlar ona aşıktı, muhtemelen en çok üzülen o.

screenshot entertain.naver.com 2019.10.16 08 22 10

KAYNAK: Naver

1. [+2,138, -200] Adama nefret yorumu yazmayı gerektirecek bir şey var mı…

2. [+1,660, -61] Muhtemelen en çok o şaşırdı… İlişkileri iyi ya da kötü bir şekilde bitti fark etmez, sonuçta bir zamanlar aşıklardı…

3. [+950, -190] Sulli’yi sevgili olarak gerçekten sevseydi, açık saçık sözleri olan o şarkıyı asla çıkaramazdı. Şarkı sözlerini okuyunca dehşete düşmüştüm. Sulli kendinden 15 yaş büyük bir adamla ilişki yaşayıp muhtemelen onun babası gibi olmasını istedi ama ayrıldıktan sonra herkes Sulli’yi suçladı. Şarkı da cabasıydı.

4. [+923, -401] Choiza tamamen suçlu olmasa bile Sulli’nin sonunun başlangıcı bu adamdı.. cüzdandan şarkıya ve televizyondaki tavırlarına.. “Sevgiyle anacağı” hatıralar anmaya değer çünkü onları güzel bir şekilde anlatabilecek tek kendisi kaldı

5. [+308, -19] Ona iyi gözle bakmıyorum açıkçası. Yaş sadece bir sayıdır ama 30 yaşındayken henüz yetişkin olmayan bir kıza yanaştı. İsminin anlamını, Sulli’nin bu yüzden aldığı cinsel tacizi biliyordu.. Belki de evlenselerdi daha iyi olurdu ama ayrıldıklarında Sulli çok nefret aldı. Niye böyle bir şarkı yazdı bilmiyorum.. Choiza’ya asla nefret yorumu yazmadım ve yazmam da, aralarında ne olduğunu sadece bu ikisi bilir. Umarım Sulli’ye gerçekten iyi davranmış ve onu sevmiştir.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+30] Artık birilerini suçlamaya gerek yok, Sulli çoktan kaderini seçti. Sadece başka kadın idollere de boş yere nefret yorumları yağdırmayı bırakın yeter.

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikChoiza’nın sosyal medya hesabı onu suçlayan yorumlarla doldu
Sonraki İçerik[THEQOO] TVXQ konuk olduğu Japon televizyon şovunda üzüntüsünü gizleyemedi
20 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Simon says

Bu adam yüzünden kız depresyona girdi davranışları değişti utanmadan yazdığı şeye bak

Krystal benim karım ok?Sulli bir melek

+++

hena

hatırlayan var mı bilmem ama sulli 2 yıl önce bileğini kesip hastaneye kaldırılmıştı bu adam yüzünden ölümünün en büyük sorumlularından biri o

Hasret

Kızın sonunu getirdi bir de kalkmış post paylaşmış yüzsüz

furioso xâm lược

5. [+283, -31] Sulli dünyadan ayrıldığı anda tüm dünyanın onu sevmesinin ironikliği

ironik değil vicdan rahatlatması bu ta olarak ne yazıkkı üzücü

DaRa

Atalarımız ne der “Kör ölür badem gözlü olur” tam da bu durum

İğrençlik

elbette birilerini suçlamak Sulli yi geri getirmeyecek ama intihar nedenleri araştırılıp, zihinsel ve psikolojik sorunlar yaşayan insanlara daha da duyarlı davranmak adına bi adımdır, elbette insanların nefret yorumu yazması, sektörün zorluğu,sektörde yer alan cinsel taciz, baskı, zorbalık, fiziksel ve psikolojik şiddet olayları, ağır çalışma koşulları, toplum baskısı vs araştırılıp devlet buna yönelik adımlar atmalı. sektörle ilgili düzenleme yapılıp, şirketler denetlenmeli, nefret yorumlarına ağır ceza gelmedli, okullarda birbirlerine zorbalık yapan gençleri zayıfa zorbalık yapan güçlüler araştırılmalı, birine nefret yorumu yazan ya da zorbalık yapan birinide araştırıp onun sorunlarıda çözülmeli, biri durup dururken nefret dolu, kaba, saldırgan davranşlar yapan biri olmuyor, çocukların… Read more »

Lucia

Samimiyetine gram inanmıyorum

Feel Special

Bu adam Sulli için kötü her şeyin başlangıcı oldu insanlar hâlâ neyini masum buluyor

Ikonik

Durum tam tersi olsaydı Sullinin yemedigi hakaret kalmazdı, yorumları ilginç buldum. . Dürüst olmak gerekirse Sulli sadece Sns de garip davranirdi, program ve etkilinliklerinde gayet sorumlu ve ciddiydi ama insanlar hep eleştiri yağmuruna tuttu. Gerçekten hala ölümüne inanamıyorum. . Ben onu Prensin Şarkısı dizisi ile çok eskiden beri tanıyorum sonra f (x) grubunda olduğunu öğrendim bir çok şarkısını dinledim simdiyde sadece onun hayranlarında anısı kaldı.

minlep

bu adamı hiç sevmiyorum acaba hiç vicdanı sızlıyor mudur???

Liya

Aslında choizayi tanımıyorum.o yuzden ne iyi ne de kotu seyler hakkında soyleye bilirim.ancak şarkıyı dinleyen var mi bilmiyorum ama, çok guzel sozleri var.tam tersi ,2 yetiskin aşık insanın ihtirasla yaşayan aşkını anlatiyor.her zaman oldugu gibi koreliler bunu sapıkca yorumlamıs.tabi sulli yetiskin olmasaydi kotu anlaşilirdi ama sonucta 20 li yaşlarındaydi.ayrıca 30 lu yaşlarında bir erkek aşkını boyle ifade ede bilir.bence şarkiya sapikca yaklasan korelilerin ruhu hasta.bu arada yorumumu choizayi savunmak icin yazmadim.adami yakindan tanimiyorum,ne de fani degilim

sanayaaşığım

Sulli şarkı yayınlandığı zaman paylaşıp destek olmuştu.Destek olmuştu çünkü o şarkıda yanlış bir şey yoktu.İki sevgilinin sevişmesinde ne yanlış olabilir? Şu an bu adama şarkı yüzünden yüklenenlerin Sulli’nin ölümünde en büyük payı olan yobaz haterlardan bir fark yok. Eminim şarkı çıktığı dönem Sulli paylaşıp destek olduğu için Sulli’ye nefret kusmuşlardır. Kaldı ki ben tek nedenin nefret yorumları olduğunu sanmıyorum, evet sadece hayatını rahatça, istediği gibi yaşayıp yanlış bir şey yapmamasına rağmen sürekli yobaz kore halkı tarafından nefrete tutulması büyük bir sebep (gerçekten yanlış yaptı denebilecek tek konu lolita konusuydu,başka hiçbir şey yoktu ama deli gibi nefret aldı sürekli,sütyen takmaması tüm… Read more »

사람이

Bence adama suçu yığacak derecede bir neden yok. Kendinize gelin. Başka insanlara suç atarak hırsınızı çıkarmayın.

Olga

사람이
Sulli~ Televizyona çıkma lütfen. Kendini daha da rezil ediyorsun…
Bu bakmaya ‘gözle tecavüz’ diyen CAHİL değil mi MCÖVŞRĞWĞZÇXLVKVŞCŞCŞSİWĞS

-11  Yanıtla
2 ay önce

Olga

Bu senin yorumun

Olga

사람이
Sulli cidden görgüsüzlük ve terbiyesizliğin dibi. Fx hayranlarına çelme taktı bildiğin lgpspaşzöcpfğaŞöx

68  Yanıtla
4 ay önce

Olga

Bu da

Olga

Senden bir açıklama bekliyorum

Olga

Kimsin ya sen