Benzer Yazılar

Dispatch, iKON B.I’in LSD satın almak hakkında konuştuğu Katalk konuşmalarını ifşa etti

Dispatch, iKON B.I'in LSD satın almak hakkında konuştuğu Katalk konuşmalarını ifşa etti

HABER: [ÖZEL] “Seninle denediğim için” iKON BI’ın uyuşturucu kullandığına dair Katalk konuşmaları

KAYNAK: Dispatch via Nate

BI: ㅋㅋㅋ Sonsuza dek LSD kullanmak istiyorum, güçlü mü?
A: L bizim ülkemizde bir numaralı uyuşturucu
BI: Onu sormuyorum ㅋㅋㅋ ne kadar güçlü
A: Ben de güçlü diyorum ㅡㅡ
BI: İstediğim kadar getirebilir misin?
A: Tabi
BI: Üç tane mi almalıyım? Paramı biriktirmek zorundayım. Çok alınca indirim yapılıyor mu?
A: Hayır, çok alma. LSD deneyince ot etkisiz gibi geliyor. Kokaine kadar böyle gidiliyor zaten. Başın büyük belaya girer.
BI: ㅋㅋㅋ Hayır, ben dahi olabilmek için istiyorum bunu
A: OOO gibi olacaksın ㅋㅋ
BI: Sadece tek bir tanesini kullanacağım. Her gün X kullanmak istiyorum ama X çok pahalı. Neyse, L’in böyle bir etkisi var mı? Halüsinasyon falan gösteriyor mu?

BI: Tek seferde bir sürü mü almalıyım? ㅋㅋ Belki 10 tane?
A: Tekrar almaya üşeniyor musun?
BI: Evet ㅋㅋ ayrıca üzerimde bir milyon won değerinde olsun istiyorum
A: En tuhaf şeylere karşı sahiplenici davranıyorsun
BI: S*ktir ya, ikilemde kaldım… 10 tane mi bir milyon won değerinde mi alayım
A: Bir milyon wona 6 tane alırsın, 10 tanesi 150 tutar
BI: Çok pahalı ya ㅋㅋㅋ çok alınca indirim yapılmıyor mu
A: Sorabilirim ㅋㅋ İlk kez kullanacaksın, az almanı söylüyorum sana
BI: ㅋㅋ Hey, gerçek bir adam ilk seferinde güçlü başlamalı. Neyse, toplu alımda indirim oluyor mu sor
A: Soracağım.

A: Hey, başkalarıyla uyuşturucu muhabbeti yapma
BI: ㅋㅋ Seninle denediğim için soruyorum sana
A: Yang CEO beni döver, dikkatli ol ㅋㅋ
BI: Anında elde edebilir misin?
A: Cidden ama ağzını tut
BI: Ağzımı tutarsam yakalanmam, omurilik testi yapmıyorlar mı?
A: Telefonuna bakmayacaklar mı sanıyorsun? ㅋ Katalklarınızı kontrol ediyorlar ㅋㅋ
BI: Biliyorum, şu an benim için aşırı tehlikeli, sil bunu şimdilik
A: ㅋㅋㅋㅋ
BI: Ben bir korkağım, sil ㅋㅋ Makau’dayım. Cumartesi Kore’de olacağım, birkaç tane almak istiyorum senden.

1. [+741, -6] Aaa… daebak… olay bu raddeye gelmişken YG sadece.. umutsuz vaka

2. [+671, -5] Ciddi uyuşturucu skandalları hep YG’den çıkıyor. Şirket sanatçılarını uyuşturucuyla kontrol ediyor resmen.

3. [+531, -7] Ünlü skandallarının sonu gelmiyor. En azından televizyonlardan silebiliriz onları.

4. [+50, -0] Bu skandalların sizi duygusuzlaştırmasına izin vermeyin. Daha da sinirlenmelisiniz, daha da dikkatli olmalısınız. Köklerinden tutmalıyız onları. YG kendini kanundan üstün zannediyor, polise karşı da tavır almalıyız, halkı dikkate almıyorlar. Bu çok öfkelendiriyor beni.

5. [+43, -3] iKON beş para etmez çocuklardan oluşmuş bir grup değil mi? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

6. [+31, -0] YG’de durum çok kötü, bu ilk kez ya da ikinci kez bile yaşanmıyor..

7. [+24, -0] Omurilik testi hadi

8. [+19, -2] YG…

9. [+18, -0] Albüm prodüksiyon şirketi mi, uyuşturucu prodüksiyon şirketi mi?

10. [+18, -0] YG olduğu için şaşırmadım bile

Dispatch, iKON B.I'in LSD satın almak hakkında konuştuğu Katalk konuşmalarını ifşa etti

KAYNAK: Naver

1. [+1,860, -18] YG resmen uyuşturucu yuvası haline gelmiş, polis niye hiçbir şey yapmıyor? Halkı domuz yerine mi koyuyorlar?

2. [+1,015, -15] YG boykot edilmeli. Ünlülerin skandalları çıkıyor ama aynı şirketten bir sürü sanatçının aynı tarzda skandalı çıktığını görmemiştim hiç.

3. [+530, -16] Neler oluyor ya, daebak… şirketinin tamamına uyuşturucu testi yapılması gerekmiyor mu artık?

4. [+509, -5] Halk bu konu hakkında yasal işlem yapılamayacağını biliyor. Seungri olayında gördük. Bütün bunlar doğru olsa bile sadece imajları lekelenecek, hepsi bu.

5. [+98, -1] Yine mi YG? Ne kadar çok rüşvet veriyorlar da böyle şeyleri ört bas edebiliyorlar?

6. [+81, -10] Zaten grubu flop, ama dahi olmak istemiş ㅋㅋ iKON eskiden BTS’e diss atan grup değil mi ㅋㅋㅋ

7. [+70, -1] YG nasıl iki üç ayda bir uyuşturucu testi yaptırmasına rağmen kendine idol şirketi diyebiliyor ㅋㅋㅋ Şirkette ne kadar çok uyuşturucu kullanılmış ki böyle bir şey yapmak zorunda hissediyorlar? ㅋㅋㅋㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+354] Kafası karışanlar için, buradaki uyuşturucu satıcısı 2016’da yakalandı ve telefonunu ele geçirdiler, BI’ın LSD istediği ve birlikte marihuana içtiklerini söylediği Katalk konuşmaları ele geçirildi, yine de polis BI’ı soruşturmadı.

Tenasia’nın güncellemesi: Bu uyuşturucu satıcısı tutuklandı ve BI ile konuşmaların doğru olduğunu, BI’in isteğiyle iKON yurduna LSD götürdüğünü söyledi. Polis de müşteri listesi olan başka bir uyuşturucu satıcısını tutukladı, listede BI da vardı. Polis BI’ı soruşturmamış çünkü uyuşturucu satıcısı üçüncü sorgusunda ifadesini değiştirmiş (ilk sorgudan 8 gün sonra) Üçüncü sorgusunda “BI uyuşturucu istedi ama satın almadı” demiş. Medyaya göre üçüncü sorgudan önce YG ona bir avukat sağlayıp ifadesini değiştirmesini söylemiş. Dispatch diyor ki YG sanatçılarına uyuşturucu testi yapıyormuş. YG Amerika’dan uyuşturucu testi satın alıyormuş, sonuçlar da sadece şirketin içinde kalıyormuş, kanıt veremezlermiş

 

 

Kaynak: Netizenbuzz

60 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Muziksever

YG’nin Seungri’yi bu kadar korumuşken BI’yi hemen kapı dışarı etmesi çok yazık.Birisi sadece kendini zehirlemek istemisken digeri dışardakileri de zehirlemiş.BI en azından YG’ye bir şeyler kattı,üretkendi ama Seungri?Aptal dispatch’den de nefret ettim.Özellikle YG ile alıp veremediği varsa CEO’suna taksin kafayı niye idollere takıyor ki?

Raven

yurda lsd götürülmüşse o lsd’ye ne oldu?

Betül

Korkudan tuvalete atmış olabilir.

lolly

lsd kolaylıkla saklanır. zaten boyutu sakız kağıdının çeyreği gibi .

Bright

SM=Şirket içi ilişki,kimin eli kimin cebinde,yolsuzluk,tavır tartışması,günün sonunda oppam yapmaz skandal imha edildi

JYP=Gruplar içi anlaşmazlık,dağılma,üye ayrılığı,günün sonunda hayranlar grubu bırakmaya dünden razı

YG=ORTAYA KARIŞIK YAP AĞĞBİİ

Ajaa

YG hemen harcadığına göre birşey vardır .S*ungri gibi bir mal bile hala savunuluyor . Nedense hep bünyesindeki kişileri kontrol altına alıyormuş gibi geliyor karşı çıkanı işi biteni hemen yolluyor S*ungri ne biliyorsa önemli birşey

VipSone

Senelerdir Bigbang hayranı olan biri olarak YGnin uyuşturucu yüzünden bir idolu böyle atmayacagina neredeyse eminim. Ki B.i son yg şarkılarında çokça imzası olan ve vazgeçilmesi zor bi idol. Ikon hayranı değilim ama bana öyle geliyor ki b.i kendi de ayrılmak istedi. Çocuk ciddi anlamda depresif görünüyordu. Belkide şirketten gidip özgürce müzik yapmak istemiştir bana kalırsa kendi de istedi. Bizimkilerinde uyuşturucu muhabbeti çıktı ve yg atmadı evet Bigbang yg i vareden grup istese de şirketten atma gibi bi durum olamazdı ama B.i dediğim gibi vazgeçilmesi zor bi yetenek. Başka bi konuya gelirsek bu muhabbette insanların üzerine gitmekten vazgeçin. Onlar birer insan… Read more »

KINGEXO

Üniversite değil liseli öğrencilere test yapsalar özellikle erkeklere %70’i pozitif çıkar. Düzgün bir lisede okumama rağmen çoğu arkadaşlarım ballandıra ballandıra anlatıyordu nasıl bir şey olduğunu. Kişinin kendine verdiği zararlar sonuçta bize söz hakkı düşmüyor

Tamamını okuyup, cevap veriniz. tşk

hanbinle bir problemim yok, satmadıktan sonra uyuşturucu kullandığı için ona yüz çevirmem. Ama şunu da kabul edelim orası başka bir yer değil,Kore ve orda uyuşturu kullanmak da yasal değil. Suç. ama şu bütün olanlardan sonra nasıl hâlâ bir idolün kendisini savunmak için dediği şeylere körü körüne inanabiliyorsunuz? hiç mi akıllanmadınız? Başta herkes reddeder,imaj satıyor sonuçta reddetmesi mantıklı olan. Ama şu kadar yaşanandan sonra ‘almış ama kullanmamış’ demek ve buna inanmak bana çok garip geliyor. Uyuşturucu testi yapılıyormuş vs gibi aptalca savunma yapanları da anlamıyorum. Adamın parayla,güçle neleri neleri halledebildiğini hepimiz gördük. Uyuşturucu testinin negatif çıkmasını sağlamak çerez gibi kalıyor. “Seungri,Jjy,Yoochun,Jonghoon,… Read more »

Yılgın

bir şirkette ki herkes mi hapçı olur arkadaş

cubestan

pezenvenklik yapıp kapın satarak fuhuştan gelir elde eden bir şirketten bahsediyoruz o kara para iyi şeylere gidebilir mi ki 🙁

Drbel

Ilk duyduğumda şok oldum, bu çocuk çok temiz duruyor. Daha üretken olabilmek için kullanmak istediğini ama kullanmadığı söyleyip onu savunan bir sürü kişi görüyorum Instagramda falan, haklı olabilirsiniz ama bu olay 2016 da olmuş ve 3 sene sonra iyice ortaya çıktığında gruptan ayrılıyorsa ben kullandığını düşünüyorum. Ha depresyonda ve üzerindeki baskılardan dolayı bunu yapmış olabilir, zaten işte burada şirketin önemi ortaya çıkıyor. Yg’de eminim bir sürü kişi kullanıyordur, birinden duyup denemek istemiştir, ceo’nun bile ahlaksız bir gece kulübü varken bu oldukça olası, işte tam bu yüzden artık yg desteklenmemeli demek istiyorum. Çünkü beklenmedik bir isim olmasına rağmen böyle bir olayı… Read more »

Drbel

Ayrıca şunu da söyleyeyim, burada sadece hanbinin çok beklenmedik biri olduğundan hayal kırıklığı yaşadığımı anlatmışım ama yg’nin stratejisi de çok ilginç. Pezevenk seun**i ile kız pazarlarken iyi, hatta top kafayı çekip çekip stajyerlerle yatarken iyi ama hanbini direkt at şirketten. Birilerini koruyup birilerini de fırlatıp atmak gerçekten çok adice, çocuk senelerini vermiş bu işe. Yg Ikondan da vazgeçmiş demektir bu.

Clare

Bence Yg TOP askerden geri döndüğünde şirketten çıkarmayı planlıyor çünkü eski sanatçılarından olan Se7en vardı askerdeyken skandalı çıkmıştı geri döndüğün de şirketten çıkarılmıştı askerden geri dönmesini bekliyorlar büyük ihtimalle.

cubestan

evet bende onu anlamadım hanbin bi de tüm ikon şarkılarından sorumluydu neden ondan uyuşturucu kullandığı için vazgeçti gd de daha önce kullanırken yakalanmamışmıydı ? yg de de bilmediğimiz bişey döndüğünü düşünüyorum aklım almıyor

Drbel

Yanı ikonunda bir sürü skandalı çıktı ama hep savunmuştu, bu sefer daha ciddi bir şeyi saklamak için, artık saklanacak daha kötü ne kaldı bilmiyorum ama, Hanbin’i gözden çıkardı gibime geliyor. Dispacti karşısına almak istemedi. Ama bir yandan da ne olursa olsun top ve gd’yi savunuyordu her türlü skandalında. Ikon’a üzüldüm, Hanbin’siz eskisi gibi olamazlar ve hanbin de senelerdir Yg’de, bu onun olduğu kadar şirketinde suçu, şapkalı her zaman çok yüklendi çocuğa. Sonuçta bu çocuk uyuşturucu satıcısını nasıl buldu, yurda getirmiş bir de. 2 ayda bir idollerine uyuşturucu testi yaptığını söyleyen bir şirketten pek de bir şey beklemiyorum artık.

KINGBANG

İlk duyduğum zaman asla yapmamıştır gözüyle bakmadım . Hanbini az çok tanıyanlar ne kadar hırslı , mükemmeliyetçi ve asla yenilgiyi kabul etmeyen biri olduğunu bilir .Bu kişiliği onu normal olarak depresyona itti üstüne bir de grubuna gösterilen muamele ve günlerce uyumadan çalışmasını eklersek depresyon onun için kaçınılmaz bir sondu . Üzüldüğüm nokta daha yaratıcı olmak için uyuşturucuyu çözüm bilmesi .Daha yaratıcı olmak için kendi sağlığından vazgeçmesi . Fakat her ne kadar düşünse de kullanmadığını belirtip gruptan ayrıldı dürüst bir şekilde . IKON benim üye ayrılığına ihtimal vermeyeceğim bir gruptu , gerçekten üzüldüm.Fakat şuan nefret yorumu yazılmadan önce tekrar belirtmek istiyorum… Read more »

Jean-Baptiste

Ben: YG’yi boykot edin
X: Ikon masum ama rivrivriv
Hepside aynı b.kun laciverti. YG de masum biri olduğuna asla inanmıyorum

deliyimben

Ne kadar çirkin bir yorum bu ya bayılıyorsunuz kaostan beslenmeye. Bırakın bir fanları şaşkınlığını,kızgınlığını,üzüntüsünü yaşasın.

cubestan

direk herkesi suçlamayalım yav Akmu kardeşler BP’ten Rose Winner’dan Yoon karekterleri bu suçlamaları haketmeyecek kadar iyi 🙁

Helen

Diğerleri hak ediyor sanki. Yahu nasıl bu kadar iyi biliyorsunuz siz bu insanları, anlamıyorum hiç.

VipSone

Canım BP ten lisa Jennie ve jisoo ile baya oturup kalkmisligin var heralde ki rose un karakterinin daha iyi olduğuna karar verdin

Bright

Arkadaşın kafası karışık dokunma

cubestan

olum iyi misiniz onlara bişey demiyorum ama bu 4ünü ayrıyeten çok tanıdığım için onlara bişey denmesini istemiyorum diğerlerini suçlayıcı bişey dediğimi düşünmüyorum

cubestan

ayrıca roseun karekteri diğerlerinden iyi diye bişey demedim roseunki bu suçlamaları haketmeyecek kadar iyi dedim keni istediğiniz gibi anlamayın

SURMEW-BTS

BS olayları ilk çıktığında şirket uzunca bi süre seungriyi korudu ,olayın üstünü örtmeye çalıştı ama B.I yı hemen attılar….üstelik çocuk uyuşturucu kullanıyorsa sadece kendine zarar, sonuçta satmamış ve başkalarınında kullanmasını sağlamamıştır, böyle bi durum o uyuşturucu maddeyi satan, üreten kişi yakalanır sorgulanır, uyuşturucu kullanan kişi ise sorgusu yapılır, cezası neyse çeker ve sonra rehabilitasyona gönderilir, alkol ve madde bağımlılığı merkezleri bu maddeleri kullanan kişileri o maddeden kaynaklanan zararları engellemek, iyileştirmek ve topluma yeniden kazandırmak için var, demek ki bu maddeleri sadece kullanan kişilerinin neden kullandıklarını araştırıp sorunlarını çözmede yardım etmek lazım, sonuçta durup dururken insanlar bu maddeleri kullanmıyor, düşünede bi… Read more »

army

bence yg yine bir skandalı örtmek için hanbini harcadı

The Netizen

Kullanmamış demeniz çok saçma. Resmen itiraf ediyor hep X kullanmak istiyorum ama çok pahalı demiş ayrıca. (o kadar paran var bu cimrilik nedir yani?) Yurda götürdüyse diğer üyeler de biliyordur belki onlardan da kullanan vardır. A: Hey, başkalarıyla uyuşturucu muhabbeti yapma BI: ㅋㅋ Seninle denediğim için soruyorum sana A: Yang CEO beni döver, dikkatli ol ㅋㅋ Burada da denediğini kabul ediyor. Beni dahi yapsın istiyorum diyor ki belli ki söz yazmada beste yapmada zorlanıyor bunun içinde istiyor olabilir. Neyse adam kullanmış, kullanmamış. Hayatını mahvetti, yarışma programları ile gelip didinip kendini dibe atmak tebrik edilesi cidden. Bye B.I. YG şimdi daha… Read more »

Elif

Ygden o kadar skandal cikti bisey olmadi ustleri cok guzel kapatildi ama bi olunca hemen atildi kendi sirketinin skandalini kendi skandaliyla kapatti.
seungri ve kendi kadin pazarlama olayini bi yi kurban ederekmi kapatmaya calisiyo anlamis degilim…

Helen

Bu adamın bir keresinde, eğer kendi grubuna şarkı yazmazsa geri dönüş yapamayacağını söylediği bir video görmüştüm, şimdi biraz daha üzülüyorum onun adına. Daha çok hayranları üzülecektir. Bilakis, şu anki durumuna bakılırsa bir an için soruşturması tekrar açılabilir ancak pezevenkleri savunan şirketi bu çocuğun arkasında durmayı bırakın tüm duvarları üzerine üzerine yıkarak “gerçek” sanatçısını harcadı. Çünkü artık birinin harcanması gerekiyordu. Şaşırmadım. Amma ve lakin Dispatch ne oldu da şimdi patlattı bu haberi, emin değilim hiç.

cubestan

o değil de lee hi ne yapacak kız 3 yıl sonra geri döndü daha 10 gün olmadan iş birliği yaptığı kişi şirketten atıldı promosyonlarını böyle bitirmez umarım 3yıl bekledik 3

estuko

uzun zamandır bu kadar çok yorum görmemiştim netizenturkeyde

fernwe

şapkalı oruspu çocuğunu da ifşa edin artık

Elif Deniz

YG = ÇÖP

bSakura

Hanbin açıklama yaptı, kullanmayı düşünmüş ama kullanmamış. Özür diledi, gruptan da ayrıldı. Pezevenk idolünü koruyan yg, Hanbin’i 2016daki bir olayından sonra “utanç verici” buldu, gerçekten çok acı. iKON & iKONIC her zaman yanınızdayız umarım Hanbin en kısa zamanda sağlığına, gücüne kavuşur ve sanatını daha özgürce ortaya koyabileceği bir ortam bulur kendine🙏

Bir adet once

Şerefsiz neydi? Şerefsiz YG idi

tata

BI: Sadece tek bir tanesini kullanacağım. Her gün X kullanmak istiyorum ama X çok pahalı. Neyse, L’in böyle bir etkisi var mı? Halüsinasyon falan gösteriyor mu?

Anlaşılan B.I farklı bir uyuşturucu kullanmış

Nana

Hanbin için çok üzüldüm. Çocukluğu ve ilk gençliği boyunca buraya gelebilmek için stres altına girdi sonunda olanlara bak. Uyuşturucu temin etmeye çalışmak doğru olmasa da onu bu hale getiren şeylere bir dönüp bakmak lazım. Umarım PSY’nin şirketine geçip diğer üyeleri de yanına alırsın da müziklerini dinlemeye devam ederiz. Hayatta insan başına ne geleceğini hiç bilemiyor, stres altında olduğun, sürekli yarın ne olacak diye endişelendiğin bir yerde kalmana gerek yok zaten. İşini eğlenebileceğin bir yerde yap. Sende bu yetenek oldukça yine güzel şarkılar yaparsın. Umarım bundan sonra her şey istediğin gibi olur 🙏

Zeynep

Konuşmalarından anlaşıldığı üzere kendisi kullanmış”Sadece tek bir tanesini kullanacağım. Her gün X kullanmak istiyorum ama X çok pahalı. Neyse, L’in böyle bir etkisi var mı? Halüsinasyon falan gösteriyor mu?” bunu demesi bile bir kanıt.Bence bu kpop sektöründe bir sürü idol gizli gizli kullanıyor ama daha açığa çıkmadı özellikle khiphop içinde geçerli bence.Zararları kendilerine sonuçta ama iş satışını yapmaya dönerse işte o zaman kesinlikle bu sektörden sürülmeleri lazım.YG de sanki haberi yoktu kaç yıldır olaydan daha yeni mi aklı başına geldi te allam

JENDEUK

Dispatch Yg idolleri olmadan para kazanamıyor galiba. Bir de sey demisti yukseliste olan idollerin kariyerlerine zarar vermiyoruz. 2016da olan bir konusmayi iKON mukemmel bir yükselişteyken yayınlaması baya bunu onaylıyor gercekten :d Suçsuz bir çocuğun hayalini elinden almak berbat

cubestan

burda dispatchın bi sorunu yok ayrıca sadece yg idollerinin skandallarını çıkarmıyor çıkardığı skandalların sahipleri yg de 🙂 bence gayet iyi bir şey yapıyor polis olayların üstünü kapatıyor bir ülke böyle yürümemeli dispatch olayları derinden araştırıp halkın görmesini sağlıyor şurda suçlanacak son şeyden bahsediyorsun

army

doğru

KINGEXO

Seungri olayları ilk çıktığında da demiştim uyuşturucu kullanan kişiler beni ilgilendirmiyor sonuçta kendisine verdiği bir zarar 9 yıldır fandomunda olduğum kadın (Demi Lovato) geçen sene aşırı dozdan hastaneye kaldırıldı, rehabilitasyon merkezine yattı hiçbir zaman ondan nefret etmedim o illetti kullanmasının sebebi yaşadığı ayrılıklar psikolojik sorunlardı yıllarca bununla baş etmeye çalıştı ve bunu bize hep söyledi. Bir insandan uyuşturucu kullandığı için sigara kullandığı için nefret edemezsiniz. Ikon hayranları 2016 yıllarının onlar için en zor yılları olduğunu söylüyor belki hanbin o şeyin onun kurtuluşu olacağını düşünmüştür. Tek bir şey söylemek istiyorum YG onca ay seungri’yi korumuşken uyuşturucudan hastanelik olan adamı hala bünyesinde… Read more »

KINGEXO

Hiçbir şekilde YG stan değilim hiçbir grubunun fandomunda da değilim sadece BS olayı çıktığından beri takip ediyorum ve dışarıdan nasıl göründüğünü söylüyorum.

Guts

Çünkü BS olayın da kendisi de işin için de o kulüplerden birinin yatırımcısı olduğu ortaya çıkmamışmıydı o yüzden Seungri’yi korudu bu zamana kadar kendi pislikleri ortaya çıkar diye korktu ama çıkıyor hepsi kurtulamadı

hatice

dispatch kendiside kullanmayı düşündüğünü ama kullanmadığını açıkladı aslında

deliyimben

Şok oldum fakat en çokta üzüldüm. Uyuşturucu kullanmış kullanmamış bu beni ilgilendirmez fakat bu işin içinde başka bir şey var YG şerefsizi bir şeylerin üzerini kapatmaya çalışıyor yine belli. Dispatche kendi sanatçısını sattığına göre büyük bir olay daha gelecek hissediyorum. Bir tek dileğim var şirketteki suçsuz olan idoller şu lanetten kurtulsun artık yoksa bu herif kendi g*tünü kurtarmak için herkesi harcayacak bozuk para gibi

kangdanik

DISPATCH senden nefret ediyorum… cidden

cubestan

burda dispatchın bi sorunu yok ayrıca sadece yg idollerinin skandallarını çıkarmıyor çıkardığı skandalların sahipleri yg de 🙂 bence gayet iyi bir şey yapıyor polis olayların üstünü kapatıyor bir ülke böyle yürümemeli dispatch olayları derinden araştırıp halkın görmesini sağlıyor şurda suçlanacak son şeyden bahsediyorsun

:D?

Bilmiyorum sadece çok üzüldüm. Eskiden iKON hayranıydım. Biasimdi kendisi. Sözlerine güvendiğim biri bence gerçekten almak istedi ama almadı. Umarım iyidir ve aklından kötü şeyler geçirmiyordur.

Hola Hola

Geçmiş olsun ama neden şaşırmadım acaba…

Cansu

Ya Hanbin şu an Lee Hi ile promosyon yapmıyor muydu nasıl hemen böyle şeyler gelişti şimdi Lee Hi tam dönüş yapmışken böyle şeylerin olması gerçekten üzücü. Umarım tüm YG idollerine uyuşturucu testi yaparlar .

Diphylleia Grayi

BI’yi çok severim, çok başarılı ve üretken bir çocuk, grupta hit olmuş birçok şarkının altında imzası var. Umarım bu zor durumu atlatır ve tekrar döner aramıza. Uyuşturucu kullanma durumuna gelince, Kore’deki onca çirkin eylem üzerine, bu çocuğun kullandığı uyuşturucu açıkçası gözüme batmıyor. Çünkü tek zararı kendisine verdi, kimseyi mağdur etmedi, ismi lazım değil birileri gibi kadın pazarlamadı, videoya çekip şantaj yapmadı, uyuşturucu satmadı, yolsuzluk yapmadı vs. vs. Umarım herkes bu durumu göz önüne alır ve daha insaflı yorumlarda bulunur..

Anonim

Yine ve yine YG haberleri günümüzü mal mal meşgul edicek. BI’yı severim ama cidden bu YG idoklerinin skandallarını görmek sıktı.

army

3 sene önce yaşandı tabiki desteklemiyorum ama belkide kafası karışıktı zaten satın almadığı ortaya çıktı belki o da bir an gaza geldi. Çocuk şuan gayet iyiydi

army

ve eğer zaten kullanıp kendine zarar verebilecek türde bir çocuk olduğunu düşünmüyorum bence gaza geldi ama eğer kullandıysada bu kimseyi alakadar etmez sonuç olarak kendi isteği yaşadığı psikolojik problemler nedeniyle almak istemiştir etrafa zarar vermemiş kimseyi alakadar etmiyor birinin uyuşturucu kullanması. Benim eniştemde kullanıyor ve aşırı dozdan şuan hastanede ama kimse yargılamıyor bu onun problemi artık herşeye maydonoz olmaktan vazgeçin…

army

sizin yüzünüzden çocuk grubundan oluyor yazık be

Mustesna

uyuşturucu kullanan birinin tutuklanmasını doğru bulan biri değilim başkasına satmadığına göre uyuşturucu kullanmak bana göre suç olmamalı aksine tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır.. ama yoochun uyuştucu kullandı diye apar topar hapse atıldıysa bu çocukta kullanıyorsa hapse girmelidir.. yoochun fanı değilim sadece adaletli olunması için bu yapılmalı bence ama en azından korede ne kadar adalet olduğunu burning sun olayında gördük o yüzden hiç umudum yok..

jung

ben ona güveniyorum 😔

JENDEUK

Hanbin açıklama yaptı. “Zor zamanlardi. Kullanmak istedim fakat kullanmadım” Suçsuz bir şekilde grubundan ayrıldı ve ne menejeti nr uyeleri suan ona ulasamiyor umarim dusundugum sey olmaz da Hanbin guclu bir şekilde geri döner. Gercekten aglamak istiyorum sadece

Yeni Yazılar