Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru Acil Youtube Kanali Onerisi

Ü

Üye silindi 189

youtube da hic guzel kontent kalmadi gibi hissediyorum. eskiden izledigim ve sevfigim kanallar artik video atmiyor. ne izliycem bilemiyorum

boyle kendi hayatindan, gunluk yasamindan, hobilerinden bahseden kendi halinde eglenceli komik youtuberlar ariyorum. ecmel soylu sakindigi, eda okumus randomligi istiyorum.

yerli yabanci turkce ingilizce fark etmez oneri verin lutfen

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
youtube da hic guzel kontent kalmadi gibi hissediyorum. eskiden izledigim ve sevfigim kanallar artik video atmiyor. ne izliycem bilemiyorum

boyle kendi hayatindan, gunluk yasamindan, hobilerinden bahseden kendi halinde eglenceli komik youtuberlar ariyorum. ecmel soylu sakindigi, eda okumus randomligi istiyorum.

yerli yabanci turkce ingilizce fark etmez oneri verin lutfen
Ben genelde commentary videoları izliyorum. Bu kanallar güzel bence.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

pqueenim, noluyo ya ve bu arada izleyebilirsin her türlü içerik çekiliyor. pqueen sana bence gider. kraliçem de kraliçem
pqueen severim ama daha once hic oturup ciddi ciddi izlemedim yani birkac oyun videosu guzeldi ama neyseee kahvalti yaparken izliyim barii
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

wizard lizi biliyorum bu kanala bakarim askk
Self love tarzi seylerle ilgileniyosan Tam Kaur'un kanalı güzel the wizard liz'in %80 daha az agresif hali gibi

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
pqueenim, noluyo ya ve bu arada izleyebilirsin her türlü içerik çekiliyor. pqueen sana bence gider. kraliçem de kraliçem
Pqueen tekrar episode çekmeye başlamış öncekini 8287272 kere izleyip yenisinin bölümlerini beklemekten ölücem bu gidişle.