Benzer Yazılar

FNC, Jimin olayını üstünkörü bir şekilde idare ettiği için eleştiri alıyor

FNC, Jimin olayını üstünkörü bir şekilde idare ettiği için eleştiri alıyor

HABER: Jimin, AOA’den ayrılıp faaliyetlerini bitirmesiyle her şey bitti mi? FNC’nin üstünkörü cezası

KAYNAK: Sports Donga via Nate

1. [+1,395, -34] AOA’i dağıtın. Tüm üyeler sektörden ayrılmalı.

2. [+1,344, -5] Haber çok doğru. Mina söylediğine göre Jimin’in neler yaptığını şirkete anlatmış ama FNC bununla hiçbir ilgisi yokmuş ve sadece Jimin suçluymuş gibi davranıyor.

3. [+1,254, -4] Mağdurdan özür dilemeliler. Sırf Jimin’i gruptan çıkardılar diye FNC her şeyin biteceğini sanmasın.

4. [+175, -2] İzleyici olmuş Seolhyun’a katlanamıyorum. Jimin’in kankası;;;;

5. [+161, -0] Mina o kadar acı çekti ki akıl hastası oldu ve şirket neler olduğunu bilmesine rağmen sessiz kaldı ㅋㅋ saçmalık. Bütün bunlar şirkette yaşandı, Mina’nın psikolojik acıları için tazminat ödemeliler.

6. [+143, -0] Hongki’nin askerdeki kahkahalarını taaa buradan duyabiliyorum. FNC Hongki’nin tavsiyelerini dinleyip gerçek dünyaya dönmeliydi. Değil mi, Han Sung Ho-ssi?

7. [+131, -0] FNC şirket olarak yanlış bir şey yapmamış gibi mi davranıyor? Bir üyeye 10 yıl boyunca işkence yapılmış ve üye akıl hastası olmuş, şirket buna izleyici kaldı ㅋㅋ FNC gibi pislik bir şirketten bu cevap beklenir. Sizin de bir farkınız yok. Umarım iyi bir vergi denetiminden geçerler ve her şeyleri ortaya çıkar

8. [+94, -1] Jimin’in yurda davet ettiği adam önemli biri mi acaba? Bu ortaya çıkana kadar FNC hiçbir şey yapmadı

10. [+90, -1] AOA’i dağıtın… izleyici kalanların Jimin’den farkı yok

11. [+89, -2] AAO’i dağıtın, sektörden ayrılsınlar

12. [+86, -0] FNC Choa’nın gitmesine izin verdi ve Jimin’i tuttu, ne düşünüyordu

13. [+80, -1] FNC’yi anlamıyorum ㅋㅋㅋㅋ Choa ve Mina’nın ayrılmasına izin verip tuhaf ve çirkin Jimin’i lider yaptılar ㅋㅋ

14. [+75, -2] Bunun bir cezai yaptırımı yok mu?

15. [+71, -0] Jimin’in yaşaması gerek. Mina gibi yıkık dökük hissedene kadar yaşamalı. Mutlu olmaya hakkın yok. Sözlerinle bir kişinin karakterini öldürdün. Diğer üyeleri de görmek istemiyorum, izleyici kalanlar suç ortağıdır.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+414] FNC Lee Jonghyun’u savunmuştu 🤡🤡🤡

 

Kaynak: Netizenbuzz

28 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
nayeonist

diğer üyeler de açıklama yapsın artık. belki onlar da zorbalığa uğramıştır, mina gibi korkularından sessiz kalıyorlardır. yok her şeyden haberleri olup da sessiz kalıyorlarsa onlara da gereken yapılsın.
eğer diğer üyeler de mağdursa, halk onlara destek çıkarsa, mina ve choa da gruba gelirse ancak o zaman AOA için bir dönüş noktası olur. eğer böyle bir şey olmazsa, zaten AOA dağıtılmasa bile fiilen bitmiş haldedir, kimse dinlemez ve desteklemez.

Aaa

Ben maknenin bir dönem zorbalığa uğradığını ve daha fazla zorbalığa uğramamak için jimin ne derse yaptığını düşünüyorum.

Cansu

Chanmi’nin annesi onu ve ablasını büyütmek için 2-3 işte çalışmış yani zengin değillermiş hatta kaçıncı albümden sonra klima falan alabilmiş annesine cidden bende senin gibi düşünüyorum AOA dışında yapacağı bir şey olmadığı için katlanmış olabilir

nayeonist

yazık ya kıza. üstelik yetenekli ve güzel biri, umarım birileri elinden tutar.

Esra

Fnc ‘nin her grubunda gerçekten suç işlemiş kötü kişiler var. Hisse senedi alıp satma, tecavüz, zorbalık.
Açıkcası ben bu şirketin idollere sponsor bulduğunu da düşünüyorum. Fnc den her şeyi beklerim daha idollerinin adını dahi bilmeyen onları insan yerine koymayan bir şirket.
O değilde Yoo Jae Suk sen nasıl bu şirkettesin hala anlamıyorum. Şirket sana çok iyi davranıyordur biliyorum ama yakıştıramıyorum yinede sana…

isimsizarmy

Diğer üyeler korkudan susmuşlardısa en azından 1-2 kere zorbalığın gizli videosunu çekip internete yükleselerdi belki daha erkenden atılırdı bu iğrenç yaratık. Ama bana bir şey olmasın düşüncesinde bence hepsi. Bu olaydan sonra bile onun tarafında durdular. İnanılmaz sadece. FNC için tek kelimr bile etmek lüzumsuz. Pezevengini koruyan bir şirketden kuru bir özür bile beklenmez zaten

BANGTANGWSN

FNC 2014 yılında işleri iyice büyütmüş, hisselerini çoğaltmış, adı anılan bir şirket haline gelmişti. Ama böyle kurumsal şirket olduğunun farkına varmazsan, sanatçılarını doğru düzgün denetlemez, adam kayırırsan, boyundan büyük işlere kalkışırsan sonun böyle olur, gram üzülmüyorum FNC’ye. Sadece şirkette bulunan yüzü bir türlü gülmeyen N.Flying ve SF9’a üzülüyorum. Herkes çeksin cezasını, teker teker.

Aysu

Başka zorbalık görenlerde var grupta. Mina bir yerde ima etti bunu. Bence o kişi Yuna. O da programlarda dalıp gidiyordu. Gülüyordu ama bir derdi var gibiydi. Insallah yanılıyorumdur.

Cansu

Yok ya o Youkyung galiba ayrıldı zaten hatta o da yazdı bu olaylarla ilgili.

Aysu

Bahsettiğim kisi youkyung degil aoa üyesi yuna

Cansu

İma ettiği bir kişi vardı bence o kişi yuna demişsin. Bende o kişinin Yuna değilde Youkyung olabileceğini söyledim çünkü aynısını o da yaşamış.

Sananesiiii

Jiminin ailesi zenginmiş büyük ihtimalle şirkette hisse senedi falan vardır o yüzden bunca zaman onun yanında olmuştur fnc

Sooji

Üyeler şirket korkusundan mı yoksa idollüğü bırakma korkusundan mı ya da umursamadıklarından mı bilemiyorum ancak bir size yakın bir insanın diğer yakınınız tarafından zorbalığa uğrayıp hayatının kaymasına nasıl seyirci kalabildiniz? Kalan üyeler itiraz etseydi ya da buna engel olabilirlerdi. Bir üye diğer bir üyenin korkusundan babasının son isteğini yerine getiremiyor ve üstüne ağır zorbalık görüyor. Ve o anlar bir daha geri gelmeyecek ne yaparsa yapsın hayatında hep bir travma olarak kalacak. Umarım Mina Jiminden şikayetçi olur ve Kore kanunlarına güvenmesem de umarım Jimin cezasını bulur.

Sunmii

Diğer üyeler sustuğuna göre kendilerini hiç suçlu hissetmemişler. AOA’i dağıtın böylece üyeler hayatları boyunca Jimin’i suçlasın. Çektirdiklerini kendisi de çekmeli. Ondan sürekli nefret eden birileri olduğunu bilerek yaşamalı.

ruby

[+414] FNC Lee Jonghyun’u savunmuştu 🤡🤡🤡

O şerefsiz adi pezevengi savunduklarından beri eski anılarım can çekişiyor

koniçiva

Jimin’in nasıl bir torpili var aşırı merak ediyorum

Imherebabe

FNC zaten bok çukuru. FT İsland’ın oradan kurtulmasını istiyorum .Hep saçma sapan reklam kokan haberleri vardı. Üç büyüklerden biri olmak için uğraşıp durdu ama leş bir yönetimi var.

Nnn

Jimin in şirkette dayısı var herhalde. Bence AOA kesinlikle dağılmalı ve kesinlikle diğer üyeler de masum değiller çünkü sustular. Yazık.

Aaa

Hongi askerden dönünce cnblue nun geri kalan üyelerini ve kendi üyelerini alıp kaç bro. Derdi gerçekten müzik yapmak isteyen bir şirket kurun eminim başarılı olursunuz. Ben bedava temizliğe falan gelirim.

Cansu

FTI devam eder mi bilemiyorum 3 kişi kaldılar bence CNB ile birleşsinler

Aaa

Yorumumdaki gizli metin o zaten 😅 ama iki davulcu falan oluyor garip olur. Bence sürekli değişmeli şarkılar yapsınlar 😍 nct gibi üye değişmeli.

Abaek

Choa hadi gülüm bir ses ver ya la. Gerçekleri iyice açıkla da diğer üyeler de nasiplerini alsın.

Sad but true

Jimin’in şirkette bir tanıdığı mı var ya da şirketle ilgili gizli birtakım bilgiler mi var elinde bilmiyorum. Bana hala Jimin’i savunuyorlamış gibi geliyor ve bu çok yanlış. Üzgünüm ama ben de AOA’nın dağılması gerektiğini düşünüyorum, bu gidişle zaten halktan nefret yorumları almaya devam edecekler.

Usagi

Ben bu kızı ilk gördüğümde ağzından hayır çıksa suratından şer akıyor demiştim, hakikaten de içi yüzüne yansımış

Hara

Kpop ta başka neler çıkacak daha bakalım…
Bu kpopun ömrü en fazla 5 yıl diye düşünüyorum…

Cansu

A-pop’ta neler çıkıyor bitmiyorda kpop mu bitiyor kpop ta böyle bir skandal daha önce oldu ve o zorbalığı yapan kişi baya nefret alıyor

Queengi

Ama apopta kimse mükemmelmiş gibi gösterilmiyor ki. Bu yüzden hayranları çok umursamıyor. Ama kpop idolleri yıllarca bizlere mükemmel, kusursuz olarak gösterildi. Haliyle bu skandallar çıkınca insan soğuyor. Çünkü bu zamana kadar herkes onların mükemmel olduğunu hatta insan ötesi bir şey olduğunu düşünüyordu-maalesef böyle düşünenler var-

Vincenteu

Yabancı yorum+++

Yeni Yazılar