Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Acil Yardimmm

Jesé

Trainee
Tepki
374
Arkadaslar şimdi bizim yarına kadar bir dersten perf olarak tiyatro metni yazmamız gerekiyor tiyatronun ana konusu bir yazarın hayati olacak ama hayatını nasıl anlaticaz senaryo nası olacak fikrimiz yok yardımcı olursanız sevinirim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaslar şimdi bizim yarına kadar bir dersten perf olarak tiyatro metni yazmamız gerekiyor tiyatronun ana konusu bir yazarın hayati olacak ama hayatını nasıl anlaticaz senaryo nası olacak fikrimiz yok yardımcı olursanız sevinirim
Normalde bunu cuma günü vermemiz gerekiyordu ama biz unuttuk🥲 hocada çok iyi olursa pazartesiye ertelerim dedi yani ozgun biseyelr bulmaya calisioz ama

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,361
Valla benimde hiç bur fikrim yok ksksksk

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,361
Yardım ederdim de Ben azeriyim ve sizin dersler nasıl bilmiyorum.O yüzden kusura bakma❣

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
374
Yardım ederdim de Ben azeriyim ve sizin dersler nasıl bilmiyorum.O yüzden kusura bakma❣
Ya aslında derslik bir şey yok örneğin omer seyfettinin hayatını anlaticaz ama bunu bir senaryo kurarak anlatmamizi istiyorlar

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,361
Benim aklım ders denilince duruyor.
Beynim🧠:
Ders: 0%
Şeytanlık:100%

erudite2

Trainee
Tepki
1
Bir tiyatro senaryosu okusan iyi olur fikirin güzel olsa bile iyi nasıl yazacağını bilmende önemli gibi.