Choiza’nın sosyal medya hesabı onu suçlayan yorumlarla doldu

17
6535

201910151620333317330 20191015162443 01

HABER: “Et lezzetli miydi?” Üzücü haberden sonra Choiza’nın sosyal medya hesabında nefret yorumları… ‘ikinci mağdur’

KAYNAK: Herald Pop via Nate

1. [+6,031, -235] İyi de bu çift ayrılalı çok oldu… ne kadar çok akıl hastası var ya

2. [+4,838, -187] Niye zihninin nasıl çalıştığını anlamadığım bu kadar çok kişi var

3. [+4,174, -170] Kesin şunu ya ㅡㅡ öf

4. [+246, -58] Ama dürüst olalım şimdi, Sulli onunla ilişki yaşadıktan sonra kötüleşti.. Bir etkinliğe çıkacaktı ama Choiza onu sahile götürdü, hakkında cinsel içerikli şarkı sözleri yazdı, SM ilişkiyi yalanlamak istedi ama Choiza onayladı ve Sulli’nin cinsel tacize uğramasına yol açtı

5. [+237, -44] Bence sadece eski sevgilisi olduğu için değil, onun hakkında çok kalitesiz şarkı sözleri yazdığı için nefret alıyor

6. [+210, -41] Ama onu pozitif şekilde etkilemediği bir gerçek

7. [+202, -33] Dürüst olalım, Sulli bu adamdan ayrıldıktan sonra daha depresif oldu

8. [+199, -19] ‘Eat, Do It, Sleep’… bu şarkı çok yanlıştı, dinlemek bile rahatsız ediyor beni

9. [+184, -21] Choiza tamamen masum değil. Kendinden 14 yaş küçük biriyle ilişki yaşadı ve Sulli’nin nefret yorumları alacağını bile bile ‘Eat, Do It, Sleep’ diye bir şarkı yaptı. Ektiğini biçti.

10. [+168, -23] Ama Choiza ile ilişki yaşadıktan sonra f(x)’ten ayrıldı ve durumu kötüye gitmeye başladı

11. [+148, -48] Sulli’nin depresyonuna Choiza sebep olmadı mı? Sulli bir havaalanı tuvaletinde muhtemelen uyuşturucudan bayılmıştı (bu dedikodu değil gerçekti) ve bu Choiza ile çıkmaya başladığı zamandaydı. Choiza’nın onu depresyona ittiği bir gerçek. Sulli acile kaldırıldığında bence ayrıldıkları içindi (bu sadece bir varsayım) Ayrıca Choiza’nın arkadaşıyla ilişki yaşayarak da kendini mahvetmeye çalışıyordu Sulli. %90 Choza’nın suçu diyemem ama en azından %1 etkisi olduğu kesin.

12. [+143, -19] Choiza pis sözleri olan o şarkıyı çıkardıktan sonra daha fazla erkek Sulli haberlerine kötü yorumlar yapmaya başladı, bu bir gerçek

13. [+124, -3] Choiza’nın onun hakkında yazdığı şarkı berbattı, bir daha onu desteklemek gibi bir düşüncem yok. O şarkıyı çıkardığında Sulli’nin imajını mahvetti. Sulli her yerde cinsel tacize uğradı.

14. [+119, -17] Sulli’yi hiç etkilemediğini söyleyemezsiniz….

15. [+110, -6] Sulli onunla ilişki yaşadıktan sonra tuhaflaştı, bu bir gerçek. Choiza’nın onu mahvettiğiyle ilgili çok konuşulmuştu. Sonra onun hakkında cinsel içerikli sözleri olan bir şarkı yazdı. Onun gibi kendinden küçük bir kızı baştan çıkarmanın cezasını çekiyor. Netizenlerin bir şey söylemeye hakkı yok ama Choiza da dönüp kendisine bir bakmalı.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+123] Sulli’nin vefatından sonra yaptıkları ilk şey suçlayacak birini bulmaya çalışmak, bu insanların hiçbir şey öğrenmediğini gösteriyor

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikSM Entertainment’in sosyal medya hesapları eleştiri yorumlarıyla doldu
Sonraki İçerikChoiza, attığı gönderiyle Sulli’yi andı
17 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
İğrençlik

Sulli 9 yaşında SM e girmiş, f(x) ile çıkış yaptığında 14-15 yaşında falandı, Allah bilir stajerlik ne zor geçti, rekabet fazla ve şirket çok zorlu, idoller aç, susuz, uykusuz kalıyor, ayrıca kızın ailesi o çok küçükken boşanmışlar ve kıza sahip çıkmamışlar, ve idolleri bu sektörde ki rekabet, baskı, zorluktan çok etkileniyor, şirketin koyduğu her türlü kurala da uymak zorundalar. Sevgili ve telefon yasağı vs ve sektörde kızları taciz eden çok insan var, onu geçtim erkek fanlar da taciz ediyor, bi kız grubunun fan meetinginde erkek fanın gözlüğünde kamera vardı ya da kız gruplarının konserlerinde masturbasyon yapanlar falan ya da cnblue… Read more »

Yürü gittt

Netizenlere bak sen kendilerini gören duyan da melaike sanacak🤬🤬🤬🤬

Yürü gittt

Yanlışlıkla yorumu yatım gönderdim. Adamı savunduğumdan değil, tanımıyorum bile. Ama netoların kendi yaptıklarını unutup başka bir suçlu aramaları bir saçmalık…
Kıza nefes aldırmadınız be her paylaşımının altına neler yazdınız yazık🤬🤬

Lucia

Sulli’nin ölümünü tetikleyen
1. Netizenler
2.Bu adam
3.Sm

Doğruya doğru kimsede kusura bakmasın Sulli bu adam ile çıkmaya başladığında değişti sonra artık yıldı bitkin düştü malesef

Deniz

Netizenlerden başka herkes suçlu desenize . Öz eleştiri yapmıyorlar ve bu da demek oluyor ki değişen hiçbir şey olmayacak . Yine nefret yorumları okumaya hazır olun. Maalesef Sulli son olmayacak . Adam böyle bir şarkı yazdı diye size Sulli hakkında nefret ve taciz postari açma hakkı verilmedi . Birisi bir insanı ittiğinde hepinizin itmesi mi gerekli ? Onun yaptığı şeyin bin katını yaptınız . Sulli o şarkıyı unutabilirdi her gün ona nefret kusmasaydınız ve taciz haberleri açıp hakkında pis pis konuşmasaydiniz . Siz ona unutma fırsatı vermediniz , siz ona toparlanma fırsatı vermediniz . 1 damla suyla taşın delindiği nerede… Read more »

Asdjdjj

Yabancı yorum

SeulgiWendy

Ayıp ya gerçekten şimdi suçlayacak kim kaldı şirketi suçlandı program yapımcıları suçlandı şimdi Choiza mı? Saldıracak kişi aramayı kesin. Sulli Choiza ile ilişki yaşadığında çok gençti evet ama adam sırf ondan büyük diye ve görünüm olarak yanına yakıştırmadınız diye ne hakaretler yediler hatta Sulli ayrıldıktan sonra programda tamam bundan sonra sevgilim olacak kişinin yaşına dikkat edeceğim bile dedi. Sulli Choiza’yı seviyordu bunu biliyoruz herşeyi geride bırakacak kadar sevdi onu ama onları da ayıran yine sizdiniz. Bir ilişkisi vardı ama iyi ama kötü ilişkisini de doğru düzgün yaşatmadınız fotoğraflarını sızdırdınız hakaretler yağdırdınız niye bu kadar hayatına karışmasaydınız belki Choiza ile ilişkisi… Read more »

feride

Şimdi herkese bi günah keçisi lazım o yaptı bu yaptı şirketi yaptı tek bi kişinin suçu olamaz içinde bulunduğu ruhsal durum yaşadıkları içinde birikti birikti sonra bu durum ortaya çıktı insanlar her seferinde akıllanmış gibi davranıyor ama değişen yok sullinin ölümüde netizenlerin kötü yorumlarını değiştirmiycek hayatta ne yaparsanız yapın bişeylerin hiçbişeyin değişmiyceği ne kötü !

Büşra

Bence çok yanlış bir yorum. Adamın yaşam tarzı güzel olmayabilir ama kendi seçtiği hayatı yaşıyor sonuçta. Birisinin gelip onunla ilişki yaşamayı kabul etmesi ve bu ilişkiden kötü etkilenmesi neden onun suçu olsun ki, anlayamıyorum.

İğrençlik

Kızın hayatını tek mahveden o değil ama kızı olumsuz etkilediği aşikar. İnsanlarala karşılıklı ilişkilerimizde bu sevgili olarak olsun, anne, baba, eş ya da çocuk olarak olsun, yakın arkadaş ya da iş arkadaşı olalım, hepimiz birbirimizi hem olumlu hem de olumsuz olarak etkileriz, kavga ederiz, birbirimizi kırarız, sonuçta etkileriz birbirimizi, Sulli nin Choiza ile ilgili olan ilişkisi kötü bitti, sonra adam onla ilgili cinsel içerikli şarkı yazdı, insan sevgilisinden kötü ayrılsa da iyi ayrılsa da çok kötü etkilenebiliyor ve Allah bilir adam kızı o kadar çok kırmış ki kız intikam için gidip adamın arkadaşıyla birlikte olmuş. Bu adamın da kızın ruhsal… Read more »

EXO-L ie

Bu netizenler varya şeytan. Cidden …

Nina

Sulliyi severdim ve onunla ilgili haberleri özellikle okurdum. Ben kızcağızın yavaş yavaş ölüme sürüklenişini izlemişim gibi hissediyorum. Okuduğum ve muhtemelen onun da okuduğu her haberde mutlaka bir nefret yorumu vardı. İnsanlar vücudundan hiç çekinmeden bahsettiler, taciz ettiler, sebepsiz nefret ettiler. Bütün bunların mental sağlığına iyi geldiğini mi düşünüyorlar gerçekten?Kendilerinin suçlu olduğunu biliyorlar ve bunu bastırmak için hayatındaki kişilere şirketlere tüm suçu yıkmaya çalışıyorlar.

Zehra

Suçlayacak birini aramayı bırakıpta biraz düşünseniz bu kızı neyin bu raddeye getirdiğini? Biraz kendinizi sorgulasanız? Ama kalıbımı basarım ki birkaç hafta sonra yine başlayacaksınız idollere nefret yorumu yazmaya. Çünkü sizin doğanız bu. Siz doğuştan nefret dolu doğmuşsunuz muhtemelen öyle de öleceksiniz.

Kang Daniel JJANG

Gerizekalısınız Sulli’ye yapılan tacizler nasıl onun suçu olabilir suç tamamı ile iğrenç zihniyete sahip sizlersiniz şimdi de içinizi rahatlatmak için suçlu arıyorsunuz fx den ayrılmak istedi ve ayrıldı bunun suçlusu bu adam değil ilişki iki kişiliktir Sulli de bu iliskideydi adamı suçlayamazsınız hayattayken demediginizi bırakmadınız şimdi de sahte sahte ağlıyorsunuz igrencsiniz

Krystal benim karım ok?Sulli bir melek

Nefret ediyorum netizenlerden ya.Kendileri hiç nefret yorumu yazmadılar sanki kızıma…Ama Choiza da suçlu yani.
Off ağlayacağım yine hep karşısına kötü insanlar çıktı Sulli nin

Krystal benim karım ok?Sulli bir melek

Kudurmayınız niye eksiliyorsunuz bunu da lol

hakan

Adam Sulli ile zorla mı beraber olmuş? HAYIR Kendini olmadığı biri gibi gösterek onu kandırmış mı? HAYIR Onu kullanmış mı? HAYIR Ayrıldıklarında arkasından saçma sapan konuşup onu baskı altına almış mı? HAYIR Eeeee ama Choiza ile olunca f(X)’den ayrıldı belkide kız hep o gruptan ayrılmak istiyordu ona bu gücü veren erkek arkadaşı oldu nereden biliyorsunuz yahu bir kere ben ne yaptım diye sorgulayın be kardeşim hep aynı bok hep aynı bok Choizanın başına birşey gelmiş olsa bu seferde Sulliyi suçlayacaklatınız Choizadan ayrıldı onun arkadaşıyla birlikte oldu adamın psikolojisini bozdu diyecektiniz sizin zihniyetinizin çok daha fazla katkısı oldu bu kızın ölümünde… Read more »