Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim 4.Jen Kız Ve Erkek Grupları Başarı Sıralamanız

A

Anonymous (0b09)

Benim için

Kız grupları

NewJeans (Henüz hiç düşüş yaşamadılar)>Ive (İyi gidiyorlar ama son albümleri eski şarkılarına göre yeteri kadar başarılı olamadı) > Idle(İstikrarlı ve iyi gidiyorlardı fakat son şarkıları çok olumsuz yönde gidiyor)>Aespa(Başarısız şarkı çıkarmıyorlar ama çok uzun zamandır çok başarılı şarkıları da çıkmadı)>Itzy(Söylememe gerek va mı bilmiyorum 😥) >Baemon (Bu grup benim için 4.jen ve ilk 2 şarkıları da beklenileni veremedi ayrıca ben Ahyeon gelince de çok büyük bir fark olacağını düşünmüyorum)>Nmixx

Erkek Grupları
Erkek grupları bence genel olarak çok başarısızlar.Belki sadece skz'i burada global kitlesinden dolayı ayrı tutabilirim.
Stray Kids (Korede iyi değiller ama en büyük fandom ve global tanınırlık)> Txt >Riize>Ateez> Enhypen>Treasure

Konu Sahibi
A

Anonymous (343e)

Erkek grupları 4.jen için bana göre biraz hayal kırıklığı oldu.Hiçbir erkek grubu için tam anlamıyla hit çıkardı diyemiyorum.Globalde iyiyse Korede iyi olmuyor şarkıları.

Konu Sahibi
A

Anonymous (2fdd)

Ive
Newjeans
Aespa
Le Sserafim
Idle
Nmixx

Skz
Riize
TXT
Enhypen
Ateez
Treasure

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,117
Fikirlerim bu konu hakkında sürekli değişiyor ama
1.Ae
2.İdle
3.Ive
4.Nj=ls
5.İtzy
6.Baemon≥nmixx
NJ nin Kore, uzakdoğu dışında o kadar başarılı olduğunu düşünmüyorum bence iyi medya yönetimi sayesinde başarılı gibi duruyorlar.

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,509
Erkek Grupları

Stray Kids
TXT
ENHYPEN
Ateez
Treasure

Kız Grupları

New Jeans
IVE
Aespa
Gidle
Le Sserafim
ITZY
NMIXX

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,778
benim icin en basarili kiz grubu aespa cünkü en cok onlari dinliyorum ksancnasnpasn demek istedigim benim hayatimda yer edinen en basarili grup onlar oldu. enham da ayni sekilde. 2020 kasim ayindan beri her gün dinliyorum cidden
dolayisiyla kiz gruplari icin
aespa
ive
itzy/nmixx
stayc
le sserafim
gidle/newjeans

aespa ve ive asssssirir asiri asiri dinliyorum ve benim icin en kaliteli kiz gruplari onlar🥰🥰🥰 itzy su aralar tekrar sarmaya basladi beni, sarmasaydi da lisedeyken cok eglendim onlarla o yüzden yerleri ayri🩷 nmixx'e sitede sallamistim bi ara kacnknsdondsinvojbdsvooaonac ama baya dinledim onlari da bence gercekten kaliteliler. stayc'yi de cok dinledigimi fark ettim onlar da basarililar. lesserafim icin söyleyebilecek pek bi seyim yok acikcasi cünkü sadece 2 sarkilarini dinliyorum impurities ve eve psyche cart curt. özellikle son yazdigim tam benlik. gidle ve newjeansi gercekten hic dinlemiyorum. yeni seyler cikardiklarinda bakiyorum tabii. gidle'i en son tomboy ciktiginda dinledim, iyiydi. newjeansi de hype boy ciktiginda dinledim. herkes dittoyu cok seviyor ama cidden benlik degil. bazen düsünüyorum acaba newjeans ve lesserafim bana organik gelmedigi icin mi dinleyemioyorum diye kancnadcnoanslcknalkcnlknsdlkcnndcad belki de o yüzdendir bilmiyorum. belki de spotify apop radyosunda bile onlari hic dinlememe ragmen sürekli karsima ciktiklari icindir😑 bi ara baya ikna olmustum spotifyla sirket arasinda bi seyler olduguna eheheheheh artik bilmiyorum tabii. iki grubu da engellemek zorunda kaldim 😭😭😭

erkolar icin
ENHYPEN
riize
txt
stray kids
treasure
ateez

enhypen anlatmama gerek yok. riize'i bu aralar cooook dinlemeye basladim, rising. txt de tipki itzy gibi ne cikarirlarsa cikarsinlar benim icin özel olacak gruplardan.
stray kids'i yarisma programindan itibaren stanlemeye baslamistik lisedeyken. dokuzuncu sinif falandik acnknachalkcnjlbacbodbc o yüzden stray kidsin eski sarkialrini daha cok dinliyorum. sanirim baya baya side effects dönemine kadar yakindan takip ediyodum hehehehehhee. treasure'i mmmm sarkilarini dinledikten sonra takip etmeye baslamistim. dershaneye giderken dinliyodum baya iyiydi. ateez de debuttan itibaren takip edip bi yerde biraktigim gruplardan. eski sarkilari simdikilere bin basar anladigim kadariyla. evettt erkek gruplarinin 6'da 4'ünü bana lise anilarimi hatirlattigi icin dinliyorum sanirim 😭😭😭😭

sorry for my bad turkey